Перейти до вмісту

Чоловіки все таки не розумніші від жінок...

Повідомлень в темі: 149

#61 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.01.2008 – 11:54

Перегляд дописуWeber (20.01.2008 11:20) писав:

Тут не йдеться про те, що якась стать розумніша. Йдеться про те, що розум від статі не залежить. Нема так, як щодо фізичної сили, коли певні особливості чоловіків зумовлюють те, що вони фізично сильніші. Тут йдеться про те, що нема жодних фізіологічних підстав для того, щоб жінки відставали і в розумовому відношенні. Стать не впливає на розумність!!! Ось такий мені бачиться основний висновок.
:D :) :) Підтримую!!!! Як приємно, що серед нас ще є люди, які так думають :prapor3:
  • 0

#62 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.02.2008 – 18:57

Перегляд дописуMargo (20.01.2008 10:54) писав:

:) ;) :happy1: Підтримую!!!! Як приємно, що серед нас ще є люди, які так думають :happytwo:

Думаю, що так вважає переважна кількість людей... А що тут такого! ;)
  • 0

#63 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 13.02.2008 – 19:30

Перегляд дописуMargo (20.01.2008 11:54) писав:

:) ;) :happy1: Підтримую!!!! Як приємно, що серед нас ще є люди, які так думають :happytwo:
фізична сила піддається виміру, а як виміряти розумність? ;)
  • 0

#64 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.02.2008 – 20:05

Цитата

фізична сила піддається виміру, а як виміряти розумність?
Семами
  • 0

#65 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 21:28

Перегляд дописуSergiy_K (13.02.2008 18:30) писав:

фізична сила піддається виміру, а як виміряти розумність? :happytwo:
Вимірювати потрібно не фізичну силу чи розумність, а ефективність одного й другого. Що з того, що СССР виплавляло найбіше у світі сталі, видобувало найбільше нафти і т.д. Але то не ефективно використовувалося... Результат на перше місце! Можна з формально меншою фізичною силою досягати кращих результатів, де та фізична сила потрібна.
  • 0

#66 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 13.02.2008 – 21:55

Перегляд дописуWeber (13.02.2008 21:28) писав:

Вимірювати потрібно не фізичну силу чи розумність, а ефективність одного й другого. Що з того, що СССР виплавляло найбіше у світі сталі, видобувало найбільше нафти і т.д. Але то не ефективно використовувалося... Результат на перше місце! Можна з формально меншою фізичною силою досягати кращих результатів, де та фізична сила потрібна.
тю, шо за економізм - "ефективність розумності", а смисл її міряти?
  • 0

#67 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.02.2008 – 00:12

думаю дискусія просто смішна, жінки соціально пристосованіші, і швидше адабтуються до змінних соціальних умов, чоловіки мають кращі апаратні дані для зосередження для мислення, справа в тому, що в чоловіків мале мозолевидне тіло, а в жінок більше, тому в жінок краща пам"ять, а отже орієнтуватися в власній базі данних їм легше, а от причини прийняття рішень, то вже інше питання, тут йде широкий розкид в причинах
чоловіки не мають таку швидку пам"ять, тому їм приходиться придумувати самі методи відбору під час розглядання задачі, жінки не хворїють на аутизм

Weber, яка ефективність? просто розглянути статистику, і не серед "успішних", а серед того хто задокументований в твердих перепльотах, на полицях в бібліотеках, і що ж ми бачимо? науковців і просто письменників більше чоловіків, думаю, ізза того що вони знають що таке сублімація, або незнають але сублімують
це не в упрьок дівчатам, вже як є, дівчат шизоїдів дуже мало, це факт, і з ними дуже пркольно говорити, і не тільки
але, нажаль, соціальна еволюція йде в сторону емоційну, і якусь таку, незрозумілу, а не в сторону поглиблення раціонального сприймання світу
  • 0

#68 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 15:21

жінок роблять дурепами саме чоловіки. Бо у жінки завдання - народити дитину. Для цього вона інстинктивно вибирає сильнішого батька, що дає більші шанси виживаня її дітям. А якому чоловікові потрібна розумніша за нього жінка. Тому суспільство й створює стереотипи поведінки для більшості жінок - магазини, серіали, косметика, тупі жіночі журнальчики тощо (список безмежний). І ще: хто прибирає у хаті, пере лахи, переважно займається дітьми й господаркою. Та невже чоловіки?? НЕ ВІРЮ :rolleyes:
Та дайте жінці розвиватися, то вона вас, сильна половино, переплюне розумово тільки так.
  • 0

#69 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.02.2008 – 17:14

які жінки сперичаються з дурними чоловіками про те хто розумніший? ну вжеж це не розумні жінки.
Бо чоловік то голова, а жінка шия. Розумні жінки крутять-вертять чоловіками, а не сперичаються з ними.
Ну і не вимагають визнання своєї розумності, що то за визнання, навіщо воно, якщо щастя нема?

Цитую : Та дайте жінці розвиватися, то вона вас, сильна половино, переплюне розумово тільки так.
Анічка, скажи будь-ласка, хто тобі забороняє? а от дати тобі в руки все готове просиш? ну переплюнь....
Ех, дивлюсь я на твою аватару....

Повідомлення відредагував DrunkLordVillis: 16.02.2008 – 17:18

• 0

#70 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.02.2008 – 17:19

Перегляд дописуАничка (16.02.2008 15:21) писав:

жінок роблять дурепами саме чоловіки. Бо у жінки завдання - народити дитину. Для цього вона інстинктивно вибирає сильнішого батька, що дає більші шанси виживаня її дітям. А якому чоловікові потрібна розумніша за нього жінка. Тому суспільство й створює стереотипи поведінки для більшості жінок - магазини, серіали, косметика, тупі жіночі журнальчики тощо (список безмежний). І ще: хто прибирає у хаті, пере лахи, переважно займається дітьми й господаркою. Та невже чоловіки?? НЕ ВІРЮ :cool1:
Та дайте жінці розвиватися, то вона вас, сильна половино, переплюне розумово тільки так.

не те що я хочу погнати, але, зверну увагу на такі нюанси, ти в десому собі перечиш, але це треба помітити
поперше, нік, Аничка, щос мале улесливе, щось з нтяком на слабкість, дитячість, а це такі ознаки які б чудово дивилися біля чогось сильного, біля чогось що важко піддається ознакам порівняння

а ще, аватар, що ти ним хочеш сказати? що ти всокрмиш цими грудми бдького? чи може, гляньте суди, яка блузка мокра? чи може, я вам голову не покажу, бо вона дуже розумна?

розумін чоловіки шукають розумних жінок, ті хто живе по стереотипних схемах, живе за стереотипними схемами

і взагалі, я б питання в перевагах не сатвив, бо все це відомом, чоловік і жінка, це дві поляронсті які дуже гарно доповнюють один одного, завдяки нюансам
  • 0

#71 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 18:08

Перегляд дописуKatod (16.02.2008 17:19) писав:

не те що я хочу погнати, але, зверну увагу на такі нюанси, ти в десому собі перечиш, але це треба помітити
поперше, нік, Аничка, щос мале улесливе, щось з нтяком на слабкість, дитячість, а це такі ознаки які б чудово дивилися біля чогось сильного, біля чогось що важко піддається ознакам порівняння

а ще, аватар, що ти ним хочеш сказати? що ти всокрмиш цими грудми бдького? чи може, гляньте суди, яка блузка мокра? чи може, я вам голову не покажу, бо вона дуже розумна?

розумін чоловіки шукають розумних жінок, ті хто живе по стереотипних схемах, живе за стереотипними схемами

і взагалі, я б питання в перевагах не сатвив, бо все це відомом, чоловік і жінка, це дві поляронсті які дуже гарно доповнюють один одного, завдяки нюансам

Нік походить від мого справжнього імені, а не від слабкості (рекомендую переглянути старий український фільм "Аничка" з Миколайчуком, тоді Ви зміните свою думку. Головна героїня там зовсім не слабка й не улеслива, а ім'я Аничка використовується переважно в Карпатах). Такщо про ім'я - це ви дарма. Але я не ображаюся - вже велика дівчинка.
Стосовно фотки - прикольна фотка, нічого не означає, не моя, просто сподобалася, й міняти її не збираюсь.

А стосовно моєї репліки - не треба її сприймати настільки серйозно. Вона відображає лише певну сторону й певний аспект реальності, не претендує на істинність і всеосяжність, закликає до дискусії і нікого, сподіваюся, не принижує і не ображає.
З повагою, все та ж Аничка :cool1:
  • 0

#72 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.02.2008 – 21:07

2Katod: Чи ти не попутав тему? це тобі краще в тему про фемінізм написати.
Розумні чоловіки шукають не розумних жінок, а якраз навпаки.
Навіть анекдот такий є, У чоловіка було три дівки надумав вибрати одну з них, дав кожній по 5000$
Одна прошлась по магазинах, каже - хай усі бачать яка в тебе шикарна красива дружина.
Друга тоже по магазинах тільки купила речей для чоловіка, каже - щоб усі бачили який ти в мене солідний.
Третя прокрутила якісь афери і повернула чоловікові 15000$
А він женився на тій в якої більші цицьки
  • 0

#73 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 20:04

Перегляд дописуАничка (16.02.2008 18:08) писав:

Нік походить від мого справжнього імені, а не від слабкості (рекомендую переглянути старий український фільм "Аничка" з Миколайчуком, тоді Ви зміните свою думку. Головна героїня там зовсім не слабка й не улеслива
це правда, вона (героїня) - просто дурепа, яка навіть до таких жіночих хитрощів не доперла.
  • 0

#74 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.02.2008 – 20:17

Перегляд дописуSergiy_K (21.02.2008 20:04) писав:

це правда, вона (героїня) - просто дурепа, яка навіть до таких жіночих хитрощів не доперла.
Вважаю цей допис не обгрунтованим :cool2:
  • 0

#75 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 20:38

Про що взагалі тут сперечатись? Ми красиві і вони красиві, ми розумні і вони розумні :cool2: І стать не наділяє особливим розумом. Інша справ характер: тут чоловік і жінка - небо і земля. А щодо розуму - можна бути красивим і дурним, або ще приклад, буває, що друзі - хлопець і дівчина настільки схожі по способу мислення, світосприйняттю, що про відмінність розумових здібностей у статей говорити немає сенсу... Навіщо тицяти пальцем у чужий коефіцієнт IQ?
  • 0

#76 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 21:23

Перегляд дописуbendera.UA (21.02.2008 20:17) писав:

Вважаю цей допис не обгрунтованим :cool2:
Обґрунтуй :)
  • 0

#77 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 23.02.2008 – 05:07

а мені сама назва теми не подобається . Оте " все таки".."Вчені довели"...Теж мені, новина. І оті радісні крики "ура, хоч хтось так думає"... :cool2: Блін, та цінуйте себе трохи більше
  • 0

#78 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 19:32

Перегляд дописучорно-біла (23.02.2008 04:07) писав:

а мені сама назва теми не подобається . Оте " все таки".."Вчені довели"...Теж мені, новина. І оті радісні крики "ура, хоч хтось так думає"... :) Блін, та цінуйте себе трохи більше
Застосування зворотів "Все-таки" та "вчені довели" зумовлено тим, що традиційно вважається інакше... Не знаю чому такі традиції...
  • 0

#79 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 19:48

жінки, завдяки розпаралелюванню мислення, інколи демонструють, так би мовити, креативну парадоксальність, хоча всерівно "потужність проца" є визначальною :)
  • 0

#80 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 01.03.2008 – 02:40

Перегляд дописуWeber (29.02.2008 18:32) писав:

Застосування зворотів "Все-таки" та "вчені довели" зумовлено тим, що традиційно вважається інакше... Не знаю чому такі традиції...
Звідки Ви вирішили, що вважається інакше? Якщо Ви так назвали тему, то по ходу для Вас це було великим відкриттям. Я Вас дуже здивую, коли скажу, що так вважають не всі, і не треба бути вченим, щоб це зрозуміти
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних