Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 19.07.2009 – 21:28

Вагітність - ніяк. Пологи можуть.
  • 0

#302 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.07.2009 – 09:15

Перегляд дописуlvivjanochka (19.07.2009 19:56) писав:

Люди, а як впливає на зір тойво.. емммм... вагітність? :)
хі... З цього треба й було починати... Я тільки почала читати цю тему і згадала, що ви, здається, вагітні...

Під час вагітності зір може погіршитись. При цих обставинах треба обов"язково піти до лікаря-окуліста... Не хочу лякати, але при ДІЙСНО поганому зорі лікарі можуть заборонити самій народжувати... Можуть і на кесареве відправити..
  • 0

#303 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 20.07.2009 – 09:16

Та нє, я ще не знаю, чи так, чи ні... Просто підозрюю :)
  • 0

#304 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.07.2009 – 11:28

теми обєднав.

Тма методики Жданова тут вже мусолилась. Я писав вище - методик діє. В підлітковому віці пощастило натрапити на гарного фізіотерапевта (навіть не окуліста) він і допоміг в тому питанні з -3 до 1 дотягнути зір (ліве око).

З приводу вагітності то за моїми власними спостереженнями таки вона на зір впливає - баришня може на тебе дивитись і ніби не бачити)))
  • 0

#305 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 20.07.2009 – 11:39

Цитата

З приводу вагітності то за моїми власними спостереженнями таки вона на зір впливає - баришня може на тебе дивитись і ніби не бачити)))

Тоді певно не на зір, а на всю баришню впливає :) Тоді треба не до окуліста, а до чоловіка :ggggg:
  • 0

#306 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.07.2009 – 15:12

Перегляд дописуИришка (15.12.2005 14:12) писав:

Мені кажуть, що в мене 100% зір. Але це не правда! 100% це коли бачиш самі нижні рядки, а показують лікарі з низу четвертий. Каплі все одно прописали.

Я їх не розумію!!!! ;)

При 100%-ому зорі маєш бачити третій рядок знизу.

Перегляд дописуТемний Муня (6.02.2007 22:22) писав:

ги...лінзи то панти поганять, лінзи носять, ті хто боїться бути очкаріком))щоб типу не дражнили
ну щодо зручності з окулярами, то вони покраще будуть, але кожен день в оці кулупатись якось не сильно гріє..

Ага, колупання мало задоволення приносить...

Перегляд дописуV.Wolf (8.02.2007 17:08) писав:

Уря! я вже маю перший досвіт носіння! І зараз ід утренуватися одягати знімати!
Цікаво знати таке, чи як то їх носити в нетверезому стані???

А про те можу розповісти. Одна подруга випадково, коли не зовсім твереза була, поклала лінзи в рідину для зняття лаку :wub: Наступного дня її бачили в окулярах...)))))

Я оце вчора придбала собі лінзи і намагаюся звикати. Дуже важко одягати і знімати їх - очі дуже кліпають. А от у мене до форумчан є питання: чи є тут такі, хто спробував носити лінзи, а потім все-таки повернувся до окулярів?
  • 0

#307 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 15:22

Перегляд дописуTwinkle (31.07.2009 16:12) писав:

Я оце вчора придбала собі лінзи і намагаюся звикати. Дуже важко одягати і знімати їх - очі дуже кліпають. А от у мене до форумчан є питання: чи є тут такі, хто спробував носити лінзи, а потім все-таки повернувся до окулярів?
З часом звикнеш одягати-знімати.. Я свого часу навіть іноді про них забувала..

Я повернулась до окулярів.. Але не на довго. Планую восени знову повернутись до лінз. Треба було перерву зробити після 8-мирічного постійного носіння лінз..
лінзи носила не для понту, а для зручності. Хто знає що таке запотівші окуляри в теплому приміщенні з морозу - той зрозуміє. Тим більше, ша 8 років носіння лінз в мене зір не впав ні на одну одиницю. За пів року окуляр - впав на 1,5 одиниці..
  • 0

#308 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 15:51

Перегляд дописуВакуОлька (31.07.2009 16:22) писав:

З часом звикнеш одягати-знімати.. Я свого часу навіть іноді про них забувала..

Я повернулась до окулярів.. Але не на довго. Планую восени знову повернутись до лінз. Треба було перерву зробити після 8-мирічного постійного носіння лінз..
лінзи носила не для понту, а для зручності. Хто знає що таке запотівші окуляри в теплому приміщенні з морозу - той зрозуміє. Тим більше, ша 8 років носіння лінз в мене зір не впав ні на одну одиницю. За пів року окуляр - впав на 1,5 одиниці..

Ого, у мене зір вже досить давно стабільно тримається, хоч я досі весь час в окулярах ходила...

Сподіваюся, що звикну, бо щойно аж розплакалася перед тим дзеркалом, як їх знімала, - ну ніяк не йшло!

Кумедно: мама каже, що я часто витріщую очі і що це не гарно, а от коли лінзи одягнути чи зняти, то ті очі геть не хочуть відкриватися...
  • 0

#309 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 16:32

Перегляд дописуTwinkle (31.07.2009 15:51) писав:

Ого, у мене зір вже досить давно стабільно тримається, хоч я досі весь час в окулярах ходила...

Сподіваюся, що звикну, бо щойно аж розплакалася перед тим дзеркалом, як їх знімала, - ну ніяк не йшло!

Кумедно: мама каже, що я часто витріщую очі і що це не гарно, а от коли лінзи одягнути чи зняти, то ті очі геть не хочуть відкриватися...
То залежить від очей... Одним краще окуляри, іншим - лінзи Моя тобі рекомендація - не користуйся лаком для волосся (або хай хтось допомагає при потребі, дезодорантами і всім такого типу...А.. І ще.. Рекомендую купити водостійку туш.. (косметику змивати після того, як знала лінзи:wub:.. запам"ятай). Забудь, що таке терти очі...

І ще... Спокій, врівноважено. подихай, якщо треба, знімай чи одягай лінзи.. Тоді все буде добре..
  • 0

#310 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 31.07.2009 – 16:44

Перегляд дописуВакуОлька (31.07.2009 17:32) писав:

То залежить від очей... Одним краще окуляри, іншим - лінзи Моя тобі рекомендація - не користуйся лаком для волосся (або хай хтось допомагає при потребі, дезодорантами і всім такого типу...А.. І ще.. Рекомендую купити водостійку туш.. (косметику змивати після того, як знала лінзи;).. запам"ятай). Забудь, що таке терти очі...

І ще... Спокій, врівноважено. подихай, якщо треба, знімай чи одягай лінзи.. Тоді все буде добре..

ДЯКУЮ ЗА ПОРАДИ!!!

Лаком до волосся не користуюся - у мене таке кучеряве волосся, що це зайве))) І щоб очі не терти - то треба буде себе постійно пильнувати... Але що ж поробиш, буду старатися :wub:
  • 0

#311 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 01.08.2009 – 01:17

Перегляд дописуРоланд (18.07.2009 22:40) писав:

CAM
ну от наприклад для спорту я б не сказав, що лінзи краще.. в тому сенсі, що коли активно рухатись, з ними бувають проблеми
Можна подумати, окуляри при активному рухові не заважають. Ага-ага :wub:

Перегляд дописуlvivjanochka (17.07.2009 20:53) писав:

Не хочу окулярів. А як до лікаря піду, обов"язково окуляри скаже носити.
Мушу тепер робити вправи, дякую всім за підказки, ви мені дуже допомогли, а то в неті вправ купа, а з власного досвіду мало хто підкаже.
Є простіший за вправи вихід: натероризовати окуліста і примусити робити уколи під очі. Два-три тижні - і 1-1,5 діоптрії повертаються додому))
  • 0

#312 CAM

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень
  • Місто:гАмерИка

Відправлено 01.08.2009 – 03:45

Замовив лінзи, вбирав може 5 разів на протязі пів року. В основному на виступи. Добре і зручно, але до вечора очі червоніють як в кролика. Ну і болять трохи...бо не звикли.
На кожен день - окуляри, або навіть і без них.
  • 0

#313 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 08.08.2009 – 17:26

-2...ааа....це жах..але вже звикла
  • 0

#314 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 02:13

!!! нарешті наважилася на лінзи! Це просто казка! Чесно, мені аж жити веселіше стало.
В мене -3, до того мала тільки окуляри для роботи, постійно не ходила, бо по-перше, було дуже незручно, занадто активний стиль життя, а по-друге, н хотіла, шоб очі привикали і розслаблялися, тим більше, що від окулярів в більшості випадків зір падає ще більше.
Зараз вже 3 місяць їх ношу. Навіть не віриться, як я колись жила без них. Настільки комфортно, що взагалі їх не відчуваю, на всякий випадок маю нагадування на телефоні, щоб не забути їх зняти...

Цитата

Замовив лінзи, вбирав може 5 разів на протязі пів року. В основному на виступи. Добре і зручно, але до вечора очі червоніють як в кролика. Ну і болять трохи...бо не звикли.

Дивно, мені в перший же день було дуже зручно... Можливо, тобі треба попробувати, якісь інші... Я, наприклад, пробувала трьох різних видів.
  • 0

#315 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 18.09.2009 – 10:17

Перегляд дописуCAM (1.08.2009 03:45) писав:

На кожен день - окуляри, або навіть і без них.
А лінзи купив на яку тривалість дії? річні?

Перегляд дописуEmdi (18.09.2009 02:13) писав:

!!! нарешті наважилася на лінзи! Це просто казка! Чесно, мені аж жити веселіше стало.
В мене -3, до того мала тільки окуляри для роботи, постійно не ходила, бо по-перше, було дуже незручно, занадто активний стиль життя, а по-друге, н хотіла, шоб очі привикали і розслаблялися, тим більше, що від окулярів в більшості випадків зір падає ще більше.
Зараз вже 3 місяць їх ношу. Навіть не віриться, як я колись жила без них. Настільки комфортно, що взагалі їх не відчуваю, на всякий випадок маю нагадування на телефоні, щоб не забути їх зняти...
Вітаю:)... Це добре, що ти швидко пристосувалась:)..тільки маю пораду. Вдома і на вихідних, все ж носи окуляри. Слизова мусить відпочивати.
  • 0

#316 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 00:33

Перегляд дописуВакуОлька (18.09.2009 11:17) писав:

Вітаю:happy1:... Це добре, що ти швидко пристосувалась:)..тільки маю пораду. Вдома і на вихідних, все ж носи окуляри. Слизова мусить відпочивати.

Та, дуже дякую. Я, в принципі, так і роблю, хоча в мене є знайома, яка навіть не завжди на ніч їх знімає...
  • 0

#317 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.09.2009 – 08:09

Хоч скільки би я не сидів за компом, скільки би не юзав мобафон, завжди стабільно мав 100% зір(і слава Богу!)
  • 0

#318 Olusik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 25.09.2009 – 11:23

Роланд, про жданова чула, але сама не пробувала..щодо спорту, то можливо лінзи і не кращий вихід але як з окулярами займатись? до речі мені лінзи не зручні, подруга каже, що мабуть вони просто зажорсткі для мене
а ще багато хто покращив зір завдяки заняттям Норбекова
  • 0

#319 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.10.2009 – 00:56

сама по собі короткозорість не страшна.Осліпнути від нї не можна.ризик від операції чи не більший ніжж ризик дуже сильного пдання.Тож ношу окуляри і не непокоюсь особливо.Хоча якихось препаратів щоб стабілізувати рівень мінусу поприймати бьуло б гарно
  • 0

#320 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень

Відправлено 11.10.2009 – 02:13

Цитата

а ще багато хто покращив зір завдяки заняттям Норбекова

Ну, я читала його книжку для покращення зору. Не знаю, можливо, це залежить від людини, але мені вона зовсім не допомогла...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних