Перейти до вмісту

Вживання протеїнів та стероїдів

Повідомлень в темі: 143

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2009 – 21:50

Halka (4.01.2009 21:21) писав:

Хочете здивуватись? Як думаєте в кого живіт більшим виросте в людини яка мало рухається чи в людини яка їсть протеїни, і їх з користю не витрачає? :happytwo:

Влаштуємо експеримент? Чи дасте мені посилання на матеріали наукового дослідження?
  • 0

#42 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2009 – 22:03

-=VJ=- (4.01.2009 22:50) писав:

Влаштуємо експеримент? Чи дасте мені посилання на матеріали наукового дослідження?
Ой, не знала що для загальновідомих фактів серед людей, треба спеціальне дослідження для таких особистостей як Ви?
Подумайте логічно перш ніж писати :happytwo:
  • 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 22:43

Halka (4.01.2009 22:03) писав:

Попросив би наступного разу десять раз подумати, перш ніж флудити в темі беззмістовними фразами. Нема чого сказати - краще промовчіть. Тут на форумі є безліч інших тем - пошукайте собі до смаку.
  • 0

#44 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 22:48

Попросила б не ображати людей, вважаючи себе всезнайкою. Якщо я щось пишу,значить я в своїх словах впевнена, і якщо вони Вам не подобаються, то можете і надалі дотримуватись своєї неправильної думки.
  • 0

#45 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 23:10

Схиляюсь до думки Мігеля, бо протеїни, як би їх не модифікували не виходять за рамки дитячого харчування типу "Малиш". А якщо їсти те дитяче харчування пачками і мало рухатися, то що буде? отож бо...
  • 0

#46 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.01.2009 – 23:17

-=VJ=- (4.01.2009 13:00) писав:

Цікаве словосполучення. Прямо "масло масляне".
Це ж скільки треба розуму щоб таке написати???? Білки і протеїни це не синоніми!!!
Білки - це загальна назва високомолекулярних природніх органічних речовин, що складаються з амінокислот сполучених пептидними зв'язками.
За складністю будови білки ділять на протеїни і протеїди.

Протеїни — це прості білки, у процесі гідролізу вони утворюють тільки амінокислоти. Протеїди являють собою сполуку простого білка з якоюсь речовиною небілкової природи, під час гідролізу окрім амінокислот дають інші сполуки (глюкозу, фосфорну кислоту тощо). У зернах злакових містяться в основному прості білки, протеїдів є незначна кількість.

На основі класичної роботи американського вченого Т. Осборна (1907 р.) протеїни розподіляють на чотири групи залежно від розчинності: альбуміни, гло­буліни, проламіни, глютеліни.

Альбуміни — прості білки, розчинні у воді, мають відносно невелику молекулярну масу. Представником їх є лейкозин пшениці, жита, ячменю.

Глобуліни — білки, розчинні у слабких розчинах нейтральних солей, містяться в зерні всіх злакових культур, як і аль­буміни, є повноцінними білками.

Масова частка альбумінів І глобулінів у борошні становить 15-20% загальної маси білків.

Проламіни — білки, розчинні у 60-80%-ному етиловому спирті. До найбільш вивчених білків цієї групи належать гліадини пшениці та жита, гордеїн ячменю, зеїн кукурудзи. З біологічної точки зору вони не досить повноцінні, бо мають незначний вміст лізину, іноді триптофану.

Глютеліни — білки, розчинні у слабких розчинах лугів (0,2-2,0%), До них належать глютенін пшениці та жита. У харчовому відношенні ці білки, як і про­ламіни, мають низьку біологічну цінність.
Ото всьо вчили на "технології хліба" мого університету...

Отож хочеться написати Вам зауваження Вашими ж словами...

Цитата

Попросив би наступного разу десять раз подумати, перш ніж флудити в темі беззмістовними фразами. Нема чого сказати - краще промовчіть. Тут на форумі є безліч інших тем - пошукайте собі до смаку.

Повідомлення відредагував Miguel: 04.01.2009 – 23:32

• 0

#47 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 23:34

ВАНСИТОН 40 без оболочки!!! рулить

(єдина незручність - треба його молоти на млинку, як кавові зерна)

http://www.delmas.kiev.ua/products/vansito...siton-40-bo.htm
http://fatalenergy.c...ewsid=148248956

але якшо програма до д-пи, то ніякий Вансітон не поможе.
  • 0

#48 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 07:42

Аничка (4.01.2009 23:34) писав:

(єдина незручність - треба його молоти на млинку, як кавові зерна)

Що за ...? Хочеться порошкового "Вансітону" - то купуйте собі на здоров'я, особисто я лише його і вживав. Для чого молоти таблетований - робити нема чого?

Miguel (4.01.2009 23:17) писав:

Це ж скільки треба розуму щоб таке написати???? Білки і протеїни це не синоніми!!!
Білки - це загальна назва

Гарно вмієте цитувати - тільки б ще джерело вказували - http://www.proxleb.com/sirjo/muka/himsosta...ija-bilkiv.html

З якого Ви, до речі, дуже негарно витерли перше речення - "За складністю будови білки ділять на протеїни і про­теїди." - яке надто вже не вписується в Ваше бажання пофлудити. А оскільки я флудерів терпіти не можу, то з Вами розмову закінчено - принаймні поки не навчитеся писати конструктивно.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.01.2009 – 07:38

• 0

#49 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 09:23

-=VJ=- (5.01.2009 07:42) писав:

Гарно вмієте цитувати - тільки б ще джерело вказували - http://www.proxleb.com/sirjo/muka/himsosta...ija-bilkiv.html

З якого Ви, до речі, дуже негарно витерли перше речення - "За складністю будови білки ділять на протеїни і про­теїди." - яке надто вже не вписується в Ваше бажання пофлудити. А оскільки я флудерів терпіти не можу, то з Вами розмову закінчено - принаймні поки не навчитеся писати конструктивно.
Якщо Ви не помітили, то це речення є в моєму пості. Читайте уважніше.
До речі, двоє моїх колишніх викладачів (одна кандидат, а інша доктор технічних наук) є постійними дописувачами того сайту.
І, цікаво в чомуж тут флуд? В розмові про протеїни і бідлки в темі про "протеїни і стероїди"?
  • 0

#50 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 09:53

Miguel (5.01.2009 09:23) писав:

І, цікаво в чомуж тут флуд?

В "словоблудді". Якщо Вам треба пояснювати, що речення "білки і протеїни" таке ж неправильне, як "огірки і корнішони" чи "українці і кияни" - то особисто я це робити не збираюся. Тим паче, що тема про специфіку вживання протеїнів, а не про неправильність вживання тавтологій.
  • 0

#51 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 10:29

Мені пояснювати? Це я намагаюся пояснити, що протеїни є білками, але не всі білки є протеїнами. Не можна говорити "Кияни" маючи на увазі всіх "Українців"... Невже це так важко зрозуміти?
  • 0

#52 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 05.01.2009 – 10:58

Вареник (4.01.2009 23:10) писав:

Схиляюсь до думки Мігеля, бо протеїни, як би їх не модифікували не виходять за рамки дитячого харчування типу "Малиш". А якщо їсти те дитяче харчування пачками і мало рухатися, то що буде? отож бо...
Погоджуюсь. Мій двоюрідний брат коли тренувався (бодібілдінг), то постійно вживав сирі яєчні білки і якісь страшенно дорогі суміші. Але одного разу отримав травму тому не міг тренуватися, проте всерівно продовжував вживати ті речі, хоча і в менших дозах. Так от він почав за 2 тижні жирком запливати. Я в хімії не дуже шарю, але факти є факти.
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 11:48

Miguel (5.01.2009 10:29) писав:

Не можна говорити "Кияни" маючи на увазі всіх "Українців"... Невже це так важко зрозуміти?

Отже, говорячи про всіх українців треба казати "усі українці і кияни". Чудово. :happytwo:
Все, цей тупий флуд на лінгвістичну тему з свого боку я припиняю. Можете далі самі з собою спілкуватись, у Вас це чудово вийде.

Tybalt (5.01.2009 10:58) писав:

Погоджуюсь. Мій двоюрідний брат коли тренувався (бодібілдінг), то постійно вживав сирі яєчні білки і якісь страшенно дорогі суміші. Але одного разу отримав травму тому не міг тренуватися, проте всерівно продовжував вживати ті речі, хоча і в менших дозах. Так от він почав за 2 тижні жирком запливати.

Після активних занять спортом усі спортсмени запливають жирком, бо тіло повертає собі форму, котру йому запрограмовано генетично - це аксіома. І неправильне харчування (а воно у нас у всіх здебільшого неправильне) може лише пришвидшити цей процес - до чого тут протеїнові суміші? Ви ще кисень, який вони вдихають, та воду, яку п'ють, в цьому звинуватьте.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 05.01.2009 – 11:51

• 0

#54 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 22:32

Звичайно, коли тобі показують шо ти не правий, найлегше сказати : "Ви всі придурки, і я з вами говорити не збираюсь", розвернутися і піти тіпа "ви нищі за мене", а насправді хоча б спробували подумати так як всі, а не так як тільки Ви.
Не пренижуйтесь.
  • 0

#55 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.01.2009 – 23:18

Я звичайно теж не "спєц" з органічної хімії, хоча були часи, що й на олімпіади відсилали. Вже забув майже повністю. Але чомусь завжди вважав , що білки і протеїни- це тотожні поняття (не буду стверджувати, що синоніми).

Більше того - якщо подивитись у словники іноземних мов, то слово "protein" (маю на увазі корінь слова) означає білок українською. І іншого аналогу дуже часто просто не існує.

Крім того для мене теж велике диво, що якимось чином білки (не маю на увазі яєчні білки, чи білки ті що в лісі живуть) в організмі можуть перетворюватись в жири, перший раз про таке чую.

Якщо можна , шановне панство, посилання на якісь наукові статті, бо я в шоці з моїх залишків "хімічних" знань.

Вареник (5.01.2009 00:10) писав:

Так воно ніби і так, але не зовсім так!!! До складу дитячого харчування входять не тільки білки чи протеїни...

Повідомлення відредагував yushchenko: 05.01.2009 – 23:24

• 0

#56 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 10:55

yushchenko (5.01.2009 23:18) писав:

Якщо можна , шановне панство, посилання на якісь наукові статті, бо я в шоці з моїх залишків "хімічних" знань.

Шановне панство нічого не знає про те, як написати три слова українською без помилок - який серйозних статей Ви від них очікуєте, пане? :) Вони просто упевнені, що білки перетворюються на жири, як колись люди були упевнені в тому, що земля пласка і сонце крутиться навколо неї. На втрачайте час...
  • 0

#57 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень

Відправлено 07.01.2009 – 19:15

-=VJ=- (6.01.2009 10:55) писав:

Шановне панство нічого не знає про те, як написати три слова українською без помилок - який серйозних статей Ви від них очікуєте, пане? :) Вони просто упевнені, що білки перетворюються на жири, як колись люди були упевнені в тому, що земля пласка і сонце крутиться навколо неї. На втрачайте час...

Шановний пане, спеціально для Вас (бо вже дістали-сте):

Доля вуглецевого скелету звичайних L-альфа-амінокислот
-------------------------------------------------------------------------------
Перетворюються на амфіболічні інтермедіати, з яких утворюються:

глікоген (глюкогенні амінокислоти) - Ala Hyp

жир (кетогенні амінокислоти) - Leu

глікоген або жир (глюкогенні або кетогенні амінокислоти)
Ile Arg Met
Lys Asp Pro
Phe Cys Ser
Trp Glu Thr
Tyr Gly Val His

продовження та деталізація процесів - в наступних джерелах:

http://humbio.ru/hum...em/002599fd.htm
http://www.xumuk.ru/biologhim/
http://www.distedu.ru/edu11/map.php

...це гарні підручники з біохімії.

Уважно їх почитайте перед тим, як тут когось "грузити" своїми безпідставними наїздами, заснованими лише на фантазіях.

Повідомлення відредагував Аничка: 07.01.2009 – 19:21

• 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.01.2009 – 21:34

Аничка (7.01.2009 19:15) писав:

Шановний пане, спеціально для Вас (бо вже дістали-сте):

І не збирався - навіщо самі дістаєтесь? :)

Аничка (7.01.2009 19:15) писав:

Доля вуглецевого скелету звичайних L-альфа-амінокислот

Погано аргументуєте - нормального пояснення так і не надали.
Але зараховую, оскільки нагадали мені про катаболізм вуглецевих скелетів :) Старість не радість :)

P.S. Користуючись нагодою вибачаюсь за першу відповідь щодо молотого Вансітону - захопився дискусією і вельми неввічливо сформулював своє здивування до нового її учасника, визнаю Зображення
  • 0

#59 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 10.05.2010 – 15:15

Олеська (15.01.2008 14:02) писав:

Не розумію хлопців, які вживають ту гидоту... Невже вони думають, що купа м"яса - то гарно?
протеїни вживають, якшо не вистачає повноцінного харчування, і тільки на протеїнах ніколи не станеш "купою м"язів")
  • 0

#60 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 15:21

прикол в тому що люди не розуміють того, що припустимо синтол і протеїновий коктейль - це абсолютно різні речі, і валять все докупи
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних