Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Waldemar4eg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.04.2008 – 19:42

5 років носив окуляри... Зараз спробував лінзи: просто супер,вдягнув і ніякої мороки та й бачу в них краще ніж в окулярах:gryzin:
  • 0

#222 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.04.2008 – 21:01

Уже півтора роки лінзи ношу, всім хто ходить в окулярах теж раджу. Цілком нормально і зручно, хоча треба звикнути одягати.
  • 0

#223 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 21:08

Я вже може казав - свої "хамелеони" нінащо не проміняю :angry1:
Вони готичні :gryzin:
  • 0

#224 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.04.2008 – 21:24

Перегляд дописуNameless One (29.04.2008 22:08) писав:

Я вже може казав - свої "хамелеони" нінащо не проміняю :angry1:
Вони готичні :gryzin:
А ти спробуй лінзи з хрестами чи черепками в центрі. Точно не пожалієш, хіба що всі перехожі будуть тебе десятою дорогою обходити, після того як очі побачать.
  • 0

#225 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 10.05.2008 – 13:57

Вчора забрала свої новенькі окуляри заплатила 260 грн.,але то на роки два згаком буде.А паралельно замовила лінзи- 125 грн. на півроку. Як вже зрозуміло користуюь тим і тим, задоволена на всі 100 %. Раджу мати підрукою окуляри також,мало яка ситуація
  • 0

#226 natabum

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 12.05.2008 – 18:06

Перегляд дописуEmdi (9.09.2007 00:12) писав:

Читалаю. На жаль нічого не дало.

Особисто в мене зір поганий. До 6-ого класу був 100%, але потім раптово почав падати :happy1:
Пішла до лікаря- бачила тільки перших шість рядків. З кожним візитом бачила все менше. Зараз бачу максимум перший :happy1: . Після 2-о тижневих тренувальних вправ в поліклініці почала бачити краще, але через деякий час у зв язку з великим навантаженням у школі він знову погіршився :ggggg: . Окуляри постійно не ношу, тільки при необхідності (телевізор, комп ютер, школа, театр, кінотеатр...). Поганий зір дуже обмежує мої можливості, оскільки я хочу стати графічним дизайнером, а там потрібно цілий день проводити за комп ютером.
в мене таке саме але лікарі кажуть що має покращитись
  • 0

#227 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.05.2008 – 14:25

А я ношу лінзи і мені байдуже. Все, що мені потрібно, я відчуваю... навіть не знаю, яким органом... може, загривком?
Іноді мені навіть здається, що у мене поганий зір, бо я просто не хочу бачити багато чого. :D
  • 0

#228 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень
  • Місто:Україна, Львів

Відправлено 26.05.2008 – 20:21

Треба поменше носити окуляри, а особливо молодим, в них зазвичай зір нетакий посаджений, і організм ще розвивається. Сам подумай, ти бачиш недуже, і твій організм хоче з тим налагодити, а ти починаєш з тим боротися за допомогою окулярів ( ти незалишаєш твоєму організму шансів на відновлення) .
  • 0

#229 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Рівнещина, Кузнецовськ

Відправлено 26.05.2008 – 23:31

Людство катастрофічно сліпне...

Сам ношу окуляри зараз 3.25D, но недавно почав робити якісь вправи і почав ходити без окуляр(коли навчаюсь то ношу, а коли гуляю то без них, приємно розслабити очі ввечері :rolleyes: )
Хоча до того ніяких вправ і постійно на носі мав окуляри, так от проблемка виникла окуляри я брав десь 1-2 місяці (точно непамятаю, до того рік носив 2.75-2.5D), причому купляв слабші ніж мені потрібні (3.5D) так за цей короткий час від купівлі окуляр, в мене за остані дні почав в них 100% бачити мало того ще очі в них почали боліти, що явно означають що окуляри вже... засильні.

А нарахунок вправ то помагають чи ні головне віра в них і бажання матиздорові очі.
  • 0

#230 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.05.2008 – 07:20

Focobetya що ви таке кажете? Якщо не ходити в окулярах, то зір садиться ще більше - через постійну напругу. І коли бачиш "недуже" - організм не може виправити форму свого ока, або увігнутість кришталика.
  • 0

#231 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень
  • Місто:Україна, Львів

Відправлено 27.05.2008 – 11:57

Перегляд дописуLemon (27.05.2008 08:20) писав:

Focobetya що ви таке кажете? Якщо не ходити в окулярах, то зір садиться ще більше - через постійну напругу. І коли бачиш "недуже" - організм не може виправити форму свого ока, або увігнутість кришталика.

Я кажу користуватись окулярами, але старатись поменше. Нажаль ми ще мало знаємо на що здатен організм, а про можливості мозгу ще менше, тому я не відказуюсь від своїх слів, а запевняю якщо звичним переконанням самого себе, повторювати собі що: "Я це зможу","Мені це підсилу" і т.д. , ти згодом побачиш від цього позитивний результат (це справді діє). Сила думки то непроста річ, і я в цьому переконанний.
P.S. Якщо небуде получатись, підвиститья самооцінка і в результаті буде якісь позитивний ефект.
P.S.. Молодець juRa "А нарахунок вправ то помагають чи ні головне віра в них і бажання матиздорові очі." і я про теж....

Повідомлення відредагував Focobetya: 27.05.2008 – 12:05

• 0

#232 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 17:40

та мені якось всерівно... ще з дитинства привикла, що з зором нічого не поробиш... і ліпше тож не стане... хвороба така. окуляри і лінзи не помагають, та й нема необхідності їх носити... поки бачу нормально 0.7,0.7 та й гірше не мало б бути. але від компа троха відганяють... :rolleyes:
  • 0

#233 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 03.06.2008 – 22:33

Перегляд дописуweb-nation.org (7.03.2007 17:04) писав:

гг.. а в мене -4.5 ліве, та -5.5 праве, і в армію годен!!! :brovy: <_<
ношу окулярки, інколи лінзи, а інколи взагалі нічого не ношу :wink2:

:wacko: :blink: Ніфіга собі!!! Це ж бо як їжачок в тумані......

Перегляд дописуGromm (12.03.2007 22:27) писав:

Маю зір приблизно -5 на ліве і праве око. Раніше були розмови про лазерну корекцію і про лінзи. Знайомий лікар-окуліст порадив лазерну корекцію не проводити. А доглядати за лінзами клопітно. Хоча почув про м"які лінзи :rolleyes:

Нічого подібного! То спочатку звикнути важко, а потім...хочеш розцілувати тих, хто придумав лінзи!!!! :happy1:

В мене зір - 3,5. Ношу лінзи. Дуже зручно. До того ж можна постійно змінювати колір очей!!!
  • 0

#234 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 10.06.2008 – 14:10

Я спочатку носила окуляри...Тепер вдягаю лише коли вдома сиджу.
Потім купила лінзи і ніби знову на світ народилась....По-перше, це більше ніж зручно. Як раніше фарбувалась так і зараз фарбуюсь - лінзи не проблема для того. По-друге, це чудовий шанс змінювати колір очей. А це ще краща зміна іміджу ніж за допомогою окулярів.

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 10.06.2008 – 14:13

• 0

#235 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.06.2008 – 22:47

Теми об"єднано
  • 0

#236 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.06.2008 – 03:50

В мене праве око 100% а ліве 20-30%.
Лікарі сказали що окулярів не треба.
На всякі процедури ходив колись але потім воно назад сідало...
  • 0

#237 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 25.06.2008 – 11:12

Lemon написав:

Цитата

що ви таке кажете? Якщо не ходити в окулярах, то зір садиться ще більше - через постійну напругу. І коли бачиш "недуже" - організм не може виправити форму свого ока, або увігнутість кришталика.

Ти кажеш про напругу, але ось питання: чому вона виникає. Вона виникає за тої уомви, що ми "жмурим" ("мружим") очі. В іншому випадку око почуває себе краще, ніж в будь-який лінзах чи окулярах, так як воно в природному середовищі.

Я не хочу сперечатися, просто розказую, що чим менше я бувала в окулярах, тим частіше в мене око починало не лінуватися, працювати. Зір покращувався.
Зазначу в мене зір -2.75 (0.1), або людською мовою бачу 1 рядок.

Отже, зараз ходжу в поліклінніку на тренінг. Сьогодні 3 день. На день народження дізнаюся результати :happytwo:
Хто теж ходить на якийсь тренінг, або якмось іншим чином покращує свій дорогоцінний зір. Пишіть в тему чи приват. Буде цікаво поділитись досвідом))))

Повідомлення відредагував Lemurka: 25.06.2008 – 11:16

• 0

#238 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 25.06.2008 – 11:58

Я з дитинства читаю лежачи, довго сиджу перед теликом та компом, тепер менше, але в мене НІКОЛИ не було проблем із зором, завжди бачу найменші літери в окуліста.......гадаю тут вся справа в організмі, способі харчування, і все типу того....
  • 0

#239 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.06.2008 – 12:07

Не пам’ятаю кому (відразу за те перепрошую) але колись в цій темі обіцяв викласти фільм з вправами для поліпшення зору. Тоді часу шукати не було, згодом призабулось, нарешті згадав - тож вибачаюсь за затримку. Ще в школі (тоді доволі довго носив окуляри) потрапив до гарного фізіотерапевта (випадково - з очами то взагалі не пов’язано було, просто реабілітація після травми) і вона взялася мені ще й зір "налаштовувати". Треба надати їй належне й подякувати ще раз - за допомогою не складних вправ вона позбавила мене "костилів" для очей (як сама називала окуляри) і ліве око (з правим в мене проблем майже не було) підняла майже до 100%. Тож метод дієвий - перевірено особисто і зараз (за допомогою нижчеприведеного фільму) почав практикувати на донці (теж почалися аналогічні проблеми).

Відеолекцию професора В.Г. Жданова "Природний метод відновлення зору" скачати можна тут.
 Короткий опис:

Цитата

Всім, хто носить окуляри, хто читає в окулярах, у кого втомлюються і болять очі, погано бачать діти, батьки - для Вас унікальний комплекс-самовчитель природного відновлення зору і оздоровлення очей проводить професор Жданов В.Г. (лікуванню короткозорості, далекозорості і т.д.) по методу Бейтса-Шичко. Це курс вправ і гімнастика
для очей.
Якщо у вас проблеми із зором, це не значить, що Ви повинні з цим змиритися і носити окуляри. Так, окуляри допоможуть вам сьогодні, але у результаті зір тільки погіршуватиметься. Річ у тому, що зір залежить від роботи м'язів очей (подовжніх, поперечних). Як тільки ви надінете окуляри, ваші очні м'язи перестануть працювати.
Основна причина короткозорості, далекозорості, косоокості і астигматизму - це порушення роботи очних м'язів (їх всього шість). З цього виходить, що практична будь-яка людина може повністю відновити зір за допомогою вправ для очей. Вправи прості, але досить ефективні.
Поліпшення зору може початися після перших вправ. Що особливо важливе - необхідно відразу відмовитися від окулярів, наскільки це можливо! Ви запитаєте, чому ж дотепер ця методика лікування не розповсюджується? Відповідь полягає в щорічних величезних мільярдах прибутку від продажів оптичних лінз...

Прошу - скачуйте й користуйтесь на здоровט’я
  • 0

#240 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 25.06.2008 – 12:59

Цікаво, треба подивитись. Та, на жаль, скачати не можу, бо іп в мене не UA-IX. В мене праве око 100%, а ліве десь 50%

Повідомлення відредагував DarkSun: 25.06.2008 – 13:02

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних