Перейти до вмісту

Важко бути євреєм...

Повідомлень в темі: 349

#61 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 21.01.2008 – 20:00

Перегляд дописуSotnik (21.01.2008 18:04) писав:

...мають через одного хворі печінку та нирки. Це в них така національна хвороба...
Якщо ж то правда про нирки та печінки у євреїв, то є не дивно, бо нирки символізують рівновагу та гармонію, а результат втрати гармонії - страх, сором, розчарування. Очевидно перед Богом в них виник цей страх за провалену місію доручену їм, як обраному народові...
Печінка (за Л.Хей)- осередок гніву, що теж не дивно, бо страх породжує гнів.
  • 0

#62 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.01.2008 – 20:28

щодо цього питання, то ліпше було б спитати в самих євреїв, чи нє?
сама не маю ніяких упереджень стосовно цього народу. не гірший і не кращий ніж інші.

Limit Maximum
антисемітизм, як в принципі і расизм загалом - це хвороба імпотентів, що через неспроможність знаходять крайнього лівого винного у всіх проблемах на світі.
  • 0

#63 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 20:31

Перегляд дописуStuff (21.01.2008 15:33) писав:

А ще їх Бог обрав , тобто вони єдиний народ у світі, який подобається Богу, всі інші не варті того:)
ґґґ, так саме через це і не люблять їх :)) Зелена жити не дає.
В того народу економіка в крові замішана, як у деяких свобода. Ну і куди тому діватися. А з теперішніми умовами вони можуть захопити світову економіку.
Якщо ти єврей і тобі потрібна допомога то ти її знайдеш в іешого єврея, чого б то йому не коштувало. Витягують вони постійно одне одного, допомагають і єднаються.
  • 0

#64 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 20:47

Перегляд дописуNeorlandina (21.01.2008 20:28) писав:

щодо цього питання, то ліпше було б спитати в самих євреїв, чи нє?
сама не маю ніяких упереджень стосовно цього народу. не гірший і не кращий ніж інші.

Limit Maximum
антисемітизм, як в принципі і расизм загалом - це хвороба імпотентів, що через неспроможність знаходять крайнього лівого винного у всіх проблемах на світі.
я не поняв що за НАЇЗДИ?
Це ви мене звинувачуєте в антисемітизмі чи себе? :)

Отож, шановна Neorlandina, антиантисемітизм у вашій ГОЛОВІ сидить, а я лише констатував Біблійний факт. А ви себе видали. Сором...

Антисемітофоби бачать кожного другого антисемітом. :)

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 21.01.2008 – 20:54

• 0

#65 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.01.2008 – 20:56

Limit Maximum
аххахахааахааа!!!...
:)
я вас люблю, чесне слово! :)

ага. а антисеміти зазвичай прикриваються біблійними фактами ))
я всього лише виходила з численних ваших постів, що стосуються євреїв. з ваших слів.

Повідомлення відредагував Neorlandina: 21.01.2008 – 20:59

• 0

#66 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 21:26

Та не сперечайтеся у такій високодуховній темі...
Колись Президент США Кеннеді приїхав у блокований совєтами Західний Берлін і сказав:
Я Берлінець!!!
Я думаю, що більшість нормальних Українців може доторкнутися до тої зверху вивішеної руки і з приязню до євреїв сказати
Я Єврей
хоча би на ті 15 хвилин філософського єднання з цим Великим, але проклятим народом... Я чув, що у 2013 році сила прокляття має закінчитися...
  • 0

#67 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 21:43

Перегляд дописуNeorlandina (21.01.2008 21:13) писав:

Limit Maximum
З Каббалою ознайомлена.
але витрачати свій час дійсно не маю наміру.

а якби була єврейкою то шо? розказали б мені як спокутувати свою провину?

ЗІ з вами стає нудно. ви повторюєтеся...
Ви християнка, чи хто Ви є!?

А щоб сильно не вводити Вас в туман кабалістики, я пропоную прочитатт мої дописи сприймаючи їх не як моє відношення до євреів як людей, таких самих як ми - з двома руками і двома ногами, а як моє відношення до їхньої ідеології, а точніше моє відношення до їхнього ігнорування (ставлення до) Ісуса Христа. Надіюсь Ви різницю вловлюєте.

Перегляд дописуWeber (21.01.2008 21:26) писав:

Я чув, що у 2013 році сила прокляття має закінчитися...
оце вже стає цікавіше... А хто пише?
  • 0

#68 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 21:54

Перегляд дописуLimit Maximum (21.01.2008 20:43) писав:

оце вже стає цікавіше... А хто пише?
Десь у польській телевізії... Тут є такий великий ненависник євреїв пан Гєртих, який був віце-премєром з освіти за часів попереднього уряду, то він ніяк не погоджувався, що нема Єврейських генів...
  • 0

#69 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.01.2008 – 00:45

Євреї правильно і роблять, що не визнають ніякого Христа, бо тоді вони б перестали бути євреями, а стали б вихрістами без роду та племені.
Оставатися вже кілька тисячоліть євреями і не асімілюватися їм дає змогу саме їхня древня релігія.
Саме вона стала їхньою ідеологією. Ця релігія стала законодавчо офіційною релігією держави Ізраїль.
Поєднання релігії та ідеології породжує сіонізм. Це такий єврейский шовінизм. Саме проти цього явища і виступають найчастіше так звані антісеміти. Маніпулювання та підміна понять антісемітизм та антісіонізм дає євреям величенький зиск.
Подивимось що буде, коли на чолі москалів стане жид: Россия на распутье Українцям від такого кандібобера вже точно нічого доброго чекати не варто.
  • 0

#70 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.01.2008 – 18:56

Перегляд дописуWeber (23.01.2008 18:05) писав:

Ну ось бачите бідним Євреям ще слід зазнавати і такого гноту... Але то не є справжні Євреї...
Пане Weber.
Можу погодитись тільки з цією частиною Вашого допису.
Де Ви бачили бідного єврея? А якщо десь бачили, то він був не справжнім.. :)

До того ж у них ідуть дуже сильні внутрірелігійні суперечки.
Пізніше викладу інфу.
  • 0

#71 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.01.2008 – 20:27

Перегляд дописуSotnik (23.01.2008 17:56) писав:

Пане Weber.
Можу погодитись тільки з цією частиною Вашого допису.
Де Ви бачили бідного єврея? А якщо десь бачили, то він був не справжнім.. ;)

До того ж у них ідуть дуже сильні внутрірелігійні суперечки.
Пізніше викладу інфу.
Та і я про це ж! Якщо багатий - то Єврей. Якщо розумний - то теж Єврей (як народ каже на Яценюка). Гени тут ні при чому?
  • 0

#72 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.01.2008 – 21:32

Перегляд дописуWeber (23.01.2008 20:27) писав:

Та і я про це ж! Якщо багатий - то Єврей. Якщо розумний - то теж Єврей (як народ каже на Яценюка). Гени тут ні при чому?
Щодо багатства... Якщо людина багата, то в неї повинно вистачати розуму не афішувати свої статки. Якщо ж не вистачає розуму, то і багатства надовго не вистачить.
Щодо надзвичайної розумності євреїв - то це скоріше відноситься до міфів.
http://bouriac.narod.ru/EJ.htm#5.

Цитата

Евреи в среднем образованнее и культурнее неевреев, потому что являются городскими жителями в наибольшей степени, чем какой-либо другой этнос, и вдобавок живут преимущественно в столицах. Но евреи не умнее других. Хуже того, средний интеллектуальный уровень еврейского интеллигента оказывается ниже среднего интеллектуального уровня нееврейского интеллигента, но это обусловлено всего лишь распространённостью высшего образования среди евреев, то есть тем, что евреи даже своим дуракам обеспечивают диплом. Далее, из-за того, что евреи тяготеют к областям деятельности, в которых работа осуществляется преимущественно с символами, а не с реальными вещами, еврейская субкультура более подвержена абсурдизации, чем культура "вмещающей" нации в среднем. Еврейский ум более абсурдизирован, а значит, менее эффективен на практике. Он нередко бывает блестящ, но его блеск в основном относится к области фикций.

Щодо едності єврейської віри, і як наслідок міфу про єдність всієї нації.
Цитату взяв тут http://www.topic.lt/...na-raspute.html

Цитата

Если спросить правоверного еврея, кто такие хасиды? То прежде, чем ответить, он будет долго плеваться и материться, и ответ будет звучать так – хасиды никакого отношения к иудаизму не имеют. Хасиды орудуют под крышей иудаизма так же, как ваххабиты под крышей ислама. Наипервейший враг хасида – это правоверный иудей в синагоге, а уж потом – все остальные. И традиционная синагога для них куда ненавистней, чем мечеть или христианский храм, проходя мимо которых положено обязательно плюнуть и пожелать разрушения. Драка между иудеями и хасидами идёт сейчас по всему миру, в том числе и в Израиле. Просто в России она вступает в свою кульминационную фазу. В любой синагоге в Израиле вам скажут, что правоверный иудей не должен пускать в дом хасида, не должен подавать ему руки, а, встретив на улице, перейти на другую сторону. По статусу, места хасидских сборищ приравнены к борделям, а посетивший их еврей считается осквернённым. Настоящего еврея в хасидскую синагогу загонишь разве лишь под дулом шмайсера. Теперь понятно, от чего большинство хасидских сооружений в России стоят пустые, как не проданные гробы… Для еврея хасид в сто раз хуже, чем «животное»-гой. А Берл Лазар и его банда ещё пострашней даже хасидов будут – они ещё и хабадники, а в иудаизме это полные отморозки. И в Израиле и в других странах мира евреи называют хасидов фашистами, террористами-изуверами…, да чем ещё похуже. А теперь в России эта шайка, не просто пришла во власть, она сама становится властью со всеми вытекающими для населения последствиями…
Пока еще есть возможность говорить, пусть избиратели Единой России, сами рядовые единороссы, да и все остальные жители страны, знают чем хасиды-хабадники отличаются от других иудеев. Если отбросить все религиозные разхождения, которые для гоев(т.е. всех неевреев), не имеют никакого значения, то главным останется следующее: еврейское царство во главе с царем – мессией, наступит тогда, когда евреи совершенно изтребят на земле все существующие народы, и к этому каждый еврей с радостью в душе должен стремиться всю жизнь, всеми способами, в том числе и с помощью кровавых жертвоприношений угодных «Богу». Должны быть уничтожены все, до последнего человека, в том числе и евреи-полукровки и неправильно верующие евреи (по мнению хасидов), т.е. подавляющая часть евреев, не принимающих Хабад.
Остальные иудеи, в отличие от хасидов, считают, что некоторую часть голов нужно оставить в живых в качестве рабов для чёрной работы и развлечений.

Які вони добрі! Правда ж?

Повідомлення відредагував Sotnik: 23.01.2008 – 21:33

• 0

#73 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 23.01.2008 – 21:39

Перегляд дописуSotnik (23.01.2008 20:32) писав:

Які вони добрі! Правда ж?
Це біологічні Євреї. Я ж про духовно-філософських. Потенційний Єврей є у кожному з нас... ;)
  • 0

#74 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 16:48

Перегляд дописуWeber (23.01.2008 21:39) писав:

Це біологічні Євреї. Я ж про духовно-філософських. Потенційний Єврей є у кожному з нас... ;)
Тисячолітні намагання зажидовіти русів привели лише до виникнення українців.
Всі подальші старання в цьому напрямку були марними.
Отримували завжди у підсумку або хохла, або москаля, або взагалі казнащо. Тільки не жида...
І цьому є пояснення. Жиди на протязі всієї історії свого існування не мали батьківщини, землі своїх предків. Лише 59 років назад виникла їхня держава Ізраїль та народ цієї держави - євреї. Це надто малий строк, щоб робити якісь узагальнені судження про риси цього народу. Але акцентую ще раз - євреї виникли 59 років назад. Весь час до цього були жиди. І сьогодні вони є. Це ті, хто живе не в державі Ізраїль. Для чого я роблю саме такий розділ на євреїв та жидів? Адже зараз посипляться звинувачення в антісемітизмі, расизмі і т.п. Зразу зауважу, що моє судження з цим не має нічого спільного! До чого я підвожу... Тисячоліттями живучи без батьківщини, у жидівського народу абсолютно, на генетичному рівні відсутнє таке поняття як патріотизм. Лише отримавши нарешті свою вистраждану сотнями поколінь землю вони стали народом, який може засівати своє, а не чуже поле, на якому виростатимуть євреї, патріоти своєї землі. Справжньої землі, яку можна торкнутися рукою, побачити, оросити, засадити та засіяти, виростити своїх діточок і привити їм любов саме до цієї землі, а не до віртуальної примари землі обіцяної. Ті ж люди що не поїхали в Ізраїль, так і зостануться жидами, без відчуття патріотизму.
Саме наявність своєї землі, пов"язаних з нею народних традицій, історії, боротьби, вольності, радості і страждань, перемог та поразок, наявність в ній могил наших предків аж від сотворіння світу, робить нас українцями, патріотами своєї Батьківщини, своєї землі...Тут живуть тіні наших забутих богів. З цією землею, з її традиціями та обрядами пов"язана наша мова, наша молитва. Цього не змогли за тисячоліття з нас витравити ані жидівською релігією, ані жидівським комунізмом, ані голодомором, ані війною за їхні ідеали...Нічого не вийде врешті решт і з їхньою глобалізацією. Бо ми живемо на своїй землі! А вони прийшлі... Наша земля настільки свята, що навіть в роки майже повного спустошення війною, вона приймала в себе сім"я сусідніх народів, і знов народжувала....українців!!! Бо ці народи приймали цю землю як рідну, проймалися патріотизмом, вірою і традиціями, любов"ю саме до України.
А у жидів це почуття атрофовано. Вони не патріоти, а інтернаціоналісти, космополіти. Народ з відрубаним корінням, яке замінено якимись присосками. Де присосуться, там їм і добре...
Якщо українець втрачає сакральний зв"язок з рідною землею, то він перестає бути українцем. Потенційним євреєм українець може стати тільки на чужині, якщо забуде батька й матір, забуде дім..От така у мене духовна філософія...
  • 0

#75 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 17:33

Перегляд дописуSotnik (24.01.2008 15:48) писав:

От така у мене духовна філософія...
Гарна філософія... Вона перекликається з наукою Гетнера про ландшафт як формувальника націй та ідеями московітських так званих "почвєнніков".
ПЕС. А теорія жидів і Євреїв то Ваш витвіт чи десь прочитано?
  • 0

#76 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 18:31

Перегляд дописуWeber (24.01.2008 17:33) писав:

Гарна філософія... Вона перекликається з наукою Гетнера про ландшафт як формувальника націй та ідеями московітських так званих "почвєнніков".
ПЕС. А теорія жидів і Євреїв то Ваш витвіт чи десь прочитано?
З ідеями "почвєнніков та ландшафтників" не знайомий, нажаль. Але коли пишу "наша земля", я маю на увазі не лише грунт...
А теорія... Нема в мене ніякої теорії. Просто народ, який живе в своїй державі має право називатися сам як хоче і вимагати від інших називати себе так. А "в чужий монастир із своїм уставом не лізуть". Ані царські укази, ані більшовистьскі декрети не дають права їм міняти назву. Для зміни етноніму треба змінити підвалини такої назви. З отриманням своєї Батьківщини у євреїв, що живуть там, такі умови настали.
  • 0

#77 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 18:54

Перегляд дописуSotnik (24.01.2008 17:31) писав:

З ідеями "почвєнніков та ландшафтників" не знайомий, нажаль. Але коли пишу "наша земля", я маю на увазі не лише грунт...
А теорія... Нема в мене ніякої теорії. Просто народ, який живе в своїй державі має право називатися сам як хоче і вимагати від інших називати себе так. А "в чужий монастир із своїм уставом не лізуть". Ані царські укази, ані більшовистьскі декрети не дають права їм міняти назву. Для зміни етноніму треба змінити підвалини такої назви. З отриманням своєї Батьківщини у євреїв, що живуть там, такі умови настали.
Та у цих теоріях теж не стільки про грунт йшлося. Але ж така привязана до ландшафту теорія Гумельова. То у ній місця для Євреїв там нема...
Гумільов Л. Н. (1912-1992) (рос. Гумилев Лев Николаевич). Російський вчений, автор пасіонарної теорії етногенезу за допомогою якої пробував пояснити закономірності історичного процесу. Запропонував комплекс оригінальних методів вивчення історичної інформації про клімат, геологію та географію. Масштаби монголо-татарського іга він вважав сильно перебільшеними – на його думку для російсько-монгольських стосунків був характерний симбіоз. Китай та Європа у нього є не мирним вогнищем цивілізації, а хижацькими агресорами. Критика євроцентризму займає у його працях багато місця. Руських (до XIV ст.) і сучасних росіян він вважав різними етносами. Ідеї Гумельова критикувалися істориками, які звинувачували його у довільному поводженні з фактами (аж до їх видумки), порушенні засад наукової методології, а також у лженаковості. Праці Гумельова були названі "перфектологічними (трактуючі минуле) романами". Основні праці: 1. Этногенез и биосфера Земли, 1979. 2. Древняя Русь и Великая степь, 1989. 3. От Руси к России: очерки этнической истории, 1992. 4. Из истории Евразии. – Москва: Искусство, 1993.
Гумільова етногенезу пасіонарна теорія. Пробувала пояснити закономірності історичного процесу. Його погляди далеко не традиційний географічний детермінізм, а дуже складна система, у якій взаємодіють не локальні обєкти, а Космос і біосфера Землі у цілому. У цій системі представлено увесь комплекс взаємовідносин етноса та "його" ландшафту.

А ще варто памятати дуже показовий афоризм Жан Поль Сартра

Єврей — це той, кого кого інші вважають Євреєм...

А Франц Кафка теж справедливо сказав
Історія, ця героїчна батьківщина у часі, сьогодні вже не задовільняє Євреїв: вони заслужили право на Батьківщину у просторі. ПЕС. Оцініть ці слова!

Повідомлення відредагував Stuff: 25.01.2008 – 09:03

• 0

#78 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2008 – 22:55

ТАк євреї, то таки євреї. Але їхню поведінку можна і зрозуміти. Вона виробилась особливо в часи Голокоспу, Гето -
антинаційної політики Гітлера. Тоді вони були нищим народом. От і виросло в них виховання змалечку, мовляв, - ти єврей, ти маєш гордитися цим, ти кращий серед інших.

Повідомлення відредагував Margo: 25.01.2008 – 22:56

• 0

#79 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.01.2008 – 23:11

Перегляд дописуWeber (20.01.2008 21:32) писав:

Важко бути євреєм..., ***чи не так?
А ШО?????????
  • 0

#80 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.01.2008 – 03:41

Перегляд дописуMargo (25.01.2008 22:55) писав:

.....Вона виробилась особливо в часи Голокоспу, Гето - антинаційної політики Гітлера. Тоді вони були нищим народом. От і виросло в них виховання змалечку, мовляв, - ти єврей, ти маєш гордитися цим, ти кращий серед інших.
Ще одна "жертва" Холокосту... Це переповідання офіційної версії історії.
Але достовірність цієї версії мислячі люди давно поставили під сумнів.
Шукайте інформацію не тільки в офіційних джерелах.

Перегляд дописуRiff (26.01.2008 03:01) писав:

... Страдання - це необхідний елемент їхньої геніальності....".
Мазохісти? Збоченці? :prapor3: Не можу цього сприйняти, але щось в цьому є...
Скоріше так - міф про страждання є невід"ємною складовою їхньої філософії.

Повідомлення відредагував Sotnik: 26.01.2008 – 03:44

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних