Перейти до вмісту

Твердження

Повідомлень в темі: 39

#21 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 17.01.2008 – 01:59

Lady AD (16.01.2008 23:46) писав:

я - інтуїтка і бачу те, чого очима не побачиш...

AymIn (16.01.2008 23:49) писав:

гг =)) перший раз стикаюсь з таким терміном, ану відкрий нам не грамотним очі шо собою являє інтуїція в твоєму розумінні, бо біологія взагалі казала шось лєве порівняно з тим шо я думав...
Знаєш як кажуть... Перше враження саме правильне... Оце і є один з проявів інтуїції...
Так само заглянувши в очі можна або побачити "вогника" або щось тааааке що дивитись туди ще раз не захочеться довго....

Олеська (17.01.2008 01:28) писав:

або боюсь зврочення (більше навіть з мого боку). А іноді ловлю себе на тому, що в розмові, дивлячись в очі співрозмовнику, я заглиблююсь в них, залажу в нутро цієї людини - аж самій неприємно стає...
Те ж саме... Ще й якщо у мну кепський настрій а я розказую щось "важливе" людині дивлячись прямо в очі... То тій людині не позаздриш... Весь той настрій передасться їй...
Інколи бувають такі погляти що вводять у ступор і лякають... А потім мені кажуть "Більше не дивись на мене ТАК"...
  • 0

#22 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 17.01.2008 – 11:58

Це твердження є правдивим. Але тільки в одному випадку - коли відбувається "боротьба" чи "змагання" очима. Такий прийомчик є ритуальним у боксерів та сумоїстів перед поєдинком, коли вони з*ясовують - хто з них сильніший духом.
Так, в очах людини відображається сила Духу. :rolleyes:
Коли ви маєте конфлікт з іншою людиною, то дивитесь їй в очі, якщо не пасуєте перед нею.
Між вами відбувається "поєдинок", який заздалегідь вирішує - хто з вас переможець.
Напевне в житті багатьох це вже траплялося. Ви зустрічаєтеся поглядом з людиною, яка вас дратує, або з якою сваритеся. Хто з вас перший відводить поляд вбік - той і слабший, отже 99% того, що ви переможете у "поєдинку" й надалі.
Завжди перемагає не сильніший фізично, а сильніший Духом.

А поза тим, дивитися прямо в очі, скажімо, незнайомій людині, вважається непристойним і навіть нахабним чи агресивним. Крім того прямий погляд означає сексуальне бажання :happy1:

Повідомлення відредагував Блискавиця: 17.01.2008 – 11:59

• 0

#23 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 17.01.2008 – 15:21

Дивиться людина в очі при розмові чи ні це не є її слабкістю а залкжить все від обставин ! є такі моменти що просто необхідно дивитися в очі а є й такі що неможливо дивитися в очі наприклад людині соромно чи вона хоче приховати своє незадоволення чимось чи приховати сльози ! все залежить від ситуації !!!
  • 0

#24 Bone

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 17.01.2008 – 21:10

Багато залежить від розуміння самого поняття "слабка людина". Я вважаю, що якщо людина часто ніяковіє і НЕ ХОЧЕ дивитися в очі і не може себе заставити, то це не є морально сильна людина. Можливо і не слабка, але не титан :)
  • 0

#25 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 17.01.2008 – 23:25

Я ніколи не уникаю погляду...якшо мені поглядом кидають виклик etc.
  • 0

#26 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 18.01.2008 – 16:05

Я не люблю дивитися в очі - мені краще дивитися або повз людину, або ковзати поглядом туди - сюди...
  • 0

#27 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2008 – 17:02

Довше 2 секунд нема чого дивитись, бо це ознака або тупості або свідомого посягання на особистий спокій, або закоханості (що наймалоймовірніше).

П.С. Є монастирі де монахи уникають поглядів мирян і тому носять плащі з великими кап'юшонами що закривають очі до носа.

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 18.01.2008 – 17:06

• 0

#28 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 21:51

є очі, в які неприємно дивитись. тобто, якщо людина відверто не подобається, а спілкуватись таки доводиться, в очі не дивлюсь. а от одному дурному начальнику, який любить покричати, часто дивлюсь в перенісся чи в лоба :blink: враження що в очі, але класно абстрагуєшся. головне не засміятися :)
  • 0

#29 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 22:18

Руденька (19.01.2008 21:51) писав:

а от одному дурному начальнику, який любить покричати, часто дивлюсь в перенісся чи в лоба :blink: враження що в очі, але класно абстрагуєшся. головне не засміятися :)
А якщо до такого погляду додати ще дещо то в начальника тупняк станеться... :D... як мінімум...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 19.01.2008 – 22:19

• 0

#30 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 22:24

Archon-ua (19.01.2008 22:18) писав:

А якщо до такого погляду додати ще дещо то в начальника тупняк станеться... :D... як мінімум...
відразу фантазія запрацювала! :blink:
експерименти ставимо кожен на своєму начальнику, потім ділимось досвідом :)
  • 0

#31 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 20:08

Інколи, не дивитися в очі - результат "кривого" виховання. У мене є знайомий, який ніколи не дивиться в очі і коми я з ним це обговорював, ми дійшли до такого висновку конкретно у його випадку.
  • 0

#32 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 20.01.2008 – 20:21

а "криве"-це як? Погане? Бо якщо так, то щось в цьому є. Оскільки, вважається, що коли при розмові співрозмовник не дивиться в очі- то йому не цікаво. Часто, коли нудно, то хочеться десь взагалі заритись і не чути того всього маразму. Але я стараюсь продовжувати втикати, трохи посміхатись і хитати головою: "так, так, я тебе слухаю і мені надзвичайно цікаво")))
  • 0

#33 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 22:36

чорно-біла (20.01.2008 20:21) писав:

а "криве"-це як? Погане?

Авторитаритаризм з сторони батька - християнина-фанатика, що ще й любив випити. Основним його аргументом було те, що його діти живуть у його хаті і він їх може вигнати. У церкву він заганяв своїх дітей під примусом, що викликало ненависть до останньої, хоча віри вони не втратили. Звичка не дивитися у очі була вироблена у них з дитинства.

Повідомлення відредагував Aleph: 20.01.2008 – 22:39

• 0

#34 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 23:43

При розмові потрібно дивитись співрозмовнику в очі, вони можуть розповіти більше ніж оповідач. За поглядом можна визначити ким є людина з якою ти розмовляєш.
Особисто мій погляд далеко не кожна людина витримає, я можу дуже довго дивитись. Навіть здається в саму душу заглядаю співрозмовнику. Та людина, котра відводить погляд, підкоряється.
  • 0

#35 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 25.01.2008 – 01:14

Варвара (24.01.2008 23:43) писав:

При розмові потрібно дивитись співрозмовнику в очі, вони можуть розповіти більше ніж оповідач. За поглядом можна визначити ким є людина з якою ти розмовляєш.
Особисто мій погляд далеко не кожна людина витримає, я можу дуже довго дивитись. Навіть здається в саму душу заглядаю співрозмовнику. Та людина, котра відводить погляд, підкоряється.

При певному бажанні, навиках та схильності можна "розповісти" саме те що хочеш ти. Можна свідомо показати подив, страх, захоплення, паніку, закоханість байдужість і т.д. Інакше кажути можна емітувати невербальні реакції. Теоретично, одночасно можна контролювати до 6 реакції, що при відсутності певних знань співрозмовника та збереженню логіки у дез.інформації повністю достатньо.
  • 0

#36 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 28.01.2008 – 22:14

Очі - дзеркало душі. Тому при важливих розмовах чомусь безперервно дивлюсь в очі, хто б це не був. Так зручніше вести дискусію, і до того ж ти зазираєш в душе людини, їй тяжкіше брехати тобі. Є ж вислів ""брехати в очі", під яким розуміється верх лицемірста. В очах можна багаточого побачити...Та якщо тобі не дивляться в очі, то це не є обов`язково ознакою слабкості, скоріше це певний тип характеру. Хоча деколи людям тяжко дивитись в очі.
  • 0

#37 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 30.01.2008 – 15:46

Не люблю дивитись в очі. Особливо тоді, коли боюсь, що людина побачить там те, чого я не хочу, щоб вона бачила..
  • 0

#38 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 13:46

До речі, вчені давно помітили, що жодна тварина не здатна витримати погляд людини - вони відводять очі вбік)).....можете поекспериментувати самі.
  • 0

#39 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 14:07

Блискавиця (4.02.2008 13:46) писав:

До речі, вчені давно помітили, що жодна тварина не здатна витримати погляд людини - вони відводять очі вбік)).....можете поекспериментувати самі.
Просто людина вміє поглядом давити... Іноді аж до запаморочення чи повної відключки можна довести...
Тварини цього не вміють... Правда вони можуть навчитись від людини... От тоді весело получається... ))
  • 0

#40 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.02.2008 – 20:56

Блискавиця (4.02.2008 13:46) писав:

поекспериментуй з крокодилом, я принесу квіти...

Archon-ua (4.02.2008 14:07) писав:

Просто людина вміє поглядом давити... Іноді аж до запаморочення чи повної відключки можна довести...
Тварини цього не вміють... Правда вони можуть навчитись від людини... От тоді весело получається... ))
Уявляю як твій кошак доводить тебе до відключки :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних