Перейти до вмісту

Стосунки на відстані

Повідомлень в темі: 450

Опитування: Як ви ставитесь до стосунків на відстані? (221 користувачів проголосувало)

Як ви ставитесь до стосунків на відстані?

1. такі стосунки нічим не відрізняються від звичайних. (89 голосів [40.09%])

Процент голосів: 40.09%

2. це існує, але не для мене (92 голосів [41.44%])

Процент голосів: 41.44%

3. я такого взагалі не розумію... (41 голосів [18.47%])

Процент голосів: 18.47%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 06.10.2006 – 21:09

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (6.10.2006 15:22) писав:

чому ж важко повірити? в такому випадку, вибач, але мені здається, що у вас не кохання...
:angry: Ну всьо... Як це - не кохання? Мені важко в те повірити тому що я до цього ще не дуже звикла. І навіть ніколи не думала, що таке можливо. Я вже майже півроку не маю жодних серйозних проблем і для мене це доволі дивно. Просто уяви собі, що всі твої проблеми десь поділися раз і назавжди. Хіба в таке легко повірити? А до того ж багато часу можеш проводити з людиною, яка знає тебе ліпше від усіх і з якою тобі найкраще ніж із будь-ким...
Скажеш таке - не кохання!.. А шо то? :yes:
  • 0

#122 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 07.10.2006 – 11:00

Перегляд дописуNeorlandina (6.10.2006 22:09) писав:

:angry: Ну всьо... Як це - не кохання? Мені важко в те повірити тому що я до цього ще не дуже звикла. І навіть ніколи не думала, що таке можливо. Я вже майже півроку не маю жодних серйозних проблем і для мене це доволі дивно. Просто уяви собі, що всі твої проблеми десь поділися раз і назавжди. Хіба в таке легко повірити? А до того ж багато часу можеш проводити з людиною, яка знає тебе ліпше від усіх і з якою тобі найкраще ніж із будь-ким...
Скажеш таке - не кохання!.. А шо то? :yes:
це може бути любов чи грандіозне захоплення! в крайньому випадку звичка!
  • 0

#123 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 10.10.2006 – 14:13

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (7.10.2006 12:00) писав:

це може бути любов чи грандіозне захоплення! в крайньому випадку звичка!

Це може бути будь-що. Навіть ілюзія :)
  • 0

#124 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 16:01

Перегляд дописуОлесік (10.10.2006 14:13) писав:

Це може бути будь-що. Навіть ілюзія :angry1:
Та мені якось не дуже і хвилює, чим воно насправді є. Головне те, що нам добре разом ось вже майже рік. (Завтра буде рівно рік.) А якшо буде погано, тоді вже я подумаю що ж це за почуття таке було насправді і що з цим робити. А зараз ми вдвох щасливі і не можемо одне без одного. :)
Думайте, що хочете, мені байдуже..... :)
  • 0

#125 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.10.2006 – 16:07

Перегляд дописуNeorlandina (10.10.2006 17:01) писав:

Та мені якось не дуже і хвилює, чим воно насправді є. Головне те, що нам добре разом ось вже майже рік. (Завтра буде рівно рік.) А якшо буде погано, тоді вже я подумаю що ж це за почуття таке було насправді і що з цим робити. А зараз ми вдвох щасливі і не можемо одне без одного. :)
Думайте, що хочете, мені байдуже..... :angry1:
молодець! :) правильно кажеш. то всі просто заздрять :angry1:
  • 0

#126 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 10.10.2006 – 16:13

Перегляд дописуNeorlandina (10.10.2006 16:01) писав:

Думайте, що хочете, мені байдуже..... :)
Це означає, шо в вас справжнє кохання...
  • 0

#127 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 10.10.2006 – 16:38

Перегляд дописуNeorlandina (10.10.2006 17:01) писав:

Та мені якось не дуже і хвилює, чим воно насправді є. Головне те, що нам добре разом ось вже майже рік. (Завтра буде рівно рік.) А зараз ми вдвох щасливі і не можемо одне без одного. :)

То це єдине, що має значення. Є д и н е . . .
  • 0

#128 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 14.02.2007 – 00:23

Я на своєму досвіді пересвідчилася , що кохання на відстанні існує. Тільки не симпатія , не закоханність , а саме КОХАННЯ. Авжеж , важкувато жити від рідкої зустрічі до зустрічі від смс чи дзвінка до спілкування по інету...але , коли живеш лиш ним (нею) одним(ою) і знаєш , що десь там є людина ,яка чекає на тебе завжди - легше переживати різні побутові труднощі , сьогоденні негаразди. Й крім того є надія на те , що колись , може дуже скоро ви будете разом без тої сотні(тисячі) кілометрів, нащо тоді ламати почутя?Як казав Гете :" Кохання не має меж, межі має людська безпорадність" , а хіба , ні ?
  • 0

#129 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 14.02.2007 – 10:25

Пройде зима...весна...літо...
я поїду...
Він тут...
Я там...

Цілий рік(((

• 0

#130 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.02.2007 – 12:17

Статеві зносини на відстані слабо уявляю.
Людські стосунки, трохи ліпше.

А відносини - це щось між двома москалями. :)
  • 0

#131 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 14.02.2007 – 12:33

Перегляд дописуПішки_на_небо (14.02.2007 00:20) писав:

Я на своєму досвіді пересвідчилася , що кохання на відстанні існує. Тільки не симпатія , не закоханність , а саме КОХАННЯ. Авжеж , важкувато жити від рідкої зустрічі до зустрічі від смс чи дзвінка до спілкування по інету...але , коли живеш лиш ним (нею) одним(ою) і знаєш , що десь там є людина ,яка чекає на тебе завжди - легше переживати різні побутові труднощі , сьогоденні негаразди. Й крім того є надія на те , що колись , може дуже скоро ви будете разом без тої сотні(тисячі) кілометрів, нащо тоді ламати почутя?Як казав Гете :" Кохання не має меж, межі має людська безпорадність" , а хіба , ні ?

тобі не здається, що це садомазо? я втомилась так страждати пів року,з думкою про те,що хтось там десь мене кохає. Це занадто жорстоко по відносенню до себе,і до нього в теж. Так, тільки кохання може це витримати, але... навіть відстань притирається і ти вже просто знаєш,що там хтось тебе любить,ти знаєш,що ти цього хтось любиш,але все одно ви живите кожен своїм життям,маєте своїх "мушкетерів", ходите з ними кудись, хоч воно навіть ні до чого не доходить... торбі не здається це дивним?
  • 0

#132 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 18.02.2007 – 13:02

Я скажу так: кохання на відстані існує!... Але тільки справжнє кохання...
Не залежно від відстані, часу, х-ру людини і т.д. Мій брат вже майже рік успішно зустрічається з дівчиною, хоч між ними майже 4 сотні кілометрів... Знаєте, коли на них подивитись, то ти починаєш вірити у те, що кохання є!
  • 0

#133 Гість_Некохана дівчина_*

• Гості

Відправлено 18.02.2007 – 18:31

Перегляд дописуParsokon (27.01.2006 15:55) писав:

Висловлюємо думки....

Я, наприклад, це не дуже підтримую... Я думаю, що людина, з якою ти зустрічаєшся і яка є твоїм коханням (чи симпатією) повинна бути поряд. Я не розумію, як можна тижнями чи місяцями чекати на поцілунки чи обійми... та ще й при цьому довіряти своєму партнерові... :(
Я з тобою повністю згодна!!!!!!!!!!!! :cool2: :yes:
  • 0

#134 Гомер viz пончиК

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:славетне місто Умань

Відправлено 18.02.2007 – 20:00

Перегляд дописуНекохана дівчина (18.02.2007 18:28) писав:

Я з тобою повністю згодна!!!!!!!!!!!! :( :cool2:
якщо ти кохаєш, то коханій(оному) потрібно довіряти
  • 0

#135 Гість_ТорнадА_*

• Гості

Відправлено 19.02.2007 – 23:00

Я вважаю, що кохання на відстані це звичайно не найкраще, але я особисто
зараз є на відстані від своєї коханої людини і це нам не заваджає кохати один одного!
прийде час і ми будемо разом. Ми плануємо одружитись...
Відстань не є перепоною у коханні, бо коли ти любиш, то ти довіряєш і не зраджуєш. ;)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  2po.jpg   2.17К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував ТорнадА: 19.02.2007 – 23:03

• 0

#136 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 21.02.2007 – 12:46

Коли є справжнє Кохання, а не просто стандартний потяг чи звична симпатія, то все можливо...Коли коханої людини нема поруч, ти відчуваєш, наскільки вона важлива для тебе...а коли вона завжди поруч, стосунки просто стають завченою справою...Думаю, що трішки помучитись на відстані-це доволі корисно, але для мене це мабуть було б нестерпно...зате яка нагорода за чекання... ;)
А щодо недовіри-то це справа кожного особиста...знову ж таки постає питання справжності такого кохання...Бо коли ти дійсно до кінця живеш певною людиною, то весь навколишній світ-ніщо...
  • 0

#137 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 21.02.2007 – 13:08

В мене був хлопець на відстані, і я хочу вам сказати, що це не дуже прикольно. Як вже казали, чекати місяцями на поцілунки - це вже занадто.
Зараз ми просто друзі, але він мене ще кохає, а мені приємно що в мене є ціла куча спогадів, як ми разом були на морі (там ми познайомилися) ;) :pardon:

Повідомлення відредагував Lucky: 21.02.2007 – 13:09

• 0

#138 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 23.02.2007 – 16:21

У мене не вийшло. Це спочатку думаєш - кохання все переможе. Але з часом розумієш, що не завжди. Тому що коли дивишся в очі - все зрозуміло, а тут... то голос йому мій сьогодні не такий, то ще щось... :(
  • 0

#139 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 27.02.2007 – 09:17

я в таке взагалі не вірю!!!бо вважаю, що кохання - це коли ти поруч з людиною, коли можеш подивитись їй в очі........а по телефону чи по почті, по інету..................хм........це можливо, але на дуже короткий тармін!!!!!та й взагалі такі стосунки - суцільна маячня!!!!!! :D
Прикріплений файл  16285055.jpg   38.57К   24 Кількість завантажень:
  • 0

#140 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 27.02.2007 – 11:05

Перегляд дописуPrum@ (27.02.2007 09:14) писав:

я в таке взагалі не вірю!!!бо вважаю, що кохання - це коли ти поруч з людиною, коли можеш подивитись їй в очі........а по телефону чи по почті, по інету..................хм........це можливо, але на дуже короткий тармін!!!!!та й взагалі такі стосунки - суцільна маячня!!!!!! :D
Прикріплений файл attachment
твоя правда, треба бути знайомим...побачити очі - і тільки тоді щось відчути...коли давно не бачив людину повністю уявляєш як вона себе поводить, її міміку, жести під час телеф.розмови...а потім, не знаючи, що вона тебе зраджує, приїхати і...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних