Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 27.02.2007 – 11:20

Я в одному місті,він в іншому...Ні одного дня я не пропустила,якщо мала можливість,щоб поїхати до нього...Так от,я веду до того,що якщо на відстані(тобто не бачитись неділю,місяць...),то це вже не кохання,бо відстань не перепона. і якщо б хотілось,то подалати цю відстань булоб не важко.
  • 0

#142 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 27.02.2007 – 11:22

Перегляд дописуNo_way (27.02.2007 11:17) писав:

Я в одному місті,він в іншому...Ні одного дня я не пропустила,якщо мала можливість,щоб поїхати до нього...Так от,я веду до того,що якщо на відстані(тобто не бачитись неділю,місяць...),то це вже не кохання,бо відстань не перепона. і якщо б хотілось,то подалати цю відстань булоб не важко.
повністю згодна.......але ж ще є час....все залежить саме від часу!...
  • 0

#143 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 04.03.2007 – 19:50

принаймні такі стосунки не переходять у звичку)
  • 0

#144 L'o_Malъvina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:киїф

Відправлено 06.03.2007 – 20:29

невже немає цієї теми?
тож,поділіться думками.існує? вірите?..
чи,може, з кимось траплялась закоханість у рядки, літери, інтонації...?
по себе скажу, що не було такого.звичайно, знаходились ман*яки, які пропонували секс у віртуалі, або зізнавались у коханні з першої репліки :ги-ги: але то таке...(:
хоча я вірю,мабуть, у те, що люди познайомитись можуть саме в неті.може,навіть , зрозуміти, що це Воно. але закохатись- це, мабуть, вже в повноцінний реальний образ можна... :cry:
  • 0

#145 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.03.2007 – 20:52

ділюся: існує? як для кого... хтось це називає коханням, хтось захопленням, а дехто взагалі ніяк не називає... я мабуть десь між другими і третіми знаходжусь. деколи дійсно приємно з людиною спілкуватись. чекаєш того моменту, щоб сісти за комп, залізти в нет і продовжити спілкуватись зі своєю симпатією (навіть якщо це проявляється в тексті та репліках). але думаю справжнє кохання може виникнути тільки після реального знайомства з людиною, після того як добре її вивчиш, зрозумієш її характер. досить часто буває, що спілкування починається досить гарно, є про що поговорити. але згодом воно ніби себе вичерпує, досягає якогось рівня і на цьому припиняється (або в кращому випадку на такому й залишається). тоді продовження можливе тільки в реалі. ще можливий варіант коли люди вже знайомі в реалі і починають спілкуватись в неті. тоді, мабуть, з цього й може вийти щось більше... ну а про віртуальний секс... чув, що таке є, але ніяк не можу його собі уявити)

Перегляд дописуЗлодюжка (6.03.2007 20:46) писав:

та є така тема
ну тоді можна з'єднати :cry:
  • 0

#146 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.03.2007 – 20:58

будь-який спосіб спілкування передбачає ємоційні стосунки, чи через інет чи наживу.........для кожного своє......
  • 0

#147 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 09.03.2007 – 23:03

Кохання - неможливо. Хоча на протязі якогось короткого часу дійсно виникають почуття, але підкріпити їх нічим, і..... Все.
  • 0

#148 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 24.03.2007 – 20:29

неможливе, сам переконався)
  • 0

#149 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 25.03.2007 – 09:51

Це дуже спірне питання... :D Мій,наприклад, хлопець взагалі із Криму а я З Луцька, але ми знайшли одне одного... :P Він інколи їде додому на тиждень, нам погано одне без одного, але я ж знаю що він повернеться і я чекаю :cool2: :cool2: Розлука навіть загартовує відчуття, але якщо це не надовго... бо моє серденько не витримало б. А коли кохана людина їде десь на рік кудись... ну це взагалі... люди міняються, і коли близької людини не має поруч вона не баче поступово цих змін, а потім тут приїхала ця людина і розумієш що зовсім інша, різко змінена людина.. Ой щось я тут так накрутила... Короче я підтримую думку відчуттів на відстані, але якщо не довго :(
  • 0

#150 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.03.2007 – 09:57

це існує, але не для мене. це пройдений етап, а двічі на одні і ті ж граблі не стають
  • 0

#151 Kit

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 10:36

Якщо ти справді кохаєш і готовий на це випробування то в цьому немає нічого страшного,але чи ти справді готовий до цього варто подумати перш ніж розпочинати ці стосунки. ТОж спершу подумай чи Варто!Особисто я перевірив ці стосунки та вони невитримали перевірки на відстані і моя кохана незмогла чекати, хоча сама говорила що погоджуєся , але але... Тож подумай спершу,чи Справді Кохаєте ви один одного!!

Перегляд дописуLady Of The Flowers (28.04.2006 09:05) писав:

не буває почуттів до людини... яку ти ще не бачив...
не буває.... не буває.... не буває...................... не може бути....
:D
Вибач але я не погоджуюся!!Якщо ти по справжньому кохаэш то э і ще й які!Повір бо сам ПЕРЕКОНАВСЯ!!!!!! :cool2:

Повідомлення відредагував Kit: 25.03.2007 – 10:37

• 0

#152 Банкірша

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 19:59

я вас всіх підтримую.я зустрічалась з обним хлопцем, який вчився в Львові і бачились ми лише на вихідні і він не витримав відстані.я такі стосунки не поважаю
  • 0

#153 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 25.03.2007 – 20:34

Як Ви ставетесь до віртуальних стосунків? Тобто коли люди знайомляться та спілкуються не вживу а через інтернет, телефон чи звичайне листування.
  • 0

#154 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 25.03.2007 – 21:55

Як ставлюсь? НУ то дивлячись які стосунки ти маєш на увазі. Коли люди просто знайомляться і декий час спілкуються віртуально, в цоьму нема нічого поганого. В мене взагалі був такий випадок. коли я по мережі почала дуже гарно спілкуватись з одним знайомим, і тепер гарно товаришуємо в реалі, а до того було привіт-пока, якось не знаходилось про що поговорити, бо один одного не знали. :angry12: Ото так бува. Але я проти того, щоб спілкуватись виключно віртуально. Іноді це зручно, але краще дивитись один одному в очі. До того ж почуття лінійно при всьому бажанні не висловиш. :itshe:
  • 0

#155 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 25.03.2007 – 22:02

я от якраз маю на увазі тільки віртуальне спілкування. для мене це теж не досить не нормально, але знаю кількох людей які вже пару місяців так спілкуються і кажуть що там в них справжнє кохання.
..для мене це дивно :angry12:
  • 0

#156 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.03.2007 – 22:02

То як віртуальний секс :itshe:
Думаєте можна зайнятись сексом в онлайні ? Думаю не вийде :angry12:
  • 0

#157 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 22:03

Перегляд дописуSilver (25.03.2007 21:34) писав:

Як Ви ставетесь до віртуальних стосунків? Тобто коли люди знайомляться та спілкуються не вживу а через інтернет, телефон чи звичайне листування.
Хєрня то повна!!! якшо маєш можливість то краще запросити людину на реальне побачення!!!
  • 0

#158 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.03.2007 – 22:04

Нормально ставлюсь, а коли ті стосунки починають переходити в кохання то тікаю як дідько від ладану.
до Dema V - а віртуальний секс тож буває :angry12:, ))))
  • 0

#159 ОпосумкА

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 22:39

Думаю, у вірт.світі:
Дружбі -так. Любові - ні.
Якщо комусь це* подобається, її(його) справа.
Ставлення негативне. [indent]Можна від нічого робити перекинутись словом з кимось під ніком YourDesirableDream. Варіант зустрічі з маніаком або іншим негативним персонажем опускаємо. :angry12: Припустимо, вам пощастило їх уникнути. І тепер хтось N(нехай це буде дівчина) захоплено дискутує зі своїм вірт. дрімом. Тематика - "про-все-на-світі". Дрім її зацікавлює (іноді вистачає незаяложеної фразочки), і вона вже домальовує до його портрету пару білих крил. (питається, чого? ;) - бо йому бракує кілька рис до мого ідеалу ;) ). Через деякий час у них вже любов. Віртуальна, звісно. Яка закінчується зустріччю. Так, це саме кінець :D , тому що N ще не покинули її слух, зір(сидіння за дектопом по півночі не враховуєм) і решту сенсорних якостей. І вона бачить гугняве створіння, не обтяжене інтелектом :itshe: , зате без зайвих комплексів. Яке розкаже їй про себе чарівного і неповторного, стільки, що вити захочеться... Кінець, одним словом.[/indent]
Тому я проти вірт. амурів. Якщо вже так кортить, треба зустрітись, щоб позбачити себе зайвих ілюзій (фото тут не допоможуть, тел.розмови теж, повірте *іронічна посмішка*). Хочете мати якісь "стосунки" - переводьте їх у реальну площину. Не заперечую, в неті можна пофантазувати, вигадати собі казочку і зіграти в ній головну роль.
Але все одно доведеться відірватись від монітора. Коли-небудь.
*Любофф і все, що додається в комлекті.
П.С. Судження, зроблені на основі власного досвіду.

Повідомлення відредагував ОпосумкА: 25.03.2007 – 22:42

• 0

#160 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2007 – 23:17

Стосунки бувають різні. Дружні стосунки - будь ласка. Романтичні (для мене) - не можливі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних