Перейти до вмісту

Заради чого варто жити?

Повідомлень в темі: 712

#381 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Kiev

Відправлено 12.09.2007 – 14:31

Життя не має сенсу, якщо жити просто так, жити бо живеться чи жити бо не вмирається!
Життя то дорога якою ти змушений йти. Який сенс йти, якщо не знаєш куди і навіщо? Так само з життям
  • 0

#382 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 13.09.2007 – 10:56

Живу, аби жити...Тобто - життя така класна річ, що якось замислюватись, шукати в ньому якийсь сенс...Треба просто жити...І не шукати сметани на гі..ні...Людське життя - крутіше будь-якої мелодрами, триллеру, комедії...Тому що сюжети всіх історій та фільмів пишуться з життя...Навіть, якщо це казкові сюжети)))...
Дурний якийсь пост вийшов... :yes:

• 0

#383 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 13.09.2007 – 19:41

А я люблю жити заради самого життя....... І нехай у цьому житті не все є білою полосою, але ж ніхто нам не казав, що буде легко... Живу заради того, щоб кохати і бути коханим, щоб дивитися на сонячний зимовий ранок, щоб сказати колись ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ.

Маю надію, що коли доживу до глибокої старості і подивлюсь на це життя з висоти, то не пожалкую за жодну прожиту хвилину :yes: і вам того ж бажаю.........

Я ЗАКОХАНИЙ В ЖИТТЯ........ Можливо здурів??? :D

Повідомлення відредагував Eqilibrium: 13.09.2007 – 19:41

• 0

#384 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.09.2007 – 20:08

Svarog, жити можна заради минулого, майбутнього або теперішнього. Аналогічно зі стимулом до життя.
  • 0

#385 parabolka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 20:24

Жити потрібно не заради чогось, а заради КОГОСЬ!!!!! :yes:
  • 0

#386 mr.HOMER

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ!(руул)!!!!

Відправлено 13.09.2007 – 21:12

ЖИТТЯ ЦЕ ВЕЛИКИЙ МУЛЬТ А МИ ВСІ ХУДОЖНИКИ КОЖЕН МАЛЮЕ У СВОЕМУ СТИЛІ ЧИ НАМАГАЮТЬСЯ(НЕНАВИДЖУ ПЛАГІАТ РІЗНОМАНІТТЯ РУЛЛ)МОЄ ЖИТТЯ В ТОМУ ЯКБИ ВЕСЕЛІШЕ ПРОВЕСТИ БУДНІЙ ДЕНЬ І ПРИКРАСИТИ ЙОГО ДЛЯ ІНШИХ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yes: :D :happy1: [color=#990000]Я ВСІХ ВАС ЛЮБЛЮ МИР ВАМ "don"t worry by happy"Я СКАЗАВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#387 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.09.2007 – 21:56

Якщо пан так ненавидить плагіат, то чому має нік mr.HOMER?
  • 0

#388 fere_86

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 18:21

Чому ми з вами живемо, або якщо вже живемо то чому саме тут, одне питання породжує інше і так вічно, для чого Бог створив нас? якою б не була людина чи вона живе багато чи вона живе бідно все що об"єднує людей це смерть. Отож ваша думка чи розуміємо ми суть життя? :blink:
  • 0

#389 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.09.2007 – 19:20

ну.. мабуть сенс життя - це знайти той сенс, досягти нірвани, а може просто навчитись жити... а може того сенсу взагалі нема, а все наше життя - це чиясь гра і той хтось сам придумує, що з нами робити,веде нас і бавиться... ну і ще й сміється з нас :blink: а може сенс життя в тому, щоб ми відчули, як це - жити, і усвідомили всю благодать смерті...
  • 0

#390 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.09.2007 – 19:39

Ой...я маю дуже гарні слова з роману Оноре де Бальзака "Гопсек".....зараз лише знайду....ось вони....
По роману Оноре де Бальзак «Гопсек».
(…) Чи мандруєте ви світом, чи ніколи не розлучаєтеся з дружиною, з роками життя для вас неменуче перетворюється на звичку до певних умов існування. І тоді щастя знаходить той, хто вміє застосовувати свої здібності за будь-яких обставин. … В Азії карають за те, чим захоплюються в Європі. Те, що у Парижі вважають вадою, за Азорськими островами стає необхідністю.На світі не має нічого постійного. Існують лише умовності – свої для кожного клімату. Для того, хто мусив пристосуватися до різних суспільних мірок, всякі ваші переконяння та правила моралі – пусті слова. Незворушне лише одне почуття, яким нас наділяє природа, - інстинкт саможбереження. В суспільствах європейської цивілізації цей інстинкт називають особистим інтересом. … Отож краще самому визискувати, ніж дозволяти щоб визискували з тебе. … Та й утіхи всюди однакові, і всюди вони виснажують сили. Найтривкіша з усіх насолод – марнославство. Марнославство – це наше « я ». А задовольняти його можна тільки золотом. Потоком золота! Щоб здійснити свої примхи, ми потребуємо часу, засобів і зусиль. Та от, у золоті все це є у зародку, і воно все дає у житті. Тільки божевільні або хворі можуть знаходити щастя в тому, щоб марнувати вечори за грою в карти, сподіваючись виграти кілька су. Тільки йолопи можуть марнувати час на пусті роздуми про те, чи якась там дама вляглася на канапу сама, чи в приємному товаритистві, і чого в неї більше – крові чи лімфи, темпераменту чи цноти. Лише простаки можуть вірити, ніби вони приносять користь ближньому, створюючи принципи політики, щоб керувати подіями, яких ніколи не передбачиш. Тільки бовдурам приємно базікати про акторів, повторюючи їхні дотепи, щодня прогулюватися, кружляючи, наче звір в клітці, хіба що на трохи ширшому просторі; вдягатися задля інших, влаштовувати бенкет задля інших, вихвалятися конем або екіпажем, який пощастило купити на три дні раніше, аніж сосідові. … Щастя або в сильних емоціях, які підточують наше життя, або в розмірених заняттях, які перетворюють його на щось подібне до чудового настроєного англійського механізму. Вище цього щастя стоїть так звана благородна допитливість, прагнення розкривати таємниці природи й навчитися впливати на її явища. … Так от, усі людські пристрасті, розпалені зіткненням інтересів у вашому нинішньому суспільства, проходять переді мною, і я влаштовую їм огляд, а сам живу спокійно. Тобто вашу наукову допитливість, своєрідну боротьбу, в якій людина завжди зазнає поразки, я змінюю вивченням усіх пружин, що рухають людством. Одне слово, я володію світом, нестомлюючи себе, а світ немає наді мною ніякої влади.(…)
  • 0

#391 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 16.09.2007 – 20:01

Ми намагаємось знайти суть в майбутньому зазвичай... :blink: Чого треба досягнути? Як має бути? І в пошуках Істини часом забуваємо про життя як воно є. :o

Суть життя є в данному моменті. Життя є в тому, що ми тут і зараз.
  • 0

#392 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 16.09.2007 – 20:08

Мені здається, що якщо людина претендує на те, що знайшла суть життя, то це значить лиш те, що вона його втратила. Суть в вічних пошуках, самовдосконаленні, в розвитку, в пошуках не можна зупинятися.
  • 0

#393 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 16.09.2007 – 20:21

Однієї відповіді на всіх немає... І для однієї людини одна відповідь протягом життя теж не може бути :blink:
  • 0

#394 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 20:31

Це точно, якби була одна відповідь на всіх - то було б жахливо і нудно.
  • 0

#395 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.09.2007 – 23:06

Довго це питання мене мучило, роздумував. Для себе визначив це так: людина приходить у це життя для виконання своєї місії. Кожен має таланти дані Богом, дані для того щоб використати їх на благо Людства. Хтось використовує їх на 100% хтось на 10%, хтось закопує їх в землю. Надважливо є зрозуміти своє призначення в житті, яка твоя місія. Хтось народжений виховувати багато дітей, хтось жити насамоті, бути Президентом чи прибирати вулиці. І коли людина зрозуміє своє призначення, тобто знайде себе, тоді вона почуватиме задоволення від життя, свою гармонію у ньому.
  • 0

#396 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 16.09.2007 – 23:27

от мені цікаво, а навіщо роздумувати? всі ми смертні, будете ви там щось шукати чи ні, все одно помрете. Жити для когось? та ну, я навіть у своєму віці впевнився, що people=shit. Жити для себе? ми й так всі егоїсти, наче одноклітинні...

та що тут зробиш? оно деякі, згодні зі мною, стрибаюсь з вікон та ріжуть вени. але й це не вихід. краще вже жити "назло врагам, на радость мамє" та чекати коли в Землю шарахне щось велике :blink:

P.S.:
"Слишком грустно быть бессмертным -
Те же лица день за днем,
Те же умные ответы
На вопрос "Зачем живем?".
  • 0

#397 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 16.09.2007 – 23:36

Перегляд дописуPoCoMaXa (17.09.2007 00:27) писав:

от мені цікаво, а навіщо роздумувати? всі ми смертні, будете ви там щось шукати чи ні, все одно помрете. Жити для когось? та ну, я навіть у своєму віці впевнився, що people=shit. Жити для себе? ми й так всі егоїсти, наче одноклітинні...

та що тут зробиш? оно деякі, згодні зі мною, стрибаюсь з вікон та ріжуть вени. але й це не вихід. краще вже жити "назло врагам, на радость мамє" та чекати коли в Землю шарахне щось велике :blink:

P.S.:
"Слишком грустно быть бессмертным -
Те же лица день за днем,
Те же умные ответы
На вопрос "Зачем живем?".

Якщо б Ваше призначення було плисти за течією то Вас створили б камінчиком чи деревом чи ще якимось предметом без розуму і волі. А якщо Ви наділені здатністю мислити і змінювати світ навколо себе то не ввсе так просто.
До речі Арія хороша група, поважаю, але не сприймайте так близько.
  • 0

#398 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 16.09.2007 – 23:39

Роздумувати потрібно для того, щоб не бути примітивом. Щоб використати цю можливість (думати), що, власне, відрізняє людей від тваринного світу. Егоїсти? Его - я з латини, наврядчи одноклітинні усвідомлюють власне Я, тобто власну особистість. А що поганого в егоїзмі? (в егоїзмі, а не в егоцентризмі наголошую). Егоїст - людина, яка себе любить і не дає вилізти на шию іншим, які звинувачуючи когось в егоїзмі, виявляють свій власний, так як вимагають в людини поступитися своїми інтересами заради власного. А люди вони різні бувають, дуже різні...
  • 0

#399 PoCoMaXa

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 17.09.2007 – 00:27

Цитата просто якраз до теми, тому й додав її..

цікаво, а яке тоді призначення у тварин? вони ж теж ніби мислять? чи вони як те каміння? вони живуть по своїм інстинктам, борються за життя... виходить, це й є суть, просто боротися?

Щодо егоїзму, всі ми такі. навіть ті, хто допомагає іншим просто так, отримують задоволення від цього, тобто задовольняють свої потреби :blink: тварини теж задовольняють, і чим ми кращі? тільки мабуть розвитком, а ця сама "суть" залишається однією, що у нас, що у тварин...
  • 0

#400 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 17.09.2007 – 02:19

Ми будуємо будинок не заради самої будови.Ми любу роботу робимо заради якоїсь мети,і ніяк не за-для самої роботи.Тобто ціль є завжди за межами роботи.Ось тому сенс життя треба шукати за його межами. ...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних