Перейти до вмісту

Нєх жиє Гетьман Іван!

Повідомлень в темі: 109

#21 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.01.2008 – 16:59

Вітаю!
Всього тобі найкращого в житті!
  • 0

#22 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2008 – 17:18

А я хоч і не дуже ще тут освоїлась, та все ж також мені хочеться тебе привітати: Щоб твої мрії офігівали від твоїх можливостей, особливо тоді, коли я тобі набажаю виграти 1000000 баксів!!! І крокувати разом з успіхом тільки вперед (ну можна і в бік, але то лиш по святам :D ) Вітаю :) :D :blink:
  • 0

#23 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 20.01.2008 – 00:08

Приєднуюся до вітань! Козацького духу й гетьманської слави! Хай ніхто ніколи не засумнівається, що ти достойний свого псевда! :blink:
  • 0

#24 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 20.01.2008 – 00:26

Оскільки нам всім добре відомо, що життя не може бути таким, як ми хочемо, бажаю от чого: зроби його таким, як ти хочеш. Тому що воно може СТАТИ таким, як ти хочеш. Всього тобі всього))
  • 0

#25 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2008 – 01:19

ну що ж...здоров’я пану бажаю! а решту він або має, або сам здобуде. сумнівів в тому не маю.
з Днем народження!
  • 0

#26 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 20.01.2008 – 01:20

Вітаю! Завжди лишайся ГЕТЬМАНОМ
  • 0

#27 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 20.01.2008 – 13:27

Вітаю зі святом! Бажаю здійснення задуманого і впевненого руху завжди вперед!)))))
  • 0

#28 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.01.2008 – 18:12

Усі, хто відписали - матимуть по плюсику. Приємно, що про тебе аж 24 людей пам'ятає. І це лише на форумі. Аж сам здивувався, скільки привітальних дзвінків та СМС було. Що ж, тепер відповідь на пожабання тих, хто мене вітав.
Блискавиця, дякую, за подарунок, за знайомство, за підйом уверх і за чудово проведений час. Може, колись ще побачимось, але тоді я вже не буду зеленим хлопакою, якого ти пам'ятаєш.
Сварус, дякую, один з небагатьох, хто знає, чого я дійсно хочу. Дякую, друзяко за все.
Олеська, здоров'я - так, але здоров'я - так, але без імунітету - це ніщо. А імунітет набувається при немедикаментозному лікуванні. Будемо вважати, що маю +5 до імунітету. :) А кохання мені не тре, бо це сильно деструктивна річ, у чому я тепер 100% впевнений.
Marcos, все найкраще у житті я вже мав. Питання лише у тому, чи повториться це все. :) Україні - душа, життя - математиці, а честь для себе, перефразовуючи надпис на мені подарованій футболці. :prapor3:
Weber, а як на рахунок інтелекту? :) З. І. Надоїло, най тепер бойові подруги самі мене шукають.
cu100, див. вверх до Маркоса.
FeMINIsto4ka, напророчили мені, що до 82 років протягну. А проходив тест колись, то вийшло, що проживу 95 років за продовження подібного стилю життя. :) А взагалі, жити треба не довго, а красиво, вмирати ж не пізно, а ехвектно.
Dynkan 113, дякую, але це за умови, що українські степи не перетворяться на пустелі... :D
Вертипузо, на рахунок небанального - це цікаво. Обдумаю якось...
Lady AD, емоції - це основна річ, що не дає людині критично осмислити світ навколо неї. Враження - це невірна оцінка навколишнього. А взагалі, дякую.
Neorlandina, з плюс один і починається математика... А взагалі, гарні колобки із сочком.
Cassandra, радості мені не треба - голова відключається. Рай - це не моє.
Малинка, приємних людей - так. А якщо б цікавих, то взагалі чудово.
sam, рости ще хіба рік-два буду, а кріпнути - так, батько подарував дві нові гантелі. Слава!
jakobz, щастя - в розумінні удачі - так. Мудрості в якості досвіду - так. Буду! Дяка!
phobos, чудовий вірш, де кількома рядками передано кілька сторінок експромту. :)
Ластiвочка, дякую, вітання в Асьці я зберіг. Я тебе ніколи не забуду.
Шkідниk, не завжди, все, чого я бажаю зараз, потрібне мені потім. У цьому неодноразово переконався.
Sotnik, подяка розподіляється на трьох поміж Маркосом, cu100, та вами.
Атеїст, мені гірше, мені треба доводити не виправданість псевда, а виправданість прізвища...
Руда_миша, оце сильно сказано. Дякую, у панни талант
Зимова Дівчина, все правильно, лиш поменше сумнівів у можливості здобути.
Olexandr, дякую, хіба насильно перейменують
Nameless One, тепер я знаю, чого я хочу: розуміння, дякую
Втікачка, деколи слід робити кілька кроків назад, або і піти убік. Але це не впливає сильно на загальну картину.

А тепер тут ще трохи надоїм власним філософствуванням, бо поки хворів, лиш думав. Почнемо із невеликої передісторії. 26 грудня, коли я сюди прийшов, то був нещасним хлопакою, який нещодавно пережив розходження із дівчиною. Хлопакою, який не ходив на пари, жив на стипендію та випадкові заробітки, постійно бігаючи до мами в гості, бо не мав що їсти та одягнутись. Хлопакою, який дні і ночі просиджував за Warcraft 3 у Battle.net та World of Warcraft на wow.wnet.ua. Невдаха, нічого більш не скажеш, окрім того, прочитавший кілька книжок, в результаті чого, у нього ламався світогляд. Хто прочитає мої найперші дописи, просто у цьому пересвідчиться. Не знаю, чи це Теревені допомогли, але за рік проведений тут, я відновив контакт із науковим керівником, опісля дворічної перерви, відновив навчання на "відмінно", почав заробляти більше, ніж батьки, і остаточно від них переїхав, отримав 2 окремі стипендії, купив все, що треба для повного щастя плюс відвідав багато міст. Звісно, і познайомився з багатьма чудовими людьми, прогресував разом з якими.
В той час я думав, що мені треба так звану "бойову подругу". В результаті чого, як ідіот, ліз знайомитись до кожної дівчини, яка мене чимось зацікавила. Зараз просто смішно згадувати. Опісля кількох недавніх подій, зрозумів, що людина, якій я дійсно потрібний, сама мене знайде, інакше, навіть, якщо вона мені призначена, вона цього цінувати не буде... Тож, хай тепер бойова подруга шукає мене.
Форум, на який я прийшов, і форум, що є зараз - зовсім різні речі. На жаль, форум стає все більш навіть не розважально-інформаційним, а просто розважальним. Що сумно. Відійшли у небуття (реал) багато старих бійців, і, думаю, вони не повернуться більш. Бо нема куди, на жаль. Тепер, бачу, пора і мені у небуття... Кого колись образив - пробачте, з ким весело провів час - пам'ятайте. Я вас не забуду.
І я зрозумів, чого мені дійсно в цьому житті треба: не любові, поваги чи ще якихось дурних речей. Мені треба РОЗУМІННЯ...
  • 0

#29 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 18:14

Вітаю цього проффессора хфоруму з 20цяти річчям )
  • 0

#30 Теревенька

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 09:13

:prapor3: України тобі у серці!!!ВІТАЮ!!! :D
  • 0

#31 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.01.2008 – 09:22

нехай всьо буде файно :prapor3:
  • 0

#32 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 21.01.2008 – 10:31

Гетьман
Не маю сумнівів щодо того, що принаймі на частину своїх успіхів тебе надихнули Теревені. Добре що ти віднайшов повну гармонію і утвердження в реалі, та все ж заглядай часом до нас, бум раді тебе бачити.
Щасти!

З.І. На будь-які зміни необхідний час і зусилля людей, шкода що якщо тебе серед цих людей не буде. Намагався тебе зрозуміти.
  • 0

#33 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Його серця...

Відправлено 22.01.2008 – 19:52

Так, ми незнайомі, але знаєш, щось підказує, що ти великий розумашка. Жоден форум не зміг би змінити твого життя..., якби ти не мав бажання змінюватися і змінювати світ навколо))) Удачі тобі у всьому і сонця у серці))))
  • 0

#34 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 19.01.2009 – 16:56

Вітаю, друже! :ggggg:
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.01.2009 – 16:57

Вимагаю створення нової теми! Гетьман того вартий!)
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2009 – 17:07

Щастя!
  • 0

#37 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 17:10

Вітаю! Міцного здоров"я Вам!!! Воно таки найважливіше в житті...
  • 0

#38 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.01.2009 – 18:08

наговорили що й у міхи не збереш% )))
бажаю тобі НАЗБИРАТИ всього та ще й зверху хай буде :ggggg:
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.01.2009 – 18:22

Щож, бачу, що тему не хочуть нову створювати... Тоді вітаю тут.

Нових перемог, нових пригод, нових знайомств, нових заробітків, при цьому не забуваюче про все, чим жив досі: друзів, батьківщину, отчий дім.)))
Тобі: Прикріплений файл  syr111_a22519b722_1_.jpg   68.32К   0 Кількість завантажень:
  • 0

#40 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.01.2009 – 19:19

Вітаю пана Гетьмана з такою визначною подією!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних