Перейти до вмісту

Найвищі чини

Повідомлень в темі: 35

#21 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.03.2008 – 20:35

Цитата

Ватикан доповнив список смертних гріхів

Ватикан уперше за півтори тисячі років переглянув список смертних гріхів. До існуючих семи гріхів додали ще сім, які відображають реальність сучасної епохи, пише британська газета "The Times". Оновлений список гріхів опубліковано в офіційній газеті Ватикану "L'Osservatore Romano".

Вічні страждання тепер загрожують за торгівлю наркотиками, надлишкове багатство, забруднення довкілля та порушення етичних правил фахівцями в галузі генної інженерії.

Католицька церква розділяє гріхи на прощенні й смертні, які можна спокутувати тільки сповіддю й покаянням. Чіткого визначення семи смертних гріхів немає, але, зазвичай, такими вважають порушення десяти заповідей і дев'яти євангельських заповідей блаженства
Відтепер всі курці порушують смертний гріх - забруднюють навколишнє середовище. Та й не тільки курці. Я так і знав що всім без розбору горіти в пеклі...
  • 0

#22 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень
  • Місто:Львова

Відправлено 16.04.2008 – 19:55

На мою думку неможна зневажати ніяку Церковну конфесію, ніякого священника. Чому? Бо Церква - це намісниця Бога на землі. Кожний священник є "рукоположений". Це означає, що на ньому перебуває Дух Святий, і ображаючи священника, ображаєш Святого Духа. Дійсно, УПЦ (МП) не діє так, як ми б вважали за потрібне. Однак ми не звертаємо уваги на позитив, який чинить УПЦ (МП). Наприклад відновлює церкви, займається з проблемними дітьтми, допомагає бідним, надає капеланські послуги  армії тощо. Я не агітую ставати членом УПЦ (МП), я сам віруючий УГКЦ. Однак Бог вчить на с любити усіх. Тож не будемо гнати бочку на Московський Патріархат. Краще подивімся на власне життя, і постараємося його справити на краще.
Для тих, хто хоче почитати більше про сучасне становище УПЦ (МП) нехай зайде на сайт http://www.risu.org.ua/ukr/. Дуже раджу, бо все написано фаховими богословами і висвітлюють усе зі сторони.

Перегляд дописуSotnik (21.03.2008 19:36) писав:

Прикріплений файл picture_001.jpg
А все ж таки піст декому не зашкодив би...
Дуже колоритна особистість!
Вибачаюсь, просто не втримався, щоб не запостити...
Як тобі не СТИДНО??? Ти що, сліпий, чи не бачиш, що фото оброблено редактором. не може отець, а ні навіть проста людина мати такі розміри не може (та навіть б не змогла встати). По-друге я знаю деяких отців, які мають великі рзміри, трохи повні. Однак вони гладкі не через те, що їдять багато, а в наслідок хвороби чи зміни раціону харчування.

Повідомлення відредагував Kirin: 16.04.2008 – 20:12

• 0

#23 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.04.2008 – 20:44

Перегляд дописуKirin (16.04.2008 20:55) писав:

Як тобі не СТИДНО??? Ти що, сліпий, чи не бачиш, що фото оброблено редактором. не може отець, а ні навіть проста людина мати такі розміри не може (та навіть б не змогла встати). По-друге я знаю деяких отців, які мають великі рзміри, трохи повні. Однак вони гладкі не через те, що їдять багато, а в наслідок хвороби чи зміни раціону харчування.
Мені повинно бути СТИДНО? Перед ким? Перед церквою? Перед віруючими? Перед богом?
Перед церквою мені анітрохи не стидно! Чого б це я стидався ідейних окупантів та гнобителів мого наРОДу?
Перед віруючими мені також не стидно. Хай вони стидаються за те, що забули свій РІД.
Перед їхнім богом мені також не стидно. Бо то чужий, ворожий бог.

ПеС. Мені не відомо нічого саме про цього попа, що на фото. Може і фотошоп. Але є дуже багато таких... Круглесеньких. Сам бачив. І не одного.
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.04.2008 – 21:08

Флуд видалено.
  • 0

#25 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 21:08

Перегляд дописуSotnik (16.04.2008 21:44) писав:

Мені повинно бути СТИДНО? Перед ким? Перед церквою? Перед віруючими? Перед богом?
Перед церквою мені анітрохи не стидно! Чого б це я стидався ідейних окупантів та гнобителів мого наРОДу?
Перед віруючими мені також не стидно. Хай вони стидаються за те, що забули свій РІД.
Перед їхнім богом мені також не стидно. Бо то чужий, ворожий бог.

ПеС. Мені не відомо нічого саме про цього попа, що на фото. Може і фотошоп. Але є дуже багато таких... Круглесеньких. Сам бачив. І не одного.
Чим їхній Бог різниться від нашого - нічим. Такшо не гніви Бога. Можливо ти чув про Серафима Саровського - одного із найвизначніших святих православного світу. Він був росіяниноv, членом Російської Православної Церкви. І якби ця Церква була неканонічна, він би не досяг такого рівня святості. Чи не так?

Повідомлення відредагував Kirin: 20.04.2008 – 21:10

• 0

#26 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.04.2008 – 21:35

Їхній бог вчить тому, що всі люди його раби (крім "богообраного" народу)...
Наші древні Боги вчили тому, що ми - діти Божі...
В цьому полягає принципова різниця. Все інше лише додаток, нашарування на цей головний постулат.
Серафим Саровський є святим тільки для християн.
Є люди, які не вбачають в його житті ніякої святості. Нема нічого святого в тому, щоб гепнутись з колокольні і залишитись живим. Є маса аналогічних прикладів... Годувати з рук ведмедя - це теж не святість, а цирк. Дуже багато людей в бійці отримують травми голови і залишаються живими. В цьому ніякої святості також нема. Втекти від суспільства і жити затворником - взагалі нема що обговорювати. Де тут святість?
Він жив під час навали на Росію французів під головуванням Наполеона... Якби він загинув на полі бою з мечем в руці - тоді він був би святим. А він відсиджувався в лісі в цей час...
  • 0

#27 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень

Відправлено 09.05.2008 – 19:52

Ти щось плутаєш. Правослані і Католики вірують у єдиного Бога Отця і Сина і Святого Духа. У них Символ Віри однаковий (відмінність лише у "філіокве").
Звичайно політика МП не завжди відповідала тим критеріям, які ми хотіли б бачити у Церкві. Однак усі ми робимо помилки. Надіюся, що найближчим часом вони виправляться, і визнають свої помилки. Ми можемо лише молитися за них і вчитись на їхніх хибах.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 22:22

Переміщено сюди: http://www.tereveni....showtopic=10598
  • 0

#29 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 18.05.2008 – 16:53

Якийсь він злий, цей високоцерковник, якшо можна так сказати. Сподіваюсь не фотошоп :rolleyes:

Прикріплений файл  up.jpg   31.85К   5 Кількість завантажень:
  • 0

#30 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 17:00

Ги, в продовження теми Сваруса:
Прикріплений файл  3_9126.gif   72.97К   0 Кількість завантажень:
він перейшов на темну сторону)))
  • 0

#31 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6570 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.07.2008 – 13:34

Цитата

Ти щось плутаєш. Правослані і Католики вірують у єдиного Бога Отця і Сина і Святого Духа. У них Символ Віри однаковий (відмінність лише у "філіокве").

- зараз майже всі новенькі секти використовують імя Ісуса Христа. Тому що воно популярне, розкручене.
Свого часу і в політиці якісь дрібні партії називалися "Блок Віктора Ющенка", хоч до Ющенка й ніякого відношення не мають.
Ісус Христос - це реклама, це бренд, який використовують всі. Але використовують абсолютно по різному.
  • 0

#32 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 02.08.2008 – 13:00

Думаю потрібно заборонити Українську Православну Церку Московського Патріархата. А Українську Православну Церкву Київського Патрірхата потрібно ввести до складу Константинополя, щоб надали широку автономію. Нас тоді визнає весь світ, і дозволить зберегти національні обряди в справах релігії, і відійдемо від Москви. Тут потрібна політична воля. Взагалі, церка не повинна втручатись в справи політичні. А повинна займатись проповіддю, спасати людські душі від пекла, навертати на шлях християнства.
  • 0

#33 Гість_Tja_*

• Гості

Відправлено 02.08.2008 – 13:58

Перегляд дописуОлеська (21.01.2008 20:10) писав:

1. Людині, яка не є прихильником християнської віри відкривату подібну тему - про що б вона не була - то є сарказм і, можливо, в чомусь неповага...
2. Не потрібно узагальнювати тему під поняттям християнської релігії. Тут мова йде саме про УПЦ Московського патріархату.
3. Слід нагадати історію УПЦ саме Московського патріархату. Після повної заборони церкви, усвідомивши ідеальний речаг керування простим людом, Сталін наказав більше тисячі агентів КГБ висвятитись у священників. Так радянська влада отримала ще один важіль у керуванні та маніпулюванні людьми. Священників було розіслано у найнебезпечніші куточки (в плані воскресіння національної свідомості) - переважно то була Україна та схід Росії. Відповідно: УПЦ Московського патріархату не лише не можна назвати українською, - то злочинна церква в політичному, а й навіть в стратегічному планах по відношенні до України.
Можна зсилочки по 3 пункту?
дуже інтересно направду.
таку інформацію чую лише (!) вдруге а вона направду потребуе вивчення.
  • 0

#34 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 15:50

Перегляд дописуTja (2.08.2008 14:58) писав:

дуже інтересно направду.
Почитайте тут . Але слід розуміти, що архіви КДБ ще мінімум 1000 років будуть засекречені. Тому слід перш за все покладатися на власні очі та мозок, а не на ідеологічні проповіді.
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.08.2008 – 16:53

Перегляд дописуTja (2.08.2008 14:58) писав:

дуже інтересно направду.
Читайте історію, шановний, і не лише. Є маса документальних фільмів як російських, так і українських та іноземних на цю тематику, треба лише зацікавитись.)
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.08.2008 – 20:13

Флуд видалено. Tja усне попередження. Всі непорозуміння та розборки - в приват.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних