←  Інтернет та сайтобудування

Теревені

»

Як заробити в неті?

світлина 1vanu4 22.01.2008

Люди, скажіть будь ласка, як заробити в інтернеті? Всяких спонсорів, що платять за читання листів, серфінг і тд не треба , бо це капейкі. Створювати сайт і розміщати рекламу також не пропонувати (пробував, але нічо не вийшло :) )Я чув, що можна через обмін валют з різними курсами WMZ і E-Gold, хто знає , які обмінники не кидальні скажіть плізззз.
P.S. Модератори, якщо не там створив тему перенесіть будь ласка :)
Повідомлення відредагував phobos: 15.02.2008 – 08:29
Відповісти

світлина GolDima 23.01.2008

Ні, якщо спробуеш то втратиш все що обмінював, тобі з вебмані на еголд переведуть працюючі обмінники, а з еголд на вебмані ти віддаси свої гроші лисому дадці який на дивані лежить і грощі гребе!

Я вже один раз так попався, десь пів року тому :) :) :D
Відповісти

світлина mim 23.01.2008

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...ic=6835&hl=
ще є таке слово FOREX, хоча я особисто не пробував
та й взагалі, бажання сидіти, нічого не робити і шоб гроші при цьому капали, то від лукавого
Відповісти

світлина Денис :) 27.01.2008

щоб щось заробити в інтернеті - треба щось вміти. ВСЕ так само, як і в офлайні, тільки робота твоя буде у зручному домашньому кріслі перед комп"ютером, а не десь у офісі з купою "мєнєджєров срєднєго звєна".

ВЧІТЬСЯ, і все у вас вийде (ну у мене ж вийшло ;-) )
Відповісти

світлина uniqpaid.org.ua 28.01.2008

!vanu4 (22.01.2008 21:35) писав:

Люди, скажіть будь ласка, як заробити в інтернеті? Всяких спонсорів, що платять за читання листів, серфінг і тд не треба , бо це капейкі. Створювати сайт і розміщати рекламу також не пропонувати (пробував, але нічо не вийшло :ggggg: )Я чув, що можна через обмін валют з різними курсами WMZ і E-Gold, хто знає , які обмінники не кидальні скажіть плізззз.
P.S. Модератори, якщо не там створив тему перенесіть будь ласка :prapor3:

бу) тобі до мене)
1.на рахунок серфінгу і читання листів
2.на рахунок заробітку на курсах валют почитай ТУТ (тобто це утопія)
3.як заробиит без сайту HERE
Відповісти

світлина GolDima 28.02.2008

Я можу запропонувати роботу.
Відповісти

світлина Nicolas 04.03.2008

!vanu4 (22.01.2008 21:35) писав:

Люди, скажіть будь ласка, як заробити в інтернеті? Всяких спонсорів, що платять за читання листів, серфінг і тд не треба , бо це капейкі. Створювати сайт і розміщати рекламу також не пропонувати (пробував, але нічо не вийшло :cry: )Я чув, що можна через обмін валют з різними курсами WMZ і E-Gold, хто знає , які обмінники не кидальні скажіть плізззз.
P.S. Модератори, якщо не там створив тему перенесіть будь ласка :rolleyes:
Нівякому разі не ведися на обмінники!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я вже лоханувся на 11$ Ти спочатку закидуєш гроші на веб мані, а потім переводиш на е-голд, і ти нібито переводячи вже гроші е-голду на вебмані маєш виграти долар, але переводячи через обмінник який дасть тобі цей долар ти втратиш всі свої гроші!!
Та в неті є багато способів заробітку! Ось такий наприклад: якщо ти любиш фотографувати чи в тебе є прикольні фотки ти можеш їх продавати за ціною від 1 до 20$ в залежності від того професіонал ти чи ні та ще й не одноразово. Або ще один спосіб. Якщо в тебе є цікаві ідеї то ти теж можеш їх продавати. Ось наприклад досить цікава ідея створення електрочайника який буде функціонувати разом з твоїм компютером:http://www.e-generator.ru/news/?news_id=14262.
Дійсно ідей заробітку є дуже багато, але й розводів теж чимало, тому потрібно бути обережним.
Повідомлення відредагував Nicolas: 04.03.2008 – 17:35
Відповісти

світлина uniqpaid.org.ua 05.03.2008

даа... лохів хватає ))) в мене не раз знайомі просили 11-15 вмз! хотіли типа заробити але коли я спитав де і дайте лінк... то просто ппц.... :ggggg:
Повідомлення відредагував uniqpaid.org.ua: 05.03.2008 – 08:00
Відповісти

світлина Nicolas 08.03.2008

uniqpaid.org.ua (5.03.2008 07:57) писав:

даа... лохів хватає )))... <_<
Дякую за комплімент.
Відповісти

світлина DarkSun 09.03.2008

Хтось заробляв отакими халявними способами в інеті? Вважаю що то все лохотрон, та може хтось з теревенчан розвіє мої сумніви?
Відповісти

світлина Nicolas 10.03.2008

DarkSun (9.03.2008 12:43) писав:

Хтось заробляв отакими халявними способами в інеті? Вважаю що то все лохотрон, та може хтось з теревенчан розвіє мої сумніви?
Так, цілком з тобою згіден, це повний лохотрон. Халяви в інеті НЕМА!!!. Та якщо покумекати трішки своїми мізками то деякі грошенята для початку заробити можна. Ось наприклад тут є цікава інфа по цьому поводу http://blog.dimok.ru...rabotat-blogeru.
Відповісти

світлина v85 15.03.2008

ось не поганий сайт http://reference.org.ua/ на пиво заробити можна
Відповісти

світлина margal 18.03.2008

давайте будем скидатися посиланнями на хороші партнерки , за допомогою я ких можна заробити за допомогою сайту, хто ще не має сайту можу дати посилання на сайт в якому при реєстрації вам дадуть свій сайтик, на якому ( якщо ви будете кожен день добавляти фото) в перший же день буде до 1000 відвідувачів, з кожним днем це число зростає, і потавивши оплачену рекламу на цей сайтик можна нормально підзаробити :) отож відписуйте всім допоможу, тільки зоставляйте контактну інформацію щоб я міг з вами звязатися, а бо ж будемо спілкуватися тут на форумі

ПС:
Любі модератори вибачте якщо я не там розмістив тему, я тут недавно тому не добре розбираюсь :ggggg:
Відповісти

світлина cu100 21.03.2008

реф ссилки написати можть всі, а от хочаб пояснення до кожного сайту написав, раджу модератору змінити посилання
Відповісти

світлина Mr.Ripley 23.03.2008

bios
ти виводив хоча б гроші і скільки ти вже заробив?
Відповісти

світлина jakobz 23.03.2008

Тут можна трошки підзаробити :gryzin:
Відповісти

світлина DarkSun 23.03.2008

Ну скажіть, хтось на цьому реально заробляв і купував реальні речі?
Відповісти

світлина margal 24.03.2008

Я реально заробляю 1$ затрачаючи при цьому 10 хвилин . якщо комусь цікаво залишіть номер ICQ

PS
я просив партнерки для сайтів
Відповісти

світлина margal 24.03.2008

Можу порадити стабільний заробіток ,залишіть номер аськи
Відповісти