Перейти до вмісту

Порадьте ноутбук

Повідомлень в темі: 332

#241 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.01.2012 – 00:40

Перегляд дописуMr.Ripley (22.01.2012 21:44) писав:

А про Ацер скажу - шо помирає батарея швидко.

Ну то я добре знаю 2 роки юазав його. І не тільки батарея вмирає там швидко.

Перегляд дописуMr.Ripley (22.01.2012 23:33) писав:

Я знаю, шо з часом всі батареї посирають - але в асерах занадто швидко...

Дістав сьогодні з шафи протерти від пилюки, старий iBook G4 2004 року, то перевірив батарею і з мак ос тигром тримала 3.5 години інтернет серфінгу по ві фі. І ще оно народ гонить на якість продуктів від Apple і те що нема за що переплачувати.

Перегляд дописуMr.Ripley (22.01.2012 23:33) писав:

А от на Самсунгу якраз нормально тримається.

Ну то теж в якому як, був в мене нетбук самсунг н 150 батарея менше чим за рік загнулась. Були і випадки що доробляла до 3х років.

Перегляд дописуshіver2005 (22.01.2012 20:18) писав:

До речі, якраз Samsung ноути брати не раджу, телефони в них кул, а ноути - переплачуєш за марку. Я би порадив Acer або HP в них все гаразд з цінами.

Уже Asus краще. Acer лайно, а HP то уже не те.
  • 0

#242 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 23.01.2012 – 12:57

Перегляд дописуshіver2005 (22.01.2012 20:18) писав:

Ну людина пише, що йому для роботи. В мене на компі купа моїх прог і важать вони разом з проектами за 500 гіг, плюс якщо будуть обчислення або робота з графікою треба хорошу відюху.

От хар-ки мого компа: Core i5-760 (4X2.8Hhz), ОЗУ - 8 гіг, відеокартка - 768МБ, жорсткий - 1 тер. І це врахуйте, на початку 2013 я куплятиму новий, бо тут вже залізо старе!

Може бути до речі, що багато ігор і підуть...

До речі, якраз Samsung ноути брати не раджу, телефони в них кул, а ноути - переплачуєш за марку. Я би порадив Acer або HP в них все гаразд з цінами.

Для моєї роботи не потрібно якихось суперпотребможливостей обчислювання, крім надійності.

З того, я і обрав Asus B53J

Як пишуть для бізнес класу
Випробування на падіння, Перевірка надійності шарнірів дисплея, Випробування панелей тиском, Ударостійкий жорсткий дис, Водонепроникна клавіатура.
І до цього не такі вже погані характеристики стосовно Intel Core i5-480M

А що робити, щоб на засирати ноут зайвим програмним лайном, який ніякий суперкомп не винесе, то я знаю добре.
Що ще потрібно?
  • 0

#243 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1737 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.01.2012 – 17:17

Перегляд дописуЯрий (23.01.2012 00:40) писав:

Дістав сьогодні з шафи протерти від пилюки, старий iBook G4 2004 року, то перевірив батарею і з мак ос тигром тримала 3.5 години інтернет серфінгу по ві фі. І ще оно народ гонить на якість продуктів від Apple і те що нема за що переплачувати.
Дістав, взкгкг... взплакнув, і зрозумів: переплачувати варто!
Переплачувати. Вже в самому слові наче б то закладено відповіді. Аж ні, існують такі індивіди, які бачать в тому (в переплачуванні) користь і велику вигоду (!). Імя ім еплофапи.

Цитата

Уже Asus краще. Acer лайно, а HP то уже не те.
Це просто суперечки про смаки. Те лайно те шакалад... Купляй шо самому сподобається. Комусь потрбен ноут з 32 ГБ оперативної памяти і 8- ядерним процесором бо в нього 100500 терабайт якихсь там проєктів, мощні обчсилення на графічному процесорі і всі діла, а комусь хвате яблука на задній панелі шоб в тирнеті поялозитись на своєму вартопереплченому надпристрої, який навіть попри встарівшість свою навіть на час випуску так все держе так держе шо всі просто гімно лайно і не торт. З цього потоку реклами антиреклами мало шось почерпнути, так здається.
  • -1

#244 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 13.07.2012 – 15:44

Допоможіть розібратися. Я останнім часом тільки те і чую, що ультрабуки. Що воно таке? Я й так довго розбиралася між ноутом і нетбуком, а потім ще й ці планшети, а тепер ще й ультрабуки. Так шо вибір великий, а знання на жаль обмежені. Буду дуже вдячна )

Повідомлення відредагував koldzerdan: 13.07.2012 – 15:45

• 0

#245 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 13.07.2012 – 17:51

Ультрабук це дорожезна, дуже компактна і доволі потужна машина. Дає +10 до понтів.

Перш ніж щось вибирати - визначіть для чого ви той товар купуєте і як його хочете використовувати.
Якщо для роботи - то хороший продуктивний ноутбук, з запасом потужності, але без понтів, рюшечок і зайвої ігрової відеокарти.
Якщо для розваг - беріть планшет. Особисто я не знаю що на ньому можна робити, крім того щоб сидіти в інтернеті. Але всі на тих планшетах помішались.

Ну а переді мною така проблема вибору взагалі не стоїть - у мене вдома стаціонарний комп, і мені він підходить найкраще. Мені не треба з собою носити залізо. На роботі є комп фірми, на вулиці мені комп'ютера не потрібно. То навіщо платити двічі...
  • 0

#246 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.07.2012 – 10:05

Перегляд дописуkoldzerdan (13.07.2012 – 15:44) писав:

Допоможіть розібратися. Я останнім часом тільки те і чую, що ультрабуки. Що воно таке? Я й так довго розбиралася між ноутом і нетбуком, а потім ще й ці планшети, а тепер ще й ультрабуки. Так шо вибір великий, а знання на жаль обмежені. Буду дуже вдячна )

Ну на нетбуках процесори досить слабкі.
А на ультрабуках - потужні.
Основна відмінність.

А так - і ті, і ті - для тих, хто часто переносить ноутбук (ледь не кожного дня)
  • 0

#247 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 14.07.2012 – 14:32

Перегляд дописуNameless One (13.07.2012 – 17:51) писав:

Якщо для розваг - беріть планшет. Особисто я не знаю що на ньому можна робити, крім того щоб сидіти в інтернеті. Але всі на тих планшетах помішались.

Функціонал там досить великий, особисто мені іноді і домашній ноут заміняє, а у відрядженнях і корпоративний.
  • 0

#248 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 00:06

Ну то, я так дивлюся, що вони і недешеві. Чи є в них сенс?
  • 0

#249 Morgan

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 13:30

Коштують таки не мало, але мені здається, що вони того варті, адже мобільність та потужність на мій погляд наважливіше у компьютерах.
  • 0

#250 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 13:47

Перегляд дописуЯрий (14.07.2012 – 14:32) писав:

Функціонал там досить великий, особисто мені іноді і домашній ноут заміняє, а у відрядженнях і корпоративний.
Я не дуже вникав, але мені здається що планшетів на повнофункціональній ОС (Windows/Linus/MacOS) можна перелічити на пальцях. А що там можна робити на андроїді крім відкривання текстових документів і роботи в браузері?
  • 0

#251 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 14:07

Ок, я хочу на планшеті 1С. Наскільки прямі руки потрібно мати щоб запустити його на андроїді?
  • 0

#252 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 15:01

Перегляд дописуshіver2005 (16.07.2012 – 14:30) писав:

Головне, щоб рук вистачило надрукувати: "моби-с".
Хоч я ніколи не розумів навіщо цей 1С навіть на Вінді.

Ну мабуть тому що ви не зіштовхувались зі цією системою в роздрібній торгівлі.
"Мобі-С" це, наскільки я зрозумів, програма для КПК. З системи виконується експорт документів, які імпортуються на КПК, з ними проводяться певні маніпуляції і заливаються назад у систему. Дуже зручно для прийому товару від постачальників.

Я ж говорю що, наприклад, мені захочеться в маршрутці витягти девайс, і поколупатися в конфігурації 1С, пописати кілька процедур чи щось типу того.
Відповідно мені потрібна повнофункціональна ОС.
  • 0

#253 Nafanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 15:34

ЯКИЙ ПЛАНШЕТ ПОРЕКОМЕНДУЄТЕ?
  • 0

#254 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 16.07.2012 – 17:16

Перегляд дописуshіver2005 (16.07.2012 – 16:32) писав:

New Ipad64-4G.
Вся правда про Ipad

Зображення
  • 1

#255 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 20:46

Перегляд дописуkoldzerdan (16.07.2012 – 00:06) писав:

Ну то, я так дивлюся, що вони і недешеві. Чи є в них сенс?
залежно для яких задач

Перегляд дописуNameless One (16.07.2012 – 13:47) писав:

Я не дуже вникав, але мені здається що планшетів на повнофункціональній ОС (Windows/Linus/MacOS) можна перелічити на пальцях. А що там можна робити на андроїді крім відкривання текстових документів і роботи в браузері?

Мені софту потрібного в AppStore вистачає, про андроїд не буду говорити хоч маю девайс на ньому, для прикладу ipad юзаю для мультимедії, софт є для підключення по ssh, RDP клієнти є, читати зручно, ексчендж пошта, календар зручний, по vpn конектитись можна. З плюсів ще що тонкий і не важкий, в дорогах легко ноута і ультрабука замінить

Перегляд дописуNameless One (16.07.2012 – 17:16) писав:

Вся правда про Ipad

Зображення
Питається а нафіга звичайному користувачу планшеті vga вихід, rj45 і usb порти? Ще би ком порт приліпили і рідер дискет.
З такими параметрами то планшети потрібні виключно для вузького кола спеціалістів, для прикладу ту же ціску сконфігуровати через ком порт було би зручніше на планшеті ніж на вису з ноута

Перегляд дописуshіver2005 (16.07.2012 – 16:32) писав:

New Ipad64-4G. А краще дочекайтесь Toshiba, там екран 15 дюймів, нормально вийде.

Не рекомендую купувати New Ipad грався ним недавно, товщина помітно більша, екран де ретіна де не ретіна доволі важко було розібрати. І підлагує софт жахливо, фрут нінзя елементарна таке враження що граєш на одному з перших андроїд апаратів а не на флагманському планшеті

Перегляд дописуNameless One (16.07.2012 – 15:01) писав:

Ну мабуть тому що ви не зіштовхувались зі цією системою в роздрібній торгівлі.
"Мобі-С" це, наскільки я зрозумів, програма для КПК. З системи виконується експорт документів, які імпортуються на КПК, з ними проводяться певні маніпуляції і заливаються назад у систему. Дуже зручно для прийому товару від постачальників.

Я ж говорю що, наприклад, мені захочеться в маршрутці витягти девайс, і поколупатися в конфігурації 1С, пописати кілька процедур чи щось типу того.
Відповідно мені потрібна повнофункціональна ОС.
RDP для цього є, трафіку жере мало
  • 0

#256 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 21:08

Цитата

Питається а нафіга звичайному користувачу планшеті vga вихід, rj45 і usb порти? Ще би ком порт приліпили і рідер дискет.
З такими параметрами то планшети потрібні виключно для вузького кола спеціалістів, для прикладу ту же ціску сконфігуровати через ком порт було би зручніше на планшеті ніж на вису з ноута

Ніколи не знаєш що може пригодитися. А usb я вважаю взагалі обов'язковим атрибутом.

Цитата

RDP для цього є, трафіку жере мало
А якщо шкода грошей на інтернет? Або зв'язку немає? Якщо планшет розглядати як тонкий клієнт, то ціна його має бути 30-40 баксів, а не 200-400. Я вже не говорю про яблоко-планшети за штуку вічнозелених.
  • 1

#257 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 21:23

Перегляд дописуNameless One (20.07.2012 – 21:08) писав:

Ніколи не знаєш що може пригодитися. А usb я вважаю взагалі обов'язковим атрибутом.

А якщо шкода грошей на інтернет? Або зв'язку немає? Якщо планшет розглядати як тонкий клієнт, то ціна його має бути 30-40 баксів, а не 200-400. Я вже не говорю про яблоко-планшети за штуку вічнозелених.

Для чого юсб, давно існують хмарні сервіси, флешки то вчорашній день.
Яблуко планшети коштують стільки бо вони того варті, в конкурентів ціни вищі навіть. І роблять все якісно на роки, для прикладу моєму мак буку уже 3тій рік пішов і знос батареї всього 15%. І ні разу його не доводилось розкручувати, операційка не переставлялась від того як купив його, усе працює, наведіть хтось приклад подібний з pc ноутом
  • 0

#258 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 21:49

Перегляд дописуЯрий (20.07.2012 – 21:23) писав:

Яблуко планшети коштують стільки бо вони того варті, в конкурентів ціни вищі навіть. І роблять все якісно на роки, для прикладу моєму мак буку уже 3тій рік пішов і знос батареї всього 15%. І ні разу його не доводилось розкручувати, операційка не переставлялась від того як купив його, усе працює, наведіть хтось приклад подібний з pc ноутом
Флешки ще дуже довго не будуть "вчорашнім днем". А шина USB на то і є універсальною, що до неї можна чіпати не лише флешки.

Яблуко планшети коштують стільки бо реклама зараз дорого обходиться.

У мене на роботі є ноутбук IBM T41, якому років 10. Все прекрасно працює крім батареї. І думаю він ще довго буде служити. На нову техніку то в нас не дуже люблять гроші давати.

Повідомлення відредагував Nameless One: 20.07.2012 – 21:49

• 0

#259 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.07.2012 – 23:32

Перегляд дописуЯрий (20.07.2012 – 21:23) писав:

Шо за хмарні сервіси?
  • 0

#260 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 21.07.2012 – 08:52

Перегляд дописуMr.Ripley (20.07.2012 – 23:32) писав:

Шо за хмарні сервіси?

Dropbox, Google Drive і тп

Перегляд дописуNameless One (20.07.2012 – 21:49) писав:

Флешки ще дуже довго не будуть "вчорашнім днем". А шина USB на то і є універсальною, що до неї можна чіпати не лише флешки.

Яблуко планшети коштують стільки бо реклама зараз дорого обходиться.

У мене на роботі є ноутбук IBM T41, якому років 10. Все прекрасно працює крім батареї. І думаю він ще довго буде служити. На нову техніку то в нас не дуже люблять гроші давати.
У мене є іbook G4 якому 8 років уже і там все працює, і батарея 4 години тримає.
На рахунок високої ціни на ipad не правда.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних