Перейти до вмісту

Заради чого варто жити?

Повідомлень в темі: 712

#521 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 28.03.2008 – 10:23

ми живемо для того щоб пізнавати всесвіт (вчитися бути, існувати, робити правильний вибір...)
земне життя - це тільки старт, вибір вектора існування (+-), далі все залежить від нашого вибору.
  • 0

#522 Траяна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 29.03.2008 – 17:08

Перегляд дописуLady Of The Flowers (19.02.2006 17:36) писав:

В радянському фільмі "В'язень замка ІФ", абат Парія говорить таку фразу: "- Людина створена для того, щоб взнати те, чого не знає Бог."

як вам така думка?........
Думка цікава! Чи можливо дізнатися те, чого не знає Бог?
Але ця мета сама по собі благородна і ризикована. Чи не так?

Перегляд дописуDarkSun (20.01.2008 21:12) писав:

Я якщо тебе ніхто не любить...якщо у людини рідні померли, кохані її зрадили, всім на неї наплювати..Отак виникають самогубці (та то вже мені треба в іншу тему). Отже сенс життя в чомусь іншому.
Не треба розпачати. Завжди варто вірити, що знайдеться людина якій Ви потрібні. Просто варто шукати.

Перегляд дописунявка (20.01.2008 19:14) писав:

Нащо треба жити?Ай справді нащо?Можливо треба жити через те,що нас так запрограмували!Десь там сверху сказали,що ми повинні жити,а навіщо ,можливо для того і треба його прожити,щоб на прикінці відповісти на це запитання!
Можливо так задумано, щоб кожен шукав свою відповідь на це питання і в цьому пошуку реалізував свої можливості та вміння, зумів стати щасливим.

Повідомлення відредагував Траяна: 29.03.2008 – 17:09

• 0

#523 Unona

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Десь за хмарами...

Відправлено 29.03.2008 – 23:20

Заради чого? Мабуть, просто для того, щоб радіти кожному дню, грітися на сонечку, читати цікаву книжку, цілуватися з коханим, мріяти, гуляти під дощем... Жити заради життя, бо це прекрасна штука- ЖИТТЯ!
  • 0

#524 Інквизитор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 30.03.2008 – 23:49

Перегляд дописуKleo (23.01.2006 22:58) писав:

Якось так вийшло, що поставила собі питання: "Для чого ми живемо?" Однозначної відповіді поки незнайшла. А ви як думаєте?

Заради того, щоб жити! Потрібно насолоджуватись кожною секундою, кожним вдихом повітря в легені. Потрібно продовжувати свій рід, народжувати своїх нащадків. Також потрібно з повагою ставитись до природи, не забруднювати її і не знищувати місце проживання живих організмів. Потрібно любити себе, і оточуючий світ. Прожити життя до кінця, подалати всі важки моменти в твоєму житті. Я можу список продовжити... але вийде дуже багато.
  • 0

#525 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.05.2008 – 09:12

Блискавиця: офтоп видалила.
  • 0

#526 Чортополох

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 22.05.2008 – 14:53

на мою думку, в житті нема якоїсь визначеної мети до якої ми повинні прийти. я живу бо мені просто цікаво що буде завтра, мені цікаві ці перші відчуття, враження і так далі. :)
  • 0

#527 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 22.05.2008 – 16:00

Перегляд дописуЧортополох (22.05.2008 14:53) писав:

на мою думку, в житті нема якоїсь визначеної мети до якої ми повинні прийти. я живу бо мені просто цікаво що буде завтра, мені цікаві ці перші відчуття, враження і так далі. :)
vaba4, ale trohu milko..... Zvisno mu ne mo*emo skazatu, wo 4ekaje nas zavtra, ale liyduna povunna matu jakis planu na zavtra :)
  • 0

#528 Небо в твоїх очах

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 23.05.2008 – 20:06

життя-це те що проходить повзн нас коли ми будуємо плани на майбутнє)
сенсу немає...це моя думка...ми живемо для того, щоб просто жити...бачити...чути...відчувати...плакати...радіти...любити...

• 0

#529 hameleon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень
  • Місто:народився у м.Львові.А зараз живу у Києві

Відправлено 27.05.2008 – 10:05

Життя-немов театр.І кожна людина у ньому відіграє свою роль.Жити заради когось це-добре,але потрібно жити заради того щоб щиро і правдиво прожити своє життя, щоб добитися чогось щоб після тебе остались хороші спогади, коли ми помираємо ми ж нічого не можемо забрати із собою-лиш одну любов.Так само ми можемо оставити любов тут. Тому потрібно і жити заради того щоб нас любили і дарувти любов, і ця любов і спогадка останеться після нас.
  • 0

#530 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.05.2008 – 10:50

Я вважаю, що жити потрібно заради того, щоб максимально розвинути і реалізувати таланти і здібності, які є в кожної людини, а ще для того, щоб свідомо не робити зла іншим людям і очистити свою карму від нашарувань помилок в попередніх інкарнаціях. Коли людина займається не тим, що їй подобається і до чого в неї є здібності, то вона втрачає сенс життя.
  • 0

#531 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 28.05.2008 – 22:41

Перегляд дописуKleo (23.01.2006 22:58) писав:

Якось так вийшло, що поставила собі питання: "Для чого ми живемо?" Однозначної відповіді поки незнайшла. А ви як думаєте?
заради пива!! воно стимулює нас сміливіше крокувати до омріяної мети
....а ще не нагибає над унітазом від такої ж кількості випитою горілки :)
  • 0

#532 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 00:51

а чи не для того, щоб залишити по собі гарний слід-гарні спогади знайомих, а можливо й память в історії!
  • 0

#533 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 29.05.2008 – 19:09

Jumper, ти що, збираєшся в історії наслідити?
  • 0

#534 ukrainian2007

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 15:04

Перегляд дописуPalik (12.02.2006 09:26) писав:

... думаю, шо що б ми не казали, але. в решті-решт ми живемо заради теперішнього моменту... давайте задумаємось, шо ми робимо заради майбутнього? Нічого! Ми думаємо лише про себе (причому тільки в даний момент), ми навіть не заморочуємось плануванням нашого майбутнього добробуту.
Отже сенс житяя (в ідеалі) можна звести до того, щоб прожити максимально комфортно теперішній момент з найменшими втратами в майбутньому.... :angry1:

Тю, а навіщо говорити про втрати?
Я б перефразував:
Жити, так, щоб реалізувати свої бажання, і при цьому зробити щось добре іншим -- щоб вкінці життя можна було подумати "Я таки класно пожив!" і почути від інших "Гарна людина!"
  • 0

#535 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 02.06.2008 – 08:25

заради нього...
  • 0

#536 Koshk@

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 16:15

Ми живемо для того щоб знайти себе у цьому житті. Іноді я думаю що коли людина в 1 з життів потрапляє на небо і Бог не може вирішити куди вона має потрапити- в пекло чи в рай то Він посилає людину на землю. І по її вчинкам приймає своє рішення.
  • 0

#537 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.06.2008 – 23:01

Жити потрібно задля того,щоб самовдосконалюватися,духовно зростати та намагатися досягти нірвани;а також допомагати у цьому усім іншим живим істотам :happy1:
  • 0

#538 KAS1992

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 14:15

Перегляд дописуKoshk@ (6.06.2008 17:15) писав:

Ми живемо для того щоб знайти себе у цьому житті. Іноді я думаю що коли людина в 1 з життів потрапляє на небо і Бог не може вирішити куди вона має потрапити- в пекло чи в рай то Він посилає людину на землю. І по її вчинкам приймає своє рішення.
Цікава теорія , як по мені , хоч я і атеїст . Ми живемо для того щоб отримувати задоволення від усього . Гедогісти форевер . :happy1:

Перегляд дописуKAS1992 (7.06.2008 15:14) писав:

Цікава теорія , як по мені , хоч я і атеїст . Ми живемо для того щоб отримувати задоволення від усього . Гедогісти форевер . :ggggg:
Вибачте - Гедоністи
  • 0

#539 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 14.06.2008 – 19:53

Вважаю, що ні для чого ми не живемо.. Що хочеш, те й роби: підкори собі Землю, стрибни з балкону, стань директором заводу чи стань бомжем.. Шляхів безліч, а вибір можна зробити лиш один, аби вистачило снаги...
  • 0

#540 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 25.06.2008 – 23:23

Сенсу життя немає, але є те, заради чого ви живете. Для когось це сім я, для когось карєра, а для когось вища мета.
А для вас що?

Блискавиця: +10% за пунктом правил 2.10.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних