Перейти до вмісту

Протилежності притягуються?

Повідомлень в темі: 70

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2008 – 09:28

Перегляд дописуAbrea (27.01.2008 15:30) писав:

Протилежності притягуються... Ця аксіома всім відома вже давно. Але чи так само відбувається в нашому житті? Якими повинні бути кохані люди: спільними в інтересах, схожими, чи, навпаки, зовсім різними?
Я взагалі дуже спокійна людина. Мене ніколи не вдається вивести із себе. Я не люблю шуму,галасу...Тож оточую себе людьми подібними до цього. Світобчення в мене дещо збочене,у моїх рузів також)) А от якщо у плані ,,зустрічатися,, ,то я вибираю все-таки протилежних мені....))
  • 0

#22 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 25.09.2008 – 10:04

Перегляд дописуБілий Дракон (24.09.2008 23:22) писав:

Протилежності притягуються, щоб анігілюватися (самознищуватися).

Ось інша аксіома. Подібне притягує подібне. Або, скажи хто твої друзі/близькі й я скажу хто ти.
я абсолютно згідна!
схожим людям буде набагато легше знайти спільну мову, ніж різним людям, тому що можна передбачити певні дії і слова)
а різним людям просто цікавіше бути разом...але насправді я вважаю, що рідко бувають випадки тривалих стосунків у такому випадку...або ці люди "перевчають" один одного і згодом стають схожими, або ж такі стосунки просто не витримують накалу...
  • 0

#23 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.10.2008 – 00:22

Цитата

Протилежності притягуються... Ця аксіома всім відома вже давно.

О, так! Нещодавно переконалася, що це саме так.
Людина, яка мене нервувала, поглади на життя якої я не поділяла, яка зовсім в іншій компанії, має абсолютно протилежних друзів до моїх і взагалі живе зовсім іншим життям недавно призналася мені, що насправді любить мене вже декілька років... Але я не знаю, що йому на це відповісти... :ggggg: :) таких почуттів, як він до мене, я звичайно не відчуваю, хоча коли ми наодинці, то відчуваю,що не байдужа... проте я не впевнена, що зможу бути з ним...
Можливо щось порадите? :)
  • 0

#24 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.10.2008 – 11:09

хіба що чекати - час сам покаже. а там уже і видно буде.
якшо дісно любить - здатен(на) на зміни
  • 0

#25 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.10.2008 – 00:40

Закони фізики неприпустимо застосовувати у такому контексті.
Я би сказав, що - ні, не притягуються.

• 0

#26 Chornyashka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 02.11.2008 – 23:56

Можна сказати 50/50, тому що має бути і спільного багато. По собі скажу має бути людина, яка б згладжувала мій неспокійних характер, бо коли стикаються два вулкани, то дуже страшно. Не обовязково, якись скромняга, але той хто зуміє заспокоїти.
  • 0

#27 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 16:02

С - спокійних характер
Б - бурхливий характер.

певно, комбінаціїї
С + С - обидва легко знаходять спільну мову.
С + Б - один "тушить" іншого. якщо інший не гордий і любить по справжньому. інакше страждає С
кращі за
Б + Б - коли обидва не поступаються один одному - то то капець. хоча, можливо, помучаться і, якщо дісню закохані, - зійдуться знов. з іншим розумінням :happy1:

мені довподоби варіант С + С
  • 0

#28 Chornyashka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 17:14

на мою думку коли сходяться С+С то якесь таке відчуття, що обоє впадають у сплячку, вони тоді такі меленхолічні. Я вважаю, що має бути рівновага. Хотя то Б так додовбе, що С буде краще.
  • 0

#29 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 03.11.2008 – 17:36

Перегляд дописуEmdi (27.10.2008 00:22) писав:

О, так! Нещодавно переконалася, що це саме так.
Людина, яка мене нервувала, поглади на життя якої я не поділяла, яка зовсім в іншій компанії, має абсолютно протилежних друзів до моїх і взагалі живе зовсім іншим життям недавно призналася мені, що насправді любить мене вже декілька років... Але я не знаю, що йому на це відповісти... :happy1: :lol: таких почуттів, як він до мене, я звичайно не відчуваю, хоча коли ми наодинці, то відчуваю,що не байдужа... проте я не впевнена, що зможу бути з ним...
Можливо щось порадите? :D
Незнаю, як би я був ним продив би не кидати. А так якщо немає справжніх почуттів, а воно зрозуміло, коли почуття справжні, то кидай ;)
  • 0

#30 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 17:46

Перегляд дописуChornyashka (3.11.2008 17:14) писав:

на мою думку коли сходяться С+С то якесь таке відчуття, що обоє впадають у сплячку, вони тоді такі меленхолічні. Я вважаю, що має бути рівновага. Хотя то Б так додовбе, що С буде краще.
Ну ти неправа - С може бути не тільки меланхоліки, а й сангвініки чи флегматики (наприклад я сангвіно-флегматик).
головне норов свій гасити...
  • 0

#31 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.11.2008 – 07:01

Перегляд дописуdector (3.11.2008 16:02) писав:

...мені довподоби варіант С + С
Та ви би поздихали зі скуки :blink: (Буду говорити по твоїй термінології)
На мою думку, якраз варіант С+Б - ідеальний, переважно він і присутній у парах. Але не один "тушить" іншого. Ніхто нікого не тушить, просто С набагато мудріший і в суперечках просто поступиться і зробить по-своєму, чи так само з своєю половиною - має способи невидимої дії ни неї/нього. Тобто навіть тому, хто тихий такий вид як С+Б потрібний, їм же ш те ж це подобається - розуміти, що попри викидки своєї половини, може впливати на неї/нього. Ну а Б - зато в компанії не скучно з ними, як і в інших сферах життя))

:happy1:
  • 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 23:57

Ну, скажімо, з точки зору психології, в людині кожна якість існує у своїх протилежних вираженнях. Але одну з цих крайнощів ми беремо за свідому основу, а іншу - приховуємо.
Таким чином, коли ми зустрічаємо людину, яка не боїться показувати те, що ми в собі приховали, то дійсно може виникнути взаємний сильний інтерес і притягування))
  • 0

#33 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 16:18

З цим згоджуюсь. Так як люди - дві половинки, то вони доповнюють один одного.
Але не треба, щоб було занадто.
  • 0

#34 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 16:33

протилежності швидко притягуються, а поттім ще швидше розтягуються.)
так шо нєє, варіант С+С - нууууудно.
для мене Б+Б - ідеально. люблю нехай короткі, але яскраві стосунки, з яких виносиш дофіх емоцій і спогадів)
  • 0

#35 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.12.2008 – 19:50

Перегляд дописуKatod (28.01.2008 01:05) писав:

питання набагато ширше ніж собі дехто може уявити, це показує простий анатомічний досвід, і просте розповсюджене явище гетеросексуалізму, ті хто любть не дивувати себе чимось оригінальним. і різноманітним, і не йдуть на поводу і інстинктів, вибирають гомоморфні системи, ви розумієте, про що я
але, звичайно, що все це притягнулось. треба деякі перед умови, як мінімум це схожий інтелектуальний рівень, і здатність до компромісів. а якщо дух дослідництва був є і буде, то чого б не подосліджувати щось таке незвичайне, це ж так захоплює

Повністю згідна про інтелектуальний рівень - 100% правда. :happytwo:
  • 0

#36 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 02.12.2008 – 12:33

Подивившись на декілька прикладів з життя можу сказати, що, в основному, сімейні, чи просто закохані, пари є "різнополюсовими". Тому, так - притягуються і навпаки однокові характери - відштовхуються (довго разом бути не можуть). До речі, таке ж явище відбувається і у дружбі. Але це моє бачення.
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 02.12.2008 – 12:39

Перегляд дописуAbrea (27.01.2008 14:30) писав:

Протилежності притягуються... Ця аксіома всім відома вже давно. Але чи так само відбувається в нашому житті? Якими повинні бути кохані люди: спільними в інтересах, схожими, чи, навпаки, зовсім різними?

Я думаю, що за інтересами спільними, бо буде нецікаво, а за характерами - різними, бо буде нудно.
  • 0

#38 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 05.12.2008 – 20:48

ем...ну ненаю хто як,але в нас дуже багато протилежного але і дуже багато спльного!
характери зовсім різн,я ненормальна,весела,вічно скачу бігаю,одним словом крейзі....а він спокійний тихо розмовляє ніколи не кричить ніколи не свариться,не ображається!на відмну від мене)))))гг....а спільного ооооо.....кольори,захоплення,ми лівші,та багато всього!
  • 0

#39 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 11:33

Вони то притягуються, всі ми різні. Але ж спільний інтерес має бути. Інакше ніяк...
  • 0

#40 Ева

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 13:45

не знаю, як в якому випадку... в мене є знайомі, які є повною протилежністю, але потім вони змінилися, полюбили те, чого раніше терпіти не могли. Мораль така: якщо в тебе дійсно попала стріла Амура, ти будеш робити все, щоб залишитися з коханою людиною, навіть якщо прийдеться трохи змінитися..

Повідомлення відредагував Ева: 06.12.2008 – 13:46

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних