Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Шалена13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.01.2008 – 16:15

Ношу окуляри з 1-го класу. Трощилися, губилися, ламалмися, але я вже так до них звикла, що не уявляю себе без них, та й інші, мабуть, теж.
Планую перейти на лінзи згодом, я думаю так буде краще. Скачала фільм *Снимаем очки* , але ще не добралася, буду пробувати.

Вправи крута річ! Хто переконано вірить в те, що вони діють, вилікується обов'язково. Основне, терпіння!
  • 0

#182 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.01.2008 – 16:55

Перегляд дописучорно-біла (26.01.2008 15:29) писав:

Тим більше, якщо зір конкретно поганий, то його фіг відновиш

Перегляд дописуБоБриК (26.01.2008 15:37) писав:

казали шо вже не відновиш, а робити корекція не радять, бо поті ще упасти може..

Перегляд дописуSelena (26.01.2008 15:58) писав:

Правда, від окуліста почула, що вправи здатні поліпшити зір, але лише якщо він ще не дуже поганий..

І хто казав що не можна відновити? І на яких підставах він те казав? Це все-одно що казати "в мене колись був прес. Наразі пресу нема взагалі, все запливло жиром. Тому вже фіг відновиш". Але ж око - це ті ж м`язи, що й інші м`язи людини. І їх можна тренувати.

Цікава тема :prapor3: Знаю, що особливу увагу приділяють вправам для хребта... "спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка" це і означає?
...
Але це вправи суто для очей, а не для всього тіла, як фітнес, чи спортзал..
Спортзал і тд було використано лиш як демонстративний прийом, для наглядності і можливості приблизно оцінити про що мовиться в опитуванні.

Щодо вправ, то робила їх... Але головною умовою успіху є відмова на час проходження занять від окуляр... З моїм зором я це не могла позволити собі :yes: Тому, певний час робила їх, але перестала. Хоча і досі повторюю деякі вправи просто для того щоб, розслабити очі, коли відчуваю перевтому :(
Повністю відмовлятися не обов`язково. Зрештою, то є вибір кожної людини - "промучитись" і пожертвувати най навіть пів року свого життя, але потім до кінця життя мати прекрасний зір, чи в 45 років мати -15 і потрійні окуляри. А в 50 взагалі сліпота.
  • 0

#183 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 18:13

---

Повідомлення відредагував Nameless One: 15.07.2012 – 22:58

• 0

#184 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 26.01.2008 – 18:51

У мну здається 100% зір...
але шось мені здається шо я його вбиваю..
  • 0

#185 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 26.01.2008 – 18:53

Для прихильників "нетрадиційних" методів є ще курси Норбекова... їх здається у кожному обласному центрі проводять...
І відгуки досить непогані...
  • 0

#186 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 19:38

Перегляд дописуNameless One (26.01.2008 18:13) писав:

І ще одне, я правда не читав нічого про ті вправи але сумніваюсь що вони можуть вилікувати астигматизм, тобто неправильну форму рогівки, коли в різних меридіанах вона порізному переломляє промінь світла.
А чому форма неправильна? Бо одні з бічних м`язів весь час знаходяться в перенапруженому стані. Це може бути викликано як психічною міні-травмою, так і рядом інших факторів. Кришталик то сам по собі еластичний. Якщо зробити спеціальну гімнастику для тих м`язів, астигматизм зникне:

Цитата

И четвертое расстройство зрения, которое исправляется по методу Бейтса, кстати, исправляется только по методу Бейтса, называется астигматизм.
Астигматизм в переводе на русский язык это «искажение изображения». Астигматизм — это то расстройство зрения, перед которым расписалась в бессилии «очковая» медицина.
Бейтс доказал, что причина астигматизма — все та же неправильная работа шести глазодвигательных мышц. Мышцы у человека напряжены. И напряжены по-разному. И с разных сторон с разной силой давят на наш глаз. А глаз-то у человека жидкий и из-за того, что с разных сторон они давят по-разному, глаз теряет свою симметричную форму. В нем нарушается симметричный фотооптических лучей (примечание автора сайта: да, так было сказано, вероятно он хотел сказать «симметрия фотооптических лучей») и изображение начинает расплываться, размываться, иногда двоиться, троиться, иногда одно изображение на другое со сдвигом накладывается. Все это явления, которые называются одним словом — астигматизм.

Ну, чтобы было более понятно, что такое астигматизм, представьте, я возьму детский воздушный шарик и сверху и с боков сильно-сильно сожму. Он у меня вниз выдуется грыжей. Вот примерно то же самое делают напряженные мышцы и с нашими глазами. Ну, например, пусть будут сильно напряжены верхние мышцы и боковые, а нижние мышцы ослаблены. Тогда глаз примет вот такую вот форму (примечание автора сайта: рисует на доске). Ясно, что в таком несимметричном глазу вы никогда хорошего изображения не получите.

Когда же человек по методу Бейтса расслабляет все мышцы глаз, глаз за счет избыточного внутреннего давления снова восстанавливает симметричную шарообразную форму, восстанавливается симметричный фотооптических лучей (примечание автора сайта: еще раз так было сказано, вероятно он хотел сказать «симметрия фотооптических лучей») и изображение (примечание автора сайта: не совсем здесь ясно, возможно оговорка), астигматизм у человека проходит.

Перегляд дописуNameless One (26.01.2008 18:13) писав:

Що до відновлення то мені нафіг не треба ніяких вправ, я вже так звик до окулярів що не уявляю себе без них. І в окулярах я схожий на інтелігента, що інколи допомагає в житті :prapor3:
Можна носити окуляри з простим склом. Я колись такі носив - для одного ока лінза випукла, а для іншого - просто скло.

Маленька ремарка.

Цитата

У вас 100%-ий зір?
Так - [ 6 ]

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?
В мене відмінний зір, вправ не потребую [ 1 ]
Я розумію що тему NOT-асоціація не всім вистачає розумових здібностей подужати....але ж тут здається не так важко? Чи я помиляюсь?

Повідомлення відредагував Сварус: 26.01.2008 – 19:32

• 0

#187 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 19:40

-- :D

• 0

#188 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.01.2008 – 20:15

Я, коли була малою ще, робила всякі вправи. Мені підсунули купу книжок і я через "не хочу" проводила всякі процедури. Поганий зір мені передався спадково, тому домашня бібліотека з різними книжками з вправами для покращення зору на мене чекала ще до мого народження. О, та я навіть в лікарні лежала і мене мучили як могли. Нічого з того не вийшло. Я забила.
  • 0

#189 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 20:19

Цитата

І хто казав що не можна відновити? І на яких підставах він те казав? Це все-одно що казати "в мене колись був прес. Наразі пресу нема взагалі, все запливло жиром. Тому вже фіг відновиш". Але ж око - це ті ж м`язи, що й інші м`язи людини. І їх можна тренувати.

Я не знаю всіх деталей щодо дото, що саме треба лікувати в очах, щоб покращити зір, але чомусь не думаю, що варто тренувати лише очні м'язи і зір одразу 100 відсотків. Здається мені, не лише в них проблема..

Цитата

Повністю відмовлятися не обов`язково. Зрештою, то є вибір кожної людини - "промучитись" і пожертвувати най навіть пів року свого життя, але потім до кінця життя мати прекрасний зір, чи в 45 років мати -15 і потрійні окуляри. А в 50 взагалі сліпота.

Коли ходиш щодень до школи (я ще тоді була школярка, в випускному класі), то чомусь пожертвувати пів року досить важко. Якщо уважно прочитати ті вправи, то не лише відмова від окуляр (постійна!) необхідна, а й перевантаження на око теж треба спробувати зменшити. І робити вправи слід по пару раз на день, що буває в графік дня не вкладалось (хоч тут можна підігнати під себе).
Сварусе, навіщо бути таким категоричним? :prapor3: Не знаючи всього, таке враження, що осуджуєте..
В мене були серйозні проблеми з зором і я знаю, як то важко з тим змиритись і як хочеться вернути його. Якщо я знатиму, що мені допоможе це справді і матиму час, то зроблю все від мене можливе. І думаю, це б зробив будь-хто :yes: Поки я не бачила прикладів, не чула, що при дійсно поганому зору це спрацювувало. При -1, -3, я вірю зможе допомогти, а далі не знаю. І ще... Чим гірший зір, тим більше часу затрачається на його лікування (це теж з книги)...
  • 0

#190 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 21:33

Selena, чесно кажучи Ви мене дивуєте...Ось:

Перегляд дописуSelena (26.01.2008 20:19) писав:

Я не знаю всіх деталей щодо дото, що саме треба лікувати в очах, щоб покращити зір, але чомусь не думаю, що варто тренувати лише очні м'язи і зір одразу 100 відсотків. Здається мені, не лише в них проблема..

Перегляд дописуSelena (26.01.2008 20:19) писав:

Сварусе, навіщо бути таким категоричним? :prapor3: Не знаючи всього, таке враження, що осуджуєте..
От і справді, як можна так казати? Вам "здається", що "не лише в них проблема", а Вам словами професора і лікаря кажуть що саме в них, і що вилікувати можна. Але ж Вам "здається"...і це при тому що Ви "не знєте всіх деталей"...а після того кажете "Не знаючи всього, таке враження, що осуджуєте.. " То Ви мені кажете чи собі? Бо якось дивно виходить..
  • 0

#191 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.01.2008 – 23:54

Лікарі казали шо вправами можна тільки зафіксувати досягнутий результат. Очі не тільки мязи, а й складна оптична система. Тому вправами можна хіба що зняти напруження з очей коли ти часто дивишся в 1 місце, прикладом монітор :prapor3:
  • 0

#192 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 27.01.2008 – 00:02

Знаєм, знаєм.
З Бейтсом ознайомлена. регулярно займаюся. шо можу сказати - допомагає.
у мене завжди був стовідсотковий зір. погіршився сильно як пішла до інституту. зараз поволі покарщується.
але мені легко, бо я ніколи не носила окулярів. а от "чотириоким" в цьому плані важко.
люди звикають носити окуляри. так же простіше набагато ніж робити якісь вправи, шось там робити...

доречі осьо сама методика.
  • 0

#193 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 27.01.2008 – 00:07

Сварус , мені здалось, що я пишу все в правильному порядку. Якщо це не так, то зверну увагу на правильний порядок моїх слів...

Ось ці слова "Сварусе, навіщо бути таким категоричним? Не знаючи всього, таке враження, що осуджуєте.." йшли після пояснення ситуації в якій була і (!) після таких Ваших слів: "Повністю відмовлятися не обов`язково. Зрештою, то є вибір кожної людини - "промучитись" і пожертвувати най навіть пів року свого життя, але потім до кінця життя мати прекрасний зір, чи в 45 років мати -15 і потрійні окуляри. А в 50 взагалі сліпота.". Ці мої слова аж ніяк не стосувались анатомії ока і моїх не знань в ній, чи Ваших знань :prapor3: Сподіваюсь тут порозумілись...

Рада, що БоБриК вжив таке словосполучення "складна оптична система" :yes:

Буду рада, якщо ця тема мене переконає в повній результативності даних методик..
  • 0

#194 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 27.01.2008 – 15:35

Перегляд дописуSelena (27.01.2008 00:07) писав:

Буду рада, якщо ця тема мене переконає в повній результативності даних методик..
Ніхто Вас не переконає, окрім Вас самих. І ніхто нічого за Вас теж не зробить, все потрібно самому. Ви або хочете або ні, або усвідомлюєте це або ні. Третє дано рідко.

PісляSлово. Кому взагалі влом слідкувати за здоров`ям своїх власних очей (читати якісь вправи і тд) - шукайте відеокурс за методом Жданова (на основі Бейтса-Шечко). Якщо у когось є час подивитись "Американський пиріг-6" або "Золотий компас", думаю буде "гріхом" сказати самому собі що нема часу хоча б подивитись ті відеолекції, не те що по ходу виконувати зазначені вправи.
  • 0

#195 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.01.2008 – 15:30

Перегляд дописуСварус (26.01.2008 16:55) писав:

вибір кожної людини - "промучитись" і пожертвувати най навіть пів року свого життя, але потім до кінця життя мати прекрасний зір
а що хавати ці півроку? чи влаштуватись на роботу в артіль сліпих?
  • 0

#196 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 29.01.2008 – 23:47

Перегляд дописуSergiy_K (29.01.2008 15:30) писав:

а що хавати ці півроку? чи влаштуватись на роботу в артіль сліпих?
Та йоли-пали!
хто сказав, що на це потрібно віддати аж так багато часу?
мені вистачає часу на навчання, роботу і на заняття із зором. ще он планую до басейну піти.
а нічого не встигає той, хто нічого не робить, знаєте.
  • 0

#197 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 01.02.2008 – 19:20

Проблеми з зором. В кого їх нема? Я ще в першому та другому класах на останніх партах завжди сиділа, а потім зір почав падати, що вже в третьому мені виписали окуляри. Ой, як же їх ненавиділа! Потім лікували мене, і краплі капали для виправленя зору, і спеціальні якісь окуляри ще носила. Відновився мій зір, а через місяць знову упав і став гірше аніж був. Сказали що це спадково.

Тепер я просто не вірю ні в які чудодійні ліки чи вправи для відновлення зору, просто не хочу повторити свій сумний досвід ще раз. Мені вистачає контактних лінз (ношу їх трохи більше року). Якщо вже зір відновиться, то нема гарантії що все знову стане так, як і було. І це, перепрошую, не лінь з моєї сторони :D
  • 0

#198 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 21:54

--

• 0

#199 Гість_Oleg K._*

• Гості

Відправлено 08.03.2008 – 01:01

Я займаюся по методу Бейтса вже півтора року. Поки що, на жаль, не можу похвалитися повним відновленням зору, але впевнився на 100% що метод працює, маю незліченні проблиски чіткого зору, особисто знаю декількох людей які повністю відновили зір чи близькі до цього. До початку практики носив контакти -3.5 впродовж 10 років, до того носив окуляри, починаючи з школи.

Читаючи цю гілку не зміг втриматися, щоб не зауважити, що на жаль жоден з дописувачів не має уявлення, або має хибне уявлення про метод Бейтса. Не зважаючи на те, що книга Бейтса вийшла аж 80 років тому, досі не існує достовірного перекладу на українську або російську, а ті що ви бачили суттєво перекручені та обрізані. Тому раджу читати оригінал англійською, він є тут: http://www.iblindness.org/books/bates/ На тому ж сайті є ком'юніті людей, які практикують метод, включаючи й мене. В Інтернеті можна знайти й інші спільноти на цю тему, але всі англійською. Якщо не знаєте англійської, ось найближчий, хоча теж поганий, переклад: http://www.lib.ru/NT...RENIE/bejts.txt

Навколо методу Бейтсу розвелося безліч міфів, тому що він не схожий ні на що, що пропонує "традиційна" медицина, та взагалі розбігається з стереотипами людей щодо очей і взагалі здоров'я та способу життя. Цим скористалися чисельні шарлатани та сумнівні "альтернативщики" на кшталт Норбекова, Жданова та інші "послідовники" Бейтса, які нічого не зрозуміли й не додали до методу, а тільки спотворили його. В результаті маємо погану репутацію методу, не справедливо.

Насправді метод є дуже простий та легкий у практиці. Це НЕ вправи, їх НЕ треба робити N разів на день, й вони НЕ спрямовані на тренування будьяких м'язів як всі думають (отже й примушувати себе щось робити не треба). Навпаки, метод полягає в тому, щоб розслабитися та позбутися ментального напруження, підсвідомої звички до прикладання зусилля для того, щоб бачити. Ментальне напруження призводить до неправильного напруження м'язів очей, їх розфокусування, а також виникнення різноманітних ілюзій недосконалого зору. Як тільки вдається зняти напруження, хоч би й випадково, зір МИТТЄВО відновлюється, повністю або частково, але оскільки звичка напружуватися не зникає миттєво, потім проблиск зникає. Задача методу полягає в тому, щоб розпізнати, що саме призводить до розслаблення, а що до напруження, навчитися відтворювати стан розслаблення, та зробити його звичкою. Ось основний виклик методу й ось чому на це йде багато часу, якщо ви колись пробували позбавитися поганої звички. Теоретично, якщо людина дуже розумна й чутлива, вона може вилікуватися миттєво або за лічені дні/тижні, такі випадки відомі. Як правило ж, це займає багато місяців, може пару років, особливо для тих хто постійно носив окуляри, або ще гірше контакти. Спроможність відновити зір НЕ залежить від віку, а також НЕ залежить від кількості диоптрій та типу хвороби - короткозорість, далекозорість, астигматизм, вікове зниження ближнього зору, косоокість тощо, навіть кон'юктивит та катаракта.

Досить поки що мені теревеніти, ящо цікаво розкажу ще. <_<
  • 0

#200 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 17.03.2008 – 11:10

відновлення зору

Перегляд дописуСварус (26.01.2008 16:55) писав:

......
частина офтальмологів :)
бо різні є уявлення про природу короткозорості
я, правда не можу збагнути чому так? чому не можна дослідити очі померлої короткозорої людини?

але...
...от напр., маю питання до Вас:
якщо короткозорість = викривлена рогівка = видовжене очне яблуко = перенапруження оперізуючих м’язів [за Бейтсом],
то до чого тут їх тренувати?
вони [собаки :)] й так «накачані» понад міру :ggggg:

Перегляд дописуСварус (26.01.2008 19:38) писав:

А чому форма неправильна? Бо одні з бічних м`язів весь час знаходяться в перенапруженому стані. Це може бути викликано як психічною міні-травмою, так і рядом інших факторів. Кришталик то сам по собі еластичний. Якщо зробити спеціальну гімнастику для тих м`язів, астигматизм зникне:
...........
кришталик втрачає еластичність у старих людей
і вони «отримують», здається «пресбіопію»

але повернімось до рогівки й решти білкової оболонки
якщо вона еластична, то є сенс вивчати химерну методику Бейтса (уявіть собі чорну-пречорну мурашку, що повзе по троядні.....)
але давайте спочатку знайдемо підтвердження!?

P/S/ хоча, звісно, було би цікаво здобути контроль над кожним м’язом тіла, але ж так і серце можна спинити :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних