Перейти до вмісту

Важко бути євреєм...

Повідомлень в темі: 349

#201 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 11:36

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 11:52) писав:

В бізнесі, якщо це вільний ринок, обовязково є конкуренція. І хто буде кращим і хитрішим, той має більше шансів на виживання.

Ти дійсно не розумієш чим відрізняється обдурювання та шахрайство від конкуренції та нових бізнес-рішень?

Ти працюєш в рамках закону, ніколи його не порушуєш (в чому я особисто сумніваюсь). І той єврей також законослухняний, допоки ти не доведеш протилежне в судах. Для тебе він поганий, бо ніби обманув. А ти можеш з певністю сказати, що ти безгрішний, і не користаєш з дирок в податковому законодавстві і т.п.? Чи не намагаєшся якнаймога більше грошей заробити на праці найманих робітників?

Тобто ти такий самий, і не маєш морального права звинувачувати якусь націю в твоїх бідах.

Тобто у тебе дійсно обіда за свого брата.
А твої речення про гріх дуже шаблонне. Мабуть ти ще як той жид скажеш про побіття камінням хто без гріха. :rolleyes:

І ти дуже помиляєшся, зрівнюючи мене з шахраєм жидком. Чи робиш це навмисто за для солідарності з шахраєм по національній ознаці.
Я гроші не на шахрайстві заробляю і крім того плачу податки и даю робочи місця людям які годують свої родини співпрацюючи зі мною.
І я дійсно хочу щоб наймані працівники робили ефективно і заробляли більше грошей і для мене і для себе.
А той жидок-упир вкрав можна сказати гроші не тільки в мене, але і у всіх працюючих, бо я маю відповідати за успіх сумісної праці в цілому і від цього залежить наскільки і на якому рівні я можу заохочувати свої працівників.

Але це тобі мабуть не зрозуміло, бо ти ніколи податки самостійно не сплачував, в тебе їх завжди утримують, що не сховаєш, і за людей ніколи ти не відповідав.

Помітне деяке протиріччя в твоєму відношенні до євреїв. Ги-ги.

Ніяких протиріч. Це життя. А в тебе я бачу тягу до лжетолерантності по вилизуванню дуп любому тільки за те що він єврей по національності.

Вот мені байдуже якої ти національності, але якщо ти захоплюєшся шахраями та ще єврейської національності, і не відрізняєш шахрайства від хитрощів, то хто ти тоді такий по національності. Для мене ти вже жид. Це нічого страшного і це навіть не образа і я тебе вбивати та цькувати не сбираюся, але я справ з тобою постараюся не мати, а якщо прийдеться, то дуже з низьким рівнем довіри.
  • 0

#202 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.06.2009 – 12:14

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 11:36) писав:

Це нічого страшного і це навіть не образа і я тебе вбивати та цькувати не сбираюся, але я справ з тобою постараюся не мати, а якщо прийдеться, то дуже з низьким рівнем довіри.
Ось і правильно. Той жид тебе вже навчив,будеш обережнішим, тобто є позитив в тій ситуації. А обманути тебе міг і українець, і росіянин. І до чого тут жидівство?

Ти дійсно не розумієш чим відрізняється обдурювання та шахрайство від конкуренції та нових бізнес-рішень?
Угу. Бізнес -рішення, наприклад, заманливий ролик з рекламою горілки, що закладає на рівні підсвідомості залежність від алкоголю. Це ніби нормально пити горілку, люди поступово спиваються, відтак - проблеми в сім'ї, зі здоров'ям. Хороше бізнес-рішення для наркодиспансерів.
А де ти бачив бізнес без обману? А ну да, ти ж ідеальний і безгрішний перед законом. Особливо, що стосується статті "Розпалювання міжнаціональної ворожнечі".

Ніяких протиріч. Це життя. А в тебе я бачу тягу до лжетолерантності по вилизуванню дуп любому тільки за те що він єврей по національності.
Мда...ну і фантазії у тебе. Може ти сайтом помилився? Набери в Гуглі щось там про дупи, може щось видасть. А взагалі-то тема про жидів, не відволікайся.

А той жидок-упир вкрав можна сказати гроші не тільки в мене, але і у всіх працюючих, бо я маю відповідати за успіх сумісної праці в цілому
Хи-хи. За гроші якраз ти відповідав, ну розвели тебе...в наступний раз будеш розумнішим.

Тобто у тебе дійсно обіда за свого брата.
А твої речення про гріх дуже шаблонне. Мабуть ти ще як той жид скажеш про побіття камінням хто без гріха. :rolleyes:
Та хай то речення буде супертупим і шаблонним, як би ти там його не називав.
Воно тебе задіває: з одного боку заявити про свою "безгрішність" ти не можеш - засміють. З іншого боку - розповівши про свої "гріхи" перед законодавством, ти ставиш себе на той же рівень, що і твій любимий жид. В любому варіанті тобі відповідь невигідна, тому і втікаєш від неї.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.06.2009 – 12:15

• 0

#203 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.06.2009 – 12:29

Перегляд дописуЗа межею (21.06.2009 11:16) писав:

інородні елементи в нашій державі мало того що нахабні, то ще й корупціонери. Українці не мають роботи на власній землі, зато жиди мають. Кому це подобається?бeзpoбiття зpocтaє, iмiгpaцiя тeж. Верховна рада -тaм бaгaтo уkp.,-poбoтa вiдпoвiднa.. Для чого існують кордони? Певно для мирного співіснування націй. То що жиди забули в нашій державі? Чи не для того, аби розводити міжнаціональну ворожнечу? І чого в світі поширений антисемітизм? Чого такого явища нема проти українців, хоч їх достатньо у світі? І їх дискримінують. Певно, бо наші ще не вигадали такого поняття..
робота є, зарплати немає! не плутайте.
І як не парадоксально, але ще не все розкрали. ще є трошки вугля, трошки урану, достатньо заліза, а головне - крапля нафти!!!

В бізнесі, якщо це вільний ринок, обовязково є конкуренція. І хто буде кращим і хитрішим, той має більше шансів на виживання.
тому жиди-невдахи і вигадали комунізм і слово "єврей" - бо вони сильно закомплексовані від своїх невдач, своєї неконкурентоспроможності з іншими жидами.

І той єврей також законослухняний, допоки ти не доведеш протилежне в судах.
і тому в державі "Річ Посполита", жиди узаконили собі окрему судову систему. а далі зрозуміли, що записати свою зверхність на папері - тільки їм на шкоду, от і захоплюють судову систему, та і законодавчу і виконавчу також, і встановлюють усні правила, тому і закони не діють - бо якби жидівські закони записати на папері, то вони б працювали революційно - проти жидів, а так на папері записані завідомо недіючі закони.
  • 0

#204 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 12:36

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2009 12:29) писав:

тому жиди-невдахи і вигадали комунізм і слово "єврей" - бо вони сильно закомплексовані від своїх невдач, своєї неконкурентоспроможності з іншими жидами..
Ага. Жиди у всьому винні, як завжди. Розслідується факт спричинення цунамі "Моссадом". Во ізверги ті жиди!
  • 0

#205 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 12:37

От і yushchenko тут каже, що - підлість, підступ, шахрайство - це цивілізовані методи конкурентної боротьби. А сила - не цивілізований метод. Ним цілком нормально сприймається, якщо жид обдурив гоя - гой сам винуватий, що він гой. Але абсолютно неправильно, що гой побив жида - насильство то для нього дикунство, то для нього неправильно. Але неправильним він вважає лиш справедливе насильство - тобто насильство як метод боротьби то є неправилдьно, бо для нього насильство - то метод покарання. І для нього цілком нормально насильство застосовувати до бунтівного гоя чи язичника - бо це не боротьба, а покарання. Ось де вона суть - в насильстві як в методі.
  • 0

#206 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 12:45

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2009 12:37) писав:

От і yushchenko тут каже, що - підлість, підступ, шахрайство - це цивілізовані методи конкурентної боротьби. А сила - не цивілізований метод. Ним цілком нормально сприймається, якщо жид обдурив гоя - гой сам винуватий, що він гой. Але абсолютно неправильно, що гой побив жида - насильство то для нього дикунство, то для нього неправильно. Але неправильним він вважає лиш справедливе насильство - тобто насильство як метод боротьби то є неправилдьно, бо для нього насильство - то метод покарання. І для нього цілком нормально насильство застосовувати до бунтівного гоя чи язичника - бо це не боротьба, а покарання. Ось де вона суть - в насильстві як в методі.
Ті методи можуть вважатись цивілізованими, допоки не порушують закон, який в свою чергу також є лімітом, розділяючим цивілізованність та насильство. Оскільки, якщо людина переступила закон, вона вже поза законом, і соціум має право вчиняти над нею насильство.
  • 0

#207 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 13:03

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 13:14) писав:

Ось і правильно. Той жид тебе вже навчив,будеш обережнішим, тобто є позитив в тій ситуації. А обманути тебе міг і українець, і росіянин. І до чого тут жидівство?

Шахрайством займатися може будь хто.
Але у жидів це давня професія, яка підкриплена їхньою ідеологією та експансією з давніх часів. І хоча не всі євреї іудеї, в них це може діяте на генетичному та на ментальному рівні, а це відчути не завжди можливо, особливо при таки керованих жидами прибічників, як ти, пане yushchenko

В моєму випадку було подвійне дно. В фіналі історії, коли настало викриття, виліз тіньовий диригент хворобливого єврейського хлопчика в вигляді його мамки, котра фактично керувала його діями. Тому було важко відчути його сутність з самого початку.

Але я не боюсь помилятися в людях. Помилки для мене не є бідою, а тільки придбання нового досвіду, а вот для шахрайского тандему це вже бідою стало і ще не все закінчено. А те, що вони ще і жиди це тільки доводить глибину і системність іх злочинної діяльності. У всякому разі для мене. Нещодавно по попереднім місцям його роботі виявилися і інші цікаві моменти їхніх шахрайств. Але там з ним не зв"язувалися і в результаті ставали теж "пособниками" подальших злочинів. Тому

Тому, пане yushchenko, мені байдуже, є ти жидом, чи їхнім рабом, але ти не українського роду і ти не живеш в нашой країні.
Мабуть ти і нік такий використовуєшь для якихось одному тобі відомих цілей.

Бачив я твої євреські ігри на "сворі". Кумедненько... :rolleyes:
  • 0

#208 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 13:19

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 13:03) писав:

Бачив я твої євреські ігри на "сворі". Кумедненько... :rolleyes:
Тю, то ще нічого. Ми тут якось в Іерусалимі в волейбол бавились через бетонну стіну з арабами. Добре,що я тоді чеку з лимонки не витягував...настрій був хороший, знаєте якраз річниця обрізання, пейси святково зачесав...

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 13:03) писав:

Мабуть ти і нік такий використовуєшь для якихось одному тобі відомих цілей.
Хи-хи. Це моє справжнє прізвище, а зараз передвиборча кампанія, таке. Лиш би мій Раввин більше грошей виділив на рекламу меду.
  • 0

#209 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 14:25

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 14:19) писав:

Тю, то ще нічого. Ми тут якось в Іерусалимі в волейбол бавились через бетонну стіну з арабами. Добре,що я тоді чеку з лимонки не витягував...настрій був хороший, знаєте якраз річниця обрізання, пейси святково зачесав...

Хи-хи. Це моє справжнє прізвище, а зараз передвиборча кампанія, таке. Лиш би мій Раввин більше грошей виділив на рекламу меду.

А знаєш, пане yushchenko в чом твоя біда?

Ти толерантність тільки вигадуєш, там де вона не потрібна, чи вигідна тобі особисто. А я, як раз роблю толерантність дієвою і справжньою.
Я того єврейського хлопчика прийняв на роботу не звертаючи уваги, що він єврей, а тільки керуючись власним відчуттям його сутності.
А ти його виправдовуєш і ще рівняєш до мене тільки тому що він єврей і що таким може бути хто завгодно.
Я по своєму досвіду маю багато причин узагальнити усіх жидів до злочинців, але я цього не роблю, бо маю також багато причин цього не робити.
А ти узагальнюєш всіх жидів до всіх людей і прикриваєшся загальною статтєю "Розпалювання міжнаціональної розні". Ти сам розпалюєш міжнаціональну рознь узагальнюючи особливості і одночасно їх паплюжучи як такі.

Тому твій стьоб про Іерусалимський волейбол не виглядає таким вже стьобом.
  • 0

#210 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 14:33

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 14:25) писав:

А знаєш, пане yushchenko в чом твоя біда?

Ти толерантність тільки вигадуєш, там де вона не потрібна, чи вигідна тобі особисто. А я, як раз роблю толерантність дієвою і справжньою.
Я того єврейського хлопчика прийняв на роботу не звертаючи уваги, що він єврей, а тільки керуючись власним відчуттям його сутності.
А ти його виправдовуєш і ще рівняєш до мене тільки тому що він єврей і що таким може бути хто завгодно.
Я по своєму досвіду маю багато причин узагальнити усіх жидів до злочинців, але я цього не роблю, бо маю також багато причин цього не робити.
А ти узагальнюєш всіх жидів до всіх людей і прикриваєшся загальною статтєю "Розпалювання міжнаціональної розні". Ти сам розпалюєш міжнаціональну рознь узагальнюючи особливості і одночасно їх паплюжучи як такі.

Тому твій стьоб про Іерусалимський волейбол не виглядає таким вже стьобом.
А ти не задумувався, що євреї мабуть по-іншому не можуть жити в суспільстві, яке вороже до них тільки за їхню кров? Вони виживають, як можуть, тобто за твоєю ж тезою про "ворогів" і природності їхнього знищення, можливо вони теж такою логікою керуються. Отож маєш приклад застосування твоїх же життєвих принципів. І чого питається злитись на свій власний висновок з життя? Тут маєш і конкуренцію, і змагання, і виживання. Що теж природньо.
  • 0

#211 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 15:27

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 15:33) писав:

А ти не задумувався, що євреї мабуть по-іншому не можуть жити в суспільстві, яке вороже до них тільки за їхню кров? Вони виживають, як можуть, тобто за твоєю ж тезою про "ворогів" і природності їхнього знищення, можливо вони теж такою логікою керуються. Отож маєш приклад застосування твоїх же життєвих принципів. І чого питається злитись на свій власний висновок з життя? Тут маєш і конкуренцію, і змагання, і виживання. Що теж природньо.

Навіть вже стомивсь тобі повторювати, що я з шахраями не змагаюся і не конкурую. Може ти всеж спробуэш це запам"ятати?
А якщо шахрай не може інакше жити в суспільстві він подлежить знищенню. Шахрай повинен сидіти в турмі.

А з твої слів жиди не можуть робити інакше чим займатися шахрайством. Так вот твоїх жидів повинно бути знищено. І ти ще кажеш про злочинність розпалювання міжнациональної розні? Ти як раз і займаєшся цим розпалюванням... і мабуть тобі це вигідно, як і шахраям-жидам.

Повідомлення відредагував Огiрок: 21.06.2009 – 15:33

• 0

#212 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 15:35

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 15:27) писав:

Навіть вже стомивсь тобі повторювати, що я з шахраями не змагаюся і не конкурую. Може ти всеж спробуэш це запам"ятати?
А якщо шахрай не може інакше жити в суспільстві він подлежить знищенню. Шахрай повинен сидіти в турмі.

А з твої слів жиди не можуть робити інакше чим займатися шахрайством. Так вот твоїх жидів повинно бути знищено. І ти ще кажеш про злочинність розпалювання міжнациональної розні?
Факт шахрайства доведений в суді? Якщо так, то мені нема різниці чи то жид, чи українець. Дійсно - в тюрму.

Доречі люба спроба обійти закон є шахрайством. Чи можеш ти з впевненністю сказати, що такий законопослушний? Наврядчи Огірок. Тому це тільки спроба довести, що отой більший шахрай, ніж ти.
  • 0

#213 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 15:52

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 16:35) писав:

Факт шахрайства доведений в суді? Якщо так, то мені нема різниці чи то жид, чи українець. Дійсно - в тюрму.

Доречі люба спроба обійти закон є шахрайством. Чи можеш ти з впевненністю сказати, що такий законопослушний? Наврядчи Огірок. Тому це тільки спроба довести, що отой більший шахрай, ніж ти.

Може годі намагатися виправдовувати шахраїв-жидів за чужий рахунок?
Виживання та виправдовування за чужий рахунок, це виживання та виправдовування упирів. А як це ти намагаєшся робити, то вже немає сумнівіі в злочинності твого словоблудія.

Для довідки, шахрайство це введення в оману когось за для заволодіння його майном. Як тобі не хотілосяб навішати на мене шахрайства за для захисту твоїх шахраїв-жидів, то в мене державного майна немає і не може бути і немає навіть причин розглядання цього у суді. Немає в мене і іншого чужого майна,та грошей від шахрайства і не було навіть приводу в цьому сумніватися.

Крім того, твої одноманітні шахрайські заклинання вже починають набридати. :rolleyes:
  • 0

#214 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 16:30

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 15:33) писав:

так хай не живуть у ворожому суспільстві!!!! Хай всі разом виїдуть у свою землю обітованну, і не лізуть до ворожого суспільства! а вони то в єгипет, то в палестину, то тепер уже в Америку.... жили б собі в кавказьких горах під Араратом, там де Ноїв ковчег пристав, то й добре було б.

Але ж ні, жиди - як таргани в банці. їм не можна бути всім у купі, бо один одного поїдять. От і розбігаюця жиди в різні сторони, в такі лихі, ворожі суспільства....
Якщо тарган забігає в кухню, а його давлять тапком, то це люди такі лихі, не можна так?
  • 0

#215 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 19:41

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 15:52) писав:

Може годі намагатися виправдовувати шахраїв-жидів за чужий рахунок?
Виживання та виправдовування за чужий рахунок, це виживання та виправдовування упирів. А як це ти намагаєшся робити, то вже немає сумнівіі в злочинності твого словоблудія.
Ги-ги. Подай на мене в суд за злочинне словоблуддя. А виживання за чужий рахунок тобі обмежує держава податковим законодавством, законами про мінімальну зарплатню найманим робітникам і т.п. Отже "за чужий рахунок" -поняття відносне. І якщо порівняти наші закони про підприємницьку діяльність з законами більш розвинутих країн, то вийде, що ти недоплачуєш своїм робітникам, користуєшся ситуацією, що вони згодні працювати за менші кошти, тільки б вижити. Отож питання словоблуддя скоріш до тебе відноситься.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2009 16:30) писав:

так хай не живуть у ворожому суспільстві!!!! Хай всі разом виїдуть у свою землю обітованну, і не лізуть до ворожого суспільства!
А це чому вони повинні виїзжати? Вони користають з особивості менталітету українців: Звинувачувати всіх і вся у своїх бідах, жиди винні, москалі нехороші. Тобто українець не вишукує проблем у собі, в нього всі завжди винні, тільки не він. Він не дивиться в корінь проблеми, тому й не знаходить її вирішення. Тим часом забуваючи, що соціуми побудовані на толерантності і демократії є найбільш успішними на планеті Земля. Випробувано і доведено.

Любий прояв ксенофобії є негативом для розвитку, оскільки відволікає народ від об'єктивної оцінки ситуації. Просто всі негативні настрої переводяться в русло "То всьо жиди винні, чи москаляку на гілляку". От і будемо так завжди гавкати на інших, не помічаючи власні вади. Замість того , щоб самим виправитись і самовдосконалитись.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2009 16:30) писав:

Якщо тарган забігає в кухню, а його давлять тапком, то це люди такі лихі, не можна так?
Бгг. Тарган забігає поміж інші таргани, і якщо він скорше знайде собі їжу, то й виживе. А інші таргани, звичайно, ображаються і заздрять, і хочуть вбити його тапком, та тапочки занадто маленькі і самі таргани ніц не вміють окрім бичуватись про власне горе і про то які всі кругом погані.
  • 0

#216 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 20:05

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 20:41) писав:

Тим часом забуваючи, що соціуми побудовані на толерантності і демократії є найбільш успішними на планеті Земля. Випробувано і доведено.
толерантні соціуми не розмножуються. випробувано і доведено. вони тупо вимирають. тобто не соціуми вимирають, а люди.
  • 0

#217 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 20:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2009 20:05) писав:

толерантні соціуми не розмножуються. випробувано і доведено. вони тупо вимирають. тобто не соціуми вимирають, а люди.
Наприклад?
  • 0

#218 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 20:28

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 20:41) писав:

Ги-ги. Подай на мене в суд за злочинне словоблуддя. А виживання за чужий рахунок тобі обмежує держава податковим законодавством, законами про мінімальну зарплатню найманим робітникам і т.п. Отже "за чужий рахунок" -поняття відносне. І якщо порівняти наші закони про підприємницьку діяльність з законами більш розвинутих країн, то вийде, що ти недоплачуєш своїм робітникам, користуєшся ситуацією, що вони згодні працювати за менші кошти, тільки б вижити. Отож питання словоблуддя скоріш до тебе відноситься.

Ти вже і державу з податками приплутав за для відмази своїх жидівських шахраїв-упирів...
Дуже характерні ознаки паразита-таргана... Похмурий Князь як завжди прав. :rolleyes:
  • 0

#219 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 20:38

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 20:28) писав:

Ти вже і державу з податками приплутав за для відмази своїх жидівських шахраїв-упирів...
Дуже характерні ознаки паразита-таргана... Похмурий Князь як завжди прав. :rolleyes:
Ги, "Похмурий Князь я к завжди прав". Ну-ну. І ти напевно також одразу причисливши мене до жидів (див вище) . бгг. Хоча нічого спільного з ними не маю. Ти просто все висмоктав з пальця, чи не з пальця ги-ги, і розмірковуєш про словоблуддя. Сідай, 2.

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 20:28) писав:

Дуже характерні ознаки паразита-таргана...
Хи-хи. І з чого ти взяв, що я тарган-паразит? Знову висмоктування з пальців?

Мда...Огірок, живеш в фантазіях про дупи, тарганів, і жидовський заговір проти хороших і білих українців, таких , як ти. Для початку варто вигнати тарганів з голови, щоб так не ганьбитись.

Повідомлення відредагував yushchenko: 21.06.2009 – 20:41

• 0

#220 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 21:08

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 21:38) писав:

Хи-хи. І з чого ти взяв, що я тарган-паразит? Знову висмоктування з пальців?

Та з твого уявлення про підприємців, про податки, про мінімальну зарплатню та виживання, поняття про конкуренцію, та лжетолерантність до жидів-шахраїв близько до самозахисту свого власного існування.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних