Перейти до вмісту

Заради чого варто жити?

Повідомлень в темі: 712

#221 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.10.2006 – 15:05

Чому одразу подарунок долі - а мож для когось це покарання..долі;)
  • 0

#222 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 12.10.2006 – 15:16

Перегляд дописуStuff (12.10.2006 16:05) писав:

Чому одразу подарунок долі - а мож для когось це покарання..долі:)
ага, для мене...
  • 0

#223 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 12.10.2006 – 15:38

не знаю заради чого треба жити? живу бо ще не здох,) :)
  • 0

#224 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 12.10.2006 – 15:46

Перегляд дописуDevor (12.10.2006 11:08) писав:

Шановний hobit, як можна важати істину законом, якщо ви її в очі не виділи?
Це пуста демагогія, ви аргументи наведіть. Припустіть на хвильку, що ми в античній Греції. Ви вчитель і шукаєте послідовників серед массссссссси народу. Вас в очі ніколи не бачили. От Ви підіймаєтесь на трибуну і...
- Розкажіть нам про істину? Звідки ми? Чому людина дихає? Крому це потрібно? Чи боги є? Який сенс нашого існування?
уявив себе в древній Греції серед массссси народу. те, що я вчитель -- уявити не можу.

Дійсно, про Істину -- це тільки буде демагогія. Але сам Істину я сприймаю як поєднання Абсолютної справедливості, Абсолютного балансу і Абсолютного закону (хто хоче то читає правила), по якому фунциклює цей світ. Якщо мене переконаєте, що я неправий, то піду за вами.

Один софорумовєц мені старався показати, що в мене все неправильно, я не про те думаю чи не так думаю, але йому не вдалося. Не тому, що я чимось тупіший, не сприймав його, не читав його постів, а тільки тому, що я його зрозумів, зрозумів його точку зору, навіть провів деякі аналогії з своїми думками, але знайшов його погляди дуже подібними на мої етак років 2 назад. Тоді я багато не знав, хоча тепер не знаю ще більше.

Якщо вам цікаво поспілкуватися, то напишіть мені ПМ, я дам своє icq.

Повідомлення відредагував hobit: 12.10.2006 – 15:47

• 0

#225 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.10.2006 – 19:11

Всі люди народились , щоб померти . :)
  • 0

#226 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 12.10.2006 – 20:10

Перегляд дописуDema V (12.10.2006 20:11) писав:

Всі люди народились, щоб померти . :)

А я думала, щоб жити. А вмирають, так і не живиши :)
  • 0

#227 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 12.10.2006 – 20:12

Перегляд дописуDema V (9.10.2006 21:43) писав:

В мене був період коли не було мети в житті , тоді мене довго мучило питання , чи варто взагалі жити на цьому світі.

Рано чи пізно кожен з нас переживає такий періолд у житті. І часто неодноразово.
Завдяки цьому, ми цінуємо мету, коли вона з"являється, і зрідка відпочиваємо, коли її немає. Щоправда, спершу. А тоді мучимося. АЛе ж це життя...
  • 0

#228 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 12.10.2006 – 20:30

Перегляд дописуVO)) (8.10.2006 23:12) писав:

Але таке існування не можливе, не можна ні про що не думати і т. д., бо навколишнє оточення не дає нікому такої змоги, і взагалі коли людина просто пливе за течією - це не примітивне існування, і коли їй здається що вона ні про що не думає, то це їй тільки так здається.

Ні про не думати не можна, а от вести примітивне існування - не проблема для баатьох людей. Мало того, лише в такому середовищі вони відчувають себе затишно (не знаю, чи щасливі, але затишно)
  • 0

#229 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 13.10.2006 – 08:33

Перегляд дописуDema V (12.10.2006 15:44) писав:

Ні , просто не хочу казати , а то ще що не так піде . :)
Весь форум тримає за тебе кулаки :)
  • 0

#230 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 13.10.2006 – 16:52

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (13.10.2006 09:33) писав:

Весь форум тримає за тебе кулаки :)
:) Дякую
  • 0

#231 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 14.10.2006 – 21:48

кожному своє, хтось може жити без мети, а хтось має якусь програму яку повинен виконати. алея думаю, що зациклюватися тільки на досягненні цілі не варто :) , бо життя все-таки одне і треба вміти радіти йому :)
В мене зараз якийсь незрозумілий період в житті - вроді і все нормально, а з другої сторони - застій, нічого не міняється. аж не цікаво. може то осінній депресняк, бо апатія повна?? :angry1:
  • 0

#232 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 15.10.2006 – 18:33

Перегляд дописуЮльчик (14.10.2006 22:48) писав:

кожному своє, хтось може жити без мети, а хтось має якусь програму яку повинен виконати. алея думаю, що зациклюватися тільки на досягненні цілі не варто :) , бо життя все-таки одне і треба вміти радіти йому :)

А ти не думаєш, що рости, рухатися до чогось, відповідати на виклик світу - без цього жити добре не можна?
  • 0

#233 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 14:00

Я зрозумів одне, що без боротьби людина не може існувати. Вона застоюється і дуже швидко чахне =)
  • 0

#234 Devor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 14:08

Ти напевне ніколи не відчувала абсолютну пустоту, чорноту власного внутрішнього світу. Тому й не розумієш, що людина вміє мовчати в двох аспектах. Це відчуття схоже на те, що ти вже все сказав і про все подумав.

Повідомлення відредагував Devor: 21.10.2006 – 14:09

• 0

#235 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 15:07

Перегляд дописуDevor (21.10.2006 15:08) писав:

Ти напевне ніколи не відчувала абсолютну пустоту, чорноту власного внутрішнього світу. Тому й не розумієш, що людина вміє мовчати в двох аспектах.

Абсолютну порожнечу? Відчувала. Чорноту ні. А щодо того, наче все вже сказано буває надто рідко, частіше немає бажання нічого казати і думати через те, що воно не має сенсу
  • 0

#236 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 21.10.2006 – 17:45

Перегляд дописуDevor (21.10.2006 15:00) писав:

Я зрозумів одне, що без боротьби людина не може існувати. Вона застоюється і дуже швидко чахне =)

Так, виклик і боротьба (підкорення світу) - це сенс життя для багатьох. Нема мотивації - нема потужного життя :angry1:
  • 0

#237 VO))

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 22.10.2006 – 00:52

Ненавиджу того вислову "мета життя" і яка цікаво в людей мета, стати багатим, зробити кар'єру, одружитися? Хіба це може бути метою життя? Це певні цілі, їх може бути багато, ми можемо одних досягти і в нас з'являться інші, або одні віпадуть і будуть інакші. Але не варто жити майбутнім, треба жити теперішнім і намагатися в ньому бути щасливим. Не треба думати що от коли я розбагатію чи коли в мене буде машина от тоді живу, доб'юся своєї мети, адже всі перешкоди на шляху до отакої цілі - це і є саме життя. Значить немає ніякого шляху до щастя. Щастя - це і є сам шлях, а не пункт призначення. І того немає іншого часу для того щоб бути щасливим крім зараз. Потрібно жити і насолоджуватися даним моментом.
  • 0

#238 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 22.10.2006 – 09:31

Перегляд дописуVO)) (22.10.2006 01:52) писав:

Ненавиджу того вислову "мета життя" і яка цікаво в людей мета, стати багатим, зробити кар'єру, одружитися? Хіба це може бути метою життя? Це певні цілі, їх може бути багато, ми можемо одних досягти і в нас з'являться інші, або одні віпадуть і будуть інакші. Але не варто жити майбутнім, треба жити теперішнім і намагатися в ньому бути щасливим. Не треба думати що от коли я розбагатію чи коли в мене буде машина от тоді живу, доб'юся своєї мети, адже всі перешкоди на шляху до отакої цілі - це і є саме життя. Значить немає ніякого шляху до щастя. Щастя - це і є сам шлях, а не пункт призначення. І того немає іншого часу для того щоб бути щасливим крім зараз. Потрібно жити і насолоджуватися даним моментом.

це все чудово і я багато з чим згодна. Але людині часто рухатися по життю, не маючи куди іти. Вона рідко коли може просто іти по дорозі, не думаючи про те, куди і навіщо. Людина мусить мати мотивацію і йти до неї, це як на гору підніматися. Вона хоче побачити щось нове на вершині
  • 0

#239 VO))

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 22.10.2006 – 16:15

Перегляд дописуОлесік (22.10.2006 10:31) писав:

це все чудово і я багато з чим згодна. Але людині часто рухатися по життю, не маючи куди іти. Вона рідко коли може просто іти по дорозі, не думаючи про те, куди і навіщо. Людина мусить мати мотивацію і йти до неї, це як на гору підніматися. Вона хоче побачити щось нове на вершині
я того і не заперечувала, кожний має якісь цілі, в кого маленькі в кого більші, тимчасові, чи ше якісь, навіть такі банальні як купити якусь річ чи закінчити навчання, так шо йти є куди
  • 0

#240 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.10.2006 – 20:03

Все відносно. А що найгірше, люди називають все різними іменами. тому, те що я назву порожнечою ви назвете депресією, те, що я назву повільною смертю - максималізмом.

Досить важко обговорювати такі речі, внаслідок цього. Згадується "Місто" Кліффорда Саймака. Хто не читав, один гарний наскільки я памятаю марсіанин винайшов філософію, яка дозволила людям повноцінно розуміти один одного. Ну, правда, людство внаслідок цього вимерло, але то таке :angry1:

Так от, щось я відхилився від теми.

Примітивне існування... Хотілося б. Думки - вбивці, знаєте? відключити б частину мозку яка займається емоціями, безглуздими роздумами і було б гуд.
а якщо серйозно, можна над собою попрацювати і таким чином відпочивати. якщо навчитись мозок відключати. головне, не забувати потім включати :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних