Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.06.2008 – 15:45

Перегляд дописуDarkSun (25.06.2008 12:59) писав:

Цікаво, треба подивитись. Та, на жаль, скачати не можу, бо іп в мене не UA-IX. В мене праве око 100%, а ліве десь 50%
Десь так само було - але згодом забувся, що таке кліпати і мружитись та окуляри носити.
Скачати по за UA-IX спробуй тут. Не вийде - просто забиваэш в гуглю "метод Жданова скачать"................................. і дивись на здоров’я - їх там багато викладено.
  • 0

#242 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 05.07.2008 – 23:17

Ніколи не було проблем із зором, сподіваюсь, ніколи і не буде.
Справді, як сказав juRa, люди все більше і більше сліпнуть. Хоча б подивитись на цьому форумі: десь 2\3 користувачів, що брали участь у цім опиті, мають проблеми із зором. Серед знайомих також у багатьох близорукість чи далекозорість. Жах та й годі((
  • 0

#243 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 08.08.2008 – 15:07

ну зір в мене поки-що(!) 100% (ну я так думаю)
але втикання в монітор явно нічо корисного для мене не принесе (ну є звісно винятки)), тому придбала собі окуляри дял роботи за компіком...
А і ше недавно прочитала книжку про те, як позбутися окулярів (не пам*ятаю назви), хоча самих очей і вправ стосувався мізерний розділ...А все решта - повчальні рекомендації для будь-кого з будь-якими фізичними (чи моральними) траблами...Доволі цікаво і пізнавально
  • 0

#244 phobia

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 08.08.2008 – 19:01

Перегляд дописуПляма (8.08.2008 16:07) писав:

тому придбала собі окуляри дял роботи за компіком...
В мене тeж щось є схоже). Фірми "Matsuda". Папа придбав ще минулого року. Не скажу що то є щось особливе.. Але інколи одягаю. Може не бачу ефект, бо і так зір нормальний. Хіба що ліве око менш здорове, та це спадковість :rolleyes:
Я певно везуча, бо читаю багато, і за компом сижу, і малюю.. Зір напрягається, словом. Уяснила для себе, що треба робити перерви хоч 10 хвилин і вправи для очей, вживати вітамінчики, тоді все буде норма :)
  • 0

#245 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 08.08.2008 – 19:02

100% перевіряв на тому тиждні.
  • 0

#246 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 08.08.2008 – 23:06

Коли я останній раз перевірялася, в мене було -3, а зараз, напевно, і того гірше!
Проте я принципово не ношу окуляри. Вдягаю їх тільки коли за компом сиджу. Бо дуже незручно себе в них почуваю. Очі втомлюються, переносиця болить... А лінзі - взагалі не для мене варіант! Вони в мене засохнуть і будуть валятися по всьому килиму, доки я випадково не засмокчу їх пилососом )).
Багато хто дивується, як я живу - я ж нічого не бачу! Але я звикла. Я ж не зовсім сліпа! І не знаю, як це бачити, як бачать вони. В окулярах я ні на що, крім монітора, не дивлюся, і коли раптом доводиться їх одягти в іншій ситуації, завжди дізнаюся щось нове про оточуючих ). Так, нещодавна я побачила, що все обличчя одного мого знайомого у дрібненьких вугрях, про які я два роки і гадки не мала ). Але у цьому випадку недобачати іноді навіть краще ). От що мене дратує, так це проблема розгледіти номер маршрутки або впізнати людину. Я не раз на лівих людей кидалася ). Особливо був здивований якийсь довговолосий парубок, якого я зі спини прийняла за кращу подругу )).
Але, знову ж таки, я звикла і особливо від цього не страждаю.
  • 0

#247 bc_ranger

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Дубно-Рок-Сіті

Відправлено 08.08.2008 – 23:13

Перегляд дописуПершаЛіпша (9.08.2008 00:06) писав:

Коли я останній раз перевірялася, в мене було -3, а зараз, напевно, і того гірше!
Проте я принципово не ношу окуляри. Вдягаю їх тільки коли за компом сиджу. Бо дуже незручно себе в них почуваю. Очі втомлюються, переносиця болить... А лінзі - взагалі не для мене варіант! Вони в мене засохнуть і будуть валятися по всьому килиму, доки я випадково не засмокчу їх пилососом )).
Багато хто дивується, як я живу - я ж нічого не бачу! Але я звикла. Я ж не зовсім сліпа! І не знаю, як це бачити, як бачать вони. В окулярах я ні на що, крім монітора, не дивлюся, і коли раптом доводиться їх одягти в іншій ситуації, завжди дізнаюся щось нове про оточуючих ). Так, нещодавна я побачила, що все обличчя одного мого знайомого у дрібненьких вугрях, про які я два роки і гадки не мала ). Але у цьому випадку недобачати іноді навіть краще ). От що мене дратує, так це проблема розгледіти номер маршрутки або впізнати людину. Я не раз на лівих людей кидалася ). Особливо був здивований якийсь довговолосий парубок, якого я зі спини прийняла за кращу подругу )).
Але, знову ж таки, я звикла і особливо від цього не страждаю.
хех! в мене схожа ситуація, щоправда я давно не перевіряв зір та що не можу сказати який маю мінус, але бачу я хреновенько :rolleyes: але ні лінзи, ні окуляри не ношу (хоча окуляри маю) бо мені це в напряг...ну звісно відчуваю певний дискомфорт що недобачаю обличчя людей і деякі написи на вулицях)))
  • 0

#248 CurLyheadeD

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.08.2008 – 23:21

давно я перевіряла свій зір правда знаю що в мене короткозорість ходила колись на вправи а зараз важкувато себе заставити окулярів і лінзи не ношу хоч далеко бачу трохи розмито
  • 0

#249 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 23:54

В мене 100% зір.
  • 0

#250 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 14.08.2008 – 17:42

Цитата

В мене 100% зір.

Аналогічно, правда іноді здається, що через комп'ютер взагалі бачити перестану :rolleyes:
  • 0

#251 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.09.2008 – 21:20

18 вересня буде місяц як хожу у лінзах, вони себе виправдовують.....а ось дома коли знімаю їх, в окулярах більше години не витримую B)
  • 0

#252 Enstein

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Монастириська

Відправлено 20.11.2008 – 17:33

Народ, я прочитав це все... ну моїм очам це не допомогло, тільки вже почали сльозитися :) але всетаки після прочитаного хочу перейти на лінзи.
В мене праве блиськозоре, десь 2.75, а друге - далекозоре 3 з асигматизмом і косоокістю. :lol: . Мені вправи(вверх - низ, ліво-право, поколу) раз почали допомагати, але тоді мені підключили нет і все піпішло.... ;) . Мені мамка купила якісь чорні окуляри з дірочками ВОНИ ДОПОМАГАЮТЬ????
  • 0

#253 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень
  • Місто:Лемберг

Відправлено 16.07.2009 – 21:58

Ех, народ, хочу поділитися проблемкою і заодно спитати поради. Щось останнім часом почали мене боліти очі і зір сів якось зразу. Книжку читати важко, на монітор довго дивитися не можу - очі болять, і листочки на дереві за вікном порахувати ледве можу, піднапрягтись треба... :ggggg:

Не хочу нікому з домашніх говорити, щоб не створювати зайвих проблем, а ще й лікарів боюся до гикавки... і чоловік сварити буде... і окулярів не хочу.. :yes:

Підкажіть мені, може, є якісь народні методи, або ліки, щось таке щоб пориймати, щоб перейшло. А то я вже боюся... <_<
  • 0

#254 *MiLkOMiL*

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Earth

Відправлено 16.07.2009 – 22:07

у самого такі проблеми....
окуляри теж не хочу...тому, коли зір погіршується, роблю наступне:
сідаю, рівно спину. закриваю повіки. і не поспішаючи, очі максимально вверх підняв (не відкриваючи повік), опустив в початкове положення, потім там само вниз, знову в початкове, потім те саме роблю вліво і вправо, там само, не відкриваючи повік. Зроблю там разів 6-8. Засинаю. Після сну зір нормалізується.
  • 0

#255 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 16.07.2009 – 22:09

Це може бути звичайне запалення, викликане тим же компютером, димом, пилюкою, в такому випадку краплі допомагають 100%, в мене було таке зовсім недавно, але до лікаря варто обовязково сходити.
  • 0

#256 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.07.2009 – 22:13

В мну добрячі проблеми із зором. Банальне - короткозорість, 10 років біля монітора! На відстань 10-15 метрів нікого не впізнаю, фейс розпливчастий, букви взагалі пливуть! Боюсь навіть до окуліста сходити, бо скаже, що сліпий)))

Зи. Ще в 2001 році - читав цілком весь нижній рядок на таблиці окуліста!
  • 0

#257 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень

Відправлено 16.07.2009 – 22:29

Люди, ви мене не страште! А запалення - воно в чому виявляється?

Вправи - то добре, дякую! Спробую якраз наніч.
  • 0

#258 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 16.07.2009 – 23:07

Перегляд дописуlvivjanochka (16.07.2009 23:29) писав:

Люди, ви мене не страште! А запалення - воно в чому виявляється?
в оці.
  • 0

#259 Файна цьотка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 166 повідомлень

Відправлено 16.07.2009 – 23:21

Та нє. Маю на увазі: які симптоми? Чи можу я його не помітити?
  • 0

#260 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.07.2009 – 23:26

Перегляд дописуlvivjanochka (17.07.2009 00:21) писав:

Та нє. Маю на увазі: які симптоми? Чи можу я його не помітити?

Якщо печуть очі, при напруженій роботі - то Візин таки добряче допомагає, знімає напругу та втому з очей! Якщо інше - до лікаря!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних