Перейти до вмісту

Як заробити в неті?

Повідомлень в темі: 66

#41 TossFromUA

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.06.2008 – 21:56

В інтернеті бабло заробити просто неможливо!!!. Коротше є 2 шляхи:
1. AdSense бабло реальне, тільки треба мати модний сайт з великою кількістю народу, яка залазитиме і читатиме там щось.
2. Forex... є якась штучка, починаєш з 2-5 баксів, бавишся з коливанням валют ітп. Срань.
Інших шляхів нема. Не тратьте час!!!
  • 1

#42 alacka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 10:45

Заходь на сайти фрілансерів там є робота !
Я собі найшов розміщаю зараз повідомелення на різних форумах !
Ось ссилки :
http://weblancer.net/
http://www.free-lance.ru/
  • 0

#43 uniqpaid.org.ua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 24.06.2008 – 18:20

Перегляд дописуTossFromUA (8.06.2008 21:56) писав:

1. AdSense бабло реальне, тільки треба мати модний сайт з великою кількістю народу, яка залазитиме і читатиме там щось.
2. Forex... є якась штучка, починаєш з 2-5 баксів, бавишся з коливанням валют ітп. Срань.

і я так думав... виявляється є! але треба напрацюватися немало... я вибрав шлях дорвеїв! на сьогоднішній день 50-150$ в день запросто наразі... можете самі себе попробувати в цьому... але це не для нетерплячих =) мінімум пів року треба читати форуми і головне експерементувати... :happytwo:

Повідомлення відредагував uniqpaid.org.ua: 24.06.2008 – 18:21

• -1

#44 Гість_lolka117_*

• Гості

Відправлено 10.08.2010 – 11:59

<_< Поки Ви в пошуках нової відмінної роботи, пропоную заробити на нескладній системі нарахування оплат. P.S. Без вкладення коштів. Щоб почати працювати необхідно: 1. Переходьте за посиланням: http://www.awsurveys...?RefID=lolka117 2.Натискаєте Create A Free Account і реєструєтеся. UserName - Ім\'я користувача Password - Пароль 7-15 знаків First Name - Ім\'я Last Name - Прізвище Email Address - поштова скринька. Далі вводимо зображене на картинці (цифри, літери), натискаємо кнопку Create A Free Account Перший крок зроблено. Вас зареєстрували. 3. Далі Ви бачите таблицю, яка має такий вигляд: The Following Surveys are Available: Welcome Survey - A $ 6.00 Website Evaluation is Available. A $ 4.00 Website Evaluation is Available. A $ 4.00 Website Evaluation is Available. A $ 4.00 Website Evaluation is Available. A $ 4.00 Website Evaluation is Available. A $ 4.00 Website Evaluation is Available. 4. Клікаєте на кожне з посилань на цій сторінці, потрапляєте на наступну сторінку (тут Вам повідомляють, що Вам заплатять 6 або 4 $ і це займе всього 5-10 хв.) І там клікаєте по напису \\ \\ \\ \"Start Survey Now \\ \\ \\\" 5. Тут 2 посилання і 2 поля, в них треба написати відгук про сайт англійською мовою. Хто не сильний в англійській пишу кілька шаблонів-прикладів: It is an excellent site, I shall advise its all! The site is fine! It is an excellent site. 6. Клацаєте по кнопці внизу \\ \\ \\ \"Click to submit ... \\ \\ \\\" перемістилися на сторінку, на якій Вам повідомляють, що на Ваш баланс зараховано 6 $. Клацаєте по посиланню \\ \\ \\ \"Click Here to go Home and ... \\ \\ \\\" Тепер у вас є свій баланс. А далі залучаєте нових вже своїх клієнтів. Тобто даєте таке ж оголошення, що і я (можете трохи змінити) на різні сайти про роботу, тільки у зсилці після = пишіть свій логін, який Ви ввели при реєстрації. І повірте замість 27 $ буде більше - в день близько 50-70 $. Чим більше оголошень, тим більше грошей. Для виведення грошей скористайтеся кнопкою \\ \\ \\ \"Redeem Money \\ \\ \\\". Мінімальна сума для зняття 75 $ А зняти гроші можна скориставшись кнопкою redeen money через систему alert pay paypal або, щоб там зареєструватися можете пройти за цим посиланням https: / / http://www.alertpay.com PS - Повірте, заробіток тут просто чудовий! Успіхів всім!!
  • 0

#45 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.08.2010 – 22:49

Перегляд дописуTossFromUA (8.06.2008 22:56) писав:

А сапе?
  • 0

#46 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 25.01.2011 – 11:20

Можна заробити на seosprint правда, якщо сам робиш, то багато з того не буде... Проте якщо маєш рефералів, то можна непогано заробити... Тому запрошую вас, а ви запрошуйте інших). Також ви можете розрекламовувати те що вам потрібно на сеоспрінт...
Є 5 видів завдань
1) Клацання, як в буксах.
2) Читання листів.
3) Тести
4) Завдання від користувачів.
5) Пошук
За клацання дають від 0.020 до 0.024р. За читання листів 0.044....
З рефералів дають 50% з того, що вони заробили....
Ну і скрін...
Зображення
  • 0

#47 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 25.01.2011 – 15:10

Перегляд дописуР0М@ННь0 (25.01.2011 11:20) писав:

Можна заробити на seosprint правда, якщо сам робиш, то багато з того не буде...
дарма витрачати час...
  • 0

#48 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 25.01.2011 – 15:31

Перегляд дописуMr.Ripley (25.01.2011 15:10) писав:

дарма витрачати час...
а що для тебе не дарма витрачений час?
  • 0

#49 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.02.2011 – 10:16

Я заробляю тут. Просто запустив програму, програма сама переглядає сайти коли ПК включений, і заробляє гроші сама.
  • 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.02.2011 – 12:50

Що ви тут лажу всяку кидаєте.
От я зараз успішно гроші заробляю в неті але то зовсім не повязано з тою @уйньою що ви тут пишете.
І я з вами звичайно не поділюся))))
  • -1

#51 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 11.02.2011 – 12:55

Перегляд дописуAntares (11.02.2011 12:50) писав:

Що ви тут лажу всяку кидаєте.
От я зараз успішно гроші заробляю в неті але то зовсім не повязано з тою @уйньою що ви тут пишете.
І я з вами звичайно не поділюся))))
сто відсотків)
а на цигарки та пиво можна заробити, але тре хоч трошки мізками порухати.
От ТУТ наприклад
  • -1

#52 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 11.02.2011 – 13:23

До речі, на рахунок контенту, от знайомим підігнав роботу. Забивати контент інтернет магазину. Але для цього потрібно шарити в техніці, щоб правильну фотку і х-стики забити. Хлопці по 1500-2000 заробили за 2-3 тижні. Сидив собі в неті, працюєш і з хати вилазити не тре)))
  • 0

#53 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 23:48

Перегляд дописуAntares (11.02.2011 13:23) писав:

До речі, на рахунок контенту, от знайомим підігнав роботу. Забивати контент інтернет магазину. Але для цього потрібно шарити в техніці, щоб правильну фотку і х-стики забити. Хлопці по 1500-2000 заробили за 2-3 тижні. Сидив собі в неті, працюєш і з хати вилазити не тре)))
така робота так може набриднути, що нычого быльше пысля цього не захочеш!!!
  • 0

#54 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.02.2011 – 00:41

Перегляд дописуMr.Ripley (14.02.2011 23:48) писав:

така робота так може набриднути, що нычого быльше пысля цього не захочеш!!!

ну таке. я так майже два роки пропрацювала ще студенткою і нічо. але там доволі різноманітні були завдання - і тексти вигадувати, і перекладати, і малюнки в фотошопі обробляти. а так, якщо виключно оновлення одноманітні клепати, то воно доволі нудно.
  • 0

#55 passika

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.02.2011 – 10:19

якшо є якісь мінімальні зання пхп , мускл , хтил , ксс , графіки , дизайну , написання курсових і ше хоть шось
то можна на веблансері сидіти я тут вже успішоно сижу пів 9 місяців , коли ше майже нічого не шарив в програмування і зараз вже є певний рівень
http://www.weblancer.net/users/Metallica/r...liate=Metallica
тут тільки 28 відгуків але взагалшьному я вже зробив ьільше 70 проектів , сайт просто бере комісію 5% від суми договору коли пишуть відгук
є хороша система захисту від обманщиків , система безпечних угод , одним словом сайт пордаро долі для заробітку в неті :rolleyes:
  • 0

#56 Olko Shpolko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 22.06.2012 – 15:25

Реєструйся і заробляй реальні гроші! http://www.neobux.com/?rh=6F6C6B6F3930 Гарантовано!
  • 0

#57 xTANATOSx

( ╯°□°)╯

• Заблоковані
  • 1502 повідомлень
  • Місто:Столиця самогоноваріння України

Відправлено 22.06.2012 – 15:35

Дуже легко, зарееструйся і показуй стрептиз по веб камері, бабло дадат 100%
  • 0

#58 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 22.06.2012 – 19:47

Про біржі посилань, зокрема SAPE, написав детально тут
  • 0

#59 Neonion

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 21.03.2013 – 17:35

я що ти вмієш? заробляти в інтернеті можна по різному, головне не вестись на всілякі 100$ в день
  • -1

#60 Anexxx

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 01.06.2014 – 19:37

Якщо вмієш гарно писати, можеш спробувати себе в ролі копірайтера. Є блог на якому це описано: http://online-1earni...log-page_4.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних