Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 vovan

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 06.03.2007 – 01:16

Дайте якусь інфу по лазерній корекці:
1 - Чи допомагає?
2 - Якщо помагає то на скільки ?
3 - В скільки років можна робити ?
4 - Де роблять і скільки коштує ?
  • 0

#82 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 585 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця

Відправлено 07.03.2007 – 16:04

гг.. а в мене -4.5 ліве, та -5.5 праве, і в армію годен!!! <_< :cry:
ношу окулярки, інколи лінзи, а інколи взагалі нічого не ношу :P

Як кажуть - оптимісти погано бачать (от тільки маршрутки нам ловити не зручно) :)

на лазерну корекцію не піду, налякав сюжет про клініку (здається в Харкові?), де десяток людей сліпими та напів сліпими залишили... :cool2:
  • 0

#83 Японська білка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 07.03.2007 – 20:50

в мене майже -5....так і живем

тю...на лазерну корекцію не хочу.
її роблять не так давно, ще немає людей, які зробили корекцію в юності і зістарилися,
тобто довготривалих результатіі не бачимо...тому, мое років так через 20 я таки зроблю собі
нормальний зір, а поки і так живемо.

...коли заходиш в окулярах з вулиці (зимою) у приміщення...ну...самі знаєте...
  • 0

#84 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.03.2007 – 22:35

А я бачу добре. Минулого року весною дуже довго сидів за іграми, й почалися проблеми, було важко виходити на вулицю бо все сліпило, особливо небо. А вдома закрив штори і сидів в темноті. Тоді ж я злякався, поїхав на літні канікули кудись, біля компа довго не був, і знову все в порядку. Чесно кажучи, я за своє життя стільки разів свої очі гробив, та вони все рівно працюють. Чесно, навіть не розумію, як це бути сліпим (тьху, тьху). +1 в мене ))
  • 0

#85 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 11.03.2007 – 00:56

Я не бачу багато чого, наприклад у окуліста ледь розгледів де табличка з літерами :cool2:
Але іноді 10% зору це прикольно :aaa: Живемо раз - треба себе на всі 100 використовувати!
  • 0

#86 Гість_Варя_*

• Гості

Відправлено 11.03.2007 – 01:10

У мене поганий зір-посадила книжками та компьютером.Ну,не дуже поганий-десь -2.Ношу окуляри,але сказали одягати тільки коли дивишся далеко,якщо носити постійно -буде гірше.Все одно впало ще.Тепер часто втрапляю не у ту маршрутку)
Щодо лазерної корекції.Маю знайомого окуіста,доречі,досить відома людина.Лінзи у нього коштують мінімум 300 гривень.Так от він категорично проти таких операцій.Щось там мені пояснювали,я не заглибювалась у тему,але так зрозуміла,що врешті-решт лазерна корекція може призвести до жахливих наслідків.Тому-категорично не раджу :cool2:
  • 0

#87 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.03.2007 – 02:01

Перегляд дописуjack220 (27.10.2005 14:03) писав:

Багато із нас мають певні проблеми з зором.Давайте поговоримо про те,як все-таки вирішити її !!!

P.S.:В самого мене 0,5!!! :cool2: :aaa: :D

0,5 чого ? діоптрій чи зору ?? :)

Перегляд дописуNolex (27.10.2005 18:37) писав:

p.s. ще на комп поставив прогу, яка ніби впливає на поліпшення зору.
Називається EyeLoveU

прога яка ніби впливає ? :wacko: дотепно.. а яким методом? можна механізм почути ?

Перегляд дописуweb-nation.org (7.03.2007 16:01) писав:

на лазерну корекцію не піду, налякав сюжет про клініку (здається в Харкові?), де десяток людей сліпими та напів сліпими залишили... :(

а на лазерну корекцію вартує ходити лише при ВАЖКИх захворюваннях очей, та при зорі не менше -/+8-9 діоптрій
  • 0

#88 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 12.03.2007 – 20:12

почала лікувати в 3 класі.Спочатку піднімався і тримався трохи, а тепер вже трохи погано піднімається. то все книжки і комп. :cool1: на даний момент маю робочі окуляри -1
  • 0

#89 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 12.03.2007 – 20:26

Перегляд дописуvovan (6.03.2007 01:13) писав:

Дайте якусь інфу по лазерній корекці:
1 - Чи допомагає?
2 - Якщо помагає то на скільки ?
3 - В скільки років можна робити ?
4 - Де роблять і скільки коштує ?
1 - кажуть шо так
2 - ну, один раз відкорегують, а якщо поісля цього зір знову зміниться, то по-мойму більше операціїї не роблять, прийдеться окуляри таскати... Хоча я не знаю... я пару років тому взнавав, може сучасні технології більш надійні...
3 - після 22... Чи 24... Ну, коротше, коли рости перестаєш...
4 - Роблять в Ексімері, вартість не знаю... Знаю тільки шо дорого :cool1:
  • 0

#90 Schneider

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Київ -> Бар

Відправлено 12.03.2007 – 21:27

Маю зір приблизно -5 на ліве і праве око. Раніше були розмови про лазерну корекцію і про лінзи. Знайомий лікар-окуліст порадив лазерну корекцію не проводити. А доглядати за лінзами клопітно. Хоча почув про м"які лінзи :cool1: Читав про методику Мірзакаріма Норбекова, що можна вилікувати поганий зір за допомогою аутотренінгу (мовляв усі хвороби від нервів). Але займатись якось не складалося (немає часу на це).
  • 0

#91 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.03.2007 – 22:36

Перегляд дописуЮльчик (12.03.2007 20:09) писав:

почала лікувати в 3 класі.Спочатку піднімався і тримався трохи, а тепер вже трохи погано піднімається. то все книжки і комп. :cool1: на даний момент маю робочі окуляри -1
Те саме! Тільки от ще десь в класі 10 почала носити окуляри та лінзи -5..
  • 0

#92 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 12.03.2007 – 22:44

Перегляд дописуПилюка (12.03.2007 23:33) писав:

Те саме! Тільки от ще десь в класі 10 почала носити окуляри та лінзи -5..
Я зараз в 10. не лякай так :cool1: .
  • 0

#93 Eclipse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2007 – 22:51

Перегляд дописуGromm (12.03.2007 21:24) писав:

Маю зір приблизно -5 на ліве і праве око. Раніше були розмови про лазерну корекцію і про лінзи. Знайомий лікар-окуліст порадив лазерну корекцію не проводити. А доглядати за лінзами клопітно. Хоча почув про м"які лінзи :cool1: Читав про методику Мірзакаріма Норбекова, що можна вилікувати поганий зір за допомогою аутотренінгу (мовляв усі хвороби від нервів). Але займатись якось не складалося (немає часу на це).
А я якраз раджу тобі почитати! Класна штука! У мене зір відмінний, але кайф від цієї книжки я отримав величезний! Аж повеселішав. Так шо, давай знаходь час і читай.
  • 0

#94 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.03.2007 – 23:15

Перегляд дописуFreelancer (22.03.2006 15:13) писав:

шось тут не так. нормальний 100% зір — це 0. чим далі від 0 (в будь-якому напрямку) тим він гірший. то як після 0,5 покращенням може бути 0,85, га?)
1 - 100 % зір, це точно
в самого -3

щодо окулярів - тільки комп і тв, якщо носити постійно - сідає зір (перевірено і доказано "практиками")

Повідомлення відредагував Legum: 12.03.2007 – 23:17

• 0

#95 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 15.03.2007 – 04:34

інфа, може комусь придасться...
з"явились нові лінзи, називаються Pure Vision, з якогось гідрогель-силікону чи щось таке, коротше новий матеріал) так от їх можна місяць носити не знімаючи, спати в них і все таке! а якщо знімати щодня - то 2 місяці))

Цитата

Идеальное сочетание материала, поверхности и конструкции.
Технология AerGel соединяет силикон и гидрогель для обеспечения естественного уровня поступления кислорода к роговице глаза, а также оптимального транспорта жидкости и минимально дегидратации линзы.

Процесс обработки поверхности Performa обеспечивает постоянство смачиваемости, устойчивость к отложениям и исключительную остроту зрения.

Усовершенствованная конструкция линзы улучшает ее подвижность и способствует постоянному обновлению слезной пленки.

Отек роговицы за ночь сведен к минимуму
Значительно меньший уровень отека роговицы за ночь, чем при использовании типичных гидрогелевых линз пролонгированного ношения. Выявленный уровень отека роговицы после сна с линзой PureVision сравним с выявленными уровнями отека после сна без линзы.

Комфорт и удобство
Исключительно высокий комфорт и удобство контактных линз при непрерывном 30-дневным ношением. Светло-голубая подкраска для удобства обращения, индикатор инверсии.

коштує 45 грн., здається... єдине зауваження - вони трохи грубші за звичайні м"які лінзи, тому трохи відчуваються в оці.. сестра вже протестувала, в кінці місяця і собі прикуплю :angry1:
  • 0

#96 nieni

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:місто Лева

Відправлено 15.03.2007 – 12:21

Перегляд дописуV.Wolf (28.02.2007 15:09) писав:

Тобто якщо я їх купив місячні лінзи і за місяць їх 5 разів нап'ялив вони всерівно зносяться?

І ще питаннячко, якщо їх просто зберігаю в контейнерах то як часто потрібно міняти розчин. я наприклад розчин міняю тоді коли їх знімаю і вони киснуть в ньому декілька днів, так нормально для них?

І ще одне я помітив що лінзи не дуже очищаються від розчину, тобто сліди від пальців залишаються, хоча їх помітити важко, але якщо на лінзу подивитися в профіль то помітно.
:8:
Можуть киснути в розчині до 30 днів,принаймні,так мені окуліст казав.Але то стосувалося моїх,тримісячних :angry1: Але я гадаю,нічо страшного не буде,якщо й місячні лінзи тиждень повідпочивають. :) Та я,наприклад,так не можу,бо коли ходжу без лінз,то почуваюся як сліпенький хом*ячок :8: :D А сліди,мабуть,залишаються тому,що місячні лінзи дуже м*які. :D Наприклад,мені окуліст казав,що можна,коли їх знімаєш,трішки їх протерти,легеенько так...Взагалі,корисна порада!На моїх,принаймні,слідів ніяких після такої процедури не залишається. :D :cry:
  • 0

#97 Miss Murder

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 24.03.2007 – 18:27

Перегляд дописуDistance (28.02.2007 01:05) писав:

нічого вони не скасовують..... у них просто свої обмеження... має бути нормальне повітря там, де їх носиш, в них не можна купатись, коли малюєшся, теж гірше стає... :cool2: а ще мені окулістка сказала не носити гривки, і волосся заколювати, бо воно може потрапити в око і лінзу посунути((

:P ой не можу :D
насмішила...чесно)))
  • 0

#98 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.03.2007 – 02:31

Перегляд дописуMiss Murder (24.03.2007 18:27) писав:

:D ой не можу :cool2:
насмішила...чесно)))
І що ж тут смішного?

А за такі дописи можна і попередження отримати...
  • 0

#99 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 25.03.2007 – 08:10

Я теж не розумію,що тут смішного! Лінзи - це штука серйозна, і поводитись з нею треба серйозно! :cool2:
  • 0

#100 Miss Murder

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 22:29

та хто ж каже, що несерйозно?
не розумію, до чого тут гривка...волосся....??? якщо вже так, то взагалі по вулиці небезпчено ходити буде...пилинка потрапить-і все... коли воно лізе в очі, то і без лінз чути....одна волосина нічого тій лінзі не шкодить...і вже точно не посуне..хіба взати і пальцем тикнути...
не знаю, люди, як ви їх носите, а такого я собі уявити не можу
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних