Перейти до вмісту

Всесвітня радість бачиться московітам "найбільшою трагедією ХХ ст."

Повідомлень в темі: 90

#61 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 17:14

Перегляд дописуWeber (15.01.2008 19:55) писав:

Відома оцінка Владіміра Путіна, що розвал СССР - то найбільша геополітична трагедія ХХ століття. То так здається московітам. А розвал СССР - то всесвітня радість! Чи не так? Хіба хтось має добрі свої чи батьківські спогади про СССР.
ну по перше, нехай Путін там тихенько собі сумує в Росії за СССР, нам то шо до нього?
по друге, радість не всесвітня, а я би сказав радість поневолених народів(як нашого) і всесвітнє полегшення, просто полегшення
а по третє, ніхто ніколи не називав СССР імперією абсолютного зла, було багато речей, які нам сьогодні навіть не снилися

Перегляд дописуWeber (15.01.2008 20:27) писав:

А які саме добрі? У мене спогади - дефіцит, черги, національне та релігійне гвалтування і брехня, брехня, брехня...
та не вірю, шо ти постійно стояв в чергах за дефіцитними товарами, ліз навколішки в церкву а хтось тебе не пускав, так шо не висловлюйся так категорично
так,в СССР був террор проти непокірних, репресії проти релігії, було вічне залякування народу і багато таких речей, про які навіть страшно згадувати
але ж був і позитив...не буду говорити про банальності типу дешевої ковбаси чи морозива, хоча це nt; непогано, якшо відкинути всі високі моралі :) головне шо було позитивного-це впевненість у завтрашньому дні, у тому що ти зможеш здобути професію яку забажаєш і не будеш сидіти без діла, що твоя сімя не буде голодувати, що ти будеш забезпечений житлом і тому подібне.

Перегляд дописуSotnik (15.01.2008 21:43) писав:

То просто щастя, що той монстр вчасно мирно розвалився, а не довів весь світ до катастрофи своєю агонією.
Невідомо скільки б ше Чорнобилів могло бути. А чого коштувало народові, людям постійне емоціональне напруження в очікуванні війни?
В мене нема жодної світлої згадки про СССР, як державу.
Але тоді пройшло моє дитинство, тут ціле море добрих яскравих спогадів. Але до чого тут держава? Народ, люди тоді жили не завдяки, а всупереч інтересам правлячої верхівки.
про емоційне напруження шодо очікування війни-це ти загнув шо піпец ;) це скоріше американці в постійному стресі ходили і скуповували протигази як тіки в СССР військові навчання були
про інтереси правлячої верхівки правильно сказав, але по моєму сьогодні таж ситуація склалася :)
  • 0

#62 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.01.2008 – 17:25

Перегляд дописуSink (17.01.2008 16:10) писав:

Нічо-нічо, цілком можливо, шо у московітів ше попереду в недалекому майбутньому не одна трагедія порушення територіальної цілісності...
Ваші слова та Богу до вух... Мабуть що так, аж до Московії часів падіння Київської Русі.

Перегляд дописуDr Zlo (17.01.2008 16:14) писав:

було багато речей, які нам сьогодні навіть не снилися
але ж був і позитив...не буду говорити про банальності типу дешевої ковбаси чи морозива, хоча це nt; непогано, якшо відкинути всі високі моралі :) головне шо було позитивного-це впевненість у завтрашньому дні, у тому що ти зможеш здобути професію яку забажаєш і не будеш сидіти без діла, що твоя сімя не буде голодувати, що ти будеш забезпечений житлом і тому подібне.
1. Але то все потреби первісного, а не цивілізованого суспільства... (так звана дешева ковбаса - вона була не дешева, не ковбаса і її просто не було. Народ до Москви їхав, щоб купити дурну варену ковбасу - анекдот 1985 року - Каждому СССРцю - вєртольота! А зачєм? А вдруг гдє-то в сосєднєм городє калбасу вибрасят в магазін).
2. Гарантії майбутнього то не справа держави, а самої людини. Ті гарантії і довели до капуту ету страну с такімі рєсурсамі...
  • 0

#63 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 17:26

З розвалом країни "миру і добра для трудящихся" цивілізований світ вздихнув з полегшенням....це ФАКТ.
  • 0

#64 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 17:32

Перегляд дописуWeber (17.01.2008 17:25) писав:

Ваші слова та Богу до вух... Мабуть що так, аж до Московії часів падіння Київської Русі.
1. Але то все потреби первісного, а не цивілізованого суспільства... (так звана дешева ковбаса - вона була не дешева, не ковбаса і її просто не було. Народ до Москви їхав, щоб купити дурну варену ковбасу - анекдот 1985 року - Каждому СССРцю - вєртольота! А зачєм? А вдруг гдє-то в сосєднєм городє калбасу вибрасят в магазін).
2. Гарантії майбутнього то не справа держави, а самої людини. Ті гарантії і довели до капуту ету страну с такімі рєсурсамі...
чуєш ти, цивілізований...ти це скажи тим людям, які після розвалу союзу втратили все-роботу, надію на майбутнє, і навіть останній кусень хліба, а наші демократи тіки тим і займалися, шо крали все підряд...чи блін не памятаєш коли пенсії мінімальні були 39 грн? коли бабульки які голосували за незалежність зі сльозами на очах, потім не мали навіть за шо купити тієї дешевої смердючої ковбаси...так шо помовчав би ти краще :)
другий твій перл взагалі коментувати не хочеться, бо складається враження шо ти реально наче з іншої планети, хлопче
  • 0

#65 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2008 – 17:33

Weber
"Сейчас мы живем в процессе деколонизации, распада империй. Глобальная власть осуществляется в экономическом плане: транснациональные корпорации и так далее. Классические политические империи распадаются, и наша нынешняя Российская Федерация — это все-таки недораспавшаяся колониальная империя. Она явно колониальная, хотя этнический компонент этого колониального портрета уже значительно ослабился, но экономический остается."
Борис Родоман, доктор географічних наук
Цікування міркування цього незаангажованого і прогресивного науковця про непросте майбутнє Росії
http://www.polit.ru/...04/rodoman.html
  • 0

#66 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 17:41

Перегляд дописуSink (17.01.2008 16:33) писав:

Weber
"Сейчас мы живем в процессе деколонизации, распада империй. Глобальная власть осуществляется в экономическом плане: транснациональные корпорации и так далее. Классические политические империи распадаются, и наша нынешняя Российская Федерация — это все-таки недораспавшаяся колониальная империя. Она явно колониальная, хотя этнический компонент этого колониального портрета уже значительно ослабился, но экономический остается."
Борис Родоман, доктор географічних наук
Цікування міркування цього незаангажованого і прогресивного науковця про непросте майбутнє Росії
http://www.polit.ru/...04/rodoman.html
Я чув за ту статтю, але ще не читав. Дякую.
Про Родомана у словнику "Просторові аспекти ефективності" теж запланував
Родоман Б.Б.
але ще годин за 3-4 від нього. Нині мабуть вже і не встигну.
  • 0

#67 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 18:31

Перегляд дописуDr Zlo (17.01.2008 17:32) писав:

чуєш ти, цивілізований...ти це скажи тим людям, які після розвалу союзу втратили все-роботу, надію на майбутнє, і навіть останній кусень хліба, а наші демократи тіки тим і займалися, шо крали все підряд...чи блін не памятаєш коли пенсії мінімальні були 39 грн? коли бабульки які голосували за незалежність зі сльозами на очах, потім не мали навіть за шо купити тієї дешевої смердючої ковбаси...так шо помовчав би ти краще :)
другий твій перл взагалі коментувати не хочеться, бо складається враження шо ти реально наче з іншої планети, хлопче
Пан думає ми у цей час жили краще? Просто одні працювали і вірили, що їх майбутне БУДЕ краще, а інші тільки і нили - "от у нас буля кальбаса по 2.20 і водка па 2.12....ото булі часи!"....А як інакше буває з організмом коли йому видаляють злоякісну пухлину?...Так, часи були важкі, і це було у всій східній Європі, прибалтиці...але вони знайшли в собі сили і відбудували свою Вітчизну, що і ми робимо, хоча і не такими темпами як хотілося...але знову ж знаходяться такі - "от були часи..." ...

Повідомлення відредагував Olex: 17.01.2008 – 18:33

• 0

#68 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.01.2008 – 19:58

Перегляд дописуOlex (17.01.2008 17:26) писав:

З розвалом країни "миру і добра для трудящихся" цивілізований світ вздихнув з полегшенням....це ФАКТ.
З розвалом країни "миру і добра для трудящихся" цивілізований світ поринув в траур....це ФАКТ.
Вася - Петя....це ФАКТ
:)
Аргументація заслуговує ордену блондинки ;)

А на щось таке аргументів не вистачає?:

Перегляд дописуWeber (17.01.2008 15:54) писав:

Зникли гроші на підтримку підривних режимів... Нафта пішла стрімко догори, після того як шляхом удару по цінах нафти у 1984-1992 рр. Західний світ добив СССР, яке міцно сиділі на нарконафтовій голці і вже не втручався у ринкові процеси формування цін на нафту. Знизилися ціни на продовольчі товари, які Нігерія масово закуповувала, а СССР вже не зміг, а ринкові республіки колишнього СССР вже і самі експортують зерно... Ніхто в СССР вже не натисне на кнопку, щоб ядерною атакою знищити Нігерію... Тощо.

І так можна сказати про кожну країну, починаючи від Естонії, і закінчуючи Австралією... :)
Але ж пане Weber, щось приблизно таке ж можна сказати про США. Можливо розвал США а не СРСР був би найбільшою всесвітньою радістю? А можливо розвал і США і СРСР водночас?

Перегляд дописуOlex (17.01.2008 18:31) писав:

...Так, часи були важкі, і це було у всій східній Європі, прибалтиці...але вони знайшли в собі сили і відбудували свою Вітчизну, що і ми робимо, хоча і не такими темпами як хотілося...
От власне! Українці, на відміну від інших, в себе в хаті порядок навести не можуть. Воно й не дивно що коли хата була більшою - розпалась.
  • 0

#69 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 20:11

Перегляд дописуСварус (17.01.2008 18:58) писав:

Але ж пане Weber, щось приблизно таке ж можна сказати про США. Можливо розвал США а не СРСР був би найбільшою всесвітньою радістю? А можливо розвал і США і СРСР водночас?
Можливо... Але США завжди любив, а СССР ніколи. США не поневолювало України та Українців, а СССР так.
  • 0

#70 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.01.2008 – 20:27

Перегляд дописуOlex (16.01.2008 17:31) писав:

ОК....скажу так - якби СССР істувано досі - то не було б незалежної України, та не сиділи б ми тут спілкуючися вільно....Тому це для мене свято, бо я маю свою країну незалежною :)
Ото я теж підтримую усіма руками, сводоба слова - то потрібна річ, без якої ну точно б не існувало цієї теми :)
А от на рахунок США скажу, це ж з СССР було дві конкуруючі наддержави, і якщо б США розвалилося, то уявіть як би тоді добре було СССР ;)
Так шо радійте, що сталось саме так, а не інакше :)
  • 0

#71 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 20:56

Перегляд дописуDr Zlo (17.01.2008 17:14) писав:

....про емоційне напруження шодо очікування війни-це ти загнув шо піпец :) це скоріше американці в постійному стресі ходили і скуповували протигази як тіки в СССР військові навчання були....
На американців мені начхати. Хай хоч сплять в тих протигазах...
У мене свій протигаз був. Коли я приймав участь в тих навчаннях.
А в школі місяця не проходило, щоб не було учбової трєвогі.
А дівчата шили такі "намордники" з марлі та вати.
А по місту були намальовані стрілки з написом "Бомбоубежище".
А батько за хатою викопав погріб, бо до найближчого бомбосховища було 3 км, і бабка з дідом би не добігли.
А "ботинки прощай молодость"! Шедевр! Чому вони були? Тому що на тих конвейєрах де їх шили, можна було виготовляти або їх, або солдатські чоботи. Тому то виробництво і не переобладнували.
  • 0

#72 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2008 – 21:04

Перегляд дописуDr Zlo (17.01.2008 17:14) писав:

та не вірю, шо ти постійно стояв в чергах за дефіцитними товарами,
В СРСР товари першої необхідності були дефіцитними, не спор з тим чого не знаєш
  • 0

#73 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 21:49

Перегляд дописуOlex (17.01.2008 18:31) писав:

Пан думає ми у цей час жили краще? Просто одні працювали і вірили, що їх майбутне БУДЕ краще, а інші тільки і нили - "от у нас буля кальбаса по 2.20 і водка па 2.12....ото булі часи!"....А як інакше буває з організмом коли йому видаляють злоякісну пухлину?...Так, часи були важкі, і це було у всій східній Європі, прибалтиці...але вони знайшли в собі сили і відбудували свою Вітчизну, що і ми робимо, хоча і не такими темпами як хотілося...але знову ж знаходяться такі - "от були часи..." ...
та йопт, ти читай взагалі про що я пишу чи хоч в суть вникай :) часи були погані, а зараз в країні бардак-шо краще дуже жити стало? про прибалтів згадав? так, вони молодці-зразу з перших днів взялися за справи і ось живуть вже нормально...а внас тут вся державна політика міняється кожні 1-2 роки-це нормально? моя думка така-зробимо так щоб не було сьогоднішніх соціальних проблем-тоді і будемо сміятися над ковбасою по 2.20

Перегляд дописуSotnik (17.01.2008 20:56) писав:

На американців мені начхати. Хай хоч сплять в тих протигазах...
У мене свій протигаз був. Коли я приймав участь в тих навчаннях.
А в школі місяця не проходило, щоб не було учбової трєвогі.
А дівчата шили такі "намордники" з марлі та вати.
А по місту були намальовані стрілки з написом "Бомбоубежище".
А батько за хатою викопав погріб, бо до найближчого бомбосховища було 3 км, і бабка з дідом би не добігли.
А "ботинки прощай молодость"! Шедевр! Чому вони були? Тому що на тих конвейєрах де їх шили, можна було виготовляти або їх, або солдатські чоботи. Тому то виробництво і не переобладнували.
та мені в принципі тож на них начхати, просто я тобі говорю шо вних була найбільша боязнь війни атомної, а ти мені розказуєш страшні історії свого дитинства...навчання по ЦО до сих пір є в школах, і протигази також є, і наскільки я знаю в сільських місцевостях погріб є практично в кожного і ніхто його не копав того шо злі америкоси можуть нас підірвати, а для того шоб картоплю було де зберігати
так шо ці страшні історії залиши для внуків, будеш розказувати про істерію до війни якої не було

Перегляд дописуSergiy_K (17.01.2008 21:04) писав:

В СРСР товари першої необхідності були дефіцитними, не спор з тим чого не знаєш
були, я не спорю...але це не означає шо треба про це так писати, ніби блін простояв все життя в них
  • 0

#74 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 22:05

Перегляд дописуDr Zlo (17.01.2008 20:49) писав:

були, я не спорю...але це не означає шо треба про це так писати, ніби блін простояв все життя в них
А 5 годинну чергу за горілкою памятаєш?
А 3 годинну за маслом.
А 4 години вистояти і то лише у Москві за бананами!!! :)
  • 0

#75 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 22:26

"Dr Zlo" сказав:

так шо ці страшні історії залиши для внуків, будеш розказувати про істерію до війни якої не було

Щоб так категорично стверджувати що було, а чого не було, треба було б там пожити трохи...
Ти що, думаєш мій батько божевільний був, що третій погріб копати заходився? Чи це в нього хобі таке було?

"Weber" сказав:

А 3 годинну за маслом.
А 4 години вистояти і то лише у Москві за бананами!!!

За цукром, за сірниками (2 коробки в руки), за милом, пральним порошком, шкарпетками, уксусом, сіллю, мукою..........................................
  • 0

#76 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 22:42

Перегляд дописуWeber (17.01.2008 22:05) писав:

А 3 годинну за маслом.
ні не памятаю, бо не стояв в тих чергах і на щастя не знаю шо воно таке
і чого ви вчепилися за ті черги? можна подумати шо черги і дефіцит-то найбільше зло в СССР?
ото ти за бананами в Москві стояв 4 год можна подумати? О_о

Перегляд дописуSotnik (17.01.2008 22:26) писав:

Щоб так категорично стверджувати що було, а чого не було, треба було б там пожити трохи...
Ти що, думаєш мій батько божевільний був, що третій погріб копати заходився? Чи це в нього хобі таке було?
За цукром, за сірниками (2 коробки в руки), за милом, пральним порошком, шкарпетками, уксусом, сіллю, мукою..........................................
так це ти почав так категорично все стверджувати, шо можна подумати вся країна тоді масово рила землянки і шила марлеві повязки на дозвіллі. мені взагалі все рівно хто шо там рив, може хтось собі бункери будував під землею, але ж це не означає шо всі робили те саме..якшо твоя сімя була налякана можливістю війни-то так і напиши. багато таких людей було, але це не означає шо всі тіки чекали сигналів ЦО
  • 0

#77 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 22:57

Облишимо мою сім"ю... А страх перед можливістю війни було відчутно. Достатньо передивитись газети за 72-82 роки. Всі передовиці про злого дядю Сема. В кожній газеті. Навіть в дитячих виданнях зустрічалися. Це був такий спосіб тримати населення в покорі. Відомо ж що ми, народ, забуваємо про внутрішні негаразди перед зовнішньою загрозою.

А черги... Мабудь це було чи не найбільше зло в СРСР. Бо в кожному принижувало людську гідність. Щоденно. З року в рік. Робило з людей стадо свиней, що преться до кормушки. Відомо ж, якщо людині весь час твердити, що вона свиня, то врешті решт вона захрюка...
  • 0

#78 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 06:48

Перегляд дописуDr Zlo (17.01.2008 21:49) писав:

та йопт, ти читай взагалі про що я пишу чи хоч в суть вникай ;) часи були погані, а зараз в країні бардак-шо краще дуже жити стало? про прибалтів згадав? так, вони молодці-зразу з перших днів взялися за справи і ось живуть вже нормально...а внас тут вся державна політика міняється кожні 1-2 роки-це нормально? моя думка така-зробимо так щоб не було сьогоднішніх соціальних проблем-тоді і будемо сміятися над ковбасою по 2.20

Згоден, але ж життя і так змінилося у кращу сторону у порівнянні з 90-ми, я думаю це і так видно, хіба у якомусь Забурбелівську, Новоселіського повіту - там мож і живуть як кам'яному віці...
І якщо завжди нити - "ой! у нас так погано..все погано, нічого нема..грошей нема,робот нема..."...просто стулити рота і працювати тре...Ниють тільки слабаки...
А що ж ТИ хотів, якщо у українців ніколи не було власної держави...от і вчимося, шукаємо власну політичну модель. А зараз використовуємо ще радянський кістяк у органах керування держави, змінилася практично тільки вивіска...а магазин реставрують та ремонтують потроху...і по-бажанню :)
  • 0

#79 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.01.2008 – 09:41

Перегляд дописуDr Zlo (17.01.2008 21:49) писав:

Згадав як з братом в дитинстві сиділи на кухні в гуртожитку і і слухали по радіо сводки з Афгану.......як там все чудово.......і як увесь наш народ до бісикив "радий і щасливий" допомогти братам афганам і виконати інтернаціональний обов’язок. А поруч стояли і слухали молоді хлопці в яких на руках повістки були............і знали вони що через кілька місяців й вони в тій каші будуть варитись. Або ті що повернулись з відти. І згадували тих з "общаги" хто там...............або вже ніколи не повернеться....................... обличчя тих людей забути важко. І ми з братом точно знали, що прийде час і ми теж там будемо....................бо коли я народився - ця війна якраз розпочалася...................для мене вона йшла все моє життя. І уявити собі, що її може не бути, або вона скінчиться - просто було неможливо...........................

І було то все без усілякої істерії................ тихо, по буденному........ в плановому порядку. Ати-бати йшли сольдяти..........
І війна та була справжня................
От така от "весела казочка" для онуків..................... ніяких бабайок вигадувати не треба.

Перегляд дописуWeber (17.01.2008 22:05) писав:

А 3 годинну за маслом.
А 5 річні (не годинні) черги на меблі?
А 7 річні черги на пристойну побутову техніку?
А 10 річні черги на автомобіль?

Ну ви блін даєте мужики (ну і панянки звичайно). Навіть мене - з відверто позитивним настроєм до життя як такого, змусили всяку хєрню згадати..................
  • 0

#80 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.01.2008 – 11:36

Перегляд дописуWeber (17.01.2008 21:11) писав:

Можливо... Але США завжди любив, а СССР ніколи. США не поневолювало України та Українців, а СССР так.
<ріпу чуха> А чим США ліпше? тим, що всіх поневолює? тільки іншими методами?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних