Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 25.01.2007 – 20:32

У мене астегматизм... і лінзи... І нормально бачу в них))) Хочу відмітити, що лінзи в мене слабші на півдіоптрії від окулярів, а бачу я в них краще!
  • 0

#42 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2007 – 20:46

то так завжди. Вони ж до очей ближче.. ))
Тре буде якось сходити нові лінзи взяти.. Термін виходить
  • 0

#43 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 26.01.2007 – 15:54

Перегляд допису4esterfielter (25.01.2007 11:38) писав:

Іще цікавить питання - чи існують лінзи для тих, хто має астигматизм. Три роки тому не було, а зараз? Бо окуляри хоч і круто, але на рок-концерті або стрибати - або бачити, куди стрибати. :) Прадокс. Одне заважає другому...
є такі, 100%, вчора у окуліста була)) от збираюсь взяти собі.... до того звичайні носила
  • 0

#44 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 26.01.2007 – 18:40

Перегляд дописуПилюка (25.01.2007 20:43) писав:

то так завжди. Вони ж до очей ближче.. ))
Тре буде якось сходити нові лінзи взяти.. Термін виходить
А розкажіть про термін придатності будь ласка! :)

Які є лінзи, їх плюси і мінуси, їх термін...
  • 0

#45 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень

Відправлено 26.01.2007 – 19:14

Лінзи бувають товстенькі, тоненькі (тоненькі дорожчі, зручніші, але їх важче одягати/знімати). Термін: на місяць, на три місяці, на півроку, може й більше є... але я не знаю... я ними тільки другий місяць користуюсь... Ще можна взяти кольорові (щоб колір очей міняти), але це теж дорожче... Ще одне: бери м"які контактні лінзи, бо є ще таке поняття, як тверді контактні лінзи, так то ті, що з очей випадають :) , а м"які як приліпиш до ока, то перших пару раз півгодини зніматимеш)))) Нуууу... ще розчин до них купувати треба, щоб вони в ньому зберігалися, і очищалися від бруду... Якщо в перші дні користування виникне подразнення очей треба буде купити краплі в очі, покапати трохи, доки не звикнеш... Ну, взагалі удобна штука, краще окулярів... тільки зранку і ввечері мороки трохи більше... А так - купуй, не бійся!
Ееее... ти ще просив про їх мінуси розповісти, так читай: Не можна пірнати, коли плаваєш, бо можеш змити їх з очей... Не можна курити, бо дим від сигарет коли попадає в очі затримується на лінзі і викликає подразнення, не можна довго втикати перед компом, бо мало моргаєш в цей час і недостатньо зволожуються очі, а лінзи на сухих очах теж викликають подразнення (але якщо в тебе, наприклад, робота - цілий день за компом, то якшо буде подразнення, покрапаєш краплі (якшо куриш, теж крапати треба)... Що ще? Спати в них не бажано, бо кисень до очей не поступає.... і все начебто.... все останнє - плюси, плюси, плюси... :(
  • 0

#46 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.01.2007 – 21:45

Цитата

Не можна курити

та ну))))) ти звідки таке взяв? )))) впалнє курицця...

Цитата

не можна довго втикати перед компом, бо мало моргаєш в цей час і недостатньо зволожуються очі

не знаю.. дискомфорту не відчуваю.. може, звик :)

Цитата

Спати в них не бажано, бо кисень до очей не поступає.... і все начебто....

оце факт... "не бажано".. зранку прокидаєшся і зразу матюкаєшся, бо дуууже неприємне відчуття... але з часом правда проходить.

словом, Nolex, бери на три місяця мякі тонкі лінзи (мені обійшлось у львові 70 грн), банку розчину (на тих же три місяці десь в 40 гривень вийде) і вперед... там де будеш купляти лінзи, може навіть навчать вдягати-знімати... ну, взагалі користуватись.

:(
  • 0

#47 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 29.01.2007 – 20:36

А вмене невеличкі проблеми з зором ось і думаю! :D :D
  • 0

#48 Sok86

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Одесса

Відправлено 29.01.2007 – 20:42

Хтось знае скількти коштують лінзи, не для покращення зору , а для зміни кольору очей ?
  • 0

#49 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 30.01.2007 – 12:21

Мав дві пари лінз, обидві загинули після вечірок, так що я добавив би ще одне правило:
Під час носіння лінз не зловживати спиртним!

Вкупі з небажаним палінням вийде дуже корисна річ :D
  • 0

#50 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:м.Луцьк

Відправлено 30.01.2007 – 13:14

Друзі, підкажіть ще таке:
1. Як лінзи витримують морози?
2. Приблизна ціна, більш-менш пристойної якості?
3. Коли їх підбирає лікар, то кожному одні і ті самі в очі вставляють, це ж не гігієнічно?
4. Що трапляється коли їх використовувати після терміну придатності (чув що по 2 роки не міняють)?
5. Взагальному як себе почувають очі після них, розивається хвороба, чи так як і при окулярах зір залишається на місці?

• 0

#51 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень

Відправлено 30.01.2007 – 13:53

Перегляд дописуV.Wolf (30.01.2007 13:11) писав:

Друзі, підкажіть ще таке:
1. Як лінзи витримують морози?
2. Приблизна ціна, більш-менш пристойної якості?
3. Коли їх підбирає лікар, то кожному одні і ті самі в очі вставляють, це ж не гігієнічно?
4. Що трапляється коли їх використовувати після терміну придатності (чув що по 2 роки не міняють)?
5. Взагальному як себе почувають очі після них, розивається хвороба, чи так як і при окулярах зір залишається на місці?

1) Так само, як і твої очі... (чи вони луськаються на морозі? :D ) Ладно, буду без приколів... нормально витримують, тим паче ти їх грієш своїми очима.
2) Перший раз - більше 100 гривень... я точно не пам"ятаю... Бо там консультацію в лікаря пройти треба, купити лінзи, розчин... На рахунок якості - не знаю... в мене лінзи Bausch & Lomb, інших виробників я навіть і не бачив...
3) Шо це ти за чепуху спитав??? Якщо лікар тобі підбирає лінзи - то вони твої, і більше нічиї. Тобі покажуть як їх розпечатати, як око вставляти, як виймати, ти там посидиш, сам їх повставляєш, повиймаєш, доки не допетраєш, як це правильно робити, а лікар буде стояти над душею, і давати поради :D
А якщо ти маєш на увазі перевірку зору, то тобі його перевірять спочатку на спеціальному пристрої (тіпа дивишся в дірочку, бачиш там зірочку, а потім з того пристрою вилазить розпечатка з твоїм зором :wub: ), а потім, звичайно, по таблиці, з отими окулярами, в які скельця вставляють, а ти розказуєш, що ти на тій таблиці бачиш...
4) Термін придатності - поняття умовне... Все залежить від того, як інтенсивно ти будеш користуватися лінзами... Просто на лінзах є спеціальне пом"якшуюче покриття, і термін дії - це гарантійний термін придатності того покриття. Якщо лінза зноситься, то вона почне заважати в оці..
5) Як почуали, так і почувають... Хвороби не розвинулись, зір на місці :8: До речі при окулярах зір псується, і треба робити спеціальні вправи для очей. В лінзах очі не втомлюються, і ніяких вправ робити не треба..
  • 0

#52 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 03.02.2007 – 11:08

Дуже дякую за відповіді.

а, наприклад, коли я за компом буду сидіти, то не краще знімати лінзи і брати окуляри?
  • 0

#53 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 06.02.2007 – 13:36

Перегляд дописуDeimos (25.01.2007 20:29) писав:

У мене астегматизм... і лінзи... І нормально бачу в них))) Хочу відмітити, що лінзи в мене слабші на півдіоптрії від окулярів, а бачу я в них краще!
Вау... то є таки світло в кінці тунелю!!! бо я люблю на сейшнах пострибати, а там окуляри бажано притримувати, щоб не згубити...
  • 0

#54 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень

Відправлено 06.02.2007 – 16:17

Перегляд дописуNolex (3.02.2007 11:05) писав:

Дуже дякую за відповіді.

а, наприклад, коли я за компом буду сидіти, то не краще знімати лінзи і брати окуляри?
Не думаю... в окулярах очі швидко втомлюються... В лінзах не так... (а ще ти задовбешся їх по пару раз на день знімати і одягати :gryzin: )
  • 0

#55 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 06.02.2007 – 17:50

Дуже дякую за відповіді.

мені здається, так.... бо в мене наприклад очі в лінзах від компа дуже швидко червоніють... але то мабуть треба частіше моргати, а не втикати без перерви))
  • 0

#56 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.02.2007 – 20:55

Дуже дякую за відповіді.

ні, я так не роблю, і почуваю себе прерасно... навіть ніколи про це не задумувалася...
  • 0

#57 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.02.2007 – 21:15

Цитата

та нафіга... лінзи ношу з ранку до вечора(тобто від моменту коли прокинувся до моменту коли лягаю спати) і нічо.
взагалі, купуй і не пожалкуєш)
  • 0

#58 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 06.02.2007 – 21:22

ги...лінзи то панти поганять, лінзи носять, ті хто боїться бути очкаріком))щоб типу не дражнили
ну щодо зручності з окулярами, то вони покраще будуть, але кожен день в оці кулупатись якось не сильно гріє..
  • 0

#59 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 06.02.2007 – 22:22

Окуляри просто менш практичні з ними мороки більше, однак виглядає солідніше, як підібрані вдало... У декого очі чутливі до подразнень і лінзи не рулять...
А лінзи - це зайнятим людям пасує більш. в самого окуляри, бо лінзи якось не сприймаю...
  • 0

#60 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 06.02.2007 – 23:56

Перегляд дописуТемний Муня (6.02.2007 21:19) писав:

ги...лінзи то панти поганять, лінзи носять, ті хто боїться бути очкаріком))щоб типу не дражнили
ну щодо зручності з окулярами, то вони покраще будуть, але кожен день в оці кулупатись якось не сильно гріє..
а ні фіга! не так воно і страшно - колупатись в оці! просто ти так це назвав.... ніхто там в очах не колупається... ти краще спробуй, а потім уже роби висновки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних