Перейти до вмісту

Важко бути євреєм...

Повідомлень в темі: 349

#81 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.01.2008 – 22:09

Та будь-хто так переслідуваний жалівся б на долю...
  • 0

#82 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 11:13

Перегляд дописуWeber (29.01.2008 22:09) писав:

Та будь-хто так переслідуваний жалівся б на долю...
Є час розкидати каміння і є час збирати каміння...
А ще у нас кажуть, що посієш - те й пожнеш.
  • 0

#83 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 02.02.2008 – 16:34

Цитата

Отримували завжди у підсумку або хохла, або москаля, або взагалі казнащо. Тільки не жида...
І цьому є пояснення. Жиди на протязі всієї історії свого існування не мали батьківщини, землі своїх предків. Лише 59 років назад виникла їхня держава Ізраїль та народ цієї держави - євреї. Це надто малий строк, щоб робити якісь узагальнені судження про риси цього народу. Але акцентую ще раз - євреї виникли 59 років назад. Весь час до цього були жиди. І сьогодні вони є. Це ті, хто живе не в державі Ізраїль. Для чого я роблю саме такий розділ на євреїв та жидів?
Боюсь, ви недостатньо поінформовані. Поділу на жидів та євреїв немає - це одна назва одного й того ж народу, який західнохристиянський світ називав "юди"("жиди","юден" і т. д.), а східнохристиянська традиція називала "євреї". Простіше кажучи, одна і та ж людина для католицько-протестантського світу - жид, для православного - єврей. Українські терени це демонструють дуже яскраво - мешканці ЗУ, яка дуже довго належала до умовного "Заходу", до сих пір традиційно називають євреїв "жиди" - без всякого злого умислу.
  • 0

#84 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 22:09

Перегляд дописуTeren (2.02.2008 16:34) писав:

Боюсь, ви недостатньо поінформовані....
Боюсь, що ви не читали цю тему та мої дописи з цього питання в інших темах.
Щодо моєї поінформованості з єврейського питання, то я мабудь лекціїї міг би читати...Правда недовго...
Звичайно, що жиди та євреї це один і той же народ. Євреями їх стали у нас називати спочатку за указом якогось царя років двісті назад, а потім за рішенням політбюро на початку радянської влади.(десь у мене є точні данні, не хо шукати)
В моїх дописах поділ на жидів та євреїв більш прив"язаний до поняття державності цього народу і не має на меті когось ображати і тим більш принижувати. Навпаки, нам, українцям, у цього народу треба багато чому повчитися.
  • 0

#85 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 02.02.2008 – 22:51

Перегляд дописуSotnik (2.02.2008 22:09) писав:

Боюсь, що ви не читали цю тему та мої дописи з цього питання в інших темах.
Щодо моєї поінформованості з єврейського питання, то я мабудь лекціїї міг би читати...Правда недовго...
Звичайно, що жиди та євреї це один і той же народ. Євреями їх стали у нас називати спочатку за указом якогось царя років двісті назад, а потім за рішенням політбюро на початку радянської влади.(десь у мене є точні данні, не хо шукати)
В моїх дописах поділ на жидів та євреїв більш прив"язаний до поняття державності цього народу і не має на меті когось ображати і тим більш принижувати. Навпаки, нам, українцям, у цього народу треба багато чому повчитися.
Тобто, у вас своє, оригінальне тлумачення понять "єврей" та "жид"? Що ж, розумію. Просто я хотів зауважити, що "жид" насправді є загальноприйнятою назвою цього народу у Зх. Європі, тоді як у Східній чомусь "жид" набуло образливого звучання і давнє "жидовин" було витіснене відносно недавнім "єврей", в т. ч. і в Україні, як елементі Сх. Європ. цивілізації.
  • 0

#86 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2008 – 13:33

Weberе, даремно ти так захоплюєшся євреями.
1. Переслідуваних народів завжди було безліч, але вони не жалілися.
2. Будь-яка релігія каже, що решта - то "невірні", "нечисті" тощо. Будь-яка релігія не допускає "іновірців", хіба що ви захочете доєднатися до цієї релігії. Тож юдаїзм не унікальний.
3. Євреї - то не дух, то генетичне поєднання кількох старих народностей, які себе так назвали.
4. Серед нас євреїв немає, якщо тільки хтось не захоче ним стати.
5. Євреї як нація - то взагалі міф, бо вони так давно мандрують світом, що давно вже "поперехрещувалися" з іншими, і було б дуже цікаво зараз дослідити гени класичного юди))....можливо там буде більше української крові, тож не євреї в нас, а ми - у євреях :)
6. Розум євреїв - це міф, звичайний українець стократ кмітливіший і розумніший. Якщо вони такі розумні, то чому не мали власної держави аж до минулого століття?

І на додаток кілька риторичних запитань :
Якщо вони багаті, то чому Ізраїль не такий розкішний, як Швейцарія?
Якщо євреї такі стражденні, то чому їх так багато?
Якщо їх нищили, то чому українців наразі винищили, а їх - ні? (згадаймо хто був Ленін, Сталін, Дзержинський тощо)
То це їх не люблять у світі, чи то вони нікого крім себе не люблять?
Чи можлива здорова нація без змішування крові з "гоями", як того бажає релігія юдеїв?
  • 0

#87 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 21:47

Але Ваші пункти протиречать один одному!
3. Євреї - то не дух, то генетичне поєднання кількох старих народностей, які себе так назвали.

5. Євреї як нація - то взагалі міф
І це ще не все!
  • 0

#88 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.02.2008 – 14:28

Ще спало на думку : євреєм бути так само важко, як важко не бути євреєм :) ...особливо в Україні

Перегляд дописуWeber (4.02.2008 21:47) писав:

Але Ваші пункти протиречать один одному!

5. Євреї як нація - то взагалі міф
І це ще не все!
Нічого тут суперечливого нема. Поєднання генів кількох народностей - це ще не обов*язково нація))
  • 0

#89 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 06.02.2008 – 18:10

Євреї дуже згуртований народ для цього вони створили так званий:
" КАТАХІЗІС (правила поведінки) для єврея в СССР"
( Видано в Тель-Авіві в 1958 р.)
Приводжу деякі уривки:
"Євреї! Любіть один одного,допомагайте один одному.Допомагайте один одному навіть якщо ненавидите один
одного.Наша сила в єдинстві,в ньому наш успіх,наше спасіння і процвітання.Багато народів загинули в роздрібленості,тому що в них не було чіткої програми дій і відчуття лігтя.Ми ж дякуючи колективізму,пройшли через
віка і народи,збереглись,відродились та зміцніли."
"Обвинувачуйте в антисимітизмі тих , хто намагається викрити вас.Клейте їм ярлик антисимітів і ви побачите з яким задоволенням інші гої підхоплять цю версію.Взагалі всі гої
антисиміти ,але як тільки ви приклеїте цей ярлик одному, він лишається беззахистним всі інші кидають нам його в жертву і знищують своїми ж руками."
"Користайтесь сердечною добротою гоїв.Прикидайтесь бідними і нещасними,визивайте до себе жалість і симпатію.
Розповсюджуйте чутки про народ- вічно страденний ,про гоніння в минулому і дискримінацію зараз."
"Тримайте під невтомним контролем кожен крок впливових і перспективних гоїв.Якщо не вдасться блокувати
і "засушить" молодих і перспективних гоїв,робіть їх управляючих.Запрошуйте їх до свої компаній,створюйте
навколо них міцний зашморг єврейського оточення,лишайте їх зв"язків і знайомих окрім вас.Вимушуйте їх одружуватись на єврейських жінках- тільки потім відкривайте їм "зелену вулицю"."
"Або наш порядок,або повна дезорганізація.Там, де хочуть обійтися без нас,повинен бути хаос!Робіть так, щоб
безлад продовжувався до тих пір,доки змучені гої,зневірившись,запропонують нам взяти владу в свої руки і
забезпечити їм спокійне життя"
"Зміцнившись в країнах розбрату ,зібравши з них свою данину,час від часу ми збираємось на землі наших пращурів для того,щоб зміцнити наш дух ,наші сили,наші символи ,нашу віру в одне ціле.Ми збираємось щоб знову розійтись.І так у всі віки."

Я думаю тут на багато запитань можна знайти відповідь.І це лиш невеличка частинка великого тексту.
Вибачте за помилки, бо перекладала сама з російської .
  • 0

#90 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.02.2008 – 18:18

напевно важко ! незнаю я не єврейка !
  • 0

#91 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 20:12

Форумчанина Сотнік не оцінюватиму, бо тест він витримав ще попереднього разу... А тепер можливо хоче приховати дещо...
ПЕС. А що таке "сварга"?

Цікава інформація про Єврея (чи Українця?) Мішу Бродского...

Цитата

Самый жирный клоун украинского политикума решил превзойти себя сам. И на блоге рассказал историю, по прочтении которой миф о величайшем разуме евреев может сильно покачнуться.
http://obkom.net.ua/...2-13/1815.shtml
Не встиг чоловяга шось написати, як тут зразу посіпаки... Чи не бідні Євреї?
  • 0

#92 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 08:42

Перегляд дописуВертипузо (13.02.2008 22:50) писав:

Все це три українські писанки)) Вибачайте тест на єврейськість не розв'язватиму, але знаки спільні для всіх націй.. Остання писанка доречі називається "Циганські дороги", парадокс, чи не так, друга традиційна писанка Полісся та Волині.. усі три писанки містять символ безкінченості і міжкультурний солярний та астральний знаки ( третя та перша)... Щодо Єврейської традиції, то орнаментальність у них набагато скромніша аніж у нас, але має настільки ж глибокий прихований хміст. Не знаю що я з цього тесту отримаю пане Вебер?
Попередній пост виглядав так

Цитата

А тепер я вам відкрию страшну правду!!!
Ну які в Євреїв писанки!!! Якщо вони не визнають Христа!!! І відповідно його Воскресіння!!!

Тобто тестування нібито закінчилося, але Ваші глибокі знання, що Євреї та писанки то не сумісні речі свідчать, що Вам варто прийняти участь у наступному тестуванні, яке дуже скоро буде.
ПЕС. Бідні Євреї - вони аж у ХХ столітті відновили свою державність і то їх хочуть араби зіпхати у море...
  • 0

#93 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 12:58

Перегляд дописуWeber (14.02.2008 08:42) писав:

ПЕС. Бідні Євреї - вони аж у ХХ столітті відновили свою державність і то їх хочуть араби зіпхати у море...
Ой вей...І не кажіть, пане Вебер.
В той час, коли Ізраїльскі танки мирно утюжили сектор Гази та Ліван, злі араби кидали в них каменюки.
  • 0

#94 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 15:26

Не знаю що й казати...
  • 0

#95 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 14.02.2008 – 20:31

Перегляд дописуWeber (14.02.2008 08:42) писав:

бідні єврейчики, повстали проти арабських поневолювачів, відновивили, після століть невігластва та рабства, свободу та демократію на Близькому Сході, тому злобні арабські виродки тільки і мріють, щоб зжерти їх немовлят
  • 0

#96 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.02.2008 – 19:22

Перегляд дописуСтотисячний (14.02.2008 15:26) писав:

Ну про християнство він загнув...
Зі всім іншим 100% згоден.
  • 0

#97 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 19:47

Перегляд дописуОлеська (20.01.2008 20:52) писав:

Я би сказала так: важко бути там, де є жиди.

Саме ЖИДИ, - не сприймаю означення "євреї", яке вони ж видумали для того, щоб не звучало так образливо. У всі часи на всіх мовах жиди були жидами.

Згідна з таким зауваженням. Нехай жиди не ображаються, але це правда.
Завдяки їм - багато бід нашого народу.
Недарма козаки їх різали. Це не ксенофобія, це історична правда.

А термін "єврей" придумав жид Бланк (ЛЄНІН) своїм указом 1918р., а банда Муравйова тоді вбила близько 20 тисяч киян за вживання в побути слова ЖИД. Ну як вам таке, "карєнния кієвлянє"?

Перегляд дописуSotnik (20.01.2008 20:57) писав:

Будь кому важко в чужій країні, серед чужих традицій та звичаїв, серед чужого народу.
В Ізраілі бути євреєм зовсім не важко.

До речі, по різному. Залежно від того, чи ти сефард, чи ашкеназі.
Чи ти чистий жид, чи тільки маєш тата-жида.
Тоді від цього буде залежати твоє працевлаштування, якісь соціальні пакети тощо.
Про це була стаття в Персоналі-плюс у 2007р. (сповідь американського жида, здається).

А стосовно чужої країни, жиди досі не можуть нам простити розгрому Святославом їхньої Хазарії і не простять.
Тому їм з нами "важко"
  • 0

#98 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 20:48

Анекдот в тему:
Туристичний автобус з жидами-туристами їздить по Речі Посполитій (Польші) на екскурсії місцями слави.
Вже майже ніч, водій зовсім заблукав, не може виїхати до Освенціуму, а туристам щось тра показати,
відробити тур. програму. В розпачі заїздять до якогось польського села, екскурсовод біжить до крайньої хати,
й до господаря: "Проше пана, чи ма пан в маєтку цось такего, дотичнего до ніщеня жидув фашистамі, цо муг би
тим тужистам показаць". Господар чуха потилицю, відповідаючи:
"Ну, ніц такего тутай нє мам, но хиба тен мали кахльови п'єцик" :cool1: :) :)

Хто не знає польської, "мали кахльови п'єцик" - то пічка з кахлі (коричневої глиняної плитки).
ПС: не виключено, що написала з помилками, бо польську знаю недосконало.
  • 0

#99 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 21:31

Випадок з життя.В одній розмові з малознайомим мені хлопцем, він зачіпив тему єврейства.Почав розвивати тему ,скаржитись, нарікати на євреїв, які вони негідники.Коли ж я висловила своє ставлення до цього питання, він швидко заткнув мені рота, щей звинуватив в антисимітизмі.Я була тоді в шоці.
Людина яка тільки що ТАКЕ говорила ... виявилась євреєм.Євреї- це просто феномен якийсь і
пояснення йому немає.
  • 0

#100 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.02.2008 – 21:43

Перегляд дописуЛука (17.02.2008 21:31) писав:

Людина яка тільки що ТАКЕ говорила ... виявилась євреєм.Євреї- це просто феномен якийсь і
пояснення йому немає.
Пояснення є. Більшість із них нацисти. Нацизм і расизм закладено в їхній релігії. Це її краєугольний камень, на якому все тримається. Єврейський нацизм має свою назву - сіонизм.
Самі себе вони можуть як завгодно критикувати, утискати, ображати, але якщо це робить гой, то це вважається антісемітизмом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних