Перейти до вмісту

Чм є людина творцем своєї долі?

Повідомлень в темі: 65

#61 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.09.2012 – 23:12

Спочатку треба визначити що на неї впливає. Людина може впливати на свою дол але в певних межах, і ці межі корегуються суспільством, як кому щастить
  • 0

#62 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 01.05.2015 – 21:34

Перегляд дописуПросто Катя (27.01.2008 – 20:37) писав:

Який же відсоток подій в нашому житті залежить від нас? І яке місце в ньому належить випадковим обставинам?
Людина є безсилою тварюкою, точніше біороботом.
  • -1

#63 сніг

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 02.05.2015 – 20:35

Доля людини - в її руках!
  • 0

#64 Geminy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 04.05.2015 – 11:55

Ви знаєте, а я вважаю, що людина є творцем своєї долі й іноді треба йти проти суспільства, щоб домогтися свого. У 2009 році мене звільнили з роботи, батька також звільнили. Усе, що мені світило - посада секретарки, а батькові - посада охоронця в кращому випадку у готелі. Але я вирішила ризикнути й відкрила з батьком своє бюро перекладів. Зараз ми вже сьомий рік на ринку, з часом відкрили курси іноземних мов. Ось наш сайтик: http://glebov.com.ua/index-ukr.html Я своєю справою дуже пишаюся. Зараз дуже багато спілкуюся з людьми. Можу з впевненістю сказати, що людина - творець своєї долі. За будь-яких обставин. Є багато прикладів наших співробітників та клієнтів на підтвердження цієї думки.
  • 0

#65 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 04.05.2015 – 18:36

2 Gemimny: У вас є докази, що створення власного справа не була заздалегідь внесено в програму вашому житті?

Повідомлення відредагував Nameless One: 04.05.2015 – 19:11

• 0

#66 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 09.06.2015 – 00:43

Часом людина попадає в такі обставини, що її доля залежить тільки від її вчинків і праці над собою. Можна здатися і плисти за течією. Можна боротися і будувати нове життя. Так важче набагато і не всі можуть вдосконалюватися, бо не хочуть чи не вірять в себе. Хоча часто ті, що боряться просто не мають що втрачати.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних