Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бровари

Відправлено 17.03.2008 – 12:21

Перегляд дописуNameless One (26.01.2008 18:13) писав:

В мене дето -3.5, причому стабільно ще з раннього дитинства. Дивно але при тому що я круглодобово сиджу перед монітором зір в мене не падає(і не покращується :) ). Що до відновлення то мені нафіг не треба ніяких вправ, я вже так звик до окулярів що не уявляю себе без них. І в окулярах я схожий на інтелігента, що інколи допомагає в житті :P І ще одне, я правда не читав нічого про ті вправи але сумніваюсь що вони можуть вилікувати астигматизм, тобто неправильну форму рогівки, коли в різних меридіанах вона порізному переломляє промінь світла.
два роки тому і я так думав
очі, правда були різні, але десь так 3.25-3.75D було

наскільки людина прив’язується до «своїх рідних» окулярів?
окуляри зробив ще в 99р
зносились, але стали майже рідними :)
аж тут почав розкручуватись гвинтик на одній з лінз... решті-решт одна розбилася :)
з того все й почалось....
:ggggg:

чи легко перейти до інших окулярів?
нові окуляри виявились разів так в 5 дорожчі
а наскільки гірша якість, то й не описати... хоч я і намагався :), коли писав скаргу після неуспішних усних звернень в оптику

... переробили на нові
але все-одно зручності вже як і не було

не минуло й року як «раптом прихопили» очі після дводенних [у вихідні] спроб швидко розпізнати 3том словник :) http://slovnyk.ho.co...Ua/Rozpizn1.htm
і вже згодом виявив 4,5D хоча й не знаю коли саме 1D наросло :)

результати:
тепер і БАДи їм, і про конт лінзи подумую, і про «палмінг» не забуваю і згорілий монітор [вдома] не спішу замінювати :)...........

Повідомлення відредагував Bobua: 17.03.2008 – 12:27

• 0

#202 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 12:20

Перегляд дописуNolex (20.01.2007 11:43) писав:

Маю думку, прикупити контактні лінзи, але перш за все, я б хотів почути Вашу думку, а особливо тих, хто мав з цим справу. Погляди дуже розбігаються - одні пишуть, що вони погані, другі ж навпаки.
Може хто має лінк на різні статті по К/Л - кидайте.

Наперед дякую!
подумалось мені чомусь, що КЛ мали би забезпечувати повну компенсацію — ідеальну чіткість

почав шукати інфо

Цитата

"Рівне вечірнє"

№16, «Купуємо разом»

Є контакт!

№16, 27-2-2004
http://www.rivnepost....php?art=007100

У порівнянні з традиційними окулярами контактні лінзи є досить молодою технологією поліпшення зору, тому багато хто ставиться до них з певною недовірою. Сьогодні ми ознайомимося із контактною корекцією ближче і спробуємо розвіяти безпідставні стереотипи.

Що ж воно таке
Види контактних лінз
Декоративні лінзи
Як вибирати
...
Натомість доведено, що контактна корекція стабілізує зір і зупиняє прогресування короткозорості.
Засоби догляду

Ірина УГРИНЧУК, e-mail: irau@ukr.net

[надалі ця стаття — РВ]
чудова стаття... :rolleyes: і це вже не вперше зустрічаю таку в цій газеті
пощастило рівнянам :P

Цитата

"Газета по-українськи"
Неправильне носіння лінз викликає сліпоту
http://gpu.ua/index....d=214521&s=3_nz
13.03.2008 13:15
...
До речі, контактні лінзи можуть бути переносниками серйозної очної інфекції аcanthamoeba keratitis, що вражає рогову оболонку ока і яка викликає сліпоту. Такого невтішного висновку дійшли американські медики. Розвиток хвороби пов`язаний з носінням лінз на 63%.

...
Ну й останнє попередження з приводу лінз – не варто сподіватися, що вони радикально "вилікують" зір. Контактні лінзи – це всього лише оптика, хоч і не помітна зовні, повідомляє УНІАН.

[ГпУ]
ця стаття гірша ;) хоч і свіжішша
якийсь дикий заголовок, недопереклад в тексті....

Перегляд дописуV.Wolf (20.01.2007 15:19) писав:

Лінзи колишня мрія, але зарад спроби примірки 300 грн. трохи шкода, раптом непідійдуть... Але мабуть відважитись потрібно. І ще порадьте ті хто користується чи користувався, як впливають цілком на зір. ІМХО окуляри потихеньку садять очі, траба вправи робити час від часу, що я і запустив
що це за ціна така дика для примірки? :D

Перегляд допису4esterfielter (25.01.2007 11:41) писав:

Іще цікавить питання - чи існують лінзи для тих, хто має астигматизм. Три роки тому не було, а зараз? Бо окуляри хоч і круто, але на рок-концерті або стрибати - або бачити, куди стрибати. :wub: Прадокс. Одне заважає другому...
та наче й були: :-)
Сферичні лінзи призначені для корекції коротко— і далекозорості, торичні, крім цього, корегують астигматизм, мультифокальні контактні лінзи використовуються для корекції вікової далекозорості. [РВ]

Повідомлення відредагував Bobua: 28.03.2008 – 12:23

• 0

#203 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 13:45

Перегляд дописуNolex (26.01.2007 18:40) писав:

А розкажіть про термін придатності будь ласка! :wub:

Які є лінзи, їх плюси і мінуси, їх термін...
який саме? при носінні чи при зберіганні в дом. аптечці?
Лінзи пролонгованого строку носіння коштують близько 55 гривень за штуку, проте на українському ринку представлено лише дві такі лінзи: Pure Vision та Focus Night&Day. [РВ]
а от чомусь не вказано термін в цифрах :rolleyes:

Перегляд дописуDeimos (26.01.2007 19:14) писав:

..., не можна довго втикати перед компом, бо мало моргаєш в цей час і недостатньо зволожуються очі, а лінзи на сухих очах теж викликають подразнення (але якщо в тебе, наприклад, робота - цілий день за компом, то якшо буде подразнення, покрапаєш краплі ....
а хіба КЛ якось заважають кліпанню ? ;)
... хіба наступне не є правдою:
Перші лінзи були достатньо товстими, що часто викликало викривлення зорового сприймання. Проте нині контактна лінза представляє собою тоненьку прозору сферу, яка після накладання на око практично непомітна й відчувається її носієм лише впродовж першого тижня. [РВ]

Перегляд дописуL.R. (26.01.2007 21:45) писав:

словом, Nolex, бери на три місяця мякі тонкі лінзи (мені обійшлось у львові 70 грн), банку розчину (на тих же три місяці десь в 40 гривень вийде) і вперед... там де будеш купляти лінзи, може навіть навчать вдягати-знімати... ну, взагалі користуватись.

:P
а скільки мілілітрів (ml) треба на ці 3 міс?

Перегляд дописуV.Wolf (30.01.2007 13:14) писав:

Друзі, підкажіть ще таке:
1. Як лінзи витримують морози?
2. Приблизна ціна, більш-менш пристойної якості?
3. Коли їх підбирає лікар, то кожному одні і ті самі в очі вставляють, це ж не гігієнічно?
4. Що трапляється коли їх використовувати після терміну придатності (чув що по 2 роки не міняють)?
5. Взагальному як себе почувають очі після них, розивається хвороба, чи так як і при окулярах зір залишається на місці?
1) а як очі [вологі] витримують?
2) ТзОВ "Лінкон" - контактна корекція зору | Ціни http://f1-preview.ru...iv.ua/prise.php це, здається Львів ( 79058, Україна м.Львів проспект Чорновола 45-а корп.№12)
іншого укр.-мовного цінника ще не знайшов
3)

Цитата

До речі, контактні лінзи можуть бути переносниками серйозної очної інфекції аcanthamoeba keratitis, що вражає рогову оболонку ока і яка викликає сліпоту. Такого невтішного висновку дійшли американські медики. Розвиток хвороби пов`язаний з носінням лінз на 63%. [ГпУ]
... щось я не хочу такого підбору... :D
4) дійсно цікаво :-)
5) див вище

Цитата

Контактні лінзи:
2) лінзи на 30 днів та
1) як правильно одягати лінзи

Замість фото я знайшла досить багато відео (що думаю цікавіше ніж просто фото) на YouTube. Найкраще з них - ось це. На сайті www.expertvillage.com я також знайшла серію відео на тему носіння контактних лінз

Повідомлення відредагував Bobua: 28.03.2008 – 13:53

• 0

#204 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 14:33

питання

1) як жеж все-таки підбирають ті КонтЛінзи?
бо як пишуть [про окуляри]:

Цитата

№14, «Купуємо разом»
Побачити все!
№14, 20-2-2004
...
Діагностика
За словами лікаря-офтальмолога салону-магазину «Світ оптики» Олега Гороб’юка, нині діагностика зору не обмежується лише усім звичною ще з радянських часів таблицею з рядками літер різного розміру. Щоб правильно підібрати окуляри, діагностику проводять у кілька етапів. Найперше, з допомогою скіаскопічної лінійки, визначається оптична сила ока. Проте цей метод потребує від лікаря великого досвіду й похибка може становити 1-1,5 діоптрії. Значно точніше оптичну силу ока можна визначити автоматично з допомогою спеціального приладу — ауторефрактометра, оскільки всі необхідні обчислення здійснює комп’ютер. Після цього гостроту зору пацієнта перевіряють на згадуваній таблиці та з допомогою пробного набору скелець підбирають потрібні йому окуляри.
http://www.rivnepost....php?art=007029

... тому й для КЛ просте перебирання виглядає застарілим [xx(]

2) ті, кому визначали ступінь оптичного відхилення очей після попереднього розширення зіниць (атропіном чи тропікамідом), знають, що окуляри призначають слабші [не для повної корекції]. А як воно з КЛ? Чи можна досягти повної, ідеальної чіткості?

Повідомлення відредагував Bobua: 28.03.2008 – 14:42

• 0

#205 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 15:17

поцупив :rolleyes: посилання з сісідньої теми:

Цитата

Здоров’я
Що краще носити: окуляри чи контактні лінзи
N 450 від 15.02.2007
http://www.gazeta.rv.ua/?n=9036

Вже сотні років для корекції зору використовуються окуляри. Однак у наш час на перший план виходять контактні лінзи — реальна альтернатива звичній оптиці. Що зручніше, доступніше і безпечніше?

• 0

#206 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 28.03.2008 – 16:03

порівняння ціни:

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (8.09.2007 12:30) писав:

Що краще окуляри або лінзи?

Питання непросте. ... Але, кінець кінцем, кожен повинен вирішити для себе сам: що краще окуляри або контактні лінзи. А для цього потрібно хоч би спробувати і те і інше.

Що стосується вартості контактних лінз, то вона цілком співставляється з вартістю окулярів, тому це питання навряд чи буде вирішальним при виборі між окулярами і лінзами.
сумнівне твердження

не будемо брати окуляри на розкладці [25-40 грв]
зробимо в оптиці: окуляри
100{оправу за 55 + 20лінзи[пара] + 25 робота[оптика на Хрещатику :D]}
-200{якщо нема дешевих оправ[та сама оптика], то по 100 +знайдемо дорожчі й кращі лінзи 70[пара]+ 30 робота} грв макс
носимо років 6-7 (я носив [і не мав проблем] окуляри зроблені в 1999 за 40 грв, поки не розбилась [в 2006] одна лінза [випала])

Контактні Лінзи (КЛ)
ціни: http://f1-preview.ru...iv.ua/prise.php
1) М'яка контактна лінза FW в блістерах фірми BAUSCH & LOMB (планова заміна через 3 місяці)
1 шт. 40.00 *2 = 80 грв
2) Розчин "Мультісон" 240 мл. фірми HENSON (Латвія) 1 шт. 24.00 [не знаю, чи вистачить на 3 міс]
загалом 100 грв щокварталу ............. 400 за рік... 2400 грв за 6 років :rolleyes:
може зекономимо?

Цитата

Квартальные
Precision 24.00 грн.
Frequency 58 UV 31.00 грн.
Biomedics S 38 25.00 грн.
Optima FW 27.00 грн.
SofLens 38 26.00 грн.
http://svitlinz.com.ua/price.php
.... нехай 1800грв за 6 років

давайте ближче до справи ;)
що там є такого, вартого 10-кратної ціни?
:wub:

Зображення

Повідомлення відредагував Bobua: 28.03.2008 – 15:51

• 0

#207 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 31.03.2008 – 13:31

А інформація не застаріла?
Лінзи не дорожчі за окуляри (хіба що ви окуляри на базарі без рецепта купуєте).
А щодо якості корекції зору - це теж відносно. При простій близорукості - справді краще. А при тій же близорукості з астигматизмом - гірше (відсотків аж до 30).
  • 0

#208 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 14:02

Перегляд дописуbulbashka_aero (31.03.2008 14:31) писав:

А інформація не застаріла?
Лінзи не дорожчі за окуляри (хіба що ви окуляри на базарі без рецепта купуєте).
А щодо якості корекції зору - це теж відносно. При простій близорукості - справді краще. А при тій же близорукості з астигматизмом - гірше (відсотків аж до 30).
про окуляри — цьогорічна з оптики.... правда, оправи може й дорожчі, 100грв ще пошукати треба :prapor3:
а про лінзи з Інету, позапозавчорашня :wacko:
Ви б краще сказали, яка цифра неточна

> А щодо якості корекції зору - це теж відносно. При простій близорукості - справді краще. А при тій же близорукості з астигматизмом - гірше (відсотків аж до 30).
що краще, а що гірше :)
  • 0

#209 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 12:16

Цитата

Чи можна досягти повної, ідеальної чіткості?
Tak.

• 0

#210 ВОВАН_84

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 17:03

Всім привіт! Ось така важка тема:
...кожен сидить практично кожного дня перед компютером
я скажу на своєму прикладі: кожен день працюю за монітором, приходжу додому те саме мушу включити комп і так кожен день поки не відчуваєш, що очі починають боліти, пекти, сльозитись...поміняв уже монітор вдома (купив SAMSUNG 971 P) класна штука, на роботі також поміняв, уже трохи легше...але профілактика ніколи не помішає
а ви як з цим боретесь?

• 0

#211 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 13.04.2008 – 17:15

Також коли довгенько сиджу а компом починають боліти оченята мої.Але ще не борюсь з ними ніяк!!!
  • 0

#212 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.04.2008 – 17:24

Користуватися пошуком інколи корисно
  • 0

#213 ВОВАН_84

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 17:39

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (13.04.2008 18:24) писав:

що ти мав цим на увазі???
  • 0

#214 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.04.2008 – 12:57

Перегляд дописуВОВАН_84 (13.04.2008 18:03) писав:

я скажу на своєму прикладі: кожен день працюю за монітором, приходжу додому те саме мушу включити комп і так кожен день поки не відчуваєш, що очі починають боліти, пекти, сльозитись

Я сиджу по 16 годин в день - і не печуть, не болять і не сльозяться. Всього-то у мене давно випрацювана читанням звичка кліпати, зволожуючи очі, і періодично відводити погляд від монітора і дивитись за вікно. А основна причина проблем з очима - це якраз пересихання (є навіть спеціальні краплі для комп"ютерщиків) і постійний фокус на близький предмет.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 14.04.2008 – 12:58

• 0

#215 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 13:49

дивлячись ще як працювати за компом...якшо працювати з графікою-то очі напрягаються, корисно робити паузи, давати очам відпочити
  • 0

#216 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 14.04.2008 – 14:09

наскільки я знаю то щоб очі не так портилися потрібно біля монітора скавити кактус ( він ніби витягує всі шкідливі речови , він у мене зів'яв за два тижні стоячи біля монітора ) ! а ще потрібно робити перепочинок своїм очам
  • 0

#217 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 14:22

Перегляд дописуВОВАН_84 (13.04.2008 18:03) писав:

...
я скажу на своєму прикладі: кожен день працюю за монітором, приходжу додому те саме мушу включити комп і так кожен день поки не відчуваєш, що очі починають боліти, пекти, сльозитись...поміняв уже монітор вдома (купив SAMSUNG 971 P) класна штука, на роботі також поміняв, уже трохи легше...але профілактика ніколи не помішає
а ви як з цим боретесь?
а хто змушує

ото і я сидів щобудень на роб. на монком
та ще й вдома додавав

і коли мене торік після вихідних посилено відсиджених за монком зачепило це: поки не відчуваєш, що очі починають боліти, пекти, сльозитись...
то вже почав метушитись

і не дуже й переймався, коли восени згорів монк вдома
зараз використовую комп лише як муз. скриньку :D

і є час почитати паперові книги (от, жаль, мало є потрібних :ggggg:)
і в ліс сходити...
  • 0

#218 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.04.2008 – 16:09

теми з"єднано. назву змінено
  • 0

#219 Larime

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 00:48

Перегляд дописуNana (1.02.2008 20:20) писав:

Тепер я просто не вірю ні в які чудодійні ліки чи вправи для відновлення зору, просто не хочу повторити свій сумний досвід ще раз. Мені вистачає контактних лінз (ношу їх трохи більше року). Якщо вже зір відновиться, то нема гарантії що все знову стане так, як і було. І це, перепрошую, не лінь з моєї сторони :ggggg:

І я не вірю ні в які ліки. Коли зір почав падати - робила вправи, капала, не дивилася телевізор, я тоді в школі вчилася - так цілі літні канікули взагалі очі не напружувала. Нічого не помогло.

АЛЕ! Норбеков був таки не дурний дядько. Наше здоровя - то наші стосунки з самими собою.
В мене зір з майже -4 піднявся до -1,25 - і то без вправ (зауважте, спадковість в мене не надто добра - в мами -17!)

Правда я так і не одягнула окулярів, які мені колись виписали (ну, тобто одягнула кілька разів на конференції, щоб виглядати солідніше :ggggg: )
  • 0

#220 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.04.2008 – 01:21

Флуд видалено. Теми об"єднано.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1