Перейти до вмісту

Луценко натовк пику черновецького

Повідомлень в темі: 49

#21 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.01.2008 – 02:05

Чув, що Луценко дав ляпаса за копняка під столом :blink:
  • 0

#22 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 02:36

Дивився "Свободу" Савіка Шустрого. Слухав телефонні пояснення обох.
Зображення Зображення

Цитата

в ефір каналу "Інтер" по черзі зателефонували обидва учасника цього інциденту – Луценко і Черновецький.
Спочатку Луценко розповів про перебіг подій на засідання Радбезу.

"................Розповідає про засідання та суперечку на ньому.............................
І сьогодні він брутально використав це, зробив з білого чорне. Після того пройшло 20 хвилин, засідання РНБОУ завершилося. Президент подякував за плідну роботу і разом з керівниками відійшов.

Я покликав Черновецького і сказав йому, що він брехун і просто падлюка, бо так нормальні люди не поступають. Я вчинив по-людськи, бо знаю, що навіть сицилійська мафія не воює з дітьми, а тим більше українська влада. А за це я отримав удар у спину мерзотного нечесно звинувачення.

Після цього пан Черновецький, як він веде себе все життя, підступно вдарив ногою мене по коліну, яке болить з часів Майдану. Я щойно заїжджав у лікарню і зробив усі дії, щоб це зафіксувати. У відповідь я дав ляпаса Черновецькому. Це бачили всі губернатори. Відкритою долоню я дав чоловічого ляпасу!

Я не буде вибачатися – бо вважаю, що це абсолютно підлий поступок: оббріхувати мене за те, що я не робив. Але підло при цьому ховатися за спину президента. І підло бити чоловіка по коліну під столом. Я знаю, хто так робить! Зеки в тюрмах так роблять! Очевидно, пану Черновецькому знадобиться така навичка – тільки в інших місцях.

Він купить зараз лікарів, купить довідку. Аля я залишуся Луценком і не буду вибачатися перед мерзотниками і злодіями".

Після цього в ефір телефоном вийшов Черновецький, який повідомив, що зараз почуває себе "нормально".Він також виклав свою версію подій.

".......Розповідає про засідання....................................................
Я сказал, что Луценко в присутствии четырех человек вымагал у меня земельный участок стоимостью несколько миллионов долларов. И на мой отказ он угрожал посадить сына.

После заседания СНБОУ он выскочил из толпы и ударил меня дважды в места, которым мужчины обычно гордятся, и ударил кулаком в лицо. И его тут же оттеснили несколько глав администраций.

Вот представьте, а если бы это был не я? Кто бы поднял этот вопрос, если бы завтра взяли и избили любого… Министр внутренних дел! Я, естественно, потянулся дать ему сдачи, но мне такая возможность не представилась. Это же кошмар, когда министр в присутствии всех главных лиц в стране бьет кулаком в лицо и в пах мэра одного их городов.

Я не дам ему земли, и он не обращается больше с этим вопросом. Но это настоящий кошмар, мне больше нечего сказать!"

Повна версія тут http://www.pravda.co.../1/18/70000.htm

Повідомлення відредагував Sotnik: 19.01.2008 – 02:41

• 0

#23 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 03:40

Народ обрав клоунів й тепер сміється. І не розуміє, що з себе :b:
  • 0

#24 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 19.01.2008 – 03:42

Перегляд дописуDynkan 113 (18.01.2008 22:54) писав:

Хоча дивно що такий досвідчений політик як Луценко піддався емоціям, це або черговий хитрий піар хід, або підстава...
Думаю, це той випадок, коли вчинок викликаний чистими емоціями, але наслідки матиме кращі за всі продумані піар-ходи. Затра Луценко прокинеться справжнім героєм! "Щастить сильнішим", і "vae victis" - "горе переможеним"! Хоч би що там не говорили про етику, але віднині Луценку забезпечена репутація персони, про яких говорять "у цього чувака є яйця в штанах". Бо його вчинок - ЧОЛОВІЧИЙ. І навпаки, розігрувати трагедію зі струсом мозку й залитим кров'ю обличчям - недостойно справжнього чоловіка, тому Черновецький виставив себе на посміховитько. Власне, яким він і так був.
  • 0

#25 cu100

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 213 повідомлень
  • Місто:шойно з грядки

Відправлено 19.01.2008 – 10:19

бити в яйця і давати ляпаса, мені здається це не такий і мужній вчинок, була б на його місці Тимошенко то я б ше зрозумів, а то виглядає зовсім якось по бабськи :blink:
  • 0

#26 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2008 – 12:52

струс мозку?
це ж якого?
спинного?
  • 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 19.01.2008 – 13:25

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (19.01.2008 00:36) писав:

Три плюхи і струс мозгів(якшо вони там є)
тю..та ви згадайте як Яник від одного яйця в лікарні лежав!
  • 0

#28 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2008 – 14:20

Шо не кажіть, але емблема луценківської "Народної Самооборони" - таки доволі вдала... хоча не зовсім, може, кулак замінити на долоню, розкриту для виконання ляпасу? :blink:
  • 0

#29 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 19.01.2008 – 14:28

Луценку ++++. Молодець, на особисту образу треба відповісти вона змивється тільки кров"ю (доречі в космоса вона червона , а я було вже подумав шо має бути зелено-фіолетова), ше б того малолєтку - переростка вмазав шо землю розпродає Київську, нашу рідну, якимісь зальотним, вони напевне збираються тут базу марсіанську заснувати, а Луценко тіпа Термінатор і нас спасає від пибульців з космосу.
Тільки самого Юрка шкода. Сам собі зробив чорний піар.
  • 0

#30 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 14:37

Цитата

вони напевне збираються тут базу марсіанську заснувати, а Луценко тіпа Термінатор і нас спасає від пибульців з космосу.
:blink: Нефігова версія. Отож, скоро в кінотеатрах - новий блокбастер "День незалежності по-українськи". В головних ролях: Термінатор-Спаситель - Юра Луценко (в москалів Куценко, а у нас - Луценко), Марсіанський Запроданець - Льоня "Космос" Черновецький! :)
  • 0

#31 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.01.2008 – 14:45

:blink: :) :D Після рішення Черновецького перевірити всіх своїх співробітників на детекторі брехні, в мерії його почали називати лагідно - Поліграф Поліграфич

Повідомлення відредагував bendera.UA: 19.01.2008 – 14:51

• 0

#32 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 14:45

Це не гідна поведінка для міністра - у відставку без розмов, з забороною довічно працювати у вищих ешелонах влади.
Хоча той бабтисто заслуговує і на більше. Шкода Луценка, але циим він підставив більшість та країну - вирок - у відставку. :blink:
  • 0

#33 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 14:53

Перегляд дописуOlex (19.01.2008 14:45) писав:

Це не гідна поведінка для міністра - у відставку без розмов, з забороною довічно працювати у вищих ешелонах влади.
Хоча той бабтисто заслуговує і на більше. Шкода Луценка, але циим він підставив більшість та країну - вирок - у відставку. :blink:
Так би сталося, як Ви кажете, в цивілізованій західноєвропейській державі, скоріше за все. Як мінімум, відставка... Але у нас... може бути все.
  • 0

#34 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 19.01.2008 – 14:54

Перегляд дописуOlex (19.01.2008 15:45) писав:

підтримую.
Ви замітили на Свободі Шустера ніхто окрім Москаля, Луценка не захищав, бо всі розуміють шо Він має ПІТИ, за свої вчинки потрібно відповідати в першу чергу перед законом, і Він має своїм прикладом показати шо перед фемідою рівні усі без вийнятку. Зважаючи шо міність немає офіцерського звання тому йому стрілятися непотрібно, але посаду залишити обовязково.
Надзвичайно шкода що через напівадекватного виблюдка, який міцно засів в Київраді і вміє зачіпити за живе пострадає хороший але занадто імпульсивний Юрій Луценко. Але видно так мало бути...
  • 0

#35 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 15:03

Перегляд дописуБілий Дракон (19.01.2008 03:05) писав:

Чув, що Луценко дав ляпаса за копняка під столом :blink:
Сьогодні в новинах запис засідання РНБОУ показали. Луценко і Черновецький дійсно майже навпроти сиділи за столом..............от тільки стіл був занадто великий, колом іде, посередені порожнє місце і відстань один від одного десь метрів 10..................... Цікаво - якіж то ноги Черновецький мусить мати, щоб дотягнутись у всіх на виду до Луценка і дати копняка?
Хтось з них явно прибріхує................... Тобто не хтось, а обоє.................І ведуть себе як діти а не державні посадовці - "дурак - сам дурак", "ах я дурак - на тобі в козявку..........."

Повідомлення відредагував bendera.UA: 19.01.2008 – 15:04

• 0

#36 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 19.01.2008 – 15:30

Політики якісь у нас неповноцінні.

Один від удару в коліно чуть калікою не став, інший від ляпаса...

Дожилися...
  • 0

#37 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 15:47

Перегляд дописуsam (19.01.2008 16:30) писав:

Політики якісь у нас неповноцінні.

Один від удару в коліно чуть калікою не став, інший від ляпаса...

Дожилися...
:blink: Третій від влучного яйця інфаркт отримує..............................
  • 0

#38 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 16:49

Від Луценка хоче позбавитися не лише Черновецький, але й Наша Україна. Дем коаліції прийшов кінець, вони знову за владу чубляться.
  • 0

#39 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 17:17

Для Української політики це вже звичне явище, нікого не здивуєш шо політики один одному морди б'ють. А Луцик трошки відкрито виступив. Міг якось в барі тихо роздати а то ні відкрито аби всі побачили ,,не лізь до Луценка роздасть,,.
  • 0

#40 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 18:11

Зате Янукович, який не відгамселесив жодного міністра та не зірвав жодного капелюха, засудив дії Луценка.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних