Перейти до вмісту

Всесвітня радість бачиться московітам "найбільшою трагедією ХХ ст."

Повідомлень в темі: 90

#41 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.01.2008 – 15:24

Питають в Брежнєва:
-У вас стільки нагород! Вся грудь і спина в медалях та орденах! Ні в кого стільки нема! А звання носите тільки маршал Советского Союза. Чому не генералісімус?
-Якби я був нехрена... якби я був ренега... якби я був дегенера...Якби я це міг вимовить, я б давно ним був!
  • 0

#42 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 16.01.2008 – 15:43

Перегляд дописуSotnik (16.01.2008 16:24) писав:

Питають в Брежнєва:
-У вас стільки нагород! Вся грудь і спина в медалях та орденах! Ні в кого стільки нема! А звання носите тільки маршал Советского Союза. Чому не генералісімус?
-Якби я був нехрена... якби я був ренега... якби я був дегенера...Якби я це міг вимовить, я б давно ним був!
під-= :D =-смажив
:D Мій улюблений:

Цитата

Секретар горкому партії в радянські часи дзвонить батюшкє міської церкви:
- Батюшка, у нас намічаються міські комсомольські збори, то я пришлю гінця до вас в церкву за стільцями. У нас якраз їх не вистачає.
- Е ні.......... Хрін вам, а не стільці. Я минулого разу їх на піонерські збори давав, так мені їх всі в богонеугодних написах повернули.
- Ах хрін нам, а не стільці. Тоді хрін вам, а не піонерів в церковний хор "Звьоздочка"!!!
- Ах хрін нам, а не піонерів в церковний хор. Тоді хрєн вам, а не монахів на суботник!!!
- Ах хрін нам, а не монахів на суботник. Тоді хрін вам, а не комсомольців на хресний хід!!!
- Ах хрін нам, а комсомольців на хресний хід. Тоді хрін вам, а не монашок в баню на засідання ЦК!!!
Пауза.........Стурбований голос секретар горкому в трубці:
- Ти батюшка говори-говори, та знай міру! За такі слова і партквиток на стіл покласти можеш........................
Відчуваю щас модери зшаленіють і перекинуть тему в розділ "гумору" в тему "анекдоти".

Цитата

Президент США приїхав в СРСР. Генсек компартії хвалиться: - Ось у вас в США страйки, демонстрації протесту, а у нас весь народ одностайно підтримує усі постанови партії. Підемо на збори у будь-який робітничий колектив і я продемонструю. Вийшов на трибуну:
- Згідно з рішенням партії та уряду із завтрашнього дня працювати будете по 12 годин і без вихідних! Хто "за"!?..
Усі підняли руки.
- Хто "проти"?..
Нікого.
Президента США це розлютило:
- А можна, я скажу від імені вашої компартії?
Вийшов на трибуну:
- Партія та уряд постановили завтра вас усіх повісити! Хто "за"?
Усі підняли руки.
- Хто "проти"?
Устав один. Президент США зрадів. А той:
- Та я не проти - питаннячко лише у мене: вірьовку з дому брати, чи профком видасть?...

-

Повідомлення відредагував bendera.UA: 16.01.2008 – 16:00

• 0

#43 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 16:37

Анекдоти і добили той "оплот міра і соціалізма". А Владімір Путін - трагедія, трагедія... Може для нього так...
  • 0

#44 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 17:11

Баба, з вуйком і татом казали що сильно утискали релігію.Через колядування батьків до школи викликали, могли навіть звільнити з роботи, а дітей вигнатьи зі школи. Також старі вчителі в нашій школі були учасниками компартії то тоже сповідали всіх підряд. Прадід мав хрестик на шиї а працював водієм автобуса, то одна дура(вчителька в школі англійської мови(!)) сказала шо прадіда звільнять з роботи за хрестик, а прадід каже що хочу то і ношу ви тут не командуйте мені. Потім вона пожалілася на нього, але його не звільнили. А він її ніколи не брав на автобус.
Також в роки СССР брат моєї прабаби тікав від переслідувань, бо був повстанцем то мусив тікати до Америки досі там живе.
  • 0

#45 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 17:28

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 16:37) писав:

Анекдоти і добили той "оплот міра і соціалізма". А Владімір Путін - трагедія, трагедія... Може для нього так...
Для вас пан Weber хоч зірку з неба. Мона і про Путю-мутю вжарить......які питання:

Цитата

Путін збирає найвищих посадовців:
- Все!Набридло бути президентом Росії! Коронація призначена на Суботу.

• 0

#46 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 17:31

Перегляд дописуrainy (16.01.2008 00:21) писав:

От. НЕ БАЧИЛИ. В тому числі зараз, на жаль, не бачать. І шо зможуть сказати наступні покоління, та навіть ми з тобою, пр окраїну, в якій так мало жили, та толком не жили. Судити мають право ті,хто там жив у свідомому віці. Навіть думка Вебера є прийнятною, але не тих, хто судить чи буде судити про це з книжок, поганих чи хороших, але написаних людьми. Не думай, що я захищаю СРСР, просто я за об"єктивність, а я об"єктивно сказати нічого не можу, бо не маю власного прикладу на захист чи проти.
ОК....скажу так - якби СССР істувано досі - то не було б незалежної України, та не сиділи б ми тут спілкуючися вільно....Тому це для мене свято, бо я маю свою країну незалежною :rolleyes:
  • 0

#47 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 18:19

Перегляд дописуOlex (16.01.2008 17:31) писав:

ОК....скажу так - якби СССР істувано досі - то не було б незалежної України, та не сиділи б ми тут спілкуючися вільно....Тому це для мене свято, бо я маю свою країну незалежною :rolleyes:
А я скажу так... Якби СРСР існував досі - то нічого б на Землі вже не існувало. В останні роки перед Горбачовим була така шаленюча пропаганда війни, що всі думали - триндець прийшов. Ще б трошки, і в когось би нерви не витримали - натиснули б кнопку.
  • 0

#48 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 18:27

Перегляд дописуSotnik (16.01.2008 17:19) писав:

А я скажу так... Якби СРСР існував досі - то нічого б на Землі вже не існувало. В останні роки перед Горбачовим була така шаленюча пропаганда війни, що всі думали - триндець прийшов. Ще б трошки, і в когось би нерви не витримали - натиснули б кнопку.
А що було втрачати особам пенсійного віку у політбюро цк кпсс...
  • 0

#49 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 20:02

Перегляд дописуOlex (16.01.2008 17:31) писав:

ОК....скажу так - якби СССР істувано досі - то не було б незалежної України, та не сиділи б ми тут спілкуючися вільно....Тому це для мене свято, бо я маю свою країну незалежною :happy1:

Перегляд дописуSotnik (16.01.2008 18:19) писав:

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 18:27) писав:

А що було втрачати особам пенсійного віку у політбюро цк кпсс...
В будь якому випадку залишилися б мікроби................. або політики. Цю нечисть ніяким атомом чи війною не вичестить............... До якоїб партії чи вірусної групи вони не належили :rolleyes:
Але будьмо справедливі панове - аби не така гидота як вони - хіба б ми так цінували нашу незалежність (хоча вона нажаль і досі уявна - бо як тоді так і зараз - "булаб людина хороша, а статейка знайдеться" - по суті нічого не змінилось). Людина жалкує лише про те - що втрачає. А до цього не цінує................. Нажаль, що стосується українців - то їм завжди доводилось втрачати........... То може ми самі (через свою ментальність) це дозволяємо?

Повідомлення відредагував bendera.UA: 16.01.2008 – 20:07

• 0

#50 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 20:36

То бачу, що все таки Теревенська спільнота одностайно вважає, що крах СССР, то найбільша радість ХХ століття... :) :rolleyes: :happy1:
  • 0

#51 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 21:26

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 20:36) писав:

То бачу, що все таки Теревенська спільнота одностайно вважає, що крах СССР, то найбільша радість ХХ століття... :) :rolleyes: :happy1:
Ні - не вся. Я вважаю, що найбільша радість ХХ століття - то народження моїх діток.......... Але то моя особиста радість.......... і нікому її не навязую............. чого і вам бажаю панове. Най УКРАЇНЦІВ буде більше!

Йой вибачте - то радість ХХІ століття (принаймі - народження 2дитини) ............. а так в принципі згоден.............. тікмо і без цього було багато радості.................... я в своїх батьків зявився наприклад.............. і не тільки...............

Повідомлення відредагував bendera.UA: 16.01.2008 – 21:33

• 0

#52 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 21:32

Перегляд дописуbendera.UA (16.01.2008 20:26) писав:

Ні - не вся. Я вважаю, що найбільша радість ХХ століття - то народження моїх діток.......... Але то моя особиста радість.......... і нікому її не навязую............. чого і вам бажаю панове. Най УКРАЇНЦІВ буде більше!

Йой вибачте - то радість ХХІ століття............. а так в принципі згоден.............. тікмо і без цього було багато радості.................... я в своїх батьків зявився наприклад.............. і не тільки...............
То радість велика Ваші дітки, але вони гарно житимуть бо зломалася імперія зла! :rolleyes:
  • 0

#53 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.01.2008 – 21:42

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 20:36) писав:

А я так не вважаю.
По-перше, я не на стільки обізнаний з подіями ХХ-го століття, щоб саме крах СРСР\СССР вважати найбільшою радістю (і головне - чому всесвітня радість?)
По-друге, я б з радістю прийняв крах сучасної України і створення чогось значно іншого, кращого. А було б ще краще якби СРСР претворився на конфедерацію. Чим нас більше - тим краще для нас самих. Я за братерство, хай хоч з фінно-уграми! Крім того не бачу нічого принизливого в фінах. З сусідами треба жити в мирі і взаємопорозумінні. З крахом СРСР прийшов крах в усіх галузях. Як каже мій знайомий, Україна просто перетворилась на великий бізнес-проект, не більше і не менше. :)
  • 0

#54 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 21:47

Перегляд дописуСварус (16.01.2008 20:42) писав:

А я так не вважаю.
По-перше, я не на стільки обізнаний з подіями ХХ-го століття, щоб саме крах СРСР\СССР вважати найбільшою радістю (і головне - чому всесвітня радість?)
Чому всесвітня радість? Ось тут про це.

Повідомлення відредагував Weber: 16.01.2008 – 21:47

• 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.01.2008 – 22:19

Перегляд дописуWeber (16.01.2008 21:47) писав:

Чому всесвітня радість? Ось тут про це.
Воно видно що той Євген Зарудний - кандидат філософських наук. Водичка-мжичка.
  • 0

#56 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 09:47

Перегляд дописуСварус (16.01.2008 21:19) писав:

Воно видно що той Євген Зарудний - кандидат філософських наук. Водичка-мжичка.
Та дещо там дуже сильно звучить...
Як ось

Цитата

Що ж до імперського жалю з приводу нібито «посилення дискримінації російської мови» — можна зауважити, що за жителями підкорених італійських міст республіканський Рим не визнавав (!) права вести офіційне діловодство латиною, і тільки за особливі заслуги римляни дарували їм право користуватися цією великою і могутньою мовою.

У нас сьогодні начебто таких заслуг немає?

• 0

#57 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 15:42

Ну а до чого тут всесвітня радість? Чому саме всесвітня? Що корисного дав розпад СРСР Нігерії, скажімо?
  • 0

#58 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 15:54

Перегляд дописуСварус (17.01.2008 14:42) писав:

Ну а до чого тут всесвітня радість? Чому саме всесвітня? Що корисного дав розпад СРСР Нігерії, скажімо?
Зникли гроші на підтримку підривних режимів... Нафта пішла стрімко догори, після того як шляхом удару по цінах нафти у 1984-1992 рр. Західний світ добив СССР, яке міцно сиділі на нарконафтовій голці і вже не втручався у ринкові процеси формування цін на нафту. Знизилися ціни на продовольчі товари, які Нігерія масово закуповувала, а СССР вже не зміг, а ринкові республіки колишнього СССР вже і самі експортують зерно... Ніхто в СССР вже не натисне на кнопку, щоб ядерною атакою знищити Нігерію... Тощо.

І так можна сказати про кожну країну, починаючи від Естонії, і закінчуючи Австралією... :rolleyes:
  • 0

#59 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 17:07

Перегляд дописуWeber (17.01.2008 15:54) писав:

І так можна сказати про кожну країну, починаючи від Естонії, і закінчуючи Австралією... :rolleyes:
Напевно окрім Швейцарії. У них постійний нейтралітет і "фсьо" до фєні.................. як під час ІІ Світової так і під час розпаду СРСР. Бабло перестало іти з одного джерела, які питання - прийде з іншого.......
  • 0

#60 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2008 – 17:10

Нічо-нічо, цілком можливо, шо у московітів ше попереду в недалекому майбутньому не одна трагедія порушення територіальної цілісності...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних