Перейти до вмісту

Заради чого варто жити?

Повідомлень в темі: 712

#641 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.02.2010 – 20:50

Як казав великий Зігмунт Фрейд
Якщо людина починає цікавитися сенсом життя або його цінністю — це значить, що вона хвора.
А здорова просто живе і насолоджується.
  • -1

#642 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Lviv

Відправлено 10.02.2010 – 20:57

Заради діток, робити все щоб вони були щасливими, ситими, здоровими, розумними, гарненькими))
Заради коханого, заради того щоб кожного ранку просинатись з посмішкою і дивитись як він спунькає з такими смішними губками))
Заради того, що тобі дане життя і воно в тебе одне)
  • -1

#643 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 10.02.2010 – 22:56

заради життя
  • 0

#644 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 23:23

:) Заради створення нового, гарного – того, що викликає добрі почуття, що надихає!
Заради того, щоб поділитись тим найкращим, що маю.
І щоб людям поруч було добре.
Заради досвіду.
щоб ЖИТИ

І заради того, щоб дарувати свою любов, просто і щиро.
Як та свічка, що згораючи дарує світло і тепло.

...Щоб поширювати вогонь у серцях :D.

А ще варто жити заради того, щоб, очистивши своє оточення від сміття, повернути йому Красу.

Повідомлення відредагував ukrainian2007: 10.02.2010 – 23:29

• 0

#645 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 22:11

Чим більше відчуваєш себе органічно інтегрованим в існуючий Світ, тим комфортніше душі, коли матеріальне не домінує...
Коли вмієш користуватись здобутками цивілізації і дарами природи...ну і думаю що Фрейд не помилявся...про те що
над сенсом задумуються ...ті хто зробили себе хворими...через невміння жити...через свою неуважність...нечутливість
духовну сліпоту і глухоту...це вже з власного досвіду вимушеного спілкування з такими представниками роду людського.
  • 0

#646 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.05.2010 – 08:51

На мою думку, сенс життя - в особистісному зростанні і досягненнях.
  • 0

#647 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 00:09

Перегляд дописуВадя Ротор (24.05.2010 09:51) писав:

На мою думку, сенс життя - в особистісному зростанні і досягненнях.

:happy1:
Як я з Вами згоден!

Бо ж який процес постійно триває у природі?
— Еволюція, розвиток.
Тож розвиваючись самі, ми сприяємо природному процесу. І сама природа підтримуватиме нас у цьому.

І суспільству так само стає краще, коли в ньому переважають високорозвинені люди.
Тож варто розвиватись самому і сприяти особистісному розвиткові інших.

І саме свідомі і високорозвинені люди можуть впливати на те, що відбувається в країні.
Саме такі люди своїми досягненнями покращують рівень життя навколо себе.
  • 0

#648 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Дрогобич/Київ

Відправлено 11.06.2010 – 00:43

Перегляд дописуПастух (9.03.2010 23:11) писав:

Чим більше відчуваєш себе органічно інтегрованим в існуючий Світ, тим комфортніше душі, коли матеріальне не домінує...
Коли вмієш користуватись здобутками цивілізації і дарами природи...ну і думаю що Фрейд не помилявся...про те що
над сенсом задумуються ...ті хто зробили себе хворими...через невміння жити...через свою неуважність...нечутливість
духовну сліпоту і глухоту...це вже з власного досвіду вимушеного спілкування з такими представниками роду людського.

неуважність? нечутливість? цивілізації??? :happy1: як мені хочеться сміятись з цього фрейда якщо це справді його слова. Почитайте бійцівський клуб, можливо ця книга допоможе вам прависьно(ін май хонест опініон) глянути на 'цивілізацію'. цитую:

Цитата

Все, кого ты любил, или бросят тебя или умрут.
Всё, что ты создал, будет забыто.
Все, чем ты гордился, будет со времене выброшено на помойку.

і скажіть що нетак! 100, 200, 1000 років - всеодно все зникне, а що таке 1000 років у порівнянні із тим що світові 14 мільярдів років, а час не зупиниться ніколи?
  • 0

#649 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 11.06.2010 – 00:49

заради сімї
  • 0

#650 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 01:02

Перегляд дописуФабрегас (11.06.2010 01:49) писав:

заради сімї

ага, запропонуйте свою думку жителям бідних африканських країн. Хай живуть заради сімї, хай родять дітей, щоб ті пухли з голоду, і безглуздо померали,і ніхто навіть пальцем не ворухне, чи хочаб сльозинку пустить. Таааак життя має сенс, особливо коли все що тобі треба в тебе є: в пузі повно картоплі-фрі та гамбургерів, а мочовий пузир сигналізує про необхідність звільнитись від переробленої коли...
  • 1

#651 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.06.2010 – 01:07

Перегляд дописуukrainian2007 (11.06.2010 01:09) писав:

:happy1:
Як я з Вами згоден!

А я -ні

Цитата

Бо ж який процес постійно триває у природі?
— Еволюція, розвиток.

Не постійно, а тимчасово. До того часу, коли у Сонечка розпухне животик і воно закриє весь видимий обрій.

Цитата

Тож розвиваючись самі, ми сприяємо природному процесу.
З яких це пір природі знадобилась допомога одного з її утворень ?

Цитата

І сама природа підтримуватиме нас у цьому.

Фігня. На сьогоднішній день ми є вороги. Природа воює проти нас, і навпаки. До підтримки, як до Місяця верхи на черепасі. Якщо, наприклад, високорозвинений інтелектуал, класний спеціаліст по сільському господарству, користуючись передовими технологіями посіє не менш високоінтелектуальні буряки на продвинуті пухнасті грядці, то природа, "от нефіг дєлать", пришле для підримки інтелектуального умніка буревій з градом. Або масу жучків-шкідників та зловредного осоту, поскільки вважає такий процес, на відміну від нас, правильним.

Цитата

І суспільству так само стає краще, коли в ньому переважають високорозвинені люди.

Дохла фантастика. У суспільстві ніколи не переважали високорозвинені люди. Вони навіть не складали бодай половини суспільства, тому що це неможливо по визначенню.

Цитата

Тож варто розвиватись самому і сприяти особистісному розвиткові інших.

Така дитяча думка є комуністичнохристянською. Насправді ж, власний саморозвиток наскільки складний і багатогранний процес, що часу для сприяння розвитку іншим, не залишається.

Цитата

І саме свідомі і високорозвинені люди можуть впливати на те, що відбувається в країні.

Знову фігня. Свідомі і високорозвинені люди ніколи не впливали на те, що відбувається в ті чи інші країні. Цим процесом завжди займаються ідіоти. Високорозвиненим людям в цьому процесі нефіг робить.

Цитата

Саме такі люди своїми досягненнями покращують рівень життя навколо себе.

Нічого вони не покращують. Скоріше наживають собі заздрісних ворогів з абсолютної більшості, котра є, була і буде ідіотами.
От якраз цьому фактору природа залюбки сприяє. А вона помилок не робить.
  • 0

#652 GreenScape

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 01:15

Перегляд дописуБезбожник (11.06.2010 02:07) писав:

А я -ні

Не постійно, а тимчасово. До того часу, коли у Сонечка розпухне животик і воно закриє весь видимий обрій.

З яких це пір природі знадобилась допомога одного з її утворень ?

Фігня. На сьогоднішній день ми є вороги. Природа воює проти нас, і навпаки. До підтримки, як до Місяця верхи на черепасі. Якщо, наприклад, високорозвинений інтелектуал, класний спеціаліст по сільському господарству, користуючись передовими технологіями посіє не менш високоінтелектуальні буряки на продвинуті пухнасті грядці, то природа, "от нефіг дєлать", пришле для підримки інтелектуального умніка буревій з градом. Або масу жучків-шкідників та зловредного осоту, поскільки вважає такий процес, на відміну від нас, правильним.

Дохла фантастика. У суспільстві ніколи не переважали високорозвинені люди. Вони навіть не складали бодай половини суспільства, тому що це неможливо по визначенню.

Така дитяча думка є комуністичнохристянською. Насправді ж, власний саморозвиток наскільки складний і багатогранний процес, що часу для сприяння розвитку іншим, не залишається.

Знову фігня. Свідомі і високорозвинені люди ніколи не впливали на те, що відбувається в ті чи інші країні. Цим процесом завжди займаються ідіоти. Високорозвиненим людям в цьому процесі нефіг робить.

Нічого вони не покращують. Скоріше наживають собі заздрісних ворогів з абсолютної більшості, котра є, була і буде ідіотами.
От якраз цьому фактору природа залюбки сприяє. А вона помилок не робить.

Геніально, підтримую кожне слово. Люблю коли насправді освічена людина вказує місце недуже освіченій :happy1:
  • 0

#653 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2010 – 01:33

Перегляд дописуGreenScape (11.06.2010 02:15) писав:

Геніально, підтримую кожне слово. Люблю коли насправді освічена людина вказує місце недуже освіченій :happy1:
Також підтримую на всі сто відсотків. Правда да істина у кожному слові. :cool1:
  • 0

#654 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 02:16

Так як ця тема про сенс життя, а паралельна тема про добро та зло вирішив описати що взагалі є життя і що взагалі є добро-зло. Тільки почав. Коли закінчу виложу у темі «Сила думки».

Життя

(Абстрактне поняття процесу життя як життя взагалі)

Життя це рух, а рух це життя - первинно дуальна нероздільна пара. Як тільки виникає рух у будь-якому виді, відразу ж проявляється первинна властивість Світобудови добро-зло, що випливає з первинного закону Світобудови Закону Збереження Форми.

Життя можна зіставити з процесом написання, та виконання програми, з пасивною її частиною та активною. Тому можна сказати, що кожний квант руху (життя) одночасно є і процесом написання програми життя так і її виконання. Це слідує з того, що кожне явище руху (життя) чи коливання (також рух, тільки по синусоїді) супроводжується зворотним зв’язком, як позитивним, так і негативним.

....
  • 0

#655 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 11.06.2010 – 10:29

Як раз фільм за темою: «Сила Думки Що Ми Про Це Знаємо»

Цей фільм надихнув мільйони людей по усьому світу задати собі питання: у чому сенс життя? хто я? хто такий Творець?
  • 0

#656 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 11.06.2010 – 10:51

Сенс життя в його пізнанні. В пізнанні життя. Свого життя. Себе.

Взагалі-то у кожного свій сенс, як і своє життя.
  • 1

#657 DimDim

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 20:43

жити без сенсу нехочеться, а от сенс життя-(єдиний) відшукати практично неможливо........ сумно.......

жити заради майбутніх поколінь - це безглуздо....

жити щоб постійно розвиватись? - це теж без сенсу..... тому що ми незнаєм до чого це призведе.....і розвиватись можна вічно але заради чого незрозуміло.....
  • 1

#658 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 23:57

- О Великий Думатель, дай ответ на основной вопрос о жизни, Вселенной и вообще!
- 42.
(с)
  • 0

#659 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 19.06.2010 – 22:56

Сенс життя - радуватися (насолоджуватися) життям граючи, займаючись творчою працею, пізнаючи навколишній світ і самого себе, тому що не жити неможливо. Сенс життя бути архітектором у ній, а не будівельним матеріалом. Якщо не жити за цими правилами, то значить бути рабом по життю, терпіти страждання й бути підстилкою, об яку всі витирають ноги.
  • 0

#660 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 20.06.2010 – 01:10

Перегляд дописуDimDim (15.06.2010 21:43) писав:

жити без сенсу нехочеться, а от сенс життя-(єдиний) відшукати практично неможливо........ сумно.......

жити заради майбутніх поколінь - це безглуздо....

жити щоб постійно розвиватись? - це теж без сенсу..... тому що ми незнаєм до чого це призведе.....і розвиватись можна вічно але заради чого незрозуміло.....

Можливо саме для цього і варто жити щоб безперервно пробувати шукати? Можливо наразі це і є наша мета?... Коли нитку в голку з малесеньким вушком тридцять разів пробуєш вдіти і нічого не виходить і раптом на тридцять перший раз вдіваєш… Як що пошук прийняти як мету життя (тимчасово доки не знайдеш справжню) то тоді з’являється і сенс розвиватися і вдосконалюватися тому, що розвиток і вдосконалення допомагають вижити і підвищують ефективність пошуку… І взагалі тоді в свідомості все стає на свої місця бо ти вже знаєш для чого живеш і твоя мета дуже важлива, і тоді навіть з’являється стійке бажання розвиватися, вчитися, пізнавати цей світ, рухати прогрес цивілізації вперед, боротися за виживання і перемагати…
Можливо хтось скаже тю, все одно це сумно і безглуздо тому що 99,999% того що я за своє життя все одно не зможу встигну знайти справжній сенс життя тому що це дуже довгий і клопіткий процес. Можливо й так…
Але особисто мене вже тішить те що я, розвиваючись і працюючи допомагаю тим самим підтримувати життя людства і рух цивілізації вперед тим самим виходить буду причетним (разом з усіма хто зараз розвивається і працює) до того що в майбутньому людство (яке виживе завдяки нам) таки знайде цю кляту мету і мене це тішить і стимулює в мені бажання жити і розвиватися, відчуваю себе як футбольний уболівальник і знаю, що моя команда обов’язково переможе. І мені пофіг що тоді я вже буду на тому світі! Я і там сидячи буду продовжувати уболівати за свою команду яка продовжуватиме гру тут на Землі!
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних