Перейти до вмісту

Чоловіки все таки не розумніші від жінок...

Повідомлень в темі: 149

#141 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.08.2008 – 13:45

Перегляд дописуaAa(against all authority) (31.07.2008 18:55) писав:

ха-ха-ха
в дівчинки просто інтуїція напевно добре розвинута...чи то-- логічніше б сказати-- їй просто пощастило вгадати варіанти відповідей...
Інтуїція та вдача тут не є вирішальними чинниками, інакше цей тест не мав би ніякого значення.

І до того ж я не оперую сумнівними данними, просто намагаюсь поглянути на питання з різних боків. І сам я не вважаю, що жінка розумніша, просто хотів цим прикладом показати, що розум поняття складне. Бо коеффіціент інтелекту як ми бачимо у жінки вищий за Ейнштейна, Формально вона розумніша, але насправді ні.
  • 0

#142 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.08.2008 – 14:15

Перегляд дописуReltih floda (1.08.2008 14:45) писав:

Інтуїція та вдача тут не є вирішальними чинниками, інакше цей тест не мав би ніякого значення.

І до того ж я не оперую сумнівними данними, просто намагаюсь поглянути на питання з різних боків. І сам я не вважаю, що жінка розумніша, просто хотів цим прикладом показати, що розум поняття складне. Бо коеффіціент інтелекту як ми бачимо у жінки вищий за Ейнштейна, Формально вона розумніша, але насправді ні.
тобто, якщо перефразувати ваші слова, ви хотіли сказати, що я можу на стіні намалювати 236, і сказати, ось дивіться я настільки розумний, тобто дані в принципі можна взяти зі стелі, і що ту дівчинуку, анприклад зіб"є от от машина, і ніхто не дізнається наскільки вона розумна, тобто,а багато розумних людей взагалі спалювали на кострах, топили, вдягали іспанські черевики, тобто часто людське життя інваріантне відносно історії....

а ви знаєте. цікава думка:rolleyes:
  • 0

#143 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 01.08.2008 – 15:10

Перегляд дописуReltih floda (1.08.2008 14:45) писав:

....коеффіціент інтелекту як ми бачимо у жінки вищий за Ейнштейна, Формально вона розумніша, але насправді ні.
В такому випадку в Ваше розуміння поняття "розумніша" слід ще ввести коеффіціент "хитрожопості".

Повідомлення відредагував Sotnik: 01.08.2008 – 15:29

• 0

#144 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 01.08.2008 – 15:21

не розумніші????Хмм...практика показує інакше...
  • 0

#145 Втікачка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Його серця...

Відправлено 01.08.2008 – 16:13

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 20:42) писав:

Чоловіки все таки не розумніші від жінок
я особисто навіть не сумнівалася :rolleyes:

а якщо зовсім серйозно, то я без довіри ставлюся до подібних досліджень.
  • 0

#146 еgoїст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Космоса

Відправлено 02.08.2008 – 21:49

Цитата

Чоловіки все таки не розумніші від жінок..., ***вчені довели...
Вчені тоже люди вони здатні помилятись Всі жінки керуються "інтуїцією", а чоловіки Логікою
  • 0

#147 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 03.08.2008 – 01:38

Перегляд дописуТемний ангел (31.07.2008 12:00) писав:

Порівнювати чоловіків і жінок не можна - це дві зовсім різні системи мислення і вважати когсь дурнішим чи розумнішим не є об'єктивно. Патріархальний устрій суспільства заклався ще на початку людської цивілізації і, не зважаючи ні на що, він не поміняється, але тут справа не у розумі а у природі. Чоловік є активним началом за своєю суттю, жінка більш пасивним, але це не є добре чи погано, просто так побудовано світ, бо обидва начала не можуть бути активними чи пасивними. Я не маю на увазі досягнення людини чи її професійну діяльність - це більше в метафізичному контексті. Для мене жалюгідним видовищем є ті всі жіночки - феміністки, так само, як і чоловіки, які є прихильниками чоловічого шовінізму, у всіх них є певні комплекси, які вони намгаються приховати за своїм зовнішнім гламуром і пихою. Жінка є берегиною сім'ї, а чоловік годувальником, інша справа, що часом через лінивство і байдужість чоловіків ролі міняються і чоловік стає "альфонсом". Ми просто різні - жінки емоційніші, часом більш емоційними є чоловіки та багато іншого. А IQ, на мою думку, взагалі не можна вважати мірилом чогось, бо є різні автори цих методів, різні тести, те, що людина може вибрати лишню фігуру чи добре орієнтується в математиці і скаже лишнє число не є показником розвитку цієї людини.

Отож, що це різні системи мислення.
В жінок більший нахил інтелектуального розвитку на комунікацію з іншими та уміння швидко справлятися з багатьма нескладними задачами (так як вони історично є хранителями сімейного вогнища), а чоловіки ж більше здатні до просторового мислення і математичних розрахунків (мисливці і захисники роду).
IQ у чоловіків справді вищий але тільки при умові врахування здатності орієнтуватися в просторі, якщо цей критерій відкинути, то в жінок результат вищий в середньому на 2-3%.
  • 0

#148 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5909 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 17:11

Ось ще один доказ... Цьогоріч жінка вперше отримала нобеля з економіки... Правда на пару з мужланом якимось там...
  • 0

#149 EvolutionAndrew

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:Chernowitz

Відправлено 23.10.2009 – 18:57

Якось казав Моісей - "З тисячі чоловіків , лише один розумний" . Про жінок він взагалі нічого не казав =)
  • 0

#150 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 23.10.2009 – 19:07

ну та правильно, нєфіг жидам про жінок впусте патякати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних