Перейти до вмісту

Важко бути євреєм...

Повідомлень в темі: 349

#301 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 19.07.2010 – 12:45

Перегляд дописуLady AD (21.01.2008 01:31) писав:

от мене чомсь часто питають, чи я єврейка... з наголосом на те, що якщо єврейка - то зразу всі шляхи до стосунків перекриваються....

Типовий приклад обмеженості і стереотипності мислення. І якщо хтось не хоче мати з тобою стосунки, бо ти єврейка (а тут можна підставити інші слова, наприклад, росіянка/християнка/незаймана/без вищої освіти тощо), то по-моєму і не варто до таких стосунків прагнути.

Перегляд дописуRiff (21.01.2008 15:04) писав:

хоча Єврейських дітей змалечку вчать бути ЄВРЕЯМИ!

То таки правда. Навіть для тих, хто не є 100%-ними євреями. І таки привід в них повчитися.

Перегляд дописуNeorlandina (21.01.2008 21:28) писав:

сама не маю ніяких упереджень стосовно цього народу. не гірший і не кращий ніж інші.

антисемітизм, як в принципі і расизм загалом - це хвороба імпотентів, що через неспроможність знаходять крайнього лівого винного у всіх проблемах на світі.

Так от власне. Я розумію, що вони багато чого самі навколо себе понароздували, але на те людині й голова, щоб відділяти зерно від полови.

Перегляд дописуWeber (27.02.2008 20:43) писав:

Ось бачите - їм ще і обрізатися треба... Бідні, бідні Євреї... :gryzin:

Слухайте, пане Юст, Ви зі своїми стереотипами... то ще та історія( Нічого їм не треба. Тобто класичним євреєм, може, й так, але змусити ніхто не може до того. Якщо родичі змушують - це вже насильство. А таке може бути в будь-якій сім’ї, не лише єврейській.

Перегляд дописуТемний ангел (27.08.2008 13:38) писав:

А от щодо самих євреїв, то тут варто сказати, що якщо ми так їм заздримо, то треба починати міняти себе, а не казати про чиюсь хитрість, багатство. Вони просто завжди стають горою за своїх, а в нас виходить, як в тому анекдоті - де в казанах, в пеклі варяться євреї і українці, то єврей, який вилазить інших євреїв за собою тягне, а українець як вилазить, то інші українці його назад затягують :( . Звичайно, коли починаються розмови про "обраний народ", то вже інша справа, але не варто звинувачувати інших в своїх бідах, краще себе міняти.

От власне. Найлегше все сперти на якихось примарних євреїв, які гейби не дають нам розвивати свою країну. Скільки в нас тих українців, які б’ють себе в груди, що вони чистокровні патріоти, а що зробили для своєї країни? Тішимося, що чесні, а самі свою країну відстояти не змогли, обираємо бозна-кого за президента, а тепер виявляється, що нам через жидів важко живеться.

Не треба впадати в крайнощі. Євреєм бути не важче, ніж представником якогось іншого народу. Кожну людину треба оцінювати згідно з тим, що собою представляє вона сама, а не за якимось чисто формальним принципом національної приналежності. Якщо мені трапляється чесний єврей, який не тицяє мені під носа отою своєю обраністю, які в мене можуть бути претензії до нього? І на якій основі? А якщо він хизується тим, що "обраний", то чим він гірший за, наприклад, німця, який стверджує, що він арієць і тим самим вищий за інші нації? З обома я однаково не хотіла б мати справи, тому що я за любов до своєї нації (не плутати з нацизмом) та толерантність до інших (не плутати з космополітизмом).

Вони таки добряче тримаються купи. І їхніх дітей, навіть якщо вони не 100%-ні євреї, виховують в любові до єврейства і чіткій самоідентифікації з цією національністю, де б вони не жили, якою мовою не говорили б та якої релігії не дотримувалися б. От цього можна ще в них повчитися, бо багатьом сучасним українцям взагалі все одно, ким вважають себе їхні діти.

З іншого боку, те, що попри всі нищення вони й надалі процвітають, тримається на їхній основній діяльності у всі часи - лихварстві. І саме через це їх ніде не люблять і намагаються уникати. Але знову ж таки не варто всіх їх рівняти. Чесних євреїв теж не бракує, люди можуть банально не знати, що це євреї, бо не всі кричать про це на кожному кроці.

З ортодоксальними євреями, мабуть, важко спілкуватися і вживатися. Та ж "обраність" (інакше як в лапках про таку бздуру писати не можна), те ж обрізання. Існують такі традиції в деяких релігіях та народах, які іншим дуже важко зрозуміти. Але доки вони вважають, що різні обмеження стосуються лише їх, то нехай собі. Головне, щоб інших з тим не чіпали.

Нелегке, мабуть, це питання для, наприклад, українців, які мають романтичні стосунки з євреями. Це ж скільки всього узгоджувати треба, навіть між собою, не кажучи вже про питання виховання дітей, де обоє батьків мають брати однакову участь. Все залежить від ортодоксальності чи гнучкості обох.
  • 0

#302 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 19.07.2010 – 13:27

Перегляд дописуTwinkle (19.07.2010 13:45) писав:

От власне. Найлегше все сперти на якихось примарних євреїв, які гейби не дають нам розвивати свою країну. Скільки в нас тих українців, які б’ють себе в груди, що вони чистокровні патріоти, а що зробили для своєї країни? Тішимося, що чесні, а самі свою країну відстояти не змогли, обираємо бозна-кого за президента, а тепер виявляється, що нам через жидів важко живеться.

Не треба впадати в крайнощі. Євреєм бути не важче, ніж представником якогось іншого народу. Кожну людину треба оцінювати згідно з тим, що собою представляє вона сама, а не за якимось чисто формальним принципом національної приналежності. Якщо мені трапляється чесний єврей, який не тицяє мені під носа отою своєю обраністю, які в мене можуть бути претензії до нього? І на якій основі? А якщо він хизується тим, що "обраний", то чим він гірший за, наприклад, німця, який стверджує, що він арієць і тим самим вищий за інші нації? З обома я однаково не хотіла б мати справи, тому що я за любов до своєї нації (не плутати з нацизмом) та толерантність до інших (не плутати з космополітизмом).
Зайшла панна Twinkle і з закликом "давайте всіх любити" та "доженемо та переженемо Амєріку чєсною працею" розвіяла хмаринки ксенофобії у темі. А даремно. Бо:
1. Люди завжди когось не люблять.
2. Піськомірство ніхто не відміняв.
3. Якщо комусь прибуде - то хтось втратить.
Виходячи із постулатів (втім, можна і про їхню істинність посперечатись та поописувати суспільства, де цих трьох пунктів немає, приєднуймось до Платона, Томаса Мора та інших божевільних, гИ), можна підсумувати таке:
1. Нехай краще українці не люблять примарних жидів за стінкою, аніж цілком реального сусіда-українця.
2. З усією ідеології жидівства - тонни фальсифікату і іже з ними, але зараз зайшло так далеко, що українці навіть повторюють ці дурні міфи замість настворювати чи повідшукувати свої і перти вперед до Ойкумени.
3. Якщо хочеш бути на вершині - дерися догори і скидай інших донизу. Відповідно, хочемо бути сильною нацією - слід виховати "нормальність" шкоди "чужакам".
Десь ось так. А жиди тут до чого? А вони тут до того, що вони яко об'єкт "тренування" - найзручніші. Дяка за увагу.
  • 0

#303 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 14:30

Питання насправді досить важливе, але слід бути уважнішим при його формулюванні. Потрібно розуміти, що існує три види євреїв - ортодоксалльні (ті, які ще й досі живуть на Аравійському півострові та мають відповідні антропометричні показники). Друга група - сефарди - євреї європейські, найчастіше Іспанські, Італійські та інші, та ашкеназі - євреї нашої частини півкулі, які за виглядом зовсім не відрізняються від представників білої раси, але тим не менш, є повноцінними євреями зі своїми цінностями та вихованням. І ось тепер питання: чи справді їм так важко живеться тут на Україні і чи дійсно вони зазнають таких утисків? Нагадаю, що вони тут гості. І ще одне. Мені цікаво, чи є десь на форумі в Ізраїлі питання, чи важко бути українцем?
  • 0

#304 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.07.2010 – 15:41

Євреї такі успішні що аж.

Цитата

Але життя, кров і сльози тих, хто потрапляв в систему ГУЛАГу, в державно-бюрократичний рабовласницький устрій (а це були, головним чином, росіяни, українці, білоруси) залежали знову ж таки від сіонської, за кадровим складом, надбудови НКВД, а раніше – ГПУ. Ось хто там верховодив за даними на 1936 рік.

Нарком Янкель (він же Генріх) Ягода (прізвище від єврейського імені Йагуда, тобто Іуда – В.Е.) єврей

Заст. наркома Агранов (Ограновіч) Яків Самуїловіч єврей

Нач. господарського відділу Міронов л.Г. єврей

Нач. особливого відділу Гай М.І. єврей

Нач. закордонного відділу Слуцкий а.А. єврей

Нач. транспортного відділу Шанін а.М. єврей

Нач. антирелігійного відділу Іоффе і.Л. єврей

Нач. кримінально-слідчого відділу Вуль єврей

Нач. головного управління внутрішньої безпеки Могильовський б.І. єврей

У Головному управлінні концтаборів і пунктів засланців ГПУ/НКВД працювали:

Начальник управління Берман Яків Моісейович єврей

його заступник Фірін Самуїл Якович єврей

Начальник по Україні Кацнельсон с.Б. єврей

Нач. концтаборів Карелії Коган Самуїл Львович єврей

Нач. концтаборів Північної області Фінкельштейн єврей (десь і на нашому форумі якийсь Фінкельштейн з'являвся)

Нач. концтаборів Соловецких островів єврей Серпуховський

Начальники концтаборів в Московській області Аппопорт, Абрамопольський, Файвідовіч, Зелігман, Шкляр, Еденс євреї

Начальники концтаборів в Свердловській області Погребінський, Шкляр євреї

Начальник концтаборів в Казахстані Полін єврей

Начальники концтаборів в Західному Сибіру Шабо, Гогель євреї

Начальник концтабору у Верхоуральське Мезенец єврей

Начальник концтабору в Ленінградській області Заковський єврей

Начальник концтабору в Західній області Плятт єврей

Начальник концтабору в Північній області Ітковський єврей

Начальник концтабору в Азово-чорноморському районі Фрідберг єврей

Начальник концтабору в Саратовській області Піляр єврей

Начальник концтабору в Сталінградській області Аппопорт єврей

Начальник концтабору в Оренбурзькій області Айський єврей

Начальник концтабору в Горьковськой області Абрампольський єврей

Начальник концтабору на Північному Кавказі Файвіловіч єврей

Начальник концтабору в Башкирії Зелігман єврей

Начальник концтабору в Східно--сибірській області єврей Троїцкий

Начальник концтабору в Далекосхідному районі Дерібас єврей

Начальник концтабору в Середньоазіатському районі Круковський єврей

Начальник концтабору на Україні Беліцкий єврей

Начальник концтабору в Білорусії Лепльовський єврей

Цей список далеко не повний. А всього біля 95% табірних начальників були особами єврейської національності. Ці посади накладали не лише обов'язки перед усесвітнім Сіоном – винищувати і спотворювати якомога більше слов'ян, особливо руських, – обов'язки, які не можна було довірити гоям. Вони приносили ще і величезні доходи лише на хабарах з родичів увязнених за поліпшення режиму, за нарахування липових заліків, тобто – за фактично дострокове звільнення і тому подібне.
Як євреям не заздрити? Всі ми, українці, їм заздримо.

Цитата

Загальний відсотковий розподіл вершини політичної надбудови Росії після 1917 року склав: євреї – 83%, латиші – 6%, росіяни – 5%, вірмени – 2%, інші – менше 0,1%. Отже, склад політичної, владної надбудови відразу після большевицького перевороту не залишає сумнівів, що її монопольно сформував Бунд (а це – сіоністи, тобто т. е. єврейські нацисти).

Ось деякі персони:
Цитата:Совет народных комиссаров:

1. Председатель СНК Ленин (Ульянов-Бланк) полуеврей

2. Комиссар по иностранным делам Чичерин русский

3. Комиссар по делам национальностей Сталин (Джугашвили) грузин

4. Комиссар земледелия Прошьян армянин

5. Комиссар армии и флота Троцкий (Бронштейн) еврей

6. Председатель Высшего экономического совета Ларин (Лурье) еврей

7. Комиссар по восстановлению Шлихтер еврей

8. Комиссар госземель Кауфман еврей

9. Комиссар госконтроля Ландер еврей

10. Комиссар общественных работ Шмидт В. еврей

11. Комиссар социального призрения Лилина (Книгиссен) еврейка

12. Комиссар народного просвещения Луначарский (Баилих) еврей

13. Комиссар вероисповеданий Шпицберг еврей

14. Комиссар общественной гигиены Анвельт еврей

15. Комиссар внутренних дел Зиновьев (Апфельбаум) еврей

16. Комиссар финансов Гуковский еврей

17. Комиссар печати Володарский (Коган) еврей

18. Комиссар по делам выборов Урицкий еврей

19. Комиссар юстиции Штейнберг еврей

20. Комиссар по делам эвакуации Шегинштейн еврей

его помощники: Авич, Заславский еврей, еврей

Наркомат по делам армии и флота

1. Нарком Троцкий (Бронштейн)

2. Предревштаба Северной армии Фишман

3. Председатель Совета армий Западного фронта Позерн

4. Политический комиссар Московского военного округа Губельман

5. Политический комиссар Витебского военного округа Дейб

6. Политический комиссар 12-й армии Шейчик (Мейчик?)

7. Политический комиссар Самарской дивизии Бекман

8. Политический комиссар штаба 4-й армии Ливенсон

9. Военно-судебный комиссар 12-й армии Омм

10. Комиссар военных реквизиций г. Слуцка Кальманович

11. Военный комиссар Самарской дивизии Глузман

12. Комиссар реквизиций отряда Московского военного округа Зусманович

13. Председатель Главного Московского военного совета Троцкий (Бронштейн)

Повідомлення відредагував Власюк: 19.07.2010 – 15:48

• 0

#305 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.07.2010 – 16:19

Перегляд дописуВласюк (19.07.2010 15:41) писав:

Євреї такі успішні що аж.

Як євреям не заздрити? Всі ми, українці, їм заздримо.
Якщо вже цитуєте, то наводіть ще джерело, такі дані то я сама можу собі придумати.
  • 0

#306 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 16:31

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 17:19) писав:

Якщо вже цитуєте, то наводіть ще джерело, такі дані то я сама можу собі придумати.
блін, я думала ти комусь тут уже злосний пост написала, а ти так ввічливо. )))

Перегляд дописуОнук Велеса (19.07.2010 15:30) писав:

Питання насправді досить важливе, але слід бути уважнішим при його формулюванні.
а важливе де ?

Перегляд дописуОнук Велеса (19.07.2010 15:30) писав:

Мені цікаво, чи є десь на форумі в Ізраїлі питання, чи важко бути українцем?
я не умаю, що вони там на форумах сидять. але маю двох знайомих, які звідти повернулися потім назад, до України. мабуть, таки нелегко.
  • 0

#307 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 16:54

Та чого - дуже не люблю такого, коли хтось наче цитує, але без джерела - непрофесійно, так би мовити, таким чином можна написати все, що завгодно. А ще є більш вірогідні джерела й менш вірогідні джерела - хочеться зацінити самому вартість цієї інфи.
А тема фігня. І то навіть не тому, що євреїв не люблю, бо і так не маю нічого проти них, тільки інколи в мене враження, що нарікання деяких просто перебільшені.
  • 0

#308 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 16:59

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 17:54) писав:

нарікання деяких просто перебільшені.
ну так люди люблять пожалітися. деякі )
  • 0

#309 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 18:16

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 17:31) писав:

я не умаю, що вони там на форумах сидять. але маю двох знайомих, які звідти повернулися потім назад, до України. мабуть, таки нелегко.

Звичайно, там нелегко і не мед, суцільна пустеля та араби. Україна - ось їх свята земля. За іронією долі, це Свята Земля і для аріїв-українців, тому і йде постійна боротьба за витіснення українців з цих земель. Згадай коліївщину, пізніші часи єврейських погромів. Чому вони відбувались? Звичайно, мова йде не про всіх євреїв, але і зараз подивись - табачники обидва (політик і музикант/депутат) - яскраві українофоби, а вони ж керують країною, назва якої - Україна. Де таке є?
  • 0

#310 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.07.2010 – 18:24

Перегляд дописуОнук Велеса (19.07.2010 19:16) писав:

йде постійна боротьба за витіснення українців з цих земель. Згадай коліївщину, пізніші часи єврейських погромів. Чому вони відбувались?
дєлать била нєчєва?

Перегляд дописуОнук Велеса (19.07.2010 19:16) писав:

Звичайно, мова йде не про всіх євреїв, але і зараз подивись - табачники обидва (політик і музикант/депутат) - яскраві українофоби, а вони ж керують країною, назва якої - Україна. Де таке є?
ну це кагбе на шо заслуговуємо те і маємо .
  • 0

#311 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 18:39

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 19:24) писав:

дєлать била нєчєва?

Не зовсім. Просто жиди (так їх тоді називали) настільки знахабніли, що українцям увірвався терпець, і вони кого догнали, того і вирізали.

А хто вповноважений визначати, хто на що заслуговує? Якщо при владі єврей - він визначає, що українці мають бути в рабстві та працювати на фірташів, коломойських, абрамовичів, януковичів та інших, хіба не так? Ось тут ми і повертаємось знов до того, з чого я почав цей допис - з коліївщини, але вже сучасної.

Повідомлення відредагував Онук Велеса: 19.07.2010 – 18:40

• 0

#312 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 19.07.2010 – 19:05

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 17:19) писав:

Це напевно Власюк цитує дані радянських архівів, історичні джерела. Тобто, я гадаю, Власюк ніби натякнув: порийтесь в джерелах - ще й не такого накопаєте.

Ви що сумніваєтеся в історичності Троцького, Свердлова, Кагановича, Бермана..??? Чи ГУЛАГУ та НКВД????
  • 0

#313 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 19:17

Перегляд дописуРодослава09 (19.07.2010 19:05) писав:

Це напевно Власюк цитує дані радянських архівів, історичні джерела. Тобто, я гадаю, Власюк ніби натякнув: порийтесь в джерелах - ще й не такого накопаєте.

Ви що сумніваєтеся в історичності Троцького, Свердлова, Кагановича, Бермана..??? Чи ГУЛАГУ та НКВД????
Файно, але досі я пруфлінка не побачила.

І так, маю звичку сумніватися у всьому, що я сама не перевірила, я - скептик.
  • 0

#314 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 19.07.2010 – 19:38

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 20:17) писав:

Файно, але досі я пруфлінка не побачила.

І так, маю звичку сумніватися у всьому, що я сама не перевірила, я - скептик.

То Google всемогутній Вам на допомогу. :(

І питання можна поставити так: А Ви сумніваєтеся, що більше 70 відсотків посад в Радянському уряді 1917-1924 та ГУЛАЗі 1917-1936 років займали євреї?
Просто Сталін послідовно євреїв витісняв - група за групою - на обочину влади. В 1937-1938 році була кульмінація того витіснення, але не остаточний розгром.

Порада: вчіть історію - там чимало цікавого.

Повідомлення відредагував Родослава09: 19.07.2010 – 19:44

• 0

#315 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 19:43

Та чого це я маю шукати, якщо це пан Власюк цитував? Якщо вже стільки копіпейстнув, то влом було ще лінк копіпейстнути? Люди, навчіться подавати джерела, це не моя фанаберія і примха, просто освічені люди мали б мати таку звичку. Інакше якщо презентуєш свої погляди нічим не підтверджені назагал, то не дивуйся, що перша відповідь, яку отримаєш від критичного читача це буде "пруфлінк або не було" (с).
  • 0

#316 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 19.07.2010 – 20:52

Перегляд дописуNеmesis (19.07.2010 20:43) писав:

Та чого це я маю шукати, якщо це пан Власюк цитував? Якщо вже стільки копіпейстнув, то влом було ще лінк копіпейстнути? Люди, навчіться подавати джерела, це не моя фанаберія і примха, просто освічені люди мали б мати таку звичку. Інакше якщо презентуєш свої погляди нічим не підтверджені назагал, то не дивуйся, що перша відповідь, яку отримаєш від критичного читача це буде "пруфлінк або не було" (с).

Я погоджуюсь з Nеmesis щодо подання посилань на джерела. Давайте дочекаємось відповіді пана Власюка, я сам хочу прочитати цей документ.
  • 0

#317 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.07.2010 – 08:32

гадаю, ось це посилання Вам сподобається

http://soldat-ss.liv...l.com/3579.html

Особливо зверніть увагу на кімнату в Пермі з портретами Леніна, Свердлова, Маркса та Троцького.

Цитата

Террористическая и идеологическая подрывная деятельность революционеров всегда щедро финансировалась международным капиталом. ”... По сведениям” Лондонской еврейской хроники” ( ред.- только за 1905г.), сбор пожертвований на смуту выражается в следующих цифрах:
Германские евреи дали- 115000 фунтов стерлингов,
Английские- 149341 фун. стерлингов,
Американские- 240000 фун. стер.,
Французские и австрийские - 370000 фун. стер.*( Морской, ”Исход”..., стр. 25-27).”
Обратите внимание, и это только за 1905год, в другие годы давали не меньше...

http://savepic.ru/382938.jpg

Звісно, комунізм - прямий нащадок юдаїзму.

(Недарма два діди Маркса були рабинами).

А в юдаїзмі такі моменти означено чотко:
Цитата:

Цитата

"І Яковів залишок (євреї) буде між людьми, серед численних народів, як лев між лісною худобою, як левчук між отарами овець,- що як він переходить, то топче і шматує, і немає нікого, хто б зміг урятуватися"
(Міхея 5/ 7).

Хочете ще?

Повідомлення відредагував Власюк: 20.07.2010 – 08:42

• 0

#318 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 20.07.2010 – 08:55

Дякую, друже, цікаво було б мати таку ж розбивку по теперішній верховній раді та адміністрації президента.
  • 0

#319 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 20.07.2010 – 10:36

Перегляд дописуSensssorika (19.07.2010 19:24) писав:

типовий випадок вагіноузагальнення
  • 0

#320 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.07.2010 – 10:57

Перегляд дописуГетьман (19.07.2010 14:27) писав:

Зайшла панна Twinkle і з закликом "давайте всіх любити" та "доженемо та переженемо Амєріку чєсною працею" розвіяла хмаринки ксенофобії у темі. А даремно. Бо:
1. Люди завжди когось не люблять.
2. Піськомірство ніхто не відміняв.
3. Якщо комусь прибуде - то хтось втратить.
Виходячи із постулатів (втім, можна і про їхню істинність посперечатись та поописувати суспільства, де цих трьох пунктів немає, приєднуймось до Платона, Томаса Мора та інших божевільних, гИ), можна підсумувати таке:
1. Нехай краще українці не люблять примарних жидів за стінкою, аніж цілком реального сусіда-українця.
2. З усією ідеології жидівства - тонни фальсифікату і іже з ними, але зараз зайшло так далеко, що українці навіть повторюють ці дурні міфи замість настворювати чи повідшукувати свої і перти вперед до Ойкумени.
3. Якщо хочеш бути на вершині - дерися догори і скидай інших донизу. Відповідно, хочемо бути сильною нацією - слід виховати "нормальність" шкоди "чужакам".
Десь ось так. А жиди тут до чого? А вони тут до того, що вони яко об'єкт "тренування" - найзручніші. Дяка за увагу.

То вже давно не секрет, що панна Твінкл ідеалістка і "за мир во всем мире", але можна на те глянути і з іншого боку. Лозунгами "жиди - це зло" ми абсолютно не покращимо свої шанси на світове панування (чи бодай на панування в країні, а пан Гетьман знає, про що я). Можна скільки завгодно займатися демагогією з цього приводу, насправді ж вирішення конкретних проблем полягає в пошуку конкретних рішень. Можна обурюватися з приводу дій конкретного єврея, який нам малину псує, намагатися йому протидіяти, але стереотипні заклики штибу "бий його, бо він жид", як на мене, не є актуальними чи ефективними.

Повідомлення відредагував Twinkle: 21.07.2010 – 10:58

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних