Перейти до вмісту

Хто сидить в контакте?

Повідомлень в темі: 524

#461 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.03.2011 – 22:28

вони раніше додавалися, певно через те що в тебе рейтинг високий. але тепер, коли рейтинг нафіг непотрібний, нащо додаватися тепер?
  • 0

#462 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 30.03.2011 – 22:30

Перегляд дописуВареник (30.03.2011 23:28) писав:

вони раніше додавалися, певно через те що в тебе рейтинг високий. але тепер, коли рейтинг нафіг непотрібний, нащо додаватися тепер?
Я ХЗ, але за 2 місяці коли я задовбався видаляти - то їх додалося 77 штюк. Я їх не видаляв, бо часу не мав на дурниці (сесія, аспірантура), а оце сьогодні побачив таку чудову фічу. Клацнув. І несамовито втішився.
  • 0

#463 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.03.2011 – 22:33

я аж так не прошарена та ніколи не юзала цієї підписки - що це і як воно працює?
  • 0

#464 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.03.2011 – 22:36

а вони як втішилися, а уявляю ;)

Перегляд дописуNеmesis (30.03.2011 22:33) писав:

я аж так не прошарена та ніколи не юзала цієї підписки - що це і як воно працює?
просто в твоїх новинах з"являються статуси того на що ти підписалася
  • 0

#465 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.03.2011 – 22:38

а в мене не високий рейтинг, але все одно додаються.

шо мені подобається, так це те, шо можна деяких друзів видаляти з стрічки новин.
  • 0

#466 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 30.03.2011 – 22:39

Перегляд дописуNеmesis (30.03.2011 23:33) писав:

Колись це була функція "стати фанатом" чи що. Потім її перетворили на підписку. Словом, це щось на кшталт асиметричного френдування. Людина бачить усі твої оновлення і, можливо, фапає на твою фотку, а ти про неї здогадуєшся лише коли прокрутиш скролом до кінця сторінки. Потім це з всякими нововведеннями змінили, перейменувавши зокрема на "підписники/подписчики". І врешті додали фічу, щоб коли заявок більше якогось числа - то можна потенційних заявників у друзі перетворити у підписників (для меголюдей сраних ВІПів популярних особистостей, що сидять вКантахтє, щоб полегшити їм життя). І, як наслідок, вони розв'язали мені руки і вирішили мою віковічну проблему. ^^

Перегляд дописуВареник (30.03.2011 23:34) писав:

а вони як втішилися, а уявляю ;)
Двоє ужо видалилися. Але, думаю, десь половина буде моїми підписниками до смерті вКантахтє. Тепер буду намагатися збільшити число підписників до тищі, от.
  • 0

#467 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 30.03.2011 – 22:49

Гетьмане вперед! Не одному ж мені бути твоїм фанатом! ))
  • 0

#468 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.04.2011 – 00:06

це першоквітневий вконтактівський жарт, що "в контакті" стало "в союзє", чи це в мене збій якийсь?
  • 0

#469 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 02.04.2011 – 00:10

Перегляд дописучорно-біла (1.04.2011 18:06) писав:

це першоквітневий вконтактівський жарт, що "в контакті" стало "в союзє", чи це в мене збій якийсь?

так
  • 0

#470 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.04.2011 – 00:14

це відповідь на яку частину запитання?
  • 0

#471 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 02.04.2011 – 00:37

Перегляд дописучорно-біла (1.04.2011 17:14) писав:

це відповідь на яку частину запитання?
на першу
  • 0

#472 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.05.2011 – 14:34

Справжні українці там точно не сидять

У соціальній мережі Вконтакте з'явилася група Антибандеровский фронт, одним з адміністраторів якої є засновник соціальної мережі Павло Дуров. Про це повідомляє сайт Watcher.com.ua, посилаючись на одного зі своїх читачів. В інформації про групу розшифровується термін бандерівці: "Слово бандерівці походить від прізвища нацистського злочинця Стефана Бандери, перетвореного українською правлячою елітою у вождя українських націоналістів СеПана Бандеру. Бандерівець (бандера, бандерлог, бандерлох) - термін, що вживається в інтернеті для позначення націоналістично налаштованих укрів, які вважають своїми лютими ворогами москалів, кацапів і взагалі всіх, хто не відповідає їх поняттям про свідомого українця", - йдеться в групі. Але в групі обговорюється не тільки Україна, але й інші держави, зокрема Грузія і російсько-грузинський конфлікт. У фотоальбомах групи опубліковані фотографії нібито жертв бійців УПА, а також непристойні фотопародії на президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Незважаючи на коментарі від деяких користувачів про те, що група розпалює міжнаціональну ворожнечу, вона досі продовжує існувати. Також варто зазначити, що одним з адміністраторів групи є генеральний директор соціальної мережі Вконтакте Павло Дуров. Як повідомляють у Watcher.com.ua, сумнівів у тому, що саме ця сторінка належить директору соцмережі, немає, сторінки vkontakte.ru/durov і vkontakte.ru/id - ідентичні.

• 0

#473 mmykolaj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Місто:Франя

Відправлено 04.05.2011 – 14:59

Перегляд допису-=VJ=- (4.05.2011 15:34) писав:

У соціальній мережі Вконтакте з'явилася група Антибандеровский фронт, одним з адміністраторів якої є засновник соціальної мережі Павло Дуров. Про це повідомляє сайт Watcher.com.ua, посилаючись на одного зі своїх читачів. В інформації про групу розшифровується термін бандерівці: "Слово бандерівці походить від прізвища нацистського злочинця Стефана Бандери, перетвореного українською правлячою елітою у вождя українських націоналістів СеПана Бандеру. Бандерівець (бандера, бандерлог, бандерлох) - термін, що вживається в інтернеті для позначення націоналістично налаштованих укрів, які вважають своїми лютими ворогами москалів, кацапів і взагалі всіх, хто не відповідає їх поняттям про свідомого українця", - йдеться в групі. Але в групі обговорюється не тільки Україна, але й інші держави, зокрема Грузія і російсько-грузинський конфлікт. У фотоальбомах групи опубліковані фотографії нібито жертв бійців УПА, а також непристойні фотопародії на президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Незважаючи на коментарі від деяких користувачів про те, що група розпалює міжнаціональну ворожнечу, вона досі продовжує існувати. Також варто зазначити, що одним з адміністраторів групи є генеральний директор соціальної мережі Вконтакте Павло Дуров. Як повідомляють у Watcher.com.ua, сумнівів у тому, що саме ця сторінка належить директору соцмережі, немає, сторінки vkontakte.ru/durov і vkontakte.ru/id - ідентичні.

і шо із-за купки цих...стурбованих, всі "справжні" українці мають терміново видалити свої акаунти?

пси. а справжні це ті які люто ненавидять москалів, чи можна також америкосів, англіків, бразилійчиків і монголів? :photo:
  • 0

#474 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 04.05.2011 – 16:12

я сиджу вконтакті))) і все нормулік:photo:)
  • 0

#475 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.05.2011 – 18:12

це прокачка холіворейтинга ресурса?
  • 0

#476 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.05.2011 – 21:38

Знайшов я ту групу. Серед адміністраторів помітив лише якихось малолєток, і одного орангутанга з дуже тупим виразом обличчя. Судячи зі стилю їхніх коментарів можна зробити однозначний висновок що до їх інтелекту і надлишку вільного часу. Сама група доволі малочисельна, і нічого особливого там немає. На сайті соціальної мережі "вконтакті" таких груп тисячі, і там міжнаціональна ворожнеча процвітає ще більше. Як власне і на інших інтернет-ресурсах без цензури. Що не робить їм честі і не заохочує там спілкуватися з іншими людьми.

Що до теми. особисто я видалив усю інформацію про себе з соц мереж, бо вона стає все більш відкритою для посторонніх людей. Навіть не для спецслужб, фіг з ними, в них при потребі знайдуться і достовірніші джерела ніж соціальні мережі. Я маю на увазі простих рядових користувачів. Зокрема що до сайту "вконтакті". Тепер анкети можна переглядати і не будучи залогіненим на сайті, і крім того вони проіндексовані пошуковими системами, і при пошуку в гуглі людини за прізвищем і іменем доволі часто першою ж позицією є посилання на її анкету на сайті "вконтакті". І при цьому люди самі викладають свою приватну інформацію.

Крім того з усіх соц мереж найбільше дратує саме сайт "вконтакте", оскільки там уже практично неможливо видалити свою анкету, змінити прізвище та ім'я, а також від тепер всі нові анкети прив'язуються до номера телефону. Підозрюю що старі також ненав'язливо рекомендують прив'язати до телефону.

Мабуть єдина приваблива сторона соціальної мережі "вконтакті" це надзвичайно великий медіа-контент. Заради цього можна собі завести аккаунт під вигаданим іменем і на ліву сім-карту. Поки звісно у нас не почали продавати сім-карти лише при наявності паспорта громадянина, як це роблять у сусідній державі.

Підсумовуючи все вище сказане можна зробити наступний висновок - соц-мережі це зло. І марна трата часу.

Повідомлення відредагував Nameless One: 04.05.2011 – 21:55

• 0

#477 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень

Відправлено 04.05.2011 – 21:45

нема там дурова, банальні тролі
  • 0

#478 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.05.2011 – 21:47

Перегляд дописуAmarok (4.05.2011 22:45) писав:

нема там дурова
а де він?
  • 0

#479 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 04.05.2011 – 22:02

Перегляд дописуSergiy_K (4.05.2011 22:47) писав:

а де він?
грає в Тюрягу.
  • 0

#480 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.05.2011 – 00:56

Перегляд дописуAmarok (4.05.2011 22:45) писав:

нема там дурова, банальні тролі
був не був, Дуров - це шо, "Бог" якийсь?
мабуть був в групі - а хтось його додав в адміни

І це не найгірше.
Гірше, коли українці з таким "мисленням"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних