Перейти до вмісту

Важко бути євреєм...

Повідомлень в темі: 349

#161 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.02.2009 – 11:52

Перегляд дописуAvas (31.01.2009 12:19) писав:

Правда, що євреї вважають тільки себе землянами, а всі інші нації, іншопланетянами?

Ну не так. Це ще з давніх рабовласницьких часів повелося, що вони своїх рабів тримали за худобу, та так за худобу і вважають всіх крім своїх вибраних богом.
Нагадаю, що в той же час, елліни до своїх рабів відносились значно краще, з повагою, і обідали за одним столом. А вже з відомих подій повелося ставитись до рабів як до худоби. Тут справа не в національності, як ми її розуміємо, а в касті обраних, що мають спільного предка, та дотримуються певних законів.
  • 0

#162 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 01.02.2009 – 14:28

Перегляд дописуDarkLordVillis (1.02.2009 11:52) писав:

Тут справа не в національності, як ми її розуміємо, а в касті обраних, що мають спільного предка, та дотримуються певних законів.
В національній культурі.
  • 0

#163 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 14:50

Перегляд дописуWeber (20.01.2008 21:32) писав:

А таки важко бути євреєм у світі де панує ксенофобія і суцільна підозра до єврейського племені... І віддавна це так повелося. Цікаво чому?

Я не можу зрозуміти, чому в темі так активно мусується слово "ксенофобія-ворожість або страх стосовно іноземців, хворобливий стан, що виявляється у навязливому страху перед незнайомими людьми."
Дійсно що їх можна назвати племям, ще точніше (на рос.-отродье). Ксенофобія в душах євреїв, а не в світі.
А не користуються вони любовю та повагою, через те, що вони авантюристи по життю, та через відсутність совисти та порядности.
Це я вам говорю, не як ксенофоб, а як "антижид" не "антисиміт". Бо нутром в собі щось чую євр... .
  • 0

#164 Blad

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 55 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 18:06

Здається мені, що українцем в цьому світі бути важче ніж євреєм, такі да! :angry1:
  • 0

#165 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 18:56

Перегляд дописуBlad (1.02.2009 19:06) писав:

Здається мені, що українцем в цьому світі бути важче ніж євреєм, такі да! :angry1:

Важче , але потрібно навіть необхідно вистояти в ці смутні часи пересічному українцеві, бо ви ж бачите, куди хилиться наша так звана "еліта". Нам треба всім дати зрозуміти, що українці це нація, етнос, і ми тут хазяїни, а не "гої". І нам не по дорозі ні з масонами ні з псевдо - демократами.
Вони задекларували УНІЮ, а не знають що це розшифровується: Українська Національна І-де-Я.
  • 0

#166 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 19:49

Перегляд дописуAvas (1.02.2009 19:56) писав:

Важче , але потрібно навіть необхідно вистояти в ці смутні часи пересічному українцеві, бо ви ж бачите, куди хилиться наша так звана "еліта". Нам треба всім дати зрозуміти, що українці це нація, етнос, і ми тут хазяїни, а не "гої". І нам не по дорозі ні з масонами ні з псевдо - демократами.
Вони задекларували УНІЮ, а не знають що це розшифровується: Українська Національна І-де-Я.

А найлегше зараз буть пофігістом.
Недалі як вчора побачив по "Мегаспорту" бій за якийсь пояс чемпіона по боксу, майбутнього білоруського раввіна з якимсь католиком - лупить по морді, будь здоров. Ото вам і весь іудаїзм, тільки морди підставляй. Такому не дай десятину будуть "кранти".
  • 0

#167 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 01.02.2009 – 22:33

Перегляд дописуБілий Дракон (1.02.2009 14:28) писав:

В національній культурі.
національна культура включає в себе і касти, а саме те, що ми можемо поділити їх на боягузів-невдах, неприємно хитрих і небезпечно хитрих. про перших складають анекдоти, про других створюють холокости, а про третіх ніхто і нічого... хіба на форумі попатякає. :angry1:
  • 0

#168 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 03.02.2009 – 13:56

Перегляд дописуDarkLordVillis (1.02.2009 23:33) писав:

національна культура включає в себе і касти, а саме те, що ми можемо поділити їх на боягузів-невдах, неприємно хитрих і небезпечно хитрих. про перших складають анекдоти, про других створюють холокости, а про третіх ніхто і нічого... хіба на форумі попатякає. :rolleyes:

Вірно на форумі менше проблем, та незрозуміло , чого жиди світяться на телебаченні, мовби вони вступили в останній бій як у їхній пісні "Это есть наш последний и решительный бой". Це вже явно тенденція чимось підкріплена.
  • 0

#169 Avas

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 04.02.2009 – 13:18

Чесно скажу, євреєм бути неважко. Тому що, нас багато, нас не подолати!
  • 0

#170 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 17.02.2009 – 22:55

Перегляд дописуdcLivsi (24.12.2008 14:26) писав:

на це є анекдот
питає син батька
тату а хто такі москалі
оце синку росіяни які хочуть Україну відновити
тату а хто такі жиди
а це от синку люди які хочуть заробити для нашої Неньки багато бабла
тату а хто такі українці
а це люди, синку, які шось прагнуть змінити на краще у нашій державі
тату а хто тоді ми
а ми синку хохли - бо недає москальм країну будувати, жидам заробляти а українцям міняти на краще.

суть в тому яка кому різнця, якої ти національності, головне шоб ти був людиною. І поважав інших людей.
Повірте дуже прикро коли тебе ображають, сам я лемок, і вже стільки наслухався образ в свій бік від своїх же українців. давайте будемо коректні до всіх націй. :) :)
... Лемок... :cool2: Покажіть мені лемок, москалів, які хочуть Україну відбудувати. Відвоювати, для себе - то да. Он Грузію вони вже відбудовують.
Нам усім, і лемокам і нелемокам треба у друзів записувати саме друзів, і нікого більше. А то так і будем анігдоти
сомнітєльного содіржанія розказувать.
  • 0

#171 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 17.02.2009 – 23:44

Перегляд дописуWeber (20.01.2008 20:32) писав:

А таки важко бути євреєм у світі де панує ксенофобія і суцільна підозра до єврейського племені...
Хм..то напевне ж та підозра не є беззмістовною.
"Євреї то ракова пухлина на тілі Землі"(с) :) Їхній вплив не пропорціональний їній кількості..цікаво,чому,наприклад,цигани не мають такої влади,як жиди??Та тому що,жид,з біологічної точки зору,це діагноз,це психічно ненормальні люди,які просто напросто паразитують на тілі інших народів.Така їхня природа..але,звісно,є і виключення,які,на жаль,є рідкістю
  • 0

#172 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.02.2009 – 07:22

А ще вони об‘єднались з масонським орденом щоб захопити світ.
  • 0

#173 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.02.2009 – 09:24

Цитата

Важко бути євреєм..., ***чи не так?
Важко бути євреєм...,
Важко бути українцем...,
Важко бути папуасом...,

А кому зараз легко народ?
  • 0

#174 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.05.2009 – 08:12

А такі анекдоти чого варті...

Цитата

Приходить чоловік в адвокатську контору "Рабіновіч-Брехер-Вайнштейн-Лідман-Кац та Іваненко" і просить, щоб його справи вів тільки Іваненко.
– Але чому не хто-небудь з решти компаньйонів фірми? – питає його секретар.
– Ви знаєте, каже чоловік, – я якось більше довіряю діловій хватці того, хто зумів пролізти в ТАКУ тісну компанію.
Якби фірма називалася "Петренко-Тарасенко-Семенко та Іваненко" ніхто б уваги і не звернув... А так зразу - от жидяри, от ТАКА ТІСНА компанія... ;)
  • 0

#175 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.05.2009 – 21:31

Сьогодні дивилася новини. В Аргентині головний прокурор - єврей. Сильно здивувалася. Виявляється Аргентина ще й політику проти Ірану проводить. А це вже було не дивно.
  • 0

#176 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 21.05.2009 – 23:33

Перегляд дописуWeber (20.01.2008 21:32) писав:

А таки важко бути євреєм у світі де панує ксенофобія і суцільна підозра до єврейського племені... І віддавна це так повелося. Цікаво чому?

Міркуйте самі.
Але я вважаю, що не буває диму без вогню. Сам довго відкидав очевидні факти, бо на мене як і на будь-яку людину діє постійна пропаганда. Постіне згадування фашистів у кожному голівудському кіні, вистави про бідолашних жидів. Після цього виробляється рефлекс, що до жидів неможна висловлюватися критично, бо це злочин проти людства взагалі.

Але чому ж попри те їх завжди звинувачували в обмані й паразитизмі. Дуже просто знайти на це відповідь, якщо ознайомитися з їхньою релігією, яка дуже подібна на фашизм. Яка є прихованою. Ви колись були на службі в синагозі? А впевнені, що вас туди пустять?
  • 0

#177 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 22.05.2009 – 08:21

Перегляд дописуБлискавиця (21.05.2009 22:31) писав:

Виявляється Аргентина ще й політику проти Ірану проводить.
Ой вей........... а шо дєлать з єтімі шлімазламі?
  • 0

#178 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 09:41

Так у синагогу гоїв не пускають... Навіть на екскурсію. У Меджибожі, якого я все-таки відвідав задля сильного бажання подивитися на святині хасидів, на синагозі висить оголошення, яке чітко спрямовує гоїв у сусіднє приміщення, де можна відпочити і випити чаю. А жид мусит без відпочинку і чаю зразу йти у синагогу... Чи ж не бідні євреї???
  • 0

#179 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2009 – 10:00

Це мабуть, щоб решта не почули, як жидів навчають поводитися з іновірцями.
  • 0

#180 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.05.2009 – 11:20

наша пісня гарна й нова, починаймо її знову...
тобто знову почали цитувати самий перший пост...
тема про обраних... матриця якась.... - але ж вони самі собі створили антисемітизм, розповсюдивши знання про себе по всьому світу! ніби й в синагогу не пускають, ніби й релігія закрита, але я чомусь через ЗМІ маю змогу то знати, що мені не треба знати.

Цитата

от сидимо ми, наприклад утрьох, і серед нас я обраний, а Ви двоє "необраних"
- обраних богом Яхве... це лише тому, що жиди навязали всім свого бога, і заборонили всіх інших богів... от гої і ображені, що вони не обрані жидівським богом, а про своїх богів і не згадують.... А якби сиділи собі нишком, не навязували свого бога гоям, то не було б і заздрості - просто відносилися б як до схиблених, з жалем... але ж тоді б не було ніякої комерції!!! Тобто, як би жид не був вірний традиціям, як би він не любив свій народ, але він залюбки принесе в жертву свого брата во благо свого матеріального стану. Бо діючи своїми методами вони знали можливі наслідки, але не припиняли так діяти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних