Перейти до вмісту

Зір

Повідомлень в темі: 337

Опитування: Проблеми зору (134 користувачів проголосувало)

У вас 100%-ий зір?

1. Так (43 голосів [32.09%])

Процент голосів: 32.09%

2. Ні (91 голосів [67.91%])

Процент голосів: 67.91%

Якби від вправ в спортзалі покращувався зір, Ви б знайшли час і волю для щоденних наполегливих занять?

1. В мене відмінний зір, вправ не потребую (19 голосів [14.18%])

Процент голосів: 14.18%

2. Думаю що так (65 голосів [48.51%])

Процент голосів: 48.51%

3. Так, впевнений, оскільки вже займаюсь чимось подібним (спортзалфітнесйогащоденна ранкова руханка) (17 голосів [12.69%])

Процент голосів: 12.69%

4. Думаю що ні, мені важко себе заставити або нема часу (27 голосів [20.15%])

Процент голосів: 20.15%

5. Ні, мене влаштовують окуляри чи контактні лінзи (6 голосів [4.48%])

Процент голосів: 4.48%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.03.2007 – 22:43

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ЧАЙНИКІВ(ЧОЛ. СТАТІ)
(витяг)

"...При голінні, а точніше після нього, при виливанні лосьону(особливо це стосується тих користувачів лінз, які мають ДУЖЕ СИЛЬНІ СПИРТОВІ ЛОСЬОНИ, ВІД ЯКИХ НАВІТЬ ПРИ ЗВИЧНОМУ ПОПАДАННІ НА ЩОКУ ЗЦІПЛЮЄШ ЗУБИ!!) на долоню при наступному переміщенні долоні і дотику до щоки
ОБОВЯЗКОВО
розрахувати кут і силу замаху таким чином, щоб більша частина рідини не потрапила в око(в прецеденті: праве).
Побічні ефекти:
1. Цирк
2. Багато шуму, викриків, акробатичних трюків
3. Зчіплення ока судомою, що перешкоджає видаленню лінзи
4. Після довгих знущань над органом видалення лінзи і викидання її незрозуміло куди
5. Промивання ока, що супроводжується неприємними для цивілізованого вуха комбінаціями гортанних звуків
6. Подібність на термінатора

Будьте обачні!.."

пс. :?:*№";?%... лінзу так і не знайшов... а ніц.. все одно тре було міняти...
  • 0

#102 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень

Відправлено 26.03.2007 – 12:56

Очкарік я зі стажем.. Ношу окуляри понад 15 років..
Що є про лінзи..
Лінзи розрізняються по небагатьом факторам..
ЦЕ звичайні та для астигматиків..
Колір
Термін носіння..

1.ВИДИ ЛІНЗ
На даний момент лінзи існують практично для всіх людей з мілкими хворобами ока. проблем з тим немає..(довгий час небуло астигматичних, ото була проблема)

2. ТЕРМІН НОСІННЯ..
Є 5 видів стандартних лінз.. Денні (5 грн) Місячні (25 грн) Трьохмісячні(38 грн)
піврічні (55 грн) і річні (70-80 грн ) за одну штуку.. Відрізняються вони лише товщиною матеріалу.. Відповідно річні лінзи є найгрубші, але на оці це не дуже відчувається..
Кожен підбирає собів лінзи на потребу.. переносивши всі типи лінз я всетаки зупинився на одномісячних.. найкраще лежать на оці... це поняття субєктивне.. кожен вибирає собі сам..
В користування є ОДИН мінус.. треба знімати щовечора і щоранку вдягати :angry12: :itshe: (хоча є лінзи цілодобового користування..) все решта суцільні плюси.. Осінь-зима це взагалі свято.. Нііякого запотівання знімання для протирки в маршрутках вдома і т.д іт.п.. Літом можна підбирати сонцезахисні окуляри не шукаючи сепціальниїх діоптричних скелець..

3.ІНШЕ ..
Інше це широкий вибір творчих лінз.. Вони є як кольорові так і візерункові..
Кольорові міняють колір ваших очей, що немаловажно для ДІВЧАТ ;) :D які хочуть мати очі в тон помади чи в тон нової блюзки.. і так само є лінзи з візерунками..
а саме "котяче око" "смайлик" "приціл гвинтівки" і інші..
Коштують такі лінизи від 150 грн і виготовляються під замовлення, тому розраховуйте десь так на 30 днів..

4.СПОРТ та АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК..
В лінзах можна займатись БУДЬ_ ЯКИМ СПОРТОМ... Жодних заперечень НЕМАЄ.. (єдине що для водних видів потрібні окуляри або герметична маска) В решті переліку жодних застережень..

З,І

прокористувавшись лінзами можу стверджувати що вони всетаки мають певну функціональну перевагу над окулярами.. Хоча не забувайте що окуляри це в свою чергу момент аксесуара в Вашому іміджі.. ;)
Тому ношу і те, і те.. :D
  • 0

#103 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 27.03.2007 – 08:16

Ношу лінзи вже десь 7 місяців. Задоволений на 100%!! Носити можна і по декілька днів не знімаючи(у мене ті, що на 5 місяців). І спати з ними можна, хоча на ранок може виникнути неприємне відчуття, коли розплющуєш очі. Проходить за декілька хвилин. У мене таке спочатку було - але зараз все :angry12:...
Так що всім раджу, бо окуляри - то не для молодої людини, імхо :itshe:
  • 0

#104 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень

Відправлено 27.03.2007 – 19:26

А я десь читав що є такі лінзи які можна носити пів року не знімаючи. Може хтось знає про них? Розкажіть!
  • 0

#105 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 28.03.2007 – 00:34

Перегляд дописуВолодька (27.03.2007 20:26) писав:

А я десь читав що є такі лінзи які можна носити пів року не знімаючи. Може хтось знає про них? Розкажіть!
щоб півроку незнімаючи про такі не чув.. сумніваюсь щоє.. ті що цілодобові вони мають швидший термін зношування..
  • 0

#106 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 11.04.2007 – 13:51

Реалізація контактних лінз у Львові ТзОВ "Лінкон"

Вичерпна інформація про контакні лінзи: історія і розвиток, види лінз, рекомендації, розчини, придбання Інтернет магазин, на російській мові.

Адреси та телефони магазинів оптики в Закарпатті

Продаж контактних лінз та деяка інформація Оптика Зір

Стаття: Що краще носити: окуляри чи контактні лінзи?
  • 0

#107 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 12.04.2007 – 00:01

Перегляд дописуMiss Murder (25.03.2007 23:29) писав:

не розумію, до чого тут гривка...волосся....??? якщо вже так, то взагалі по вулиці небезпчено ходити буде...пилинка потрапить-і все... коли воно лізе в очі, то і без лінз чути....одна волосина нічого тій лінзі не шкодить...і вже точно не посуне..хіба взати і пальцем тикнути...
не знаю, люди, як ви їх носите, а такого я собі уявити не можу
тобі просто пощастило.. або з очима, або з місцем проживання... а я от сьогодні йшла зранку по вулиці, і сльози тупо лилися... поки дійшла на пари, очі заспокоїлись...
про волосся то не я придумала, мені лікар сказала!! а на рахунок волосини - ще й як посуне, якщо ти з нею в оці кліпнеш..
я через то звичайно налисо не поголилась :) але коли вітер, ходжу в темних окулярах, щоб волосся в очі не лізло... так дійсно легше... я раніше не звертала уваги, але вони і від пилюки в центрі захищають....
  • 0

#108 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 12.04.2007 – 00:15

Перегляд дописуDistance (12.04.2007 01:01) писав:

тобі просто пощастило.. або з очима, або з місцем проживання... а я от сьогодні йшла зранку по вулиці, і сльози тупо лилися... поки дійшла на пари, очі заспокоїлись...
про волосся то не я придумала, мені лікар сказала!! а на рахунок волосини - ще й як посуне, якщо ти з нею в оці кліпнеш..
я через то звичайно налисо не поголилась :) але коли вітер, ходжу в темних окулярах, щоб волосся в очі не лізло... так дійсно легше... я раніше не звертала уваги, але вони і від пилюки в центрі захищають....

Просто треба купити спеціальні каплі... Сльози течуть, бо око пересушується... А щодо довгого волосся, то я маю досить довгу "гривку"(?)(мені подобається це слово) і вона мені не заважає... :yes: Лінзи мені дуже покращили життя... Є деякі мінуси, але що ж...
  • 0

#109 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 14.04.2007 – 10:57

Коли я вперше вділа контактні лінзи, йду по вулиці, з неабиякою цікавістю роздивляюся вивіски, рекламу, оголошення. Світ знову став таким, яким і мав бути. Бачу облииччя, впізнаю людей, все чудово))) Спочатку, звісно, було важко знімати і вдягати лінзи, а зараз це займає менше хвилини. Знаю що деякі люди, маючи потрібні навики, на ходу вдягають їх, навіть не дивлячись у дзеркало. Інші носять їх вже не перший десяток років і жодного разу не скаржились. У мене з ними також проблем не було, навіть засипаючи, забувала знімати лінзи, але все гаразд.
Ніколи не бійтеся починати носити контактні лінзи, ви не пожалкуєте. :)
  • 0

#110 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 17.04.2007 – 16:04

Перегляд дописуЛасочка:) (12.04.2007 01:15) писав:

Просто треба купити спеціальні каплі... Сльози течуть, бо око пересушується... А щодо довгого волосся, то я маю досить довгу "гривку"(?)(мені подобається це слово) і вона мені не заважає... :)
ні, не тому... в мене просто дуже чутливі очі, і ті лінзи, що я зараз ношу(Pure Vision) досить грубі, і конкретно відчуваються в оці, перші хвилин 10 взагалі подразнення сильне... а взагалі раз на раз не попадає. буває, що ніяких сліз і подразнення... а буває таке, що і півдня не проходиш, а лінза вже скаче і око як буряк :angry12:
гривка - український варіант слова "чьолка" :cool1:

Цитата

Ніколи не бійтеся починати носити контактні лінзи, ви не пожалкуєте

погоджуюсь. для 99% людей це дуже гарний вибір. і не дивіться на те, що я вище писала)) не всі везе на такі проблеми B)
  • 0

#111 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.04.2007 – 17:11

Носив лінзи більше 1 року, окуляри ніколи не носив зі школи.
Найкраще сподобались ліконовськи, пробував два види імпортних - не підійшли: ті що багато води(75%) 3 міс. незручно вдягати -випадають пару разів поки вдягнеш,( visinit Focus 1міс) більш зручно але теж тонкі.
краще Олімпії N на півроку не зустрічав (більш товсті, 54% і встають з першого разу). Але УВАГА: прочитайте 'Опит дурака...' Норбекова
Ця книга вас приємно здивує. Не сприймайте це як рекламу, здоров'я треба здобувати.
  • 0

#112 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 27.04.2007 – 13:17

Переглянув сторінки. Дякую тим, хто давав посилання (буде що почитати)

Наразі ношу окуляри. Переваги в них очевидні:
• механічний захист очей (дрова рубати краще в них :cool2: )
• легко зняти (напр., Вільям Бейтс пише, що треба якомога більше часу обходитись без окулярів, розслабляти м’язи очей, зокрема палмінгом —> обіцяє поліпшення зору)

Але варто звісно дослідити і конт. лінзи, бо окуляри в оптиці за останні років 7 подорожчали разів так в 5, при цьому суттєво знизилась як якість оправ, так і роботи з вправлення :( Мені навіть довелось писати скаргу й, в результаті, обмінювати окуляри.

Маю питання, що не поставало на попер. сторінках: чи є україномовні очні фахівці в центрі України?, зокрема в Києві?
Я вже створив тему присвячену цьому (але в ширшому розгляді) питанню: в форумі УЦ 20/4/2007 Медицина: чи є україномовні медики в Києві? А у Вашій місцині? від: Bobua Як щось можете написати, то не пошкодуйте, будь-ласка, часу.

Повідомлення відредагував Bobua: 27.04.2007 – 13:21

• 0

#113 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.04.2007 – 15:52

В ліконі, біля золотих воріт є чудова україномовна медсетра, нажаль чи лікар володіє українською не перевіряв.
  • 0

#114 Гість_кузя_*

• Гості

Відправлено 30.04.2007 – 20:47

Розкажіть, якими контактними лінзами ви користуєтесь зараз, або користувалися раніше(марки і виробники а також на який час носіння вони розраховані)? Чим вони вам подобаються, чим не подобаються? Поділіться враженнями.
  • 0

#115 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 30.04.2007 – 23:10

кузя
Кицю, моя тобі порада, ти перед тим як задавати такі питання краще б прочитала цю тему з самого початку.
  • 0

#116 Гість_кузя_*

• Гості

Відправлено 01.05.2007 – 16:03

Перегляд дописуphobos (1.05.2007 00:10) писав:

кузя
Кицю, моя тобі порада, ти перед тим як задавати такі питання краще б прочитала цю тему з самого початку.
Я тобі не Киця, і про контактні лінзи знаю більше за тебе. Я лікар-офтальмолог, сама підбираю контактні лінзи, і мене саме цікавить враження людей від різних марок контактних лінз, а не твої "розумні" поради.
  • 0

#117 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 19:06

Перегляд дописуMelissa (7.02.2007 00:56) писав:

а ні фіга! не так воно і страшно - колупатись в оці! просто ти так це назвав.... ніхто там в очах не колупається... ти краще спробуй, а потім уже роби висновки.
а нашо пробувати якщо в мене хороший зір, панти міняти колір очей...єсі я і так голубоглазий CrossAчег
  • 0

#118 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 02.05.2007 – 19:36

Перегляд дописукузя (1.05.2007 17:03) писав:

Я тобі не Киця
Вибач, в мене зір поганий. А що то в тебе на аватарці намальовано?

Перегляд дописукузя (1.05.2007 17:03) писав:

Я лікар-офтальмолог, сама підбираю контактні лінзи, і мене саме цікавить враження людей від різних марок контактних лінз, а не твої "розумні" поради.
Так от, трохи вище про враження писалося. А якщо тебе це цікавить з точки зору лікаря-офтальмолога то так і потрібно було б написати одразу.
  • 0

#119 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 04.05.2007 – 12:02

Є таке діло - юзаю лінзи Bausch & Lomb вже понад сім років(звісно періодично міняючи їх:))Скарг,як таких, не маю..та й взагалі - дуже зручна штука(з свого досвіду)..
Хоча зараз виникла думка взяти собі окуляри..не знаю чого..
  • 0

#120 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.08.2007 – 22:03

Існують нехірургічні методи відновлення зору!
1) м. Київ Філатович О.В. http://filatovich-slovo.com.ua/
2) Курси оздоровлення Норбекова, не знаю де як, але в Полтаві проходять регулярно.
Дієвість системи перевірялась в Японії, японці сказали: "Ви знаєте система працює майже на 100%, але запроваджувати ми її не будемо...Це буде удар по нашій економіці... Ми заробляємо мільйони на продажу окулярів"
3) Система покращення зору за допомогою спеціальних вправ і не тільки детально приведена в книгах професора Жданова В.Г. та відеофільмі "Пора снимать очки". Він працює по системі Шичко-Бейтса. Бейтс, до речі, перейняв досвід у лікуванні проблем зору у Північно-американських індіанців.
Знову ж таки, масове впровадження системи поки не можливе. Всіх лікарів вчили одному - оглянув пацієнта 5 хв, виписав рецепт і ходи з окулярами на носі, які до речі зір не покращують, а погіршують! А щоб навчити вправам треба більше часу та й багатьом пацієнтам краще носити окуляри, аніж працювати заради покращення зору. :cool1:
У мене зір 100% з народження. Покращення зору під дією цих систем бачив власними очима. :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних