Перейти до вмісту

Заради чого варто жити?

Повідомлень в темі: 712

#661 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 23.06.2010 – 23:59

Перегляд дописузмій (23.06.2010 22:57) писав:

А взагалі бачу Ви б на цей недолік очі незмогли б закрити.)))

Перегляд дописузмій (23.06.2010 23:26) писав:

Ну а Ви належете до тих кого це дратує. Схоже так?

Перегляд дописузмій (23.06.2010 23:46) писав:

Схоже Ви б на це очі не закрили.))
повтори це ще декілька раз
  • 0

#662 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Африка

Відправлено 24.06.2010 – 00:06

Перегляд дописучорно-біла (24.06.2010 00:59) писав:

повтори це ще декілька раз
Тю, я просто уточнював, думав Ви подумали що цей недолік стосуєть лише дівчат в моїй розповіді. Не хочете не відповідайте, нічого не маю проти.)
  • 0

#663 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 01:32

Перегляд дописуВакуОлька (24.06.2010 02:11) писав:

Неймлесе,можна економити на нацюцюрниках і маючи дітей.. тілько тре знати як:angry12:
Та тоді який вже зміст.. одним спиногризом більше, одним менше... :happy1:
  • 0

#664 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 24.06.2010 – 02:57

Перегляд дописуВакуОлька (24.06.2010 02:11) писав:

ха.. Народження дітей є сенсом для всіх і кожного, але не всі це розуміють чи усвідомлюють одночасно.. Для деяких момент бажання мати дітей може прийти надто пізно..

ОМГ. та ви що, люди?О__О. Я згодна, що діти - це важливо, добре, потрібно і так далі. Але сенс життя????Я розумію в певних випадках дитина стає сенсом життя у деяких батьків, але так поголовно насаджувати цю ідею.... Що прямо у всіх-всіх-всіх має бути єдиний спільний сенс життя - діти. :happy1: ну то яка демократія? яка свобода вибору? всім на конвеєр і народжувати. і побільше, побільше. Щоб сенс життя став ще повнішим.
  • 0

#665 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.06.2010 – 07:35

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 03:57) писав:

ОМГ. та ви що, люди?О__О. Я згодна, що діти - це важливо, добре, потрібно і так далі. Але сенс життя????
Я розумію в певних випадках дитина стає сенсом життя у деяких батьків, але так поголовно насаджувати цю ідею.... Що прямо у всіх-всіх-всіх має бути єдиний спільний сенс життя - діти. :happy1: ну то яка демократія? яка свобода вибору? всім на конвеєр і народжувати. і побільше, побільше. Щоб сенс життя став ще повнішим.
Ех, доведеться цитувати повністю...

3d6 сказав:

Для ответа на этот вопрос, нам нужно сначала определиться с другой позицией: а именно, хорошо ли что существует человечество вообще (включая самого читателя этого поста), или плохо? Сразу оговорюсь, что "хорошо" в данном случае - это то, за что бы голосовал читатель в случае проведения всенародного референдума по данному вопросу, а "плохо" - соответственно то, против чего он бы голосовал.
Тем людям, которые считают, что это плохо, я могу только посоветовать заняться разработкой вируса, который будет способен надежно истребить нашу цивилизацию. Это является наиболее разумным действием при такой позиции, и конечно убеждать их в необходимости продолжать род я не могу.
Те кто считает, что это ни хорошо, ни плохо, должны крепко подумать. Если ответ по-прежнему неясен, то я опять же не могу ничего посоветовать.
...
Участие может принимать три основные формы: развитие культуры, как основного средства эволюции, производство материала для формирования разумных существ (т.е. детей), и формирование разумного существа из исходного материала (т.е. воспитание).
Причем человек, сделавший действительно существенный вклад в развитие культуры взамен создания новых разумных существ, вполне заслуживает одобрения. Однако есть одна маленькая деталь. Ключевую роль в этом процессе играет смерть. Разумные существа со временем умирают, и, в случае если они не смогли передать свой вклад в эволюцию культуры обществу, их жизнь с точки зрения эволюции разума была практически бессмысленной.
Вот в этой передаче своего вклада обществу и зарыта собака. Когда речь идет о чисто научном вкладе - его можно выразить в статьях, которые воспримет научной сообщество. Если это вклад в искусство - он может быть выражен картинами, стихами, музыкой или как-либо иначе. Но что делать с той частью культурного вклада, который включает в себя мировоззрение, в значительной мере интуитивное понимание мира, оптимальных правил поведения, закономерностей устройства общества, которые не могут быть выражены в кратких однозначных формулировках? Со смертью человека это уходит из общечеловеческой культуры целиком и полностью, хотя это как раз все то, что составляло индивидуальность.
Однако именно в процессе воспитания собственного ребенка этот вклад сохраняется - возможно, ребенок его переработает, изменит под себя, но он безусловно его воспримет практически полностью.
Таким образом, человек, не воспитавший за свою жизнь ни одного ребенка, и не являющийся при этом гением науки/искусства, фактически исключил себя из эволюции разума на Земле, поскольку культурные достижения "среднего человека", остающиеся потомкам, равны примерно нулю по сравнению с тем пластом, который он несет в себе. Да, в некоторых случаях особо нехороших людей исключение из эволюции бывает правильно (в частности, те чайлдфри, которых я отнес к первой группе, поступают абсолютно верно). Тем не менее, в большинстве ситуаций это вовсе не так.
И даже весьма посредственные родители почти всегда вносят в эволюцию человечества вклад существенно больший, чем бездетные.
(с) http://3d6.livejournal.com/7216.html
  • 0

#666 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 08:05

zav

не варто було аж так для мене старатися. я прочитала цей текст ще тоді, коли ти дав на нього лінк. він на 90% складається з води, але хай вже, то ж ЖЖ, а не науковий журнал, все таки.
Основна думка - немає дітей - немає вкладу в історію, еволюцію історії Землі. Виникає питання - ну і що? ну немає вкладу, чому це погано?
Крім того ти знаєш, що більшість геніальних людей(якщо не всі)) є психічно хворими. Дуже великий ризик того, що дітям передасться саме ця його негативна сторона. так що про вклад в еволюцію історії ще можна посперечатися.
ПС. Нічого не маю проти дітей. Навпаки. Але таке ставлення до сім"ї і сенсу життя людини мене, гм, дивує.

Повідомлення відредагував Ласочка:): 24.06.2010 – 08:06

• 0

#667 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 24.06.2010 – 08:19

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 09:05) писав:

Основна думка - немає дітей - немає вкладу в історію, еволюцію історії Землі. Виникає питання - ну і що? ну немає вкладу, чому це погано?
Треба робити вклад у історію/еволюцію самому, бо діти, це досить таки ненадійний варіант, хтозна, що з них виросте.
Діти - це вселенське зло, вони як коти, таякби милі а насправді - зло.
  • 0

#668 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 08:49

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 09:05) писав:

не варто було аж так для мене старатися. я прочитала цей текст ще тоді, коли ти дав на нього лінк. він на 90% складається з води, але хай вже, то ж ЖЖ, а не науковий журнал, все таки.
Крім того ти знаєш, що більшість геніальних людей(якщо не всі)) є психічно хворими. Дуже великий ризик того, що дітям передасться саме ця його негативна сторона. так що про вклад в еволюцію історії ще можна посперечатися.
ПС. Нічого не маю проти дітей. Навпаки. Але таке ставлення до сім"ї і сенсу життя людини мене, гм, дивує.
Ваші питання з очевидними відповідями задобвують, вибачте.
"Поскольку здесь мы рассматриваем только тех, кто считает человечество хорошей затеей, то логичным и последовательным действием будет принять участие в развитии нашего ГРС, отказ же от участия - нелогичен, это примерно как хотеть хлеба, но голосовать против выделения земли под зерно."© 3d6
Ви якщо вважаєте людство "поганим наміром" - так і скажіть. Навіщо ці виправдовування, якісь незрозумілі вимоги вільного вибору тощо?

Перегляд допису:-) (24.06.2010 09:19) писав:

Треба робити вклад у історію/еволюцію самому, бо діти, це досить таки ненадійний варіант, хтозна, що з них виросте.
Почитайте вище зацитований мною текст.

Перегляд допису:-) (24.06.2010 09:19) писав:

Діти - це вселенське зло, вони як коти, таякби милі а насправді - зло.
Але згодом вони виростають і стають добром, гагага!
  • 0

#669 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 14:20

Перегляд дописуzav (24.06.2010 09:49) писав:

Ваші питання з очевидними відповідями задобвують, вибачте.
"Поскольку здесь мы рассматриваем только тех, кто считает человечество хорошей затеей, то логичным и последовательным действием будет принять участие в развитии нашего ГРС, отказ же от участия - нелогичен, это примерно как хотеть хлеба, но голосовать против выделения земли под зерно."© 3d6
Ви якщо вважаєте людство "поганим наміром" - так і скажіть. Навіщо ці виправдовування, якісь незрозумілі вимоги вільного вибору тощо?

Якщо ти вважаєш, що відповіді є очевидними - це не означає що так воно і є. Шизофреніки, наприклад, теж вважають своє мовлення логічним. :happy1:

І досить мені вже той текст надсилати, начебто він є останньою інстанцією.
Ні, людство - це не поганий намір. Виправдовувань немає. я намагаюся зрозуміти дуже дивну для мене позицію. А особливо намагання примусити/переконати людей жити не так як вони хочуть, а так як ти вважаєш за потрібне. та ще й нав"язувати їм свій сенс життя.
  • 0

#670 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 16:06

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 15:20) писав:

Якщо ти вважаєш, що відповіді є очевидними - це не означає що так воно і є. Шизофреніки, наприклад, теж вважають своє мовлення логічним. :happy1:

І досить мені вже той текст надсилати, начебто він є останньою інстанцією.
Ні, людство - це не поганий намір. Виправдовувань немає. я намагаюся зрозуміти дуже дивну для мене позицію. А особливо намагання примусити/переконати людей жити не так як вони хочуть, а так як ти вважаєш за потрібне. та ще й нав"язувати їм свій сенс життя.
Ви мені нагадуєте об'єкт приказки "усі, хто виступають за аборти - вже народилися"©.
Якщо ви не можете подужати зрозуміти доволі мілкий зміст тези "культурные достижения "среднего человека", остающиеся потомкам, равны примерно нулю по сравнению с тем пластом, который он несет в себе"©, то діти могли би вам допомогти, між іншим.
  • 0

#671 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 16:22

Перегляд дописуzav (24.06.2010 17:06) писав:

Ви мені нагадуєте об'єкт приказки "усі, хто виступають за аборти - вже народилися"©.
Якщо ви не можете подужати зрозуміти доволі мілкий зміст тези "культурные достижения "среднего человека", остающиеся потомкам, равны примерно нулю по сравнению с тем пластом, который он несет в себе"©, то діти могли би вам допомогти, між іншим.

ти не вмієш дискутувати :happy1: а ти не можеш подужати доволі прості принципи свободи вибору, які я тобі пояснюю. ну то я ж не пропоную тобі звернутися до дітей) тому що якби дитина сказала щось таке, що(який жах) виходить за твій кругозір, то було б їй лихо і примусове навчання правильному сенсу життя))))
  • 0

#672 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 16:26

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 17:22) писав:

ти не вмієш дискутувати :happy1: а ти не можеш подужати доволі прості принципи свободи вибору, які я тобі пояснюю. ну то я ж не пропоную тобі звернутися до дітей) тому що якби дитина сказала щось таке, що(який жах) виходить за твій кругозір, то було б їй лихо і примусове навчання правильному сенсу життя))))
Зважаючи, що істина одна, то й воля - одна, а свобода є лише помилок.
p.s. О, я бачу, ви краще мене знаєте, що чекає мою дитину, о. А кажете, це я не вмію дискувати, ну, авжеж.
  • 0

#673 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 17:04

Перегляд дописуzav (24.06.2010 17:26) писав:

p.s. О, я бачу, ви краще мене знаєте, що чекає мою дитину, о. А кажете, це я не вмію дискувати, ну, авжеж.

ну чому зразу твою? може ти вихователем працюватимеш, хто його знає.
  • 0

#674 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 19:50

Щоб там люди собі не вибирали, але жити доводиться щоб померти.
  • 1

#675 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.06.2010 – 23:06

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 18:04) писав:

ну чому зразу твою? може ти вихователем працюватимеш, хто його знає.
Та я вже давно... але це таємниця, бґґ.

Перегляд дописупосміховисько (24.06.2010 20:50) писав:

Щоб там люди собі не вибирали, але жити доводиться щоб померти.
Так, життя надзвичайно шкідлива річ зі стовідсотковою смертністю.
  • 1

#676 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 25.06.2010 – 02:29

Перегляд дописуЛасочка:) (24.06.2010 03:57) писав:

ОМГ. та ви що, люди?О__О. Я згодна, що діти - це важливо, добре, потрібно і так далі. Але сенс життя????Я розумію в певних випадках дитина стає сенсом життя у деяких батьків, але так поголовно насаджувати цю ідею.... Що прямо у всіх-всіх-всіх має бути єдиний спільний сенс життя - діти. :happy1: ну то яка демократія? яка свобода вибору? всім на конвеєр і народжувати. і побільше, побільше. Щоб сенс життя став ще повнішим.
Да, єсть такі батьки (точніше, матері), які спочатку ради дітей кидають роботу, а потім всю решту життя пиляють цих дітей, мол, я жила для тебе, все тобі оддала, і т.д. і т.п. ...
  • 1

#677 Гість_KiDD_*

• Гості

Відправлено 13.08.2010 – 17:47

Взагалі, сенсу життя немає, то ж немає для чого жити. більшість людей не може спокійно жити з цією думкою, тому починаються пошуки..
можеш ти усвідомити, що сенсу життя і його продовження немає, і жити з цим? це страшно, але я думаю, що це так. просто не треба на цьому зациклюватись =)
  • 0

#678 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 13.08.2010 – 17:55

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 01:43) писав:

неуважність? нечутливість? цивілізації??? :) як мені хочеться сміятись з цього фрейда якщо це справді його слова. Почитайте бійцівський клуб, можливо ця книга допоможе вам прависьно(ін май хонест опініон) глянути на 'цивілізацію'. цитую:
і скажіть що нетак! 100, 200, 1000 років - всеодно все зникне, а що таке 1000 років у порівнянні із тим що світові 14 мільярдів років, а час не зупиниться ніколи?
...все так, лише ми з вами сприймаємо все навколо нас в різних масштабах часових і просторових...
  • 0

#679 змій

Писар

• Користувачі
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 18.08.2010 – 23:30

На тому світі дізнаємося вже точно!
  • 0

#680 Дианка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 01.09.2010 – 18:28

Чесно кажучи зайшла сюди сама у пошуку відповіді...Нашукала таке: заради інших(але щоб ці інші розділяли з тобою сенс свого життя), заради мрій , у надії що вони обов'язково збуваються, ну і заради самого життя :yes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних