Перейти до вмісту

Чм є людина творцем своєї долі?

Повідомлень в темі: 65

#21 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 31.01.2008 – 14:07

Перегляд дописуОлеська (31.01.2008 03:21) писав:

Так склалося (щоб не пояснювати все), що я знаю свою долю, своє життя наперед. Дещо вже з того, що знала, спробувала змінити. Але при тому зрозуміла, що який життєвий шлях не обереш, - кінцевий результат той самий.
Мені подобається ідея фільму "Пункт призначення".
фу-у! мерзота! я про фільм і саму ідею!
:D
  • 0

#22 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 31.01.2008 – 19:14

Перегляд дописуArchon-ua (31.01.2008 01:36) писав:

А може це результат прикладених дій/зусиль/намірів ?

Кожної миті ти твориш своє "завтра", кожен момент ТВОГО зараз змінює ТВОЄ завтра... Ти постійно змінюєш свою долю... Просто не хочеш цього усвідомити...

Я не те що не хочу цього усвідомити, я не можу зрозуміти, як моє подальше життя може змінитися від якого кроку? Все буде саме так і має статися, людина не владна керувати цим процесом. І якщо вже успіх став результатом прикладених зусиль, то значить така доля. Іншого нічого не можу сказати... Навіть дивно, коли я намагаюсь переконати себе, в мене не виходить!

Кожному дана своя власна доля. Мені подобається коли кажуть "Цікаво, а яка доля чекає на мене?". Просто потрібно змиритися з тим, що ми нічого не можемо змінити. І жити далі... Будувати плани, мріяти, йти до наміченої мети...
  • 0

#23 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:біля Львова

Відправлено 01.02.2008 – 23:16

Я підтримую думку, яка вже сказана Олеською - доля у свіх одна - каюк, кому від цегли, комусь від ожиріння, комусь від ..., а то, що ми нібито щось вибираємо - то ілюзія. Нас вчать тішитися всілякими речами, жеби тільки про то не думати...
наша доля і призначення - продовження роду, а в мріях вічне фізичне життя (то на генетичному рівні, принцип виживання, який би ти духовно сильний не був і в яку б нірвану не залягав, ти складаєшся з фізичної матерії (в класичному розумінні, і ти можеш нею керувати, тобто визначати долю фізичного тіла...), але наприклад якщо взяти що думки також матеріальні, тоді стає ясно звідки йдуть нещасні випадки - якась бабка в трамваї подивилася і тут бамц і цегла, чи метеор :D
Помаленьку сам заплутуюся... :)
Хочу сказати що доля - то ще одна ілюзія яку ми ж самі придумали і дали тій видумці життя, але в кінці всі ми підемо на добрива...
  • 0

#24 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 04.02.2008 – 00:19

Перегляд дописуArchon-ua (27.01.2008 20:54) писав:

Випадковостей не буває !...
У кожного в житті є намічені повороти де треба зробити певний вибір який вплине на подальше життя...
Хто не хоче нести відповідальність за свій вибір шукає оправдання... Інші впевнено йдуть вперед...
Знаючи що твої дії завжди впливають на твоє майбутнє перестаєш скаржитись на долю... Ти сам/сама її твориш... І немає кого звинувачувати...
Золоті слова! :)
  • 0

#25 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 04.02.2008 – 10:04

Далеко не завжди...коли є вагомі перешкоди (це може бути навіть цифра в паспорті...) нічого не вдієш потрібно чекати...а як би хотілось самому створити своє щастя...хоча так не буде сюрпризів...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  .lkkl.jpg   35.34К   16 Кількість завантажень:

• 0

#26 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 14:12

Перегляд дописуBassOneB (2.02.2008 00:16) писав:

Я підтримую думку, яка вже сказана Олеською - доля у свіх одна - каюк, кому від цегли, комусь від ожиріння, комусь від ..., а то, що ми нібито щось вибираємо - то ілюзія. Нас вчать тішитися всілякими речами, жеби тільки про то не думати...
наша доля і призначення - продовження роду, а в мріях вічне фізичне життя (то на генетичному рівні, принцип виживання, який би ти духовно сильний не був і в яку б нірвану не залягав, ти складаєшся з фізичної матерії (в класичному розумінні, і ти можеш нею керувати, тобто визначати долю фізичного тіла...), але наприклад якщо взяти що думки також матеріальні, тоді стає ясно звідки йдуть нещасні випадки - якась бабка в трамваї подивилася і тут бамц і цегла, чи метеор :)
Помаленьку сам заплутуюся... :)
Хочу сказати що доля - то ще одна ілюзія яку ми ж самі придумали і дали тій видумці життя, але в кінці всі ми підемо на добрива...
Це якщо на людину дивитися як на виключно фізичне явище. А якщо як на частину безсмертного всесвіту?
  • 0

#27 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.02.2008 – 19:17

Ми створюємо долю своїми вчинками, своїми справами, маленька дрібниця зроблена колись може мати набагато більший вплив на майбутьнє чим велика та змістовна робота, зрештою багато чого від нас незалежить... доля мабуть всетаки існує...
  • 0

#28 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 11.02.2008 – 19:40

Вважаю, що ми всі є юнітами, або коліщатами однієї великої "стратегії", чи то механізму, де кожен має своє місце, виконує свою функцію, якою вона незначною чи значною не є. Дехто існує лише для статистики, дехто приводить в рух не одну тисячу коліщат.

Звичайно це лише моє припущення, тому ви маєте право з ним погодитися чи НЕ погодитися.

P.S. І ще одне: помітив, що бажання людей часто збуваються саме тоді, коли це приносить найменше шкоди "замовнику" та оточуючим. Шкода, що не завжди. :(
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.02.2008 – 19:42

Вірю в долю і в те, що все розписано за нас, але іноді...через різні обставини хочеться трішки чогось відвоювати, принаймі спробувати...така вже людська натура
  • 0

#30 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 22:12

Не знаю... я вважаю що людина має змогу сама вибирати... на те в неї є її васна воля, тому в долю чи фатум я так щоб сильно не вірю, вірю в те що певні люди є просто прив'язані один до одного, але їхні відносини будують вони самі))
  • 0

#31 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 11.02.2008 – 22:46

Зелений молоток
доки ти будеш так думати, ти залишишся коліщатком.Хай важливим, але коліщатком.

А я розумію системи..я буду годинникарем.При наявності бажання.
  • 0

#32 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 23:30

Перегляд дописуbdrFsg (11.02.2008 22:46) писав:

доки ти будеш так думати, ти залишишся коліщатком.Хай важливим, але коліщатком.

А я розумію системи..я буду годинникарем.При наявності бажання.

Людям притаманно вважати, що вони чимось відрізняються від собі подібних. Більшість хоче бути Годинникарями. Це один із законів системи :(

Будь який керівник, чи ідеолог є також елементом системи. Нехай він не коліщатко, нехай він пружина або храповик - сутність та сама - елемент системи.

Хоча познайомитися із Годинникарем я не проти - гадаю він має дуже багато цікавої і корисної інформації.
  • 0

#33 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 02:48

Дежавю всі дивились??? Долю можна змінити. Якщо твої батьки вбивці, це не означає що і ти маєш вбивати.
Ми ж обираємо на кого вчитись, а не доля, ми робимо всі вибори, доля тут ні до чого
  • 0

#34 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 10:10

Перегляд дописуЗелений молоток (12.02.2008 00:30) писав:

Людям притаманно вважати, що вони чимось відрізняються від собі подібних. Більшість хоче бути Годинникарями. Це один із законів системи :(

Будь який керівник, чи ідеолог є також елементом системи. Нехай він не коліщатко, нехай він пружина або храповик - сутність та сама - елемент системи.

Хоча познайомитися із Годинникарем я не проти - гадаю він має дуже багато цікавої і корисної інформації.
Годинникар теж, виходить, коліщатко системи. А що одне коліщатко може повідомити іншому? І що інше коліщатко може зрозуміти?
  • 0

#35 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 12.02.2008 – 14:27

я відношу себе не до елементу механізму, а до спостерігача, який дивиться з осміхом на все, що відбувається навколо... от, дивлюся, котра година, а перед тобою люди поспішають на роботу... ай, гарно ж як))) дивлюся - автомобілісти застрягли в численних заторах. дивлюся - дівчинка свариться з хлопчиком. варто лише відріктися невдач і залежностей, як одразу ти вилазиш за скельце годинника і помічаєш безглуздість отсих механізмів, цок-цок, спазматичне дихання втомленої плянети... звісно, без спілкування неможливо... покидати світ - поки що не варто... тому зостається насолоджуватися життям))) ламати усталені закони (спокійно, без бунту), думати позитивно. хороші обставини завше знаходять таких людей))) навіть дужжже хороші обставини.

запис на безкоштовний семінар за номером, який бачите у профілі.
  • 0

#36 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 14:40

Я думаю є певні події які повинні статися, а всьому решта ми самі керуємо долею.
  • 0

#37 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 18:39

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.02.2008 10:10) писав:

Годинникар теж, виходить, коліщатко системи.

Коли я пишу "Годинникар", я маю на увазі творця цієї ситеми, він до вище перечислених мною категорій не належить.

Цитата

І що інше коліщатко може зрозуміти?

Слушна думка. Чи варто нам знати більше, ніж ми знаємо? Чи зрозуміємо ми це?
  • 0

#38 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 08:47

Перегляд дописуЗелений молоток (12.02.2008 19:39) писав:

Коли я пишу "Годинникар", я маю на увазі творця цієї ситеми, він до вище перечислених мною категорій не належить.
:happytwo: він є гвинтиком якоїсь іншої системи, з іншим годинникарем...
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.02.2008 – 21:07

Перегляд допису4esterfielter (12.02.2008 14:27) писав:

я відношу себе не до елементу механізму, а до спостерігача, який дивиться з осміхом на все, що відбувається навколо... от, дивлюся, котра година, а перед тобою люди поспішають на роботу... ай, гарно ж як))) дивлюся - автомобілісти застрягли в численних заторах. дивлюся - дівчинка свариться з хлопчиком. варто лише відріктися невдач і залежностей, як одразу ти вилазиш за скельце годинника і помічаєш безглуздість отсих механізмів, цок-цок, спазматичне дихання втомленої плянети...
це ти такий мудрий поки сам не застрягаєш в заторах і не сваришся з кимось
  • 0

#40 :-)

• Користувачі
  • 1199 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 11:40

Перегляд дописуbulbashka_aero (13.02.2008 08:47) писав:

:happytwo: він є гвинтиком якоїсь іншої системи, з іншим годинникарем...

Гадаю, що цей малюнок описує дану систему.

Зображення
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних