Перейти до вмісту

Протилежності притягуються?

Повідомлень в темі: 70

#41 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 06.12.2008 – 16:49

Як на мене, то деколи протилежності притягуються, а деколи і ні. Це все залежить від людини, від її характеру, чи подобається вона вам, чи ні
  • 0

#42 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 06.12.2008 – 17:18

Протилежності можуть притягувати і відштовхувати. Вірніше спочатку притягують а згодом, коли перше враження стирається можуть ставати відштовхуючими. У світлі закоханості протилежності сприймаються скоріше як відмінності що взаємодоповнюють і роблять відносини більш динамічними і контрасними. Коли закоханість минає ці ж протилежності можуть перетворюватись на холодну прірву між людьми...

Однак вся справа не в них. Є ще одна причина. Найкраще її пояснив К.С.Льюіс у одному зі своїх філософських ессе. Коли люди стають закоханими вони дивляться (звичайно не буквально) один на одного а відтак - в різні сторони. Вони так сконцентовані один на одному що навіть не помічають цього. Це виявляється лише тоді, коли ореол їхньої любові на час тускне...
  • 0

#43 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 16:01

Протилежності доповнюють одне одного
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.04.2009 – 10:15

Щодо друзів,то може й притягуються,бо ми з подругами дуже різні,в нас хіба що гумор однаково збочений)
А от щодо хлопців..Якими б протилежними не були наші звички,вчинки,інтереси...існує щось таке,що споріднює,щось таке.настільки сильне,що просто не помічаєш протилежності,помічаєш особистість))
  • 0

#45 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.04.2009 – 12:01

Перегляд дописуSensssorika (25.04.2009 10:15) писав:

А от щодо хлопців..Якими б протилежними не були наші звички,вчинки,інтереси...існує щось таке,що споріднює,щось таке.настільки сильне,що просто не помічаєш протилежності,помічаєш особистість))
В плані коханих людей це твердження мало б певну суть. В даному випадку виходить що у всіх хлопцях ви сильно бачите особистостей і споріднених людей. Цікаво по якому критерію проходить споріднення і як часто ви з ними споріднюєтеся?)))
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.04.2009 – 12:16

Перегляд дописуБоБриК (25.04.2009 13:01) писав:

В плані коханих людей це твердження мало б певну суть. В даному випадку виходить що у всіх хлопцях ви сильно бачите особистостей і споріднених людей. Цікаво по якому критерію проходить споріднення і як часто ви з ними споріднюєтеся?)))
Я люблю всіх своїх друзів не розділяючи їх за гендерно;)
Я ніде не казала про всіх хлопців. Я навіть половину хомо з членами і яйцями не можу назвати хлопцями;)
Цікався й далі.
  • 0

#47 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.04.2009 – 12:21

Багато жінок з цицьками і з проміжностями не є жінками... Такшо статеві органи ше нічого не означають!
  • 0

#48 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 12:23

Перегляд дописуSensssorika (25.04.2009 12:16) писав:

Я ніде не казала про всіх хлопців. Я навіть половину хомо з членами і яйцями не можу назвати хлопцями;)
Цікався й далі.
Ти казала просто про хлопців, що за замовчуванням сприймається як всі. Тре конкретніше вказувати що ти маєш на увазі, а не писати 1 а мати на увазі інше. Це типу як колись "Говори Ленин подрозумеваем - Партия.
Думаю голодні Ефіопи не в курсі що ленін і партія то 1 і теж.
  • 0

#49 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.04.2009 – 12:34

Перегляд дописуБоБриК (25.04.2009 13:23) писав:

Ти казала просто про хлопців, що за замовчуванням сприймається як всі. Тре конкретніше вказувати що ти маєш на увазі, а не писати 1 а мати на увазі інше. Це типу як колись "Говори Ленин подрозумеваем - Партия.
Думаю голодні Ефіопи не в курсі що ленін і партія то 1 і теж.
Тільки дурень міг уявити всіх. Якшо Топер скаже,що йому в сексуальному плані подобаються дівчата,а не хлопці,то чи слід йому додавати,що 5-річні дівчатка і 80-річні бабусі не входять в паралелепіпед його інтересів?Софізми і парадокси. Всі блохи смертні,ти смертний,отже ти- блоха.Так можна продовжувати до бескінечності. Та не варто;)
  • 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 26.04.2009 – 11:32

Перегляд дописуSensssorika (25.04.2009 12:34) писав:

Тільки дурень міг уявити всіх. Якшо Топер скаже,що йому в сексуальному плані подобаються дівчата,а не хлопці,то чи слід йому додавати,що 5-річні дівчатка і 80-річні бабусі не входять в паралелепіпед його інтересів?Софізми і парадокси. Всі блохи смертні,ти смертний,отже ти- блоха.Так можна продовжувати до бескінечності. Та не варто:prapor3:
Пля, в тебе шо недоіпізм чи німфозаморочки? Шо ти постійно про секс секс секс. Купи собі фалоімттр і заспокойся кінець кінцем.
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.).
  • 0

#51 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.04.2009 – 12:37

Перегляд дописуSensssorika (25.04.2009 13:34) писав:

Якшо Топер скаже,що йому в сексуальному плані подобаються дівчата,а не хлопці,то чи слід йому додавати,що 5-річні дівчатка і 80-річні бабусі не входять в паралелепіпед його інтересів?
Топпера кликали? :) Так ти вже в 5-ти річному віці не була дівчинкою? Любві всє возрасти пакорни :prapor3:
  • 0

#52 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 28.04.2009 – 10:04

А протилежності таки точно притягуються... Перевірено власним досвідом. Я по темпераменту холерик - швидкість життя, прийняття спонтанних рішень, активний відпочинок, рух у всіх питаннях. Він - флеграмична Риба, яка повільна у всіх питаннях. Хочу сказати чесно - це важко бути такими різними. Порятунком може бути лише одне - кохання. Люди повинні любити, поважати одне одного і просто банально пристосовуватися одне до одного протягом життя (відносин). Він заспокоює мій "холеризм", стишує мою швидкість. Але, на жаль, моє пришвидшення його дій його іноді ображає. Тут треба звикати, поступатися в деяких питаннях і шукати консенсус.
  • 0

#53 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 10:26

То шо протилежності притягуються можна пояснити суміснісню соціотипів. "Протилежності притягуються" є не зовсім правильним твердженням цієї закономірності. Це - ефект доповнення. Тобто людина при виборі іншої половини доповнює себе набором властивостей, котрі не має. Тому припустим, прокачана одна властивість, а інша відстала, то напідсвідомому рівні вибирається людина з доповнюючою ф-кцією.
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.04.2009 – 11:06

Перегляд дописуБоБриК (28.04.2009 11:26) писав:

То шо протилежності притягуються можна пояснити суміснісню соціотипів. "Протилежності притягуються" є не зовсім правильним твердженням цієї закономірності. Це - ефект доповнення. Тобто людина при виборі іншої половини доповнює себе набором властивостей, котрі не має. Тому припустим, прокачана одна властивість, а інша відстала, то напідсвідомому рівні вибирається людина з доповнюючою ф-кцією.
Ну от бач, а ти нам дивуєшся.)))

Взагалі-то я сторонник поєднання не протилежностей. Протилежностям складновато...
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.04.2009 – 12:41

Перегляд дописуОлеська (28.04.2009 12:06) писав:

Взагалі-то я сторонник поєднання не протилежностей. Протилежностям складновато...
Агась. Якшо в тих протилежностей немає нічого спільного,то не будуть вони притягуватися як не крути)
  • 0

#56 електромайонез

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 28.04.2009 – 13:08

притягування протилежностей?
в інших людях нас дратує не відсутність досконалості а відсутність подібності з нами
має бути щось спільне - якщо зовсім різні то будуть постійні суперечки і непорозуміння
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 13:31

Перегляд дописуSensssorika (28.04.2009 13:41) писав:

Агась. Якшо в тих протилежностей немає нічого спільного,то не будуть вони притягуватися як не крути)
На жаль здебільшого спільним (і часто єдиним) у стосунках протилежностей є кохання (або закоханість, що ще гірше). І коли кохання минає, між отими протилежностями постає така прірва, що... А потім починається: ти змінився, я тебе не такою покохав і теде. А що змінилось? Та нічого, окрім ставлення одне до одного.
  • 0

#58 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.04.2009 – 13:50

Перегляд дописуОлеська (28.04.2009 14:31) писав:

На жаль здебільшого спільним (і часто єдиним) у стосунках протилежностей є кохання (або закоханість, що ще гірше). І коли кохання минає, між отими протилежностями постає така прірва, що... А потім починається: ти змінився, я тебе не такою покохав і теде. А що змінилось? Та нічого, окрім ставлення одне до одного.
Нє, мені одного кохання мало. Любов зла: уснул- і уползла)) Зараз взагалі не розумію як можна кохати людину,з якою в тебе ну взагалі нічого спільного немає)
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 13:51

Перегляд дописуSensssorika (28.04.2009 14:50) писав:

Нє, мені одного кохання мало. Любов зла: уснул- і уползла)) Зараз взагалі не розумію як можна кохати людину,з якою в тебе ну взагалі нічого спільного немає)
Ну ти ж сама кажеш, що любов зла.)))

Так от власне, що любимо людей ми наперекір всьому, часто і здоровому глузду.)
  • 0

#60 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.04.2009 – 14:14

Перегляд дописуSensssorika (28.04.2009 14:50) писав:

А як щодо того, що коли закохані разом, то і спільні інтереси з"являються?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних