Перейти до вмісту

Вживання протеїнів та стероїдів

Повідомлень в темі: 143

#141 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.08.2013 – 06:53

• 0

#142 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 30.08.2013 – 22:06

• 0

#143 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 31.08.2013 – 01:24

Перегляд дописуPavlo_Taiko (10.08.2013 – 06:53) писав:

Знаю таких, хто стартанув з хімії, і потім вдалось затримати результат. Тобто ніби нічого і не злили.
В підтвердження того - успішно пройдений допінг-тест ;)

Та і на відео культурист, а мене більше цікавлять силові види (пауерліфтинг).
Якщо говорити про мої силові показники, то я 2 останніх роки практично стою на місці (лише трохи додав). Виною тому - погана генетика, але я ж не розчаровуюсь.

Як мені розказували, зараз почали дуже жорстко відноситись до допінг-контролю. Ну є багато федерацій пауерліфтингу, де особливо нічого не перевіряють. Але є державна і головна організація - IPF, або Федерація Пауерліфтингу України (ФПУ). Так ось, дуже багато в останній час позитивних проб. А щоб досягти всього самому, то треба 5-10 років тренуватись тільки до КМС., і то далеко не факт. Ось такі справи. Тепер я почав вірити, шо там все майже чесно :)

Можу лише припустити, що вдається стартувати з хімії і затримати результат (а не все зливається, як каже на відео) за допомогою потужного комплексу спортивного харчування. Наприклад, креатин HCl, кажуть, більш ефективний за простий креатин. Ну і все інше не стоїть на місці. БЦАА, протеїни (КСБ, казеїн), передтренувальні комплекси, вітаміни, трибулуси всякі і т.д.

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 31.08.2013 – 01:34

• 0

#144 ca1m

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 13.07.2014 – 11:17

Для початку, протеїн - це білок. Для того щоб організм прогресував, йому необхідне паливо, яке він отримує від їжі, якщо організм займається багато, то часто палива (їжі) буває не достатньо, тому варто вживати протеїнові коктейлі, адже шлунку буде простіше перетравлювати та засвоювати корисні речовини. Якщо ти боїшся, або свято переконаний що протеїн це зло, попробуй приготувати протеїнові коктейлі в домашніх умовах.

Повідомлення відредагував Kassandra: 13.07.2014 – 22:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних