Перейти до вмісту

Луценко натовк пику черновецького

Повідомлень в темі: 49

#41 CAESAR

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 265 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2008 – 12:44

Зображення

:prapor3:

bamik: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.9).
  • 0

#42 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.01.2008 – 13:43

Перегляд дописуCAESAR (20.01.2008 13:44) писав:

Зображення
:)
:D :) :) Супер!!!!!!!! А коли і з ким слідуючий відбірковий бій?........... А головне - коли ж і між ким буде фінальний бій за пояс чемпіона по версії КМУ :) :prapor3: :)
  • 0

#43 нявка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.02.2008 – 20:54

Мені здається,що Луценко просто занадто імпульсивний,звичайно міг і стриматись,але я сама не знаю як би втрималась,щоб не вдарити на його місці.Не розумію одне про цю бійку лиш всі говорять,і всі кажуть:"як цивілізована країна ми маєм поступити саме от так...",але ніхто не замічає,що ми ще далеко не цивілізовані,подивіться лиш скільки штовханини,бійок і образ відбувається у Верховній Раді!
  • 0

#44 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 07.02.2008 – 22:51

я Луценка тільки підтримую ! Черновецький заслужив таке ставлення до себе! треба гнати в три шиї того Черновецького ! От би ще в ту мить там Кличко був ..........
  • 0

#45 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.02.2008 – 22:11

Хочу щоб обох: цього бютівського підкаблучника і цього наркомана, посадили.
  • 0

#46 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 08.02.2008 – 22:56

Ги... Хто ж їх посадить? Вони ж "пам"ятники"! :rolleyes: :question:
В країні тоді таке почнеться, що ховайся... :box:

Повідомлення відредагував Sotnik: 08.02.2008 – 22:58

• 0

#47 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 09.02.2008 – 18:11

В Новинарі читала,що в Києві(здається,на майдані) 'відкрили атракціон" - "Дай по пиці Черновецькому". Величезний малюнок тої сценки і тіко діри на бошки прорізані)))Так що кожен охочий міг наваляти меру Києва)))
Ще якісь акції проводять(і з одного, і з другого таборика),Черновецького хочуть забрати інопланетяни і тп...Дурдом веселка!Чи то називається піар-хід?)))
  • 0

#48 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2170 повідомлень

Відправлено 11.02.2008 – 19:10

Щойно на ICTV дивився новини. І там показали якесь інтерв"ю з Черновецьким. Він сказав таку фразу: "У меня вообще нет привычки дратся. Я не драчỳ".
Я плакав :(
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.05.2009 – 09:58

Аеропорт. Ворота С15, йде реєстрація на рейс LH 712 на Сеул. Раптом лунають крики. Свідки кажуть, що "це був один великий спектакль". У головних ролях: Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко (44) і його син Олександр (19).

Вони прибули у Франкфурт в понеділок в 15:50 рейсом LH 3237 з Києва і збиралися летіти в 18:50 далі рейсом Люфтганза в Південну Корею.

Менеджеру польотів вони здалися дивними, і він попередив капітана. Той відмовився пустити українців на борт літака. Занадто п'яні, вони представляли небезпеку для польоту.

Це викликало шквал словесних образ та злої вульгарної лайки.

Коли на виклик прибула поліція ( "Один з пасажирів, що створюють проблеми, стверджує, що він український міністр внутрішніх справ"), то з боку українців полетели мобільні телефони. Було викликано підкріплення.

Коли підкріплення прийшло, зав'язалася бійка і дійшло до "жорстких заходів", в результаті чого на сина Луценка довелося надіти наручники.

Проба показала вміст в його крові алкоголю на рівні 3 проміле.

Його батько витягнув дипломатичний паспорт і став вимагати звільнення. Після цього міністр відмовився покинути приміщення охорони, вимагаючи офіційних вибачень від представника уряду Німеччини.

Близько опівночі, як ангел миру на службі дипломатії, в аеропорту з'явився віце-президент поліції Гесена.

Протягом бесіди, яка тривала добру годину, вони нарешті домовилися, що письмовий рапорт про затримання при опорі поліції збережеться в таємниці, щоб у міністра не було проблем на батьківщині.

Тільки після цього український "дипломат", десь об 1:15, вийшов з камери затримання з клітки і вчора ввечері разом з сином - на перший погляд - тверезим - полетів далі в Сеул.

http://www.bild.de/BILD/regional/frankfurt...-nicht-mit.html
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.06.2009 – 08:40

дописом вище був початок історії - тепер закінчення

"За время работы комиссии мы разослали множество запросов в различные структуры, и первые ответы, которые мы получили, свидетельствуют о том, что все обвинения в адрес Луценко носили провокационный характер", - заявил изданию Забзалюк и добавил, что комиссия не получила ни одного официального свидетельства нарушения закона министром. "Правда, мы пока не получили официального ответа на наш запрос от СБУ по поводу расследования того, каким образом материалы для служебного пользования МИДа могли попасть в СМИ (письмо посла Украины в ФРГ Натальи Зарудной в МИД, в котором она информирует об инциденте и, в частности, утверждает, что Юрий Луценко находился в нетрезвом состоянии)", - отметил он.

Як я і думав - це була просто масована пропагандна кампанія.
Причому остаточно переконала мене не комісія - усі знають, як у нас просто вирішуються питання усіх комісій - а інформація про те, що головним джерелом спланованого витоку інформації був український дипломат в Німеччині, власне те, що підкреслене жирним.

Зауважу, що Наталя Зарудна - людина Ющенка, була на початку двохтисячних його прес-секретарем та очолювала прес-службу його кабміну, призначена до Німеччини всього лише трішки більше півроку тому (і вже відпрацювала?). Одним словом - матеріалу для роздумів більш ніж досить.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 25.06.2009 – 08:40

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних