Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 16.07.2009 – 23:28

Перегляд дописуlvivjanochka (17.07.2009 00:21) писав:

Та нє. Маю на увазі: які симптоми? Чи можу я його не помітити?
якщо розвинецця - ти взагалі багато чого не помічатимеш))
але ніхто не знаю що в тебе, йди до лікаря і не страждай фігнею, на зір багато всяких проблем в організмі можуть впливати
  • 0

#262 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.07.2009 – 23:31

Грегорі не одобряє народної медицини, ідіть до лікаря
  • 0

#263 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 16.07.2009 – 23:32

Окуліст - не стоматолог. До нього ходити не страшно.)
  • 0

#264 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.07.2009 – 23:36

О так пів форуму осліпло, теж піду до окуліста, бо треба ж якось нормативи по стрільбі с пістолета здавати та і на першій парті на лекціях сидіти не хо((
  • 0

#265 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 16.07.2009 – 23:50

В мене теж короткозорість. Найбільш напрягає те, що неможна впізнати людину на вулиці((( Хтось гукає, махає рукою, ати стоїш як валянок намагаєшся розгледіти, хтож це?
  • 0

#266 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 17.07.2009 – 00:07

Цитата

якщо розвинецця - ти взагалі багато чого не помічатимеш))

вмієш втішити <_<

Цитата

Окуліст - не стоматолог. До нього ходити не страшно.)

а я до стоматологів люблю ходити. В мене просто зуби здорові :ggggg:

Але до лікаря йти не хочу. боюся, що дізнається хтось. І ще думаю, може, само перейде? Може за компом менше сидіти? Чи з понтом окуляри для комп"ютера купити? Тоді ніхто нічого не здогадається...
  • 0

#267 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 17.07.2009 – 00:09

Перегляд дописуlvivjanochka (17.07.2009 00:07) писав:

Але до лікаря йти не хочу. боюся, що дізнається хтось. І ще думаю, може, само перейде? Може за компом менше сидіти? Чи з понтом окуляри для комп"ютера купити? Тоді ніхто нічого не здогадається...
Дивакуватий в тебе підхід. Мені не зрозуміти <_<
  • 0

#268 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 17.07.2009 – 00:27

Перегляд дописуlvivjanochka (17.07.2009 01:07) писав:

Дійсно. дізнаєтьсяі хтось - сорому не оберешся. а ти скажи всім, що йдеш в шкірвендиспансер по направленню від гінеколога. Може не просічуть.
  • 0

#269 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 05:16

Перегляд дописуlvivjanochka (16.07.2009 22:58) писав:

Ех, народ, хочу поділитися проблемкою і заодно спитати поради. Щось останнім часом почали мене боліти очі і зір сів якось зразу. Книжку читати важко, на монітор довго дивитися не можу - очі болять, і листочки на дереві за вікном порахувати ледве можу, піднапрягтись треба... :ggggg:

Не хочу нікому з домашніх говорити, щоб не створювати зайвих проблем, а ще й лікарів боюся до гикавки... і чоловік сварити буде... і окулярів не хочу.. :yes:

Підкажіть мені, може, є якісь народні методи, або ліки, щось таке щоб пориймати, щоб перейшло. А то я вже боюся... <_<

Очі мабуть болять не зранку?

Справа в тому, що треба навчитись їх розслабляти. Як м"язи тіла. Але з м"язами тіла легше, а на очі впливає ще напруження психіки.
Наприклад, очі найбільш напружуються при читанні. Але не так, як можна їх напружити від нерозуміння того, що читаєш і необхідності це робити. Очі це теж м"язи в якомусь сенсі і якщо іх не розлабляти вони починають боліти, а потім напруження стає звичкою, але в такому стані вони вже нормально працювати не можуть.
У борців в випадках перекаченості м"язів і втраті гнучкості і рухливості кажуть, что дерев'яний.

Самий простий і перший природній спосіб розслабити очі, це хочаб проморгатися. Роззлючена напружена людина очами не блимає. Також не блимає людина в дєпресняку. Послідкуйте за цим.
У зв"язку з цим можуть ще забиватися сльозові канали. Вони як би і працюють, але ледве ледве. Це теж важливо.

Але є ще багато методів інших по розслаблювання всього ока. Мені подобається прийом ведмедя.

Але зараз мені треба бігти, може потім допишу...
  • 0

#270 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 08:55

Цитата

Дійсно. дізнаєтьсяі хтось - сорому не оберешся. а ти скажи всім, що йдеш в шкірвендиспансер по направленню від гінеколога. Може не просічуть.

ггг <_<

Цитата

У зв"язку з цим можуть ще забиватися сльозові канали. Вони як би і працюють, але ледве ледве. Це теж важливо.

О, це не проблема :ggggg: Я така людина, що через все любить переплакати. :yes: Деколи ловлю себе на тому, що дивлюся кіно і реву ;) чи старі фотки переглядаю - і очі мокрі.

Цитата

Очі мабуть болять не зранку?

Якраз під вечір чи після обіду все починається. В якийсь момент ловлю себе на тому, що дивлюся в монітор спідлоба, пригнувши голову і зморщивши чоло. Тоді сідаю рівно, і аж легше стає. А за якихось півгодини - знов те саме.
  • 0

#271 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 09:16

Продовжу.

Метод ведмедя. Я його так назвав тоді, коли одного разу побачив бурого ведмедя, котрий практично робить теж саме, що і я робив. Може і Ви бачили. Стоїть та ведмедик і хитається із стороні в сторону, а очі в нього нам місці. Але це все умовно...
Задача яка. Стоїте на місці расставивши ноги і трохи покачуєтесь в сторони разом з головою. При цьому очі не повинні на чомусь фіксуватися і все майже навкруги навколо Вас також розгойдується.
Спробуйте. Найкраще це виходить зранку. Ввечері це робити трудніш. А коли Ви чим-то засмучені, чи роздратовані це робити майже неможливо поки не розслабитесь.
Робити цю вправу краще зранку і ввечері недовго, так, декілька хвилин, чи майже двух буде вдосталь, якщо виходить.
Результат, що очі Вас стали слухатись і Ви станете бачити краще відчуєте достатноьо швидко.

Але цю вправу треба удосконалювати. Коли проблем не буде переходите на хитання головою, а потім Вам достатньо бути робити ці рухи одними очами, причому не тільки по горизонталі, але і по вертикалі і потів вищий пілотаж виписувати вісімку і горизонтальну і вертикальну. При цьому Ви не повинні відчувати руху очами, все повинно відбуватися легко і весь світ повинен крутитися навколо Вас.

Далі, якщо Ві підете до окуліста, то він Вам пропише окуляри. Ваші напружені очі почнуть звикати, що гарне бачення можливе і при напруженні і Ви через деякий час почнете ще більше напружуватись і зор почне погіршуватись далі. І Ви далі почнете втрачати владу на своїми очами.
Тому поки ще все не запущено, боріться за свої очі. Але якщо Ви вже відступили, то все-одно за допомогою таких простих вправ не давайте далі погіршуватись зору.

Ще є ефект сонечка. Очам його треба давати, бо для очей сонечко це найкращий лікар. Очі можно сказати харчуються сонячнім світлом, але це все потрібно в міру.
Не носить темних окулярів, а якщо сонце не дає Вам відкрити очей, то причина перш за все криється в Ваших напружених очах. Розслабтеся, ніхтож Вас не примушує на нього дивитись. Ви дивитись тільки на світ навкруги осяяний сонцем, а це повинно приносити тільки радість.
  • 0

#272 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.07.2009 – 09:23

Перегляд дописуlvivjanochka (16.07.2009 22:58) писав:

Не хочу нікому з домашніх говорити, щоб не створювати зайвих проблем, а ще й лікарів боюся до гикавки... і чоловік сварити буде... і окулярів не хочу.. <_<

хммм, дуже цікаво.....боятися лікарів то справа десята, але чому ви думаєте, якщо пожалієтеся рідним на поганий зір це буде проблема для них? Вони від цього роботу втратять, чи щось накшталт цього? Адже саме вони можуть домогти вам пересилити себе та піти врешті до окуліста :yes: І чому вас буде чоловік сварити?

P.S. у мене теж зір не до Червоної армії, але була змушена піти до лікаря, бо переслідували такіж "проблеми" як і вас, то людей не впізнавала на вулиці або ледь на стіни не лізла від головного болю через те що очі напружувала. Але лікар мені дав три варіанти: окуляри, лінзи чи операція в київській клініці. Я обрала 2й варіант :ggggg: А ще пила вітаміни, які називаються "Стрікс форте", у нас вони коштували останнього разу 30таб - 134грн, та ще їла таку кашу малашу)) молоко+морква+мед...........Так що бажаю вам успіху у лікуванні оцей....
  • 0

#273 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 09:28

Дякую. Мені аж тепло стало... Коли була на морі, то ходила раз дивитися на схід сонця. Місцеві люди кажуть, що так можна вилікувати катаракту. Але на сонце я не можу довго дивитися, а сонячних окулярів майже не ношу, хіба на пляж, і то на голову для краси <_< Найбільше не люблю таку погоду, коли сонця нема, але ЩОСЬ так в очі разить, що аж сльози течуть. Вже вкраще прямі промені.

Буду робити вправи, бо окуляри вдягати не хочу. Треба себе заставити..

Цитата

вітаміни, які називаються "Стрікс форте"

Знаю, знаю... Мені в аптеці сказали, що Україна виробляє ті ж самі вітаміни, з тим же складом, тільки не за 130 грн, а за 15... В ціну просто не входить вартість перевезення і мито. Пила взимку - фіфєкту ніякого.

Цитата

І чому вас буде чоловік сварити?

Бо він теж має поганий зір, ходить в окулярах, а як ще я одягну - то взагалі дупа буде.
  • 0

#274 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 09:35

Перегляд дописуlvivjanochka (17.07.2009 10:28) писав:

Але на сонце я не можу довго дивитися, а сонячних окулярів майже не ношу, хіба на пляж, і то на голову для краси :ggggg: Найбільше не люблю таку погоду, коли сонця нема, але ЩОСЬ так в очі разить, що аж сльози течуть. Вже вкраще прямі промені.

Буду робити вправи, бо окуляри вдягати не хочу. Треба себе заставити..

На сонце не потрібно дивитись. Якщо від яскравого відбитого світла Ви не напружуєтесь, то достатно дивитись в сторонь від сонця, але щоб промені попадали на білок ока. Це його загартовує і навіть червоні капіляри зникають. <_<
  • 0

#275 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.07.2009 – 09:36

Перегляд дописуlvivjanochka (17.07.2009 10:28) писав:

Бо він теж має поганий зір, ходить в окулярах, а як ще я одягну - то взагалі дупа буде.

так це погано, але то вже ваша політика, що робити...
  • 0

#276 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 17.07.2009 – 09:57

Блііін, невже так важко піти до окуліста???
  • 0

#277 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 17.07.2009 – 11:17

Перегляд дописуandy_pit (17.07.2009 10:57) писав:

Блііін, невже так важко піти до окуліста???
А то ти не знаєш вітчизняного менталітета. Єврей прийде до лікаря за два тижні до хвороби, а українець-- за два дні до смерті.
  • 0

#278 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 11:27

Ідіть до лікаря, бо все одно, рано чи пізно, до нього потрапите. Пропишуть вам якихось крапель, та й годі...
А от що робитимете, як пізніше знайдуть шось, шо можна було на ранній стадії пролікувати і забути, а без лікування воно переросло в серйозну хворобу? Тим паче, окуліст не самий страшний з лікарів.

А стосовно окулярів... ну випишуть... шо в тому страшного? не подобаються окуляри, то візьмете собі лінзи. Або корекцію зробите, як можна буде...
  • 0

#279 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.07.2009 – 11:33

тю блін...
шо той окуліст вам зробить? очі вийме чи шо?
  • 0

#280 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 17.07.2009 – 11:38

А ще падіння зору може викликати незбалансоване харчування, особливо брак каротину. Їжте моркву, кабакову кашу і кукурудзу)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних