Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 19.12.2005 – 15:15

у мене 0,8 і 0,6 раніше носив окуляри, але випало одне скельце і побилося. тепер потрібно купувати нові окуляри.
  • 0

#22 DDay

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.12.2005 – 20:22

axel-v (18.12.2005 01:23) писав:

за компом найсилльніше очі страждають очі у геймерів,всі знайомі ,хто зависає по клубах, скаржаться на зір.(всеж таки в XP та ін.в іграх 60Гц

Перегляд допису

Ну проблема 60 Гц легко вирішуеться за допомогою проги RivaTuner. Так що всім геймерам раджу хоча б дома налаштувати по людськи монітори, а то ж так і осліпнути не довго при 60 Гц :) ;)

А ще є такі "шикарні" раритетні монітори з надписом "Low radiation" :) Чорнобиль форева
  • 0

#23 Einstein

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 09.02.2006 – 22:19

Люди Підскажіть як Називається та клініка - для корекції зору... Ну що дуже часто раніше по телевізору крутили... - - Бо думаю мені вже скоро буде потрібно... - :rolleyes:
  • 0

#24 М@ша

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Місто:м. Одеса

Відправлено 19.03.2006 – 00:32

В мене -2 десь. Дуже давно не була у лікаря. Окуляри я не ношу. Ось проходила лікування в кліниці Філатова, але не зподобалося. Поясню чим: віднімає багато часу, результат є але через декілька місяців він зникає. Я розумію, що це гарно, що зір не буде так швидко погіршуватись і таке інше, але де знайти час? Крім того я мрію про кольорові линзи бо це круто та красиво.
  • 0

#25 Alter

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 22.03.2006 – 15:11

У дитячому садку тричі перевіряли зір. Обидва ока - 100%. Після чого в 1-ому класі перевіряють. Ліве око 0,5, і кажуть, що це вроджене (у багатьох людей робочим є лише одне око). Пройшов лікування, зір підняв до 0,85. Але потім він впав знову до 0,6. І знову лікування - 0,85. І знову падіння 0,7. Так що, зір може бути в нормі лише при постійній напрузі обох очей, а хто буде мучити себе, постійно закриваючи око, що краще бачить? Дочекаюсь до 25 років, і пройду лазерну корекцію, щоб раз і назавжди вирішити проблему.
  • 0

#26 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 22.03.2006 – 15:16

Alter (22.03.2006 15:11) писав:

У дитячому садку тричі перевіряли зір. Обидва ока - 100%. Після чого в 1-ому класі перевіряють. Ліве око 0,5, і кажуть, що це вроджене (у багатьох людей робочим є лише одне око). Пройшов лікування, зір підняв до 0,85. Але потім він впав знову до 0,6. І знову лікування - 0,85. І знову падіння 0,7. Так що, зір може бути в нормі лише при постійній напрузі обох очей, а хто буде мучити себе, постійно закриваючи око, що краще бачить? Дочекаюсь до 25 років, і пройду лазерну корекцію, щоб раз і назавжди вирішити проблему.

Перегляд допису

шось тут не так. нормальний 100% зір — це 0. чим далі від 0 (в будь-якому напрямку) тим він гірший. то як після 0,5 покращенням може бути 0,85, га?)
  • 0

#27 Roksana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.07.2006 – 00:07

А в мене -3.5 .....та бачу що зір трошки погіршився..тре вже нові лнзи ставити! Вже мабуть -4 тре! :)
  • 0

#28 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.07.2006 – 21:09

Зір поганенький, але окуляри ношу тільки тоді, коли виникає потреба подивитись далеко.(з 6 парти на дошку наприклад :) )
  • 0

#29 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 11.07.2006 – 09:54

Перегляд дописуiskra (27.10.2005 15:22) писав:

Є ще варіант операції - але вона, по-перше, дорого коштує, а по-друге, я не переконана, що вона надасть стовідсоткову гарантію поліпшення зору - а експеременти з очима якось лякають.
ем...коли моїм обом бабулям робили операції на очі - допомогло...а от діду - ні...3200 на вітер...
моя мама дуже багато читала і дуже посадила зір...вона з 20 років в окулярах ходить. Але я ще, на щастя, маю 100%-й зір...Та з тими моніторами, книжками... :)
  • 0

#30 Їжачок

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 22:10

У мене -1.75.Сама я ношу лінзи,бо так вже вийшло-мні не підходять жодні окуляри(до речі сонцезахисні теж).Мні нормально,спочатку думала,що то надоїдливо їх кожного разу одягати вранці,але звикла.Лінзи потрібно купляти одномісячні-у крайньому випадку 3місячні.У мне Choise,одномісячні,коштуюють 50грн.Подобається...але звичайно мрію повністю вилікувати зір-байдуже як. :)

Тут вже не тільки зір......тут повне зголодання,Іринко.

Повідомлення відредагував Їжачок: 11.07.2006 – 22:09

• 0

#31 Nolex

Старійшина

• Адміністратори
  • 1047 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 20.01.2007 – 11:43

Маю думку, прикупити контактні лінзи, але перш за все, я б хотів почути Вашу думку, а особливо тих, хто мав з цим справу. Погляди дуже розбігаються - одні пишуть, що вони погані, другі ж навпаки.
Може хто має лінк на різні статті по К/Л - кидайте.

Наперед дякую!
  • 0

#32 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 20.01.2007 – 11:52

Я знаю, що чим тонші лінзи, тим краще, але тим дорожче. Але лінзи можуть не підійти людині в принципі, і тоді не зможешь носити - вони будуть заважати і натирати. Не можна купатись із лінзами в морі, бо соринки попадуть і буде муляти та подряжнювати.
А так - це дуже хороша річ. Тьфу-тьфу, мені вони ще не потрібні.
  • 0

#33 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.01.2007 – 13:19

суперова штука. зараз про них згадую тільки коли вдягаю і знімаю. а так - не помічаю взагалі. ніякого дискомфорту.

мінуси - в них спати незручно, тому де б ти не спав, треба з собою футляр і розчин мати, щоб зняти. по-друге, коли щось попадає в око - важче виходить, і почуття неприємніші, ніж без лінз.

але воно того варте :)

пс.

Цитата

. Не можна купатись із лінзами в морі,

:cool2: :) :) ну ти жжош... я не можу.... з лінзами в морі купатись не можна (і не тільки в морі) по іншій причині - їх відразу ж змиє)))))))))))))))

Повідомлення відредагував L.R.: 20.01.2007 – 13:24

• 0

#34 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 20.01.2007 – 13:34

В мене колишня одногрупниця носила лінзи...
Ловила руцями весь час :cool2:

• 0

#35 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 20.01.2007 – 13:49

а моя одногрупниця час від часу змінює окуляри на лінзи і навпаки. Але з лінзами в неї постійні "пригоди"(то десь неправильно вдягне і потім повзає по підлозі, то каже, що заснула з ними, то муляє, то ше шось). Я думаю, що з часом звикнеться.
З потоку кароока дявчина придбала собі яскраво-блакитні лінзи, вони трохи просвічуюються і колір очей стає такий кислотний! :cool2:
  • 0

#36 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.01.2007 – 13:58

Цитата

Ловила руцями весь час biggrin.gif

як казав вінні пух, це якісь неправильні бджоли :cool2:
тобто лінзи))

пс. нє, в мене ніколи не випадали, але бувало, коли знімав, впускав не в футляр а кудись інде. потім повзав по підлозі.... отак... ну єссно, такої лайки, як в таких випадках не знала ще земля руська :) :)
але це було раза три за рік носіння лінз.

словом, раджу. з окулярами більше проблем - очі більше втомлюються, потіють лінзи, коли заходиш з теплого приміщення в холодне, витирати періодично треба.. бє, словом.
  • 0

#37 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:м.Луцьк

Відправлено 20.01.2007 – 15:19

Лінзи колишня мрія, але зарад спроби примірки 300 грн. трохи шкода, раптом непідійдуть... Але мабуть відважитись потрібно. І ще порадьте ті хто користується чи користувався, як впливають цілком на зір. ІМХО окуляри потихеньку садять очі, траба вправи робити час від часу, що я і запустив
  • 0

#38 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 21.01.2007 – 18:56

ношу лінзи вже більше 2 років... але не постійно, день в день, а навперемін з окулярами, бо в мене дуже чутливі очі, і від лінз подразнюються. ну що можна сказати - хороша річ, набагато зручніше, ніж окуляри, але спочатку буде велика морока з зніманням і одяганням)))
з очей ніколи не випадали, це якась фантастика)) раз тіки була одну загубила, і то десь на підлозі, коли вставляла... купатись можна де хоч, тіки не пірнати і в очі не бризкати - перевірено))
мінуси - гроші за розчин, який постійно зникає невідомо куди)), ну і на самі лінзи... також може бути алергія і подразнення від них.....
  • 0

#39 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 25.01.2007 – 11:41

Іще цікавить питання - чи існують лінзи для тих, хто має астигматизм. Три роки тому не було, а зараз? Бо окуляри хоч і круто, але на рок-концерті або стрибати - або бачити, куди стрибати. :) Прадокс. Одне заважає другому...
  • 0

#40 Пилюка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2007 – 20:20

Перегляд допису4esterfielter (25.01.2007 11:38) писав:

Іще цікавить питання - чи існують лінзи для тих, хто має астигматизм. Три роки тому не було, а зараз? Бо окуляри хоч і круто, але на рок-концерті або стрибати - або бачити, куди стрибати. :) Прадокс. Одне заважає другому...
Існують! Правда не знаю хто такими користується. В отиці тре взяти інтерв"ю )))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних