Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:м.Луцьк

Відправлено 07.02.2007 – 16:46

Deimos
Дякую за вичерпні выдповіді мабутьсьогодні піду підбирати в оптику, як-то кажуть хай буде що буде :gryzin:
  • 0

#62 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 08.02.2007 – 16:08

Уря! я вже маю перший досвіт носіння! І зараз ід утренуватися одягати знімати!
Цікаво знати таке, чи як то їх носити в нетверезому стані???
  • 0

#63 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.02.2007 – 19:41

Перегляд дописуV.Wolf (8.02.2007 16:05) писав:

Нормально!! Але мож випробувати
  • 0

#64 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 09.02.2007 – 15:54

Прикольна штука, але зацікавив той факт, лікар сказав, що можна тиждень не знімати з очей.
І блін як я сьогодні зранку намучився поки вставив їх у око... :)

Повідомлення відредагував V.Wolf: 09.02.2007 – 15:55

• 0

#65 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 10.02.2007 – 22:08

Перегляд дописуV.Wolf (8.02.2007 16:05) писав:

Дивися сюди
  • 0

#66 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 10.02.2007 – 22:13

Перегляд дописуV.Wolf (9.02.2007 15:51) писав:

Прикольна штука, але зацікавив той факт, лікар сказав, що можна тиждень не знімати з очей.
І блін як я сьогодні зранку намучився поки вставив їх у око... :)

нічого, скоро звикнеш, і тоді просто перестанеш помічати

перший раз чую, що можна тиждень не знімати лінзи. В тому році забула лише на одну ніч зняти, а такий кон'юктивит на ранок був... Скажений...
  • 0

#67 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 11.02.2007 – 15:11

Перегляд дописуMelissa (10.02.2007 22:10) писав:

перший раз чую, що можна тиждень не знімати лінзи. В тому році забула лише на одну ніч зняти, а такий кон'юктивит на ранок був... Скажений...
є такі ніби, винайшли, що в них спати можна.. не знаю, хочу спробувати, коли теперішні закінчаться...
  • 0

#68 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 17:50

Перегляд дописуMelissa (10.02.2007 22:10) писав:

Я то кажуть уже звик, тіко блін досвіду вставляння-знімання немає, і дуже довго мушу мудохатись. На ніч уже один раз не зняв, і все нормально пройшло. А лікар сказала що теоретично можна тиждень не знімати, ну тіпа якщо їхати десь в поїзді чи щось таке!
А взагалі кльова річ :)
  • 0

#69 gold_elf

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 12.02.2007 – 21:10

Лінзи носила , але потрібно постійно їх зберігати в розчині, міняти розчин, вони забруднювалися, очі червоніли, зір став падати. Останній раз вони подразнили очі, що я не витерпіла та викинула їх зовсім. Як на мене, то лінзи одягати тільки у виняткових випадках. :)
  • 0

#70 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 13.02.2007 – 00:32

Перегляд дописуgold_elf (12.02.2007 21:07) писав:

Лінзи носила , але потрібно постійно їх зберігати в розчині, міняти розчин, вони забруднювалися, очі червоніли, зір став падати. Останній раз вони подразнили очі, що я не витерпіла та викинула їх зовсім. Як на мене, то лінзи одягати тільки у виняткових випадках. :)
а з зором-то що робити? окуляри - не вихід... операція?..
  • 0

#71 Miss Murder

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 21:06

не знаю...для мене це просто спасіння!вранці одягаю і згадую тільки тоді, коли вже лягати спати потрібно)високий коефіцієнт вологи, файні, комфортні крайчики....нічого не подразнює, взагалі невідчутно....розчин має неабияке значення,також треба робити механічне чищення хоча б раз в тиждень...а якщо місто велике, багато порохів, то бажано і частіше. Крапля в контейнер-і лінзи, як новенькі)))....падав, падав зір....а якраз лінзи припиняють цю прогрісію, тому і зупинилося на тому, що є зараз...хоча б вже так...діоптрії дійсно менші, ніж в окулярах))і зручніше наскільки!хто б що не казав, а вони все ж скасовують ті обмеження, що приходить з окулярами....і якщо доглядати і не економити(на таких речах взагалі небезпечно економити), то лінзи підійдуть кожному...зараз це все ж не так, як раніше, підберуть будь-кому)комусь просто обійдеться, можливо, трішечки дешевше, а так....мені-супер! :(
  • 0

#72 Miss Murder

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 18.02.2007 – 21:32

Перегляд дописуV.Wolf (9.02.2007 15:51) писав:

ой не знаю......мені розказали про таке.....і я ніколи б не хотіла таке робити.....
  • 0

#73 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 18.02.2007 – 23:21

Люди хто знає скільки коштують астигматичні лінзи (орієнтовна ціна)? Хочу придбати ,.але в ціна яка,ненаю...Львівяни можливо на днях хтось замовляв. знае?!Я лінзи також уже носила,але проблем з ними дійсно багато (очі подразнюються,червоні..), але дуже зручно в тому, що ти не носиш окуляр(одягнув і забув і ніхто не здогадається)

Повідомлення відредагував Лізочка: 18.02.2007 – 23:27

• 0

#74 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 27.02.2007 – 19:19

Вже натішився. З лінзами стільки мороки, але час від часу користуюсь!
А скажіть хто знає, якщо лінзи 1 місячні, і їх носити наприклад через день то їх використовувати можна 2 місяці? :D

Перегляд дописуMiss Murder (18.02.2007 21:29) писав:

ой не знаю......мені розказали про таке.....і я ніколи б не хотіла таке робити.....

Це казала лікар саме на ті лінзи які мені підібрали і якщо дійсно якась в тому необхідність є (але тиждень незнімаючи нерадивби)

Доречі багато цікавого по даній темі можна почитати ТУТ :)
  • 0

#75 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 01:05

Перегляд дописуMiss Murder (18.02.2007 21:03) писав:

хто б що не казав, а вони все ж скасовують ті обмеження, що приходить з окулярами....
нічого вони не скасовують..... у них просто свої обмеження... має бути нормальне повітря там, де їх носиш, в них не можна купатись, коли малюєшся, теж гірше стає... :D а ще мені окулістка сказала не носити гривки, і волосся заколювати, бо воно може потрапити в око і лінзу посунути((

Перегляд дописуV.Wolf (27.02.2007 19:16) писав:

Вже натішився. З лінзами стільки мороки, але час від часу користуюсь!
А скажіть хто знає, якщо лінзи 1 місячні, і їх носити наприклад через день то їх використовувати можна 2 місяці? :)
ні, ти що) через місяць в смітник, ну від сили кілька днів ще можна поносити, якщо дуже треба.... прострочені лінзи шкідливі, будь другом своїм очам :cool1:
  • 0

#76 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 28.02.2007 – 16:12

Перегляд дописуDistance (28.02.2007 01:02) писав:

ні, ти що) через місяць в смітник, ну від сили кілька днів ще можна поносити, якщо дуже треба.... прострочені лінзи шкідливі, будь другом своїм очам :)

Тобто якщо я їх купив місячні лінзи і за місяць їх 5 разів нап'ялив вони всерівно зносяться?

І ще питаннячко, якщо їх просто зберігаю в контейнерах то як часто потрібно міняти розчин. я наприклад розчин міняю тоді коли їх знімаю і вони киснуть в ньому декілька днів, так нормально для них?

І ще одне я помітив що лінзи не дуже очищаються від розчину, тобто сліди від пальців залишаються, хоча їх помітити важко, але якщо на лінзу подивитися в профіль то помітно.
:D
  • 0

#77 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 28.02.2007 – 16:22

Перегляд дописуV.Wolf (28.02.2007 16:09) писав:

І ще одне я помітив що лінзи не дуже очищаються від розчину, тобто сліди від пальців залишаються, хоча їх помітити важко, але якщо на лінзу подивитися в профіль то помітно.
:D
А ти пробував руки мити перед тим, як лінзи лапати???
  • 0

#78 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 01.03.2007 – 14:09

Перегляд дописуDeimos (28.02.2007 16:19) писав:

А ти пробував руки мити перед тим, як лінзи лапати???
Першим ділом це роблю, причому двічі!!!
  • 0

#79 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 03.03.2007 – 15:13

Перегляд дописуV.Wolf (28.02.2007 16:09) писав:

Тобто якщо я їх купив місячні лінзи і за місяць їх 5 разів нап'ялив вони всерівно зносяться?

І ще питаннячко, якщо їх просто зберігаю в контейнерах то як часто потрібно міняти розчин. я наприклад розчин міняю тоді коли їх знімаю і вони киснуть в ньому декілька днів, так нормально для них?

<_<
1) вони не зношуються, як ти кажеш, просто псуються і втрачають свої властивості.... тому краще купуй двох, трьохмісячні, якщо рідко носиш... хоча то тобі вже окуліст нехай порадить
2) кожного разу коли вдягаєш, міняй. частіше не треба
3) деколи треба робити механічне чищення, особливо якщо вони брудні(тобто ти їх зняв і бачиш там всілякі пилинки і т.п.). крапаєш трошки розчину на лінзу і легенько протираєш її пальцями, а тоді вже в контейнер... і так само з другою...
  • 0

#80 vovan

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 05.03.2007 – 23:35

Контактні лінзи дуже хороша річ.
Мінуси:
- коли сидіти за компом, справді, через те, що рідко кліпаєш, починують сушитись лінзи відчуття не зовсім приємне.
- Коли має бути вечірка, з якої тебе скоріше всього додому під двері поставлять, то краще к. лінзи не одягати ( виключаний йдеш спати, зранку проскидаєшся, йдеш вдягати лінзи відкриваєш футляр - а там нічого немає, тю блін я ж їх не зняв, а де ж вони тоді якшо їх немає в очах - відповідь проста їм "торба" вони вилетіли коли ти спав. Не знаю чому так трапляється, наприклад я коли замотаюсь весь день то можу перед сном завтикати зняти лінзи, прокидаюсь - все на місці тільки відчуття не комфортне. Але коли спиш "веселий з лінзами то вони кудись діваються ( я знаю куди - вони вже засушані лежать на підлозі і розумієш це тільки тоді коли босяком на шось крихке наступиш і подумаєш: "Ой шось хруснуло" - підняв ногу а там - 45 грн розтоптаних. Ну а батьки ж звісно пінують, і я їх розумію я б на їхньому місці теж так би й робив)). Коли таким же чином втратив вночі лиш одну лінзу, подумав: "Знову батьки начнуть морально давити". Нйшов вихід - пришлось два дні походит в одній ( не рекомендую, так як не знаю чи відразиться це на вашому здоровї) і потім сказати батькам: "Блін сьогодні чиркнув ненароком око і лінза десь в траву впала" - Це все вам розказую про всяк випадок, щоб такого не траплялося краще взагалі не пити, принаймі в розумній кількості.

І ще одне, може хтось знає в що можна крім розчину опускати лінзи на збереження ? Ато часом трапляєтьтся, що десь в гостях приходиться заночувати (Нпариклад поїхав в друге місто до родичів, там звісно ж старші "забульбенили" і за руль батька вже ніхто не пустить, а як же лінзи, чи може краще їх залишити в в очах ?)

Повідомлення відредагував vovan: 05.03.2007 – 23:36

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних