Перейти до вмісту

Важко бути євреєм...

Повідомлень в темі: 349

#181 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 12.06.2009 – 20:51

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.05.2009 12:20) писав:

тема про обраних... матриця якась.... - але ж вони самі собі створили антисемітизм, розповсюдивши знання про себе по всьому світу! ніби й в синагогу не пускають, ніби й релігія закрита, але я чомусь через ЗМІ маю змогу то знати, що мені не треба знати.

Багато званих, та мало обраних.

Це відоме речення я розумію буквально.
Обери себе сам, тоді ті, кого ти вже сам обереш, будуть тільки звані.

Це ображає?

А якщо я скажу, що щось вище за всіх мене обрало, а ви всі клопи, це дійсно може образити кого завгодно.
Тому, може це з мого боку і не по-людяному звучить, але жиди свою долю сами обрали, тому якщо до них жаль і може з"явитися, то тільки як до нерозумних тварин.

Повідомлення відредагував Огiрок: 12.06.2009 – 21:07

• 0

#182 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2009 – 00:17

Ото назва теми. Бідні жидки. Антисемітизм з'явився ж чогось і не просто так. Мало жидки награбували, ще й плюють на нас. До речі, єврей перекладається, як 'мій господин', будемо називати цих нахабних іноземців нашими панами?
  • 0

#183 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.06.2009 – 10:18

Перегляд дописуЗа межею (16.06.2009 00:17) писав:

Ото назва теми. Бідні жидки. Антисемітизм з'явився ж чогось і не просто так. Мало жидки награбували, ще й плюють на нас. До речі, єврей перекладається, як 'мій господин', будемо називати цих нахабних іноземців нашими панами?
Так перекладається слівце єврей??? Знаю, що слово гой - то "не єврей"...
  • 0

#184 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 16.06.2009 – 10:45

Перегляд дописуWeber (20.01.2008 21:32) писав:

А таки важко бути євреєм у світі де панує ксенофобія і суцільна підозра до єврейського племені... І віддавна це так повелося. Цікаво чому?
А щоб їм не було важко. цю наволоч потрібно витурити до Ізраїлю, де вони візьмуть в руки автомати і будуть захищати та розбудовувати свою країну, а не гадити та відстоювати свої жидівські корпоративні інтереси в чужій на користь Жидраїлю
  • 0

#185 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.06.2009 – 10:53

нагадую учасникам дискусії: на форумі заборонено ображати інших і публікувати дописи, що містять цілеспрямоване розпалювання міжнаціональної, міжрасової, міжрелігійної ворожнечі;
  • 0

#186 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 19:42

Вот в мене немає якоїсь такої ненависті до євреїв.
Багато з ними стикався і стикаюся по життю і було і є багато доброго...але був випадок нещодавно, що винудив мене чогось згадати, що жиди таки є.

Був в мене такий хворобливий, та достатньо здатний системний адміністратор. Водив мене за носа місяця три-чотири. Потім як все викрив, виявилося, що мене на нових проектах він просто дурив да витягував гроші. Вирішити грошове питання по-людськи з ним потім було неможливо, я це робив. Більш того, прийшлося тратитися ще на ментів, яких він наслав по брехні. Да поставити ментів на свій бік вишло не так важко, хоча всеж гроші платити було потрібно. Зараз по цьому напряму робить юрист і я усвідомлюю, що кошти свої я не поверну, але знищити його я можу і це я зроблю і буде мені велике задоволення за додаткові витрати.

По правді кажу, був би це чукча чи молдованін, я мабуть би і забув, але жид повинен відповісти сповна. Це принципово, бо для мене це дуже велика образа. Не запитуйте чому, не відповім. Велика образа і все.

Повідомлення відредагував Огiрок: 20.06.2009 – 19:45

• 0

#187 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.06.2009 – 19:48

Перегляд дописуОгiрок (20.06.2009 19:42) писав:

По правді кажу, був би це чукча чи молдованін, я мабуть би і забув, але жид повинен відповісти сповна. Це принципово, бо для мене це дуже велика образа.
Ги. А ось цього не зрозумів. Тобто свій свого не має ображати?
Чому жид має відповісти сповна? Здається логічно було б незалежно від етносу відповідати за свої вчинки. Мені чомусь нема різниці по національному признаку, якщо негр - хороша людина, а українець мерзотник, то й відношення відповідне.
  • 0

#188 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 20:03

Перегляд дописуyushchenko (20.06.2009 20:48) писав:

Ги. А ось цього не зрозумів. Тобто свій свого не має ображати?
Чому жид має відповісти сповна? Здається логічно було б незалежно від етносу відповідати за свої вчинки. Мені чомусь нема різниці по національному признаку, якщо негр - хороша людина, а українець мерзотник, то й відношення відповідне.

Та чого свій свого?
В мене з цим все нормально... Навіть дохлим жидам на хресті не молюся. Може з цього.
А незалежності від етносу для мене неможливе. Може для жидів це нормально, а для мене ні.

Повідомлення відредагував Огiрок: 20.06.2009 – 20:05

• 0

#189 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 20:09

Перегляд дописуОгiрок (20.06.2009 20:03) писав:

Та чого свій свого?
В мене з цим все нормально... Навіть дохлим жидам на хресті не молюся. Може з цього.
А незалежності від етносу для мене неможливе. Може для жидів це нормально, а для мене ні.
Якісь особливі гени? Чи не можна уявити ситуацію, наприклад, закохатись в жидівку, теоретично. Кохання ж сліпе, і ніхто не робить антропогенний аналіз перед тим, як втюритись в ну дуже сексапільну жіночку єврейської національності. Чи в них три цицьки?
  • 0

#190 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 20:27

Перегляд дописуyushchenko (20.06.2009 21:09) писав:

Якісь особливі гени? Чи не можна уявити ситуацію, наприклад, закохатись в жидівку, теоретично. Кохання ж сліпе, і ніхто не робить антропогенний аналіз перед тим, як втюритись в ну дуже сексапільну жіночку єврейської національності. Чи в них три цицьки?

Ні, ніхто не робить і я не роблю. І ці аналізи ні до чого ні мені, ні комусь іншому.

Це я пояснити не можу. На примітиві пояснення це десь таке, якщо хтось вважає що може на довірі тебе кинути і він має обтяжуючи обставини чужерідного менталітету і це не викликає сумнівів, то для мене діє рефлекс ворога якого потрібно знищити. Для мене це природньо, а для тебе?
  • 0

#191 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 21:36

Перегляд дописуОгiрок (20.06.2009 20:27) писав:

Ні, ніхто не робить і я не роблю. І ці аналізи ні до чого ні мені, ні комусь іншому.

Це я пояснити не можу. На примітиві пояснення це десь таке, якщо хтось вважає що може на довірі тебе кинути і він має обтяжуючи обставини чужерідного менталітету і це не викликає сумнівів, то для мене діє рефлекс ворога якого потрібно знищити. Для мене це природньо, а для тебе?
Світ з самого початку життя є ворожим для любого живого створіння. Наскільки природньо нищити Світ? Природніше намагатись бути сильнішим за ворога, тобто в даному випадку не треба було дати себе обманути. Він кращий за тебе, і ти програв.
  • 0

#192 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 22:35

Перегляд дописуyushchenko (20.06.2009 22:36) писав:

Світ з самого початку життя є ворожим для любого живого створіння. Наскільки природньо нищити Світ? Природніше намагатись бути сильнішим за ворога, тобто в даному випадку не треба було дати себе обманути. Він кращий за тебе, і ти програв.

Обманюватися в сподіваннях це не програш. Це нормально в житті. Тількиб це не заважало жити далі. Наприклад я живу, а він зараз дрище в злобі і ніде не працює. Працювати він не зможе ще мінімум рік, а далі може і більше. І тому кращим той жид ніяк не може бути від мене. Це я обраний, бо я сам себе обрав. А його бог проти мого - сміття та прах.

І що, по твоєму жуліки та мошенніки це кращі люди? Чи кращі якщо не попадаються і їх не карають? Чи може тебе принципово чи підсвідомо ображає те, що твій брат зараз в скрутному становищі від своєї афьори? То пробач, він сам на це напросився.

Повідомлення відредагував Огiрок: 20.06.2009 – 22:39

• 0

#193 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 20.06.2009 – 22:38

Читаючи цю тему, я дійшла висновку, що деякі живуть тільки задля ненависті до євреїв... Наче всі свої негаразди перекидають на міфичних жидів.
Співчуваю.
  • 0

#194 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 22:56

Перегляд дописуNеmesis (20.06.2009 23:38) писав:

Читаючи цю тему, я дійшла висновку, що деякі живуть тільки задля ненависті до євреїв... Наче всі свої негаразди перекидають на міфичних жидів.
Співчуваю.

Ви прочитайте всеж тему.

Річ йде про ідеологію. Якщо жулік жид є жуліком по обраності, та по життю, то це вже не міфічний жулік і не міфічний жид.

Про міфічних євреїв я як раз добре знаю.
Наприклад мій перший вчитель в першому класі був Єфім Моісеєвич. Фамілії я не запам"ятав, це було дуже складно. Я у нього був кращим учнем і сдається любимим і його обличчя я помню як зараз. Він мене не обманював і не кидав і тільки приємні спогади.
В мене були дівчата теж єврейки, і я їх не обманював, та і не оженивсь, і не від кожної залишились приємні спогади, це так і це теж нормально і національність тут ні до чого.
В мене багато партньорів євреїв і не з кожним теж все приємно та гаразд по тєкучці. І це теж знову нормально.

Алеж я не єврейський хлопчик, я навіть нє негр, я українець і живу на своєї землі і буду особливо кумекати, коли відчую щось чужеРідне, навіть якщо хтось по паспорту чи по генетиці не той, а особливо, підкреслюю, особисто по вірі і менталітету яякщо той. Бо є в мене таке бажання, щоб погань чужа на моїй землі не жила.
  • 0

#195 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.06.2009 – 23:03

Перегляд дописуОгiрок (20.06.2009 22:35) писав:

Обманюватися в сподіваннях це не програш. Це нормально в житті. Тількиб це не заважало жити далі. Наприклад я живу, а він зараз дрище в злобі і ніде не працює. Працювати він не зможе ще мінімум рік, а далі може і більше. І тому кращим той жид ніяк не може бути від мене. Це я обраний, бо я сам себе обрав. А його бог проти мого - сміття та прах.
Чи може тебе принципово чи підсвідомо ображає те, що твій брат зараз в скрутному становищі від своєї афьори? То пробач, він сам на це напросився.
І що, по твоєму жуліки та мошенніки це кращі люди? Чи кращі якщо не попадаються і їх не карають?
А до чого тут жид? Це може бути й українець. То тепер і українців ненавидіти за їхній менталітет? Просто людиноненависництво і все, нема різниці чи то жид, чи негр, чи людина, яка якимось чином відрізняється від тебе. Злість, і ти знайшов причину саме в нації. Так, можливо жиди хитріші. Чи можна назвати цю рису негативною? Здається усі зараз намагаються бути хитрими, щоб якось вижити , особливо в Україні, і в тому сенсі жиди кращі, і треба з них брати приклад.

І що, по твоєму жуліки та мошенніки це кращі люди? Чи кращі якщо не попадаються і їх не карають?
За "кращість як людини" я не говорив, це окрема тема.В даному випадку ти заробляєш гроші власною справою, і не думаю, що є таким ангелом, що ти зовсім безгрішний, бізнес вимагає деяких хитрощів. Так ось, цей жид перехитрив тебе в якийсь момент. І він в тому був кращий, на той момент. А ти поплатився, втратив увагу на деякий час.

Чи може тебе принципово чи підсвідомо ображає те, що твій брат зараз в скрутному становищі від своєї афьори?
Так, мені, як папуасу з блакитними очима і з китайським розрізом очей аж пейси трясуться від такого нахабства. Нервово хапаюсь за Талмуд..

Перегляд дописуОгiрок (20.06.2009 22:56) писав:

Бо є в мене таке бажання, щоб погань чужа на моїй землі не жила.
Ага. По типу своя погань чимось краща.Бгг
  • 0

#196 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 08:19

Перегляд дописуyushchenko (21.06.2009 00:03) писав:

За "кращість як людини" я не говорив, це окрема тема.В даному випадку ти заробляєш гроші власною справою, і не думаю, що є таким ангелом, що ти зовсім безгрішний, бізнес вимагає деяких хитрощів. Так ось, цей жид перехитрив тебе в якийсь момент. І він в тому був кращий, на той момент. А ти поплатився, втратив увагу на деякий час.

Дивне в тебе уявлення про принципи заробляння грошей. Як би виходить хто кого обдурить той і кращий? Це в тебе звется перехітрити?
Чи це ти з жидівських заповідєй по відношенню к гоям почєрпнув, чи це в тебе вже природньо в розумі сидить?

Повідомлення відредагував Огiрок: 21.06.2009 – 08:24

• 0

#197 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 21.06.2009 – 10:11

Нещасні ті жиди
Судячи по настроям, та й не тільки у нас(чи не стільки в нас) знову вони будуть в усьому винні
і будуть їх бити, ще певно і ногами копати.
І не допоможе інтенсивна асиміляція і заміна фамілій, бо там не будуть читати , що в справках написано.
Цікава тут йде дискусія. єдине що додам - не козацька то справа на жидів обіжатись.
  • 0

#198 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2009 – 10:16

інородні елементи в нашій державі мало того що нахабні, то ще й корупціонери. Українці не мають роботи на власній землі, зато жиди мають. Кому це подобається?бeзpoбiття зpocтaє, iмiгpaцiя тeж. Верховна рада -тaм бaгaтo уkp.,-poбoтa вiдпoвiднa.. Для чого існують кордони? Певно для мирного співіснування націй. То що жиди забули в нашій державі? Чи не для того, аби розводити міжнаціональну ворожнечу? І чого в світі поширений антисемітизм? Чого такого явища нема проти українців, хоч їх достатньо у світі? І їх дискримінують. Певно, бо наші ще не вигадали такого поняття..
  • 0

#199 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 10:40

Перегляд дописуDON BASS (21.06.2009 11:11) писав:

Нещасні ті жиди
Судячи по настроям, та й не тільки у нас(чи не стільки в нас) знову вони будуть в усьому винні
і будуть їх бити, ще певно і ногами копати.
І не допоможе інтенсивна асиміляція і заміна фамілій, бо там не будуть читати , що в справках написано.
Цікава тут йде дискусія. єдине що додам - не козацька то справа на жидів обіжатись.

В мене був кумедний досвід спроби співпраці с ізраільскими російськомовними інтернет-ресурсами.

Що смішно, з американцями та англічанами ніколи не виникало непорозумінь з свого громадянства. Навіть до моїх помилок з англійської відношення досить толерантне. Принцип один - це взаімовигідність та швидка реалізація, але не на ізраїльских сайтах, де можуть виморочувати місяцями, аби видурити гроші ні за що і щось собі нахаляву отримати і тільки тому, що ти не з Ізраілю. Від такого виникає тільки одна думка, що це дійсно добре, що багато потвор всеж туди виїхала. І ще дійсно добре, що є багато євреїв на Україні, які більш українці, чим деякі українці по національності.
  • 0

#200 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 21.06.2009 – 10:52

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 08:19) писав:

Дивне в тебе уявлення про принципи заробляння грошей. Як би виходить хто кого обдурить той і кращий?
В бізнесі, якщо це вільний ринок, обовязково є конкуренція. І хто буде кращим і хитрішим, той має більше шансів на виживання. Ти працюєш в рамках закону, ніколи його не порушуєш (в чому я особисто сумніваюсь). І той єврей також законослухняний, допоки ти не доведеш протилежне в судах. Для тебе він поганий, бо ніби обманув. А ти можеш з певністю сказати, що ти безгрішний, і не користаєш з дирок в податковому законодавстві і т.п.? Чи не намагаєшся якнаймога більше грошей заробити на праці найманих робітників?

Тобто ти такий самий, і не маєш морального права звинувачувати якусь націю в твоїх бідах.

Перегляд дописуОгiрок (21.06.2009 10:40) писав:

. Від такого виникає тільки одна думка, що це дійсно добре, що багато потвор всеж туди виїхала. І ще дійсно добре, що є багато євреїв на Україні, які більш українці, чим деякі українці по національності.
Помітне деяке протиріччя в твоєму відношенні до євреїв. Ги-ги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних