Перейти до вмісту

Вживання протеїнів та стероїдів

Повідомлень в темі: 143

#21 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 21.03.2008 – 10:28

Нещодавно надибав в неті інфу про типу "нешкідливий стероїд" - рослинний стерин "Анастан"
Хтось може вже щось чув про це?
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.03.2008 – 10:51

Перегляд дописуStuff (21.03.2008 10:28) писав:

Нещодавно надибав в неті інфу про типу "нешкідливий стероїд" - рослинний стерин "Анастан"
Хтось може вже щось чув про це?
Пан Стафф нафіг вам стероїди, ви готуєтесь до конкурсу бодібілдерів чи важкою атлетикою на старості років вирішили займатися ?)

Пан Стафф той сайт треба в розділ гумор, особливо рубрику " Нам пишуть"

Цитата

Но после того как я снял футболку (я специально занимался в футболке, чтобы через месяц сразу увидеть разницу между тем, что было и тем, что стало) и все друзья увидели, что это не обман.
:rolleyes: :ura: :tryzub: :lol: . Пацанчіг місяць ходив у футболці, навіть не мився)))

Цитата

Начал принимать, результат ощутил через полторы недели – начали расти мышцы.
нефигасє... Або брехня, або стероїд ядерний.

Цитата

Мне мой друг посоветовал ваш Анастан. Он сам качался на нем. Ему здорово помогло. Он раскабанел, банка вообще здоровая.
:D :) :prapor3: Свиней годувати треба цим Аністаном.

і взагалі цю всю фігню, якщо вже є велика необхідність, треба приймати під наглядом тренерів або лікарів. Знаєте як воно буває.....хтось нажреться протеїнів або стероїдів, так у нього або дупа виросте або пузо)) А то почитав цей сайт, так його жруть пачками хто попало)
  • 0

#23 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 11:10

Маркосе,я ж не казав, що збираюсь вживати стероїди, не переживайте так :rolleyes:
  • 0

#24 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.03.2008 – 11:27

Кібер-воїни))

Зображення
  • 0

#25 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 11:37

Це фотожоп чи "хімік"? :gryzin:
  • 0

#26 Гість_Gordon Freeman_*

• Гості

Відправлено 18.04.2008 – 22:33

Що мені їсти чи можливо, приймати, щоб трохи набрати ваги (ТРОХИ, не хочу бути ходячим шкафом, але ї худим залишатись не хочу) і щоб важкі тренування давали кращий результат?!!!
  • 0

#27 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.01.2009 – 23:13

Перегляд дописусилач (14.01.2008 20:20) писав:

Як ви ставитесь до вживання протеїнів ? Чи наносять вони якусь шкоду на організм? :D

Я відношусь до цього негативно. Спорт - це змагання двох або більше атлетів, вони повинні чесно мірятись своїми силами.
Звичайно такі припарати приносять шкоду організмі.
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 11:23

Перегляд дописуD1m{@} (1.01.2009 23:13) писав:

Звичайно такі припарати приносять шкоду організмі.

ти вегетаріанець?
  • 0

#29 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 13:15

Назва у теми гарна - на кшталт "Вживання м'яса і самогону" або "...чаю і амфетаміну"))

Протеїни? Та на здоров'я, якщо воно це дозволяє - головне не дуріти і не їсти лише їх, а ще - значну роль грає виробник (читай "сировина та якість обробки і очищення"). Ще креатин непогана штука, але теж якщо якісний.
До речі, вітамінчики, гарний сон і збалансоване харчування набагато важливіші за зайві скількісь грамів білку.

А от стероїди... Ну, якщо хтось вже майже МСМК, але трохи не дотягує...))) Ото хіба що. А просто аби було мнєсо на кістках - воно-то буде, але сумнівна ціна такої м'язомаси.

Повідомлення відредагував Файний нік: 03.01.2009 – 13:20

• 0

#30 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 03.01.2009 – 15:37

На рахунок стеройдів - я проти.
А на рахунок протеїну то при дозованому вживанні і при номінальних і резулярних навантаженнях в тому нічого поганого нема. Справа в тому, що протеїн це білок, а білок необхідний для росту (в тому числі і м'язів). З повітря м'язи не виростуть, але тут є одне "але", тобто якщо людина жертиме протеїн і при цьому не буде тренуватися, то орзанізм не витрачатиме його на ріст м'язів, а відкладатиме це все добро перетворюючи його в сало.
Жерти протеїн з магазину спорт.харчування дорого (і до того ж його люблять крохмалем розбавляти...), краще їсти каші: для початківців Малиш підійде, а для підтримання маси - рисова каша!!! Рисова каша - то суперова річ, я бачив як на тому "пальному" хлопці в качалці за рік серйозно розкачувалися...
Ще одне - організм. Від особливості організму теж багато чого залежить... перше - якщо в людини своєрідний обмін речовин "що зайшло, то і вийшло" і нічого не затримується, то нам тренер нірабол (здається так називається....) давав, то для засвоєння їжі (не хімія). друге - особливість з'єднання м'язів з кісткою. Якщо напружити біцепс то на внутрішній стороні локтевого суглоба можна намацати сухожилля, яким той м'яз з'єднаний з кісткою (товщиною як антенний кабель). Так от, чим дальше від локтевого суглобу знаходиться місце з'єднання сухожилля з кісткою, тим більша перспектива розкачати м'яз.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 17:14

Перегляд дописуMiguel (3.01.2009 15:37) писав:

якщо людина жертиме протеїн і при цьому не буде тренуватися, то орзанізм не витрачатиме його на ріст м'язів, а відкладатиме це все добро перетворюючи його в сало.

Перетворення білків на жири - оце сила. Пане Miguel, Вам треба терміново вручити Нобелівську премію з хімії.
  • 0

#32 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 18:26

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2009 17:14) писав:

Перетворення білків на жири - оце сила. Пане Miguel, Вам треба терміново вручити Нобелівську премію з хімії.
не потрібно до слів чіплятися... оскільки це тема не про хімію (біохімію) то я вирішив не апелювати складними хімічними термінами і не розписувати складні формули і процеси.

Цитата

Так что же такое белки? Это активные участники основных проявлений жизни в беспрерывном обмене веществ, строительный материал в обновлении клеток и тканей.
А тепер подумайте - якщо м'язова діяльність при надмірному вживанні білків буде мінімальною, тобто білки не витрачатимуться на "побудову" м'язових волокон, то на "побудову" тканин якого типу буде витрачати білок наш з Вами заощадливий і економний організм? :)
  • 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 20:12

Перегляд дописуMiguel (3.01.2009 18:26) писав:

не потрібно до слів чіплятися... оскільки це тема не про хімію (біохімію) то я вирішив не апелювати складними хімічними термінами і не розписувати складні формули і процеси.

Не схоже, що Ви б це змогли.

Перегляд дописуMiguel (3.01.2009 18:26) писав:

на "побудову" тканин якого типу буде витрачати білок наш з Вами заощадливий і економний організм? :)

Ви б головою подумали, чи що. Ви коли в борщ пересипаєте забагато солі, вона що, призводить до збільшення кількості буряку?
  • 0

#34 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 20:21

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2009 20:12) писав:

Не схоже, що Ви б це змогли.
Можу Вас здивувати - зміг би. В університеті вивчав 5 хімій: органічна, неорганічна, аналітична, фізколоїдна і біохімія. А університет спрямований на харчову галузь. Зараз я там викладаю.

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2009 20:12) писав:

Ви б головою подумали, чи що. Ви коли в борщ пересипаєте забагато солі, вона що, призводить до збільшення кількості буряку?
Це Ви, пане, головою подумайте, або в гуглі порийтеся... До речі буряк - рослина, складається з клітин, а сіль - мінерал кристалічної структури...
Але якщо я насиплю багато солі в борщ, то об'єм і/або вага борщу збільшиться...
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 23:12

Перегляд дописуMiguel (3.01.2009 20:21) писав:

Можу Вас здивувати - зміг би. В університеті вивчав 5 хімій: органічна, неорганічна, аналітична, фізколоїдна і біохімія. А університет спрямований на харчову галузь. Зараз я там викладаю.

А, на харчову галузь - вчили, як приготувати з яєць порошок... Тоді зрозуміло, звідки такі глибокі знання про білки, жири, амінокислоти, глюкозу, побудову м'язевих волокон, гліколіз і усі такі інші розумні слова по темі.

Я Вас розчарую - те, що яєшня, підсмажена на олії, стає масною, ще не значить, що білки перетворюються на жир.

А щодо викладання, то Ви мене не здивували - щодо якості освіти в Україні у мене нема жодних ілюзій. Сам в свій час не лише вчив тих самих п"ять хімій, причому не в харчовій галузі, а в області безпосередньо фізіології, а й працював в "рідному" університеті більше шести років. Тому чудово знаю. чого варті наші викладачі.

Перегляд дописуMiguel (3.01.2009 20:21) писав:

До речі буряк - рослина, складається з клітин, а сіль - мінерал кристалічної структури...

Ну раз Вам в гугл, або принаймні підручники, ліньки лізти, то доведеться маленький лікбез провести.
Так, буряк - рослина, а сіль - кристалічна речовина (мінерал, якщо вже про нього згадувати, називається "галіт", а не "сіль").
Якщо ж вже йти за аналогією, то нагадаю, що білки - це ланцюжки амінокислот, з яких після їх розщеплення будуються білки організму, в тому числі м'язів, а ліпіди - це похідні жирних кислот, які в організмі розщеплюються, вивільняючи енергію.

Для простоти перекладаю на зрозумілі всім речі: жири - це бензин, який заливають в машину, аби вона їхала, а білки - це залізо, з якого машина зроблена. І казати, що із заліза можна зробити паливо - це просто верх непрофесійності.

А щодо Вашого питання, куди дівається надлишок білкового "заліза" - відкрию таємницю. Якщо спрощено: надлишок амінокислот переробляється організмом і виводиться з нього - частково з сечовиною (через це аналізи сечі завжди здаються натщесерце), частково з каловими масами, щоправда перед цим вони можуть загнивати в кишечнику, порушуючи мікрофлору та викликаючи здуття.
  • 0

#36 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.01.2009 – 23:32

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2009 23:12) писав:

Для простоти перекладаю на зрозумілі всім речі: жири - це бензин, який заливають в машину, аби вона їхала, а білки - це залізо, з якого машина зроблена. І казати, що із заліза можна зробити паливо - це просто верх непрофесійності.
...для простоти скажу, що бензин, який заливають у машину - це вуглеводи, жири - це скоріше внутрішня оббивка машини. :) А взагалі, алегорії - це зло...
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 23:40

Перегляд дописуГетьман (3.01.2009 23:32) писав:

...для простоти скажу, що бензин, який заливають у машину - це вуглеводи

Он як. Енергетична цінність 1 грама жиру - 9 ккал, 1 грама вуглеводнів - 4 ккал. Ви коли-небудь бачили машину, в якій "внутрішня оббивка" більш енергомістка, аніж паливо?

Перегляд дописуГетьман (3.01.2009 23:32) писав:

А взагалі, алегорії - це зло...

Так отож.
  • 0

#38 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 10:33

Дивно, будь-який качок, незнаючи тих розумних фраз які пише пан -=VJ=-, не "працювавши в області фізіології 6 років..." і не вчивши 5 хімій (незалежно від напрямку освіти хімія залишається хімією), не лазивши в гуглі точно знає (не рідко на власному досвіді перевіривши) що якщо продовжувати вживання протеїнів і білків, і при цьому зменшувати навантаження чи взагалі припинити тренування то, в першу чергу живіт, а в другу чергу дупа почне заростати жиром (незалежно віж його точної назви, складу чи структури).
А це загальновідоме явище, доведене на практиці...
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2009 – 13:00

Перегляд дописуMiguel (4.01.2009 10:33) писав:

протеїнів і білків

Цікаве словосполучення. Прямо "масло масляне".

Перегляд дописуMiguel (4.01.2009 10:33) писав:

зменшувати навантаження чи взагалі припинити тренування то, в першу чергу живіт, а в другу чергу дупа почне заростати жиром

Я Вас, мабуть, дуже здивую, але живіт та дупа ростуть при малорухомому способі життя навіть у звичайних людей, і навіть якщо вони не п'ють протеїни.
  • 0

#40 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2009 – 21:21

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2009 14:00) писав:

Я Вас, мабуть, дуже здивую, але живіт та дупа ростуть при малорухомому способі життя навіть у звичайних людей, і навіть якщо вони не п'ють протеїни.
Хочете здивуватись? Як думаєте в кого живіт більшим виросте в людини яка мало рухається чи в людини яка їсть протеїни, і їх з користю не витрачає? :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних