Перейти до вмісту

Чоловіки все таки не розумніші від жінок...


Повідомлень в темі: 149

#41 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 19.01.2008 – 14:06

Перегляд дописуMargo (19.01.2008 11:17) писав:

Ну бачите, ви навіть в цьому пролітаєте, хлопці, ви думаєте, що всі дівчата так просто розвішують вуха і слухають, а не всі!
Та і потім, тим, що зараз кажете, що ви тупіші - це ж простий підтекст - хай наші дівчата так думають ;)
цього разу мої шкарпетки цілі, та все-одно добряче посміялися :blink: :)
Ви вкладаєте якесь смислове значення в смайли? Бо " :D " в моєму повідомленні щось та й мав би означати :D Але, мабуть, жінки на стільки розумні що розум від своєї величі затьмарює сам себе :D :D
 • 0

#42 Margo

  в тихому очереті чорти плавають брасом

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 842 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2008 – 14:12

Перегляд дописуNeorlandina (19.01.2008 13:14) писав:

брешуть ваші вчоні.
це я вам як жінка кажу.
у більшості чоловіків не вистачає розуму яєшню не спалити
а у жінок - виграти у чоловіка в шахи.

це так - наприклад.
:yes: :D Знаю, бо сама виграла в свого хлопця в шахи, так він потім зі мною місяць не говорив :blink:

Перегляд дописуСварус (19.01.2008 14:06) писав:

цього разу мої шкарпетки цілі, та все-одно добряче посміялися :D :D
Ви вкладаєте якесь смислове значення в смайли? Бо " ;) " в моєму повідомленні щось та й мав би означати B) Але, мабуть, жінки на стільки розумні що розум від своєї величі затьмарює сам себе :lol: :D
Добре, смислові ви наші, хай буде так - що зробиш, що вас Бог інакшим розумом наділив(непоганим, причому :) )
 • 0

#43 bendera.UA

  Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2306 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.01.2008 – 14:34

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 20:42) писав:

Чоловіки все таки не розумніші від жінок..., ***вчені довели...
Вчені розвіяли міф про те, що чоловіки розумніші за жінок. Цікаво звідки походить той міф. Я завжди вважав, що навпаки, просто бідні жінки мусять дуже багато приділяти уваги сімейним справам...
Перечитуючи пости з теми ноневолі згадалась історія, що колись потрапила на очі в нетрях інету. Там всього один персонаж - жінка. Інші чоловіки. Зробити висновки з цієї оповіді - хто розумніший напевно не варто.................... :) але історія доволі кумедна...............а головне життєва. Отже:

Перегляд дописуРозповідь бувалого моряка (колись давно-хто зна коли) писав:

Почалось все бурхливо - гострий апендицит... у судового лікаря. Сталось це в океані, інших судів в цьому районі немає, до найближчого порту три дні ходу. Дока звали не Юрій Сінкевич, так що сам собі операцію він зробити не міг. Все, гасіть світло і в морозилку. Але медицині крупно пощастило, капітан знайшов неординарне рішення. Зв'язався з найближчою нафтовою платформою, звідти прилетів вертоліт і перекинув лікаря на наступну платформу. Так, з платформи на платформу, його і доставили на хірургічний стіл до Африки. Далі - більше. Була у нас на кораблі єдина жінка, буфетниця, вельми фігуриста, треба сказати, і красива баба. Всі наші жеребчики корінні, страждаючи хронічним спермопереповненням, постійно до неї підкочувалися. Особливо старався боцман-грузин. Але ні так, ні за гроші, нікому не дає, ніц і все.
І ось, через день після евакуації доктора прихопило у неї спину капітально, ні розігнутися, ні ворухнутися. Після обіду біль посилився, вона вже виє, а ескулап відпочиває під кокосовою пальмою. Тут приходить боцман і пропонує безвідплатно, тобто, дарма, відмінне розтирання і свою допомогу на додачу. Положення безвихідне, буфетниця приймає перше, але гордо відхиляє друге і виконує фізіотерапевтичну процедуру сама. Боцман, як виявилося, прописав хворій перевірений народний засіб - скіпідар. Спочатку все йшло добре. Але потім вона, здуру, дещо підвелася, перевірений засіб струмочком побіг вниз по спині і між половинок потрапив... Ну, ясна справа, саме туди.
Біль нестерпний, справжній опік! Що робити!? Водою?.. А раптом, ще гірше?!... У стані напівнепритомності, вона відкриває ілюмінатор, повертається, вибачте, задом і виставляє потерпілу частину тіла під освіжаючий натиск міцного океанського бризу. Картина, гідна пензля Айвазовського.
В цей час на пустинній палубі з'являється хитрюга боцман. Згодом так і не вдалося достовірно встановити, чи то випадково, чи то так добре прорахував всі варіанти. Він тихо підкочує бочку під ілюмінатор з розкішною інсталяцією, швидко встрибує на неї, і зі всього маху... І тут же, у момент найповнішого занурення і жаданого передчуття раптом відбувається скліщуванння. Від різкого болю і переляку найніжніші м'язи пані спазмують і сталевими лещатами затискають видатну частину тіла надзбудженого кавалера...
Як поширюються чутки, науці напевно невідомо. Проте дуже швидко всі були в зборі, немає тільки вахтового й радиста. Стоять на палубі і балдіють від масштабності акту: вона - усередині судна, він - зовні. Схоже, сексуально стурбований боцман вирішив трахнути весь корабель. Хтось до місця згадує відоме правило-виключення в англійській граматиці: корабель - вона. Хтось скромно цікавиться, як називається ця поза. Думки розходяться: людина за бортом; вікно в Європу; Сезам відкрийся.
Переговорюються чомусь пошепки. Зрозуміло, хто винуватий. Що робити - ніхто не знає. Але капітан він у всьому капітан. У повній тиші звучить що стала крилатою чітка команда:
- Боцман, це вагінізм другого ступеню! Для зняття спазму введіть палець в анус Аврори Миколаївни!
Моряки приголомшені широтою пізнань і багатством особистого досвіду кепа, але на публіці заповітна метода не спрацювала. Не так все просто у взаємовідношеннях статей, та і мануальна терапія не всесильна. Капітан критично оглядає нерукотворний пам'ятник незбувшійся любові. Кличе стармеха і наказує приварити бочку і вирізати екстремалів автогеном.
Стармех, флотский дід , доповідає, що вирізувати їх ніяк не можна. В епіцентрі подій є проблема. Діаметр ілюмінатора раза в три менший від і дівочої корми, і пуза боцмана, а затиснули вони його щільно. Ні автогеном, ні зваркою проміж людей без смертельних пошкоджень не пройти. Тоді капітан радикально пропонує вирізати людей разом із ділянкою стіни.
Дід, пояснивши, що такий шматок надбудови треба краном піднімати, цікавиться, на чому коханці при цьому висіти будуть? На якорі боцмана? Це по-перше. А, по-друге, навіщо стіну вирізувати взагалі? Раз між тілами різати не можна, значить, до комплекту увійде і третій зайвий - стіна між ними. А з нею вони нікуди не влізуть. Можна, правда, весь комплект, включаючи діючий іллюмінатор-членопровод, на зовнішній підвісці вертольота до Африки відправити. Композиція "Дружба народів" в оригінальному експортному варіанті "панімаєш". Капітан, уявивши собі радість жовтої преси чорного континенту, ріже:
- Так що, якір рубати?
Дід не встиг відповісти. Як відомо, життя - неперевершений романіст. Начальник радіостанції, що прибіг, кричить, що одержано штормове попередження. Морському їжачку зрозуміло, що після тропічного шторму від боцмана залишиться тільки якась частинка, та і та на відповідальному зберіганні у партнерки. Новий виток ескалації напруженості змушує капітана до більш активних дій. Він, рішуче відкинувши техногенний і прийнявши за основу натуральний варіант рішення проблеми, залітає в радіорубку. Хоч в одному пощастило - до чітко призначеного часу зв'язку з базою залишалося 5 хвилин...
... Спробуйте уявити собі доповідь капітана про "ЧП". Уявили? Добре. Тепер - реакцію управління міжнародного пароплавства. Не зовсім? Так от, кеп уклався в 15 хвилин. Сюди ввійшли і екстрено організоване через диспетчера бази і друга-москвіча консультації столичного світили СРСР, відомого професора-сексопатології. Через значну різницю в часі, світило відпочивало. Оскільки все робилося, як і належить, по блату, розмова відбулася. Капітан дав ввідну, після чого професор прокинувся остаточно і виявив непідроблену цікавість до топологічно унікального випадку. Не відтворюватимемо весь протокол обміну даними між проффі і сильно просунутим "знатаком".
Важливо, що в результаті капітан з'ясував ряд положень:
1) Хвороба знаходиться декілька вище, ніж він припускав, а саме, - в мозку буфетниці.
2) Тепло і ласка можуть зняти спазм у жінки і звільнити боцмана.
3) Під теплом мається на увазі: тепла ванна ДЛЯ ОБОХ з температурою не нижча 38 і не вищі 39 градусів Цельсія (поставте себе на місце капітана), СПОКІЙ для хворої (це при штормі попереду і боцмані, що відчайдушно рветься на волю, ззаду) і щось, туманно назване професором - "первородним чинником".
4) Первородний чинник (ПЧ) - це мудрьона суміш двох компонентів: дружнього тепла і сексуального збудження.
5) Генератором ПЧ може бути чоловік, що володіє двома, у принципі, взаємовиключними якостями: гіпердобряка і сексуального маніяка (але ніяк не боцман).
6) ПЧ і жінка повинні бути повністю ізольовані від будь-яких зовнішніх чинників і дій (зокрема, і з боку боцмана!).
7) Примітивна психотерапія у вигляді докорів, насмішок і загроз категорично заборонена.
8) ПЧ повинен будь-якими способами знайти індивідуальний підхід до постраждалої, заспокоїти, розділити її горе, викликати у неї інтерес, сподобатися їй, віддати їй свою і проникнути в її душу, відвернути її увагу ніжними словами, сильними поцілунками, зігріти ласкою і т.п.
9) Досягнувши позитивного результату, переконати жінку, що потрібно тужитися, тобто напружувати м'язи черевного преса. Це призведе до розслаблення тазових м'язів, що є їх антагоністами.
10) Якщо ПЧ зробить все правильно, сталеві м'язи розслабляться.
У капітана не було вибору і часу, але був талант генератора ідей і організатора мас. Нерозв'язна задача була вирішена швидко і нетривіально. Кеп пояснив стармеху конструктивні ідеї, нашвидкуруч накидавши виразні схеми. Екіпаж пройнявся духом солідарності і робота йшла на лад, як ніколи. Чудно, але технічне забезпечення проекту особливих проблем не викликало. Мотористи і механіки з азартом вирізували з малокапітальних, як висловився дід, перегородок усередині корабля необхідні заготівки і швидко варили на надбудові глухий захисний кожух навколо боцмана і його п'єдесталу пошани.
Дід весь час щось бурмотів про віддзеркалення ударів хвиль і кути нахилу бронеплит, тому ніхто не здивувався схожості кінцевого виробу з баштою допоміжного калібру. Судно з великою темно-сірою бронебаштою на білій надбудові і Авророю, що цілиться в неї крізь ілюмінатор, дотепники тут же нарекли "Крейсер "Аврора". Практичний дід задоволений: "що там з цієї затії вийде, ще подивимося, зате сором прикрили, та і тіло, знову ж таки, якщо "чьо", нікуди не подінеться. У каюті буфетниці все було дуже просте технічно, але украй складно етично.
Навколо потерпілої, що стояла буквою Г (гамма), прибудували буквою П три стінки, використовуючи як четверта зовнішню стіну каюти, і всі шпарини ретельно загерметизували. Вона опинилася у високій, вище за ілюмінатор, достатньо просторій прямокутній ванні. Потім обидва сосуди зробили взаємопов’язаними, вирізавши між ними нижче за ілюмінатор великий отвір. Вийшла одноразова двокамерна ванна, що зухвало пронизує стіну корабля.
Зовнішня камера була виконана у вигляді замкнутого еркера, внутрішня ж була вирішена з використанням модної концепції відкритого простору. Правда, через очевидні обставини, прийом ванни слід було прискорити і завершити до початку шторму. Тому боцмана в темпі ввели в нульовий-стан: напоїли горілкою до безпам'яті, принайтовали до скоб, спеціально приварених до обшивки, вклали в рот боксерську капу, міцно прибінтувавши нижню щелепу до верхньої пов'язкою навколо всієї голови, заклеїли рот клейкою стрічкою.
Протягнули рукави з машинного відділення для подачі і забору води, встановили автоматику: датчики рівня і температури води, терморегулятор. Окремо підтягли повітряний рукав для примусової вентиляції башти боцмана. Про вплив дрібниць на хід історії написано немало. При авралі абсолютно забули про приварену бочку. Виявилося, в ній залишалася масляна фарба, а пробки не було. Ще крупно пощастило, що не рвонуло при зварювальних роботах. На щастя, дід, що особисто контролював процес, здогадався перевірити, і бочку надійно задраїли. Схоже, це був день боцмана - все "запрацювало" з пів-пінка. І ось, нарешті, все готово: суміщена ванна-бронебашта заповнені водою до необхідного рівня, температура води 38.5, автоматика працює нормально. Всі покидають каюту буфетниці.
Проблеми виникли у забезпеченні проекту кадрами. Особи, яка б відповідала опису ПЧ, в команді не було. План капітана полягав в тому, щоб розпізнати в комусь відповідні завдатки і могутнім імпульсом особистої дії і правильною мотивацією активізувати їх на деякий час. Розглянувши декілька кандидатур, капітан зробив нелегкий, украй відповідальний вибір. Шосте відчуття підказувало, що радіооператор зможе виконати роль ПЧ, і він таки зважився. Увесь час, поки йшов монтаж і пусконалагоджувальні роботи, капітан використовував для екстреної психологічної підготовки приголомшеного радиста. Це мало нагадувало інструктаж перед медичною процедурою, якнайбільше це було схоже на велику розвідувальну операцію з вербуванням агентури і подальшою небезпечною грою.
Але настав критичний момент операції: головний конструктор підвів ПЧ до дверей, за якою - незвідане. Відповідно до вказівок професора, туди може увійти тільки одна людина. Дивним чином запуск ПЧ в каюту нагадав запуск першого космонавта в космос. Отже, двері за ПЧ зачиняються. Що відбувалось за закритими дверима, невідомо. Реакція на ПЧ жінки, що знаходиться в глибокому стресі, непередбачувана. Тепер все залежить від правильності вибору капітана і особистої харизми ПЧ.
Нестерпно довго тягнуться хвилини. У обтяжливому очікуванні проходить біля півгодини, аж раптом, серед чекаючи виникає істеричне пожвавлення - якимсь чином спливла інформація про підпільну групу, що діяла в каюті під час монтажу. Відважні підпільники згодовували вже озвірілій буфетниці пігулки но-шпа, домагаючись спазмолітичного ефекту у відомому місці. У інший час їм би влетіло по перше число, але тут було не до того. Нарешті, всі заспокоїлися, і знов потягнувся час. Невідомість - страшна річ. Особливо, в чорному ящику...
Воістину, знання - сила. Рекомендації професора виявилися абсолютно правильними. ПЧ блискуче виконав поставлену задачу і відстикував від корабля модуль боцмана. Ні ПЧ, ні буфетниця нікому не розповіли, як це відбулося.
Капітанський інтелект, сила волі і уміння працювати з людьми під час одного рейса врятували два людські життя. У всякому разі, одне життя і однойменний орган. Як і належить, в результаті капітан отримав сувору догану з занесенням за аморалку в збоченій формі. Після тих подій, всупереч флотській традиції позаочі називати капітана татом, кепа прозвали дідом. Якщо бути точним, - дідом Мазаєм.
Через півроку, вже на землі, на весіллі Аврори і ПЧ, хлоп'ята востаннє спробували вивідати напідпитку у жениха подробиці, але він, як завжди, не відпов і замкнувся. Потім поволі обвів поглядом теплу компанію і сказав:
- Мудаки ви всі. Думаєте, бабі хрєн потрібен? Хрін вам. Ласка їй потрібна.
У його вустах це прозвучало тотальним категоричним імперативом: хрін - вам, ласка - їй. Багато що, мабуть, мужик після того переосмислив. Помовчав і додав:
- Чому бл@ть завжди сухою з води вийде, а якщо жінка порядна, то обов'язково в що-небудь вляпається?
Трохи задовге получилось.................але :D :D :D і висновок в кінці чудовий :blink:
 • 0

#44 Пензлик

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 132 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Стаааліца

Відправлено 19.01.2008 – 15:10

Та хай буде так,хай самиці потішать себе.Ну ми ж то,знаємо правду... :blink:
 • 0

#45 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 19.01.2008 – 15:50

Перегляд дописуПензлик (19.01.2008 15:10) писав:

Та хай буде так,хай самиці потішать себе.Ну ми ж то,знаємо правду... :)
Та хай буде так,хай самці потішать себе.Ну всі ж то,знають правду... :D

Доречі, ми ще не вияснили що таке розум, але натомість всі так ревно хочуть його мати побільше :D А насправді не все так однозначно :blink: :D
 • 0

#46 Margo

  в тихому очереті чорти плавають брасом

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 842 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2008 – 16:04

ну всі ж мали б знати, що ми використовуємо тільки 4% потенціалу наших двох півкуль (причому як хлопці, так і дівчата). А от в мене питання, звісно не образу, от мені завжди було цікаво, як мислять блондинки?
 • 0

#47 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 19.01.2008 – 16:26

Перегляд дописуMargo (19.01.2008 16:04) писав:

ну всі ж мали б знати, що ми використовуємо тільки 4% потенціалу наших двох півкуль
Не факт. То все псевдознання, які поширюють журналісти
 • 0

#48 Lactarius

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 976 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2008 – 16:38

фігня то всьо. дибіл як і був дибілом ним і лишеться.... А розум від статі не залежить залежить від самої людини і її можливостей.

Може просто в жінок більший потенціал до вивчення чогось....

А розум і мудрість різні речі.

Цитата

брешуть ваші вчоні.
це я вам як жінка кажу.
у більшості чоловіків не вистачає розуму яєшню не спалити
а у жінок - виграти у чоловіка в шахи.

це так - наприклад.

Яєшня горить не через брак розуму...
Я шахи річ відносна... Треба вміти грати... Я б навіть не ображався якби в мене двиграла дівчина, бо шаха грав 2-3 рази в житті.
 • 0

#49 Margo

  в тихому очереті чорти плавають брасом

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 842 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2008 – 16:39

Перегляд дописуСварус (19.01.2008 16:26) писав:

Не факт. То все псевдознання, які поширюють журналісти
Чому зразу журналісти, це було оприлюднено вченими Лондонського інституту. ТА це тільки 4%, а щоб було б якби на всі 100%. Ми б літали? :blink:
 • 0

#50 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 19.01.2008 – 17:37

Перегляд дописуMargo (19.01.2008 16:39) писав:

Чому зразу журналісти, це було оприлюднено вченими Лондонського інституту. ТА це тільки 4%, а щоб було б якби на всі 100%. Ми б літали? :)
:D Взагалі-то мова про 5% (Хайтун С.Д., "Феномен "избыточности" мозга, генома и других развитых органических и социальных структур", ж. "Вопросы философии", №3, 2003.). І ще, т.зв. "мовчазні" зони знаходяться різними там методами.... що описано в статті того ж журналу (І.П. Мєркулов, "Эволюционируют ли наши когнитивные способности?", №3, 2005.).
Тепер. Чи не здається Вам дивним що цими питаннями займаються не біологи а демагоги філософи?
Перейдемо до біологів:
Scientific American пише Do we really use only 10 percent of our brains? Або ж британський медичний журнал теж спростовує цей міф. Якщо влом читати англійською, тоді "британський висновок" коротко продубльований тут.

Ох же ці "вчені"..навіть не знають всіх можливостей мозку, але готові називати конкретну цифру ККД. Цікаво, що вони в своїх працях приймали за 100%? :blink:
 • 0

#51 Margo

  в тихому очереті чорти плавають брасом

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 842 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2008 – 17:55

Ну і добре :blink: ..., та в супереч цим фактам, будь ласка, знову зайди на посилання з найпершої відповіді в цій темі. Цим все сказано.
 • 0

#52 d^.^b

  убухана скотина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1206 повідомлень
 • Місто:ілюзії

Відправлено 19.01.2008 – 18:10

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 19:42) писав:

Вчені розвіяли міф про те, що чоловіки розумніші за жінок. Цікаво звідки походить той міф. Я завжди вважав, що навпаки, просто бідні жінки мусять дуже багато приділяти уваги сімейним справам...
так мені теж цікаво яке це мудло почало ділити на стадо?? =)
усі жинки.... усі чоловіки....
а натовп наче мавпи підхоплюють і повторюють
наче розуму не вистачає зрозуміти найзвичайніше слово – особистість....
:blink:

зі:
попередніх з півсотні постів не читав
та чомусь мені задєця шо це черговий наплив флейму
:)
 • 0

#53 Lactarius

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 976 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2008 – 20:10

А про блондинок забули...
 • 0

#54 Wеbеr

  цинічний бандера

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6047 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 19.01.2008 – 20:39

Перегляд дописуbendera.UA (19.01.2008 13:34) писав:

Перечитуючи пости з теми ноневолі згадалась історія, що колись потрапила на очі в нетрях інету. Там всього один персонаж - жінка. Інші чоловіки. Зробити висновки з цієї оповіді - хто розумніший напевно не варто.................... :) але історія доволі кумедна...............а головне життєва. Отже:
Трохи задовге получилось.................але :D :D :D і висновок в кінці чудовий :blink:
Читав, витратив багатенько часу, пошкодував за згаяним часом, бо ж відомо, що лише час не гає часу... Та історія показує, що дурість не залужить від часу, бо основні герої - як і жінка так і мужик - поводилися не розумно. І виник синергічний ефект...

Повідомлення відредагував Weber: 19.01.2008 – 20:39

 • 0

#55 bendera.UA

  Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2306 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 19.01.2008 – 20:49

Перегляд дописуWeber (19.01.2008 21:39) писав:

.......основні герої - як і жінка так і мужик - поводилися не розумно. І виник синергічний ефект...
Саме це і хтів сказати. Повірити в те, що ця історія (повністю чи частково) таки могла мати місце - цілком можу................ Такий вже в нас народ................. А поводитись "не розумно" - властиво обоїм статям. Як чоловікам так і жінкам. Або самцям і самицям - як зазначили пани Пензлик і Сварус.
Але висновок - все одно файний...........

Повідомлення відредагував bendera.UA: 19.01.2008 – 20:49

 • 0

#56 Сварус

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3815 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Вінниця

Відправлено 20.01.2008 – 00:00

Перегляд дописуMargo (19.01.2008 17:55) писав:

Ну і добре :) ..., та в супереч цим фактам, будь ласка, знову зайди на посилання з найпершої відповіді в цій темі. Цим все сказано.
І справді..тим все сказано..а сказано що то все повна туфта! Про "науковість" доведення що жінки з пишними формами розумніші - казочка, в яку можуть повірити тільки діти. Аргументованість просто вважає - знайшли дві "пишних" дами з освітою. Типу серед "непишних" таких немає :blink:
Це по-перше. По-друге і основне. Результати "дослідження" ґрунтуються на замірах IQ. Отут і починаються веселощі:
 • Слід зазначити, що думка щодо IQ-тестів не є однозначною. Оскільки будь-яка людина є дуже складною і багатогранною особою, то її інтелект визначає безліч чинників, а не тільки уміння мислити логічно, що тільки у ряді випадків і визначають IQ-тести. Деякі вчені вважають, що популярні тести необ'єктивні. Психолог з Університету Майамі Шин Бейлок взялася це довести. Проведені дослідження показали, що у людей з високо розвинутим мисленням показники IQ-тестів сильно погіршуються, якщо вони знають, що від випробування залежить їх доля або доля ближнього. А та половина людства, яка володіє менш тонкою душевною організацією, набирає максимум балів практично в будь-якій ситуації, обходячи більш інтелектуальних суперників. Виявилося, що компанії високої ланки давно догадувалися про цей ефект. В солідних агентствах IQ-тести використовують в основному для найму співробітників низької ланки. Вони вважають, що чим вище позиція, тим менше можна покладатися на IQ-тести.

 • 1994 р. в світ вийшла книга Р.Хернстайна і Ч.Мюррея "Колоколообразная кривая". В ній йдеться про криву нормального статистичного розподілу величини IQ, зміряної у достатньо великої групи людей. Ось що виходить. Все американське суспільство по ступеню пізнавальної здатності (cognitively) автори розділили на п'ять класів: I - дуже висока (IQ = 125-150, таких американців - 5 %, тобто 12,5 млн чоловік); II — висока (110-125, їх 20% - 50 млн); III - нормальна (90-110, 50% - 125 млн); IV - низька
  (75-90, 20% - 50 млн) і V - дуже низька (50-75, 5% - 12,5 мільйони). Ось тут-то і починається найцікавіше. Виявилося, що у батьків з низьким IQ (V клас) діти стають бідними в 15 разів частіше, ніж у тат і мам з високим IQ (I клас). Діти з низьким IQ значно частіше кидають школу, недовчившися. Серед осіб з низьким IQ значно більше і тих, хто не може або не хоче знайти роботу. Середній IQ у порушників закону рівний 90, але у злочинців-рецидивістів він ще нижче. З IQ пов'язані і демографічні проблеми: у жінок з високим IQ (I і II класи) дітей менше, і вони заводять їх пізніше, ніж жінки з низьким IQ. Хоча завдання тесту IQ вельми різноманітні, виміряє він в першу чергу так званий вербальний інтелект, пов'язаний з діяльністю лівої півкулі мозку. А ось інші аспекти, як, наприклад, образне правопівкульне мислення, практично не зачіпає.

 • І для остаточного розгрому 7 міфів про IQ
Коротше кажучи, бали які дають за проходження тесту, показують лиш на скільки вдало ви пройшли даний тест, і все. Ні про який інтелект мова йти не може.
Крім того будь-хто для підвищення власної самооцінки може придбати книги типу "Як підвищити свій IQ" і навчитися здобувати бали в таких тестах. Але інтелекту від цього в них не побільшає, додадуться лиш навики для реалізації підвищення самооцінки.
 • 0

#57 Lactarius

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 976 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 20.01.2008 – 01:31

Мене найбільше в тестах айкю напрягають питання які стосуються підбору слів, коли тест російською...
Один раз довів до кінця тест.. 127 сильної переваги в тому не бачу.....
 • 0

#58 Neorlandina

  Schadenfreude

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3840 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 20.01.2008 – 01:43

Згадала - бачили нещодавно діскаверівський (чи нейшнл джіогрефік?) документальний фільм про чоловіків та жінок. Там дуже вірно було сказано, що чоловік і жінка фізично відрізняються один від одного внаслідок різних шляхів еволюції.
чоловіки займалися полюванням. жінки - збиральництвом.
тому їх організм (а відповідно і мозок) за довгі роки розвинувся по-різному.
от і все.

просто різні істоти.
питання хто розумніший в даному випадку некоректне, як наприклад питання "що смачніше - пиво чи морозиво?"
 • 0

#59 Nameless One

  ЧВ

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2273 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 20.01.2008 – 01:45

Перегляд дописуNeorlandina (20.01.2008 01:43) писав:

питання хто розумніший в даному випадку некоректне, як наприклад питання "що смачніше - пиво чи морозиво?"

Звичайно це питання не коректне. Пиво ж смачніше! :blink:
 • 0

#60 Wеbеr

  цинічний бандера

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6047 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 20.01.2008 – 11:20

Перегляд дописуNeorlandina (20.01.2008 00:43) писав:

Згадала - бачили нещодавно діскаверівський (чи нейшнл джіогрефік?) документальний фільм про чоловіків та жінок. Там дуже вірно було сказано, що чоловік і жінка фізично відрізняються один від одного внаслідок різних шляхів еволюції.
чоловіки займалися полюванням. жінки - збиральництвом.
тому їх організм (а відповідно і мозок) за довгі роки розвинувся по-різному.
от і все.

просто різні істоти.
питання хто розумніший в даному випадку некоректне, як наприклад питання "що смачніше - пиво чи морозиво?"
Тут не йдеться про те, що якась стать розумніша. Йдеться про те, що розум від статі не залежить. Нема так, як щодо фізичної сили, коли певні особливості чоловіків зумовлюють те, що вони фізично сильніші. Тут йдеться про те, що нема жодних фізіологічних підстав для того, щоб жінки відставали і в розумовому відношенні. Стать не впливає на розумність!!! Ось такий мені бачиться основний висновок.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних