Перейти до вмісту

"Майстер і Маргарита"

Повідомлень в темі: 54

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 06.03.2008 – 20:10

Перегляд дописуrainy (6.03.2008 19:51) писав:

А чого не треба? Як хочу-так і сприймаю)))
таааак? ну і як ти в такому буквальному значенні розумієш смисл фрази про "силу, что вечно хочет зла, но творит добро", лірика, да? :ggggg:
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.03.2008 – 20:44

Ок, якщо вести мову лише про твір, а не про автора, то варто було б згадати міні-п"єсу (заставку) з першої програми нац. радіо, де передано діалог вчительки і професора. Професор пояснює, що в творі "Майстер і Маргарита" Булгаков змалював Сковороду в образі Майстра. Не знаю, наскільки це правда...
  • 0

#43 BvsG

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:bland

Відправлено 10.03.2008 – 08:52

В творі поважаю чоловіка Маргарити, реально мен, а ця пішла до якогось лола в підвал!!! Ще Воланд нормальний дядько)
  • 0

#44 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.03.2008 – 18:45

одна з улюблених книжок. люблю в ній абсолютно все. те як написана, те що зображає, ті відчуття, які викликає.
Дуже люблю Воланда. ПРинамні того яким його там зображено.
Єдина постановкаяка мені сподобалась - в театрі Івана Франка. Хостікоєв саме той Воланд якого я собі уявляю.
Фільм - ніщо. Маргарита взагалі ніяка, Воланд невідомо що...розчарована
  • 0

#45 RoZvEd4iK

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:тернопіль-львів-київ

Відправлено 12.03.2008 – 22:42

Перший раз прочитав в класі п"ятому...не все тоді зрозумів але сподобалось настільки ,що потім ще три рази перечитував...
Олюблений герой - Воланд...
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.04.2008 – 17:29

Флуд видалено
  • 0

#47 Мельпомена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.06.2008 – 21:11

Читала. Дуже сподобалось. Фільм також дивилася. Але в фільмі все якось незрозуміло було, перекручено. але всеодно сподобалось. Найулюбленіший герой Маргарита
  • 0

#48 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 05.06.2008 – 20:38

Читав цю книгу вже досить давно.Найбільшу цікавість викликають розділи,в яких йдеться про Єршалаїм,альтернативне Євангеліє справді найсильніша частина цього роману.Фільм зовсім не справляє враження-усі ці дешеві спецефекти,намальований вогонь у сцені про бал в сатани...Словом,невдала екранізація вийшла
  • 0

#49 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.08.2008 – 20:49

Гарний твір, дуже сподобався... Читала ще в школі, оптім фільм дивилася. Як кажуть в народі: "книжка - цікавіше".
  • 0

#50 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 15.08.2008 – 22:44

Найсильніша річ Булгакова, хоча в нього є й інші непогані твори. Хто там писав, що Булгакова Сталін"не рухав", очевидно ця людина не ознайомлена з біографією письменника. Якби його "не рухали" він не писав би листа з благанням випустити його з країни в якій він не може жити і творити, і п'єси його б не забороняли, і критики примітивної, розгромної в пресі не було б.
  • 0

#51 Поціновувачка сутінків

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Місто моєї любові...

Відправлено 12.04.2009 – 11:21

«Майстер і Маргарита» — улюблений роман. Взагалі Булгаков, як то кажуть, «мій письменник». Якось мені легко, цікаво і захоплююче читаються всі його твори. Принаймні всі ті, що я читала.
До «Майстра і Маргарити» постійно повертаюся. Проходить якийсь час, і руки самі тягнуться до тієї книги. Вперше читала теж у школі, як і більшість. За програмою. Ще до читання настрій був скептичний по відношенню до книжки... до її об’єму (на той час мені здавалося, що це жахливо за день прочитати стільки сторінок). Та ще мама казала, шо настройся, буде нелегко читати, книжка важка для сприйняття (вона її досі не надто любить). Але от, це моя улюблена книга і один з улюблених письменників.
Щодо героїв, то моїм фаворитом був і залишається кіт Бегемот. Такий веселий і колоритний персонаж. А щодо «серйозних» героїв, то якось жодним не захоплююся, бо вони (як для мене) неоднозначні. Лише співпереживаю, погоджуюся чи думаю, шо сама би так не зробила і т.д. І до того ж — скільки разів перечитувала, стільки разів подобався інший герой: спершу Воланд, потім Маргарита, потім Воланд і Майстер. Так якось... <_<
А екранізація... Жалкую, що дивилася... Бегемотик був, як потвора якась. Маргарита... Я люблю ту актрису, але вона — не Маргарита, яку уявляла. Та всі вони: Ієшуа, Майстер... Лише музика мене тішила. Але текст був досить наближений до твору. Це якраз ми тоді його і опрацьовували, коли прем’єра була, так шо багато хто тоді зекономив час.
Книга чудова, «багатошарова», сповнена підтекстів. Її читати можна протягом всього життя і постійно щось для себе відкривати або дивуватися тим, як змінюється твоє бачення героїв і ставлення до них.

Повідомлення відредагував Поціновувачка сутінків: 12.04.2009 – 11:24

• 0

#52 Сакура

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано - Франківськ

Відправлено 10.05.2009 – 11:28

" Майстер і Маргарита"..обожню цей роман... Він напрочуд цікавий і повчальний, але багато хто не розуміє його...
Але мені ця суміш містики, реалії і кохання дуже сподобалась... ;)
  • 0

#53 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 10.05.2009 – 12:08

Спочатку прочитав книгу а потім подивився фільм.
Можу сказати, що книжку було читати набагато цікавіше ніж дивитися цей фільм.
  • 0

#54 AngeLove

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.05.2009 – 22:27

Перший раз я прочитала цю книгу у школі..і якщо чесно то до путя нічого не зрозуміла...а потім через декілька років вирішила ще раз прочитати...і мені дуже сподобалось, я зрозуміла усе те що не могла зрозуміти у школі...роман просто супер..фільм теж сподобався, але книжку було набагато цікавіше читати....)))
  • 0

#55 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 15:47

А мені один геній його розповів на заводі на нічному чергуванні за днів п'ять, коли мені ще було 18 і тоді книгу купити не можна було. Тільки за макулатуру.

Потім, коли я вже сам читав роман, не міг відбитися від його голосу, тому що постійно здавалося, що те, що я читав і він розповідав, все один в один. ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних