Перейти до вмісту

Заради чого варто жити?

Повідомлень в темі: 712

#601 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 26.03.2009 – 02:48

Перегляд допису†Fallen Angel† (23.03.2009 23:07) писав:

Задоволення... для мене задоволення жити для когось. І тепер я радий що є для кого :dontknow:

Тепер трошки себе виправлю. Все таки треба спочатку жити для себе а вже потім для когось ще.
  • 0

#602 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 27.03.2009 – 22:09

Ми живемо заради життя. Зарати того, що в житті, якщо бути точним. Прохолода ночі, краплі дощу на руках, смак вина на вустах, кохана людина біля тебе... Хоча б заради цього треба жити.
  • 0

#603 hvvi

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 147 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.04.2009 – 23:23

Йой, скільки теорій! А що саме сміщніше, що окжен по своєму правий! Важко напевне вирізнити загальний зміст буття. А ще важче життя, правильніше такого нема. І так, коли не віжрізняєш ці дві речі, читати далі не варт.

Загалом мій зміст життя - бути щасливим. Копнувши глибше можна зрозуміти, що я хочу мати чисту совість. Тобто хочу робити те, що мені подобається. Тобто бути тупо аноністом, або не тупо. Ось тут вступає в силу гробане суспільство. Бо воно вливало мені більш 20 років, що є правильно, а що ні, тому і вплинуло на моє поняття чистої совісті. Хоча я маю право робити будь-що, будь-де, і в будь-якому з цих світів.

Але коли баналізуватися до життя в цьому світі, то я надаю перевагу щастю примноженому. Випадково почув фразу - розділене горе - пів горя, розділена радість - подвійна радість. Потрохи відходжу від нього, але поки ще тримаюся. Тому я шалено радію, коли зміг показати человечку, що можна бути щасливим, а його вже справа, що далі діяти. Хоча знаю, яка б людина не була, вона сама власна зробила вибір - бути щасливою чи ні. Тому я, насправді, ніц не роблю, я лише показую себе. Тобто те, що людинка не знала. А потім, коли дивлятку щось від мене треба - воно бере, я охоче поділюся, а заразом і сам щось візьму. Поки такого тримаюся, ще не пішов геть з цього виміру - отже ще я потрібен тут <_<
  • 0

#604 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 30.04.2009 – 20:29

ради себе. Ми повині жити ради себе. слід жити в насолоду) :rolleyes:
  • 0

#605 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.04.2009 – 20:33

Перегляд дописукОшЕнЯткО (30.04.2009 20:29) писав:

ради себе. Ми повині жити ради себе. слід жити в насолоду) :rolleyes:
Велику насолоду будуть мати твої батьки, почувши таку тезу.
  • 0

#606 Gubtor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:L'viv

Відправлено 14.05.2009 – 22:47

Багато речей можуть стати сенсом життя. Але ніщо не зрівняється у цьому плані із коханням.
  • 0

#607 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.07.2009 – 21:45

задля того шоб одної прекрасної днини товктися разом з правнуками і розуміти шо то частинки мене... те, що залишиться по мені :D
  • 0

#608 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 09:09

Перегляд дописуhvvi (13.04.2009 00:23) писав:

Йой, скільки теорій! А що саме сміщніше, що окжен по своєму правий! Важко напевне вирізнити загальний зміст буття. А ще важче життя, правильніше такого нема. І так, коли не віжрізняєш ці дві речі, читати далі не варт.

Загалом мій зміст життя - бути щасливим. Копнувши глибше можна зрозуміти, що я хочу мати чисту совість. Тобто хочу робити те, що мені подобається. Тобто бути тупо аноністом, або не тупо. Ось тут вступає в силу гробане суспільство. Бо воно вливало мені більш 20 років, що є правильно, а що ні, тому і вплинуло на моє поняття чистої совісті. Хоча я маю право робити будь-що, будь-де, і в будь-якому з цих світів.

Але коли баналізуватися до життя в цьому світі, то я надаю перевагу щастю примноженому. Випадково почув фразу - розділене горе - пів горя, розділена радість - подвійна радість. Потрохи відходжу від нього, але поки ще тримаюся. Тому я шалено радію, коли зміг показати человечку, що можна бути щасливим, а його вже справа, що далі діяти. Хоча знаю, яка б людина не була, вона сама власна зробила вибір - бути щасливою чи ні. Тому я, насправді, ніц не роблю, я лише показую себе. Тобто те, що людинка не знала. А потім, коли дивлятку щось від мене треба - воно бере, я охоче поділюся, а заразом і сам щось візьму. Поки такого тримаюся, ще не пішов геть з цього виміру - отже ще я потрібен тут :ggggg:

Ти досить цікаво висловлюєш думку.
Згоден з тим, що здоровий егоїзм - річ дуже корисна :ggggg: Треба вміти любити себе - тоді навчишся любити й інших. :)

Щодо совісті і впливу суспільства на неї: гадаю кожен помічав, що часто він не згоден із суспільством, що щось всередині нього штовхає діяти не так, як вважає за вірне більшість. Тобто наша совість - наша. І якщо вона і сприймає якісь впливи - то лише тоді, коли вони їй не суперечать. :D

Що можу сказати із свого досвіду: жити варто зарати того, щоб розвивати свої здібності, щоб робити щось цінне і для себе і для інших.
Якщо те, що я роблю добре лише для мене, а іншим шкодить, то від цього я не відчуваю, що живу добре. Стає просто сумно.
Але коли вдається здійнити щось корисне для загалу - тоді відчуваєш, що жити варто.
Переборені труднощі (яких повно у житті) роблять нас кращими.

Взагалі цікаво читати відповіді у цій темі!
  • 0

#609 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 24.07.2009 – 12:45

Щоб стати обраним і продовжити життя на іншій планеті.
  • 0

#610 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 24.07.2009 – 19:02

Западло не в тому, для чого ми живем, а чому ми так живем. Як би ми жили зовсім інакше, наприклад, хочаб з розвиненими отима дев’яноста відсотками мозку, про які нам постійно товкмачуть, чи виникало б тоді таке запитання?

;) %)
  • 0

#611 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 19:16

Перегляд дописуAdios (24.07.2009 20:02) писав:

Западло не в тому, для чого ми живем, а чому ми так живем. Як би ми жили зовсім інакше, наприклад, хочаб з розвиненими отима дев’яноста відсотками мозку, про які нам постійно товкмачуть, чи виникало б тоді таке запитання?

;) %)

Зміни треба починати з себе. Коли кожен стане хоч трохи краще – життя усіх покращиться. – І западла стане менше :D

В Інеті безліч інфи, що стосується самовдосконалення.
По справжньому змінювати оточення набагато складніше, ніж змінювати себе. Оточення часто чинить опір.

Вдосконалення, еволюція (в природньому сенсі) – от заради чого є життя...
  • 0

#612 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.07.2009 – 19:43

Заради інтересу.
Цікаво всьо
  • 0

#613 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 24.07.2009 – 19:56

Перегляд дописуukrainian2007 (24.07.2009 20:16) писав:

Зміни треба починати з себе. Коли кожен стане хоч трохи краще – життя усіх покращиться. – І западла стане менше ;)

В Інеті безліч інфи, що стосується самовдосконалення.
По справжньому змінювати оточення набагато складніше, ніж змінювати себе. Оточення часто чинить опір.

Вдосконалення, еволюція (в природньому сенсі) – от заради чого є життя...
Протиріччя.

Ну от як за таких умов світ стане кращим, якщо не кожен захоче змінити себе?
  • 0

#614 Żywiec

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 24.07.2009 – 20:24

Взагалі, помоєму, коли молодий, тебе це питання особливо не хвилює.
Якщо і задумуєшся над ним, то ненадовго і не сильно так.
а коли вже дорослішаєш, то задумуєшся, але тоді вже з.являється те, раді чого варто жити: діти наприклад.
  • 0

#615 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 09:05

Перегляд дописуŻywiec (24.07.2009 20:43) писав:

Заради інтересу.
Цікаво всьо

О так! Згоден!
Жити настільки цікаво!
Що не день – то щось нове відчуваєш, шось нове дізнаєшся, щось нове робиш.

Якщо бути трохи уважнішим, то можна стільки всього наспостерігати :ggggg:
От за що я люблю життя, так за його різноманіття.
Кожен день може бути настільки насиченим подій і роздумів, що, фактично, триває як ціле життя.

І проблеми, що відбуваються, – згодом дивишся на них і розумієш, який корисний досвід ти здобув, вирішуючи їх.

Справді, жити дуже цікаво! :)
  • 0

#616 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 27.07.2009 – 13:53

Я гадаю, що треба жити заради своєї Батьківщини! Адже ти не знаєш, яка тобі роль відведена у цій країні. На тебе можуть бути покладені великі завдання :ggggg:
  • 0

#617 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 29.07.2009 – 10:33

Я сьогодні живу заради того щоб завтра мені було краще ніж сьогодні,ну і заради мого майбутнього покоління,щоб їм було краще ніж мені,але не ідеал!
  • 0

#618 Niko_P

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 06.12.2009 – 02:11

Перегляд дописуhobit (28.03.2006 23:56) писав:

ми живемо з тою самою метою, з якою світить Сонце!

я думаю це самий правильний варіант. Тому, що ми ніхто добре не знаєм для чого живем. Кожен думає по-своєму для чого він живе чи на чиюсь думку існує. Не парьте собі мозги.. моя думка: ми живем зарати тих кого любим, для тих людей які роблять наше життя таким як воно є.Можливо для когось воно й не дуже класне. Але все таки ми живем(ну чи існуєм) ..живем, ми живі істоти, зі світлим розумом, почуттями. І за це потрібно дякувати...
  • 0

#619 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 06.12.2009 – 03:10

А хіба жити погано??
  • 0

#620 фартова:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк/Острог

Відправлено 06.12.2009 – 12:51

Та вже варто жити навіть для того, щоб пізнати, для чого ми живемо!

...думаю написала якраз так філософсько , відповідно до теми :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних