Перейти до вмісту

Хто сидить в контакте?

Повідомлень в темі: 524

#321 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.01.2010 – 21:26

Перегляд дописуKinoManiak (28.01.2010 21:13) писав:

Ну про сніжну людину більш ймовірно )

І звуть її Шуфрич :rolleyes:
  • 0

#322 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 21:42

Перегляд допису-=VJ=- (28.01.2010 21:26) писав:

І звуть її Шуфрич :rolleyes:

Можливо...Я одного разу зустрівся з ним ніс в ніс в дверях кабінету мого приятеля...це було також в час виборчої кампанії, коли Шуфрич програв в рідному Закарпатті.
Не буду про деталі але мій приятель за тиждень після цих відвідин несподівано і передчасно помер...
  • 0

#323 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.01.2010 – 22:05

Це досить позитивна новина! Накінець! Сам би заборонив, аще б запровадив би тест на рівень інтелекту у провайдера.
  • 0

#324 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 22:13

Перегляд дописуFT232BM (28.01.2010 22:05) писав:

Сам би заборонив, аще б запровадив би тест на рівень інтелекту у провайдера.

Що, надоїло самому зерно від полови відділяти?
  • 0

#325 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.01.2010 – 22:18

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 22:13) писав:

Що, надоїло самому зерно від полови відділяти?
загалом я на стільки звик, що полову просто не бачу. Але всетаки краще мати нет без сміття, але при цьому абсолютно вільним.
  • 0

#326 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.01.2010 – 22:27

в кого руки не криві - той в контакт зайде без проблем. але їм той вконтакт - постільки поскільки , як то кажуть.
а взагалі, то звісно ще не так давно і кокаїн і героїн були легальними, але тепер уже мало хто сумнівається в доцільності їх заборони.
А взагалі - державна заборона будь-чого - це лише можливість мати надприбутки з пустого місця. Тобто ті у кого руки не криві, зможуть заробляти гроші, надаючи криволапим доступ до вконтакту і таке інше.
  • 0

#327 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 22:29

Перегляд дописуFT232BM (28.01.2010 22:18) писав:

полову просто не бачу. Але всетаки краще мати нет без сміття, але при цьому абсолютно вільним.

Коли я втікав у Карпати від львівського бруду і сміття, я ніколи не думав що Карпати так скоро перетворять на руїну.
Я думав, що Гори скоріше в сміття перетворять руйнівників...
Нет мені тепер нагадує Наші Карпати...на жаль не можу бути байдужим до сміття...Думаю над тим як його переробити
в щось корисне...в гумус...в компост.
  • 0

#328 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 22:50

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.01.2010 22:27) писав:

в кого руки не криві - той в контакт зайде без проблем. але їм той вконтакт - постільки поскільки , як то кажуть.
а взагалі, то звісно ще не так давно і кокаїн і героїн були легальними, але тепер уже мало хто сумнівається в доцільності їх заборони.
А взагалі - державна заборона будь-чого - це лише можливість мати надприбутки з пустого місця. Тобто ті у кого руки не криві, зможуть заробляти гроші, надаючи криволапим доступ до вконтакту і таке інше.

Проксі сервери кермують )))
  • 0

#329 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 28.01.2010 – 23:13

Ярий працює на Януковича?
  • 0

#330 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 28.01.2010 – 23:33

якщо це правда, то я її підтримую!
  • 0

#331 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 23:47

дурня, у неї немає таких прав.
хоча було б добре :rolleyes:
  • 0

#332 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 28.01.2010 – 23:55

+ Однокласники :rolleyes:
  • 0

#333 псих о_О

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:західна УКРАЇНА =)

Відправлено 29.01.2010 – 00:10

«Однокласники» та «В контакте» не закриють, а навпаки - спеціально для Януковича відкриється соціальна мережа «Однокамерники»

Незабаром Віктор Янукович, завдяки старанням команди Юлії Тимошенко, зможе в онлайн- режимі спілкуватися зі своїми «бойовими побратимами» в соціальній мережі «Однокамерники».

Днями в мережі з’явилася брехлива інформація, нібито Кабінет Міністрів планує відключити українських користувачів від популярних соціальних мереж Vkontakte.ru, Odnoklassniki.ru и Connect.ua. Попри абсурдність цієї „дези”, розповсюджуваної нашими конкурентами, прес-служба Блоку Юлії Тимошенко уповноважена заявити, що вищезазначені ресурси перебувають у цілковитій безпеці, а плітки про начебто їхнє закриття не мають під собою жодного підґрунтя.

Більше того спеціально для Партії регіонів та їх «двічі несудимого» лідера Віктора Януковича у нас готові створити та запустити в дію соціальну мережу «Однокамерники». Там Віктор Федорович зможе спілкуватися із великої кількістю своїх давніх знайомих. Окремий розділ в цьому ресурсі буде призначений для рецидивістів – тобто тих, хто побував на зоні двічі та більше.

Гадаємо, реєстрація сторінки Віктора Януковича у цій групі за інтересами стане для нього розрадою після поразки на президентських виборах та сприятиме популяризації ресурсу в цілому. Там Янукович зможе поділитися зі своїми однодумцями наріканнями на «козлов, которые мешают жить» и «женщин, которым место на кухне», а також обговорити творчість Ахметової, Бебеля, Безсмертного та Гулака-Артьомовського, прототипу якого цими днями, до речі, виповнюється 220 років.

P.S : взято з офіційного сайту БЮТ

так шо народ - - радуйтесь :rolleyes: <_< B)
чекаємо нову соціальну мережу :)
  • 0

#334 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 00:36

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (28.01.2010 23:13) писав:

Ярий працює на Януковича?

Звісно, він мені прем"єрське крісло обіцяв )))))

Перегляд дописупсих о_О (29.01.2010 00:10) писав:

«Однокласники» та «В контакте» не закриють, а навпаки - спеціально для Януковича відкриється соціальна мережа «Однокамерники»

Незабаром Віктор Янукович, завдяки старанням команди Юлії Тимошенко, зможе в онлайн- режимі спілкуватися зі своїми «бойовими побратимами» в соціальній мережі «Однокамерники».

Днями в мережі з’явилася брехлива інформація, нібито Кабінет Міністрів планує відключити українських користувачів від популярних соціальних мереж Vkontakte.ru, Odnoklassniki.ru и Connect.ua. Попри абсурдність цієї „дези”, розповсюджуваної нашими конкурентами, прес-служба Блоку Юлії Тимошенко уповноважена заявити, що вищезазначені ресурси перебувають у цілковитій безпеці, а плітки про начебто їхнє закриття не мають під собою жодного підґрунтя.

Більше того спеціально для Партії регіонів та їх «двічі несудимого» лідера Віктора Януковича у нас готові створити та запустити в дію соціальну мережу «Однокамерники». Там Віктор Федорович зможе спілкуватися із великої кількістю своїх давніх знайомих. Окремий розділ в цьому ресурсі буде призначений для рецидивістів – тобто тих, хто побував на зоні двічі та більше.

Гадаємо, реєстрація сторінки Віктора Януковича у цій групі за інтересами стане для нього розрадою після поразки на президентських виборах та сприятиме популяризації ресурсу в цілому. Там Янукович зможе поділитися зі своїми однодумцями наріканнями на «козлов, которые мешают жить» и «женщин, которым место на кухне», а також обговорити творчість Ахметової, Бебеля, Безсмертного та Гулака-Артьомовського, прототипу якого цими днями, до речі, виповнюється 220 років.

P.S : взято з офіційного сайту БЮТ

так шо народ - - радуйтесь :rolleyes: <_< B)
чекаємо нову соціальну мережу :)
Така мережа вже була, я навіть колись тему на теревенях створював про неї.
  • 0

#335 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2010 – 07:54

Перегляд дописуZipСоване Дівчисько (28.01.2010 23:55) писав:

+ Однокласники <_<
Підтримую! :rolleyes:

Перегляд дописупсих о_О (29.01.2010 00:10) писав:

B) А чьо? Прикольно.))) При тому в "Однокамерниках" народу мабуть більше сиділо б, ніж в "В Контакті".)))
  • 0

#336 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.01.2010 – 09:05

Дешево і непрофесійно спрацьована туфта. Ці номери відомі ще від часів СРСР.
Зрозуміло, що ніхто нічого не збирається І НЕ ЗБИРАВСЯ закривати. Зрозуміло, також, звідки в цієї туфти вуха ростуть. Робиться це дуже просто :
З одного і того ж джерела подається ПОДВІЙНА інформація. А сАме про "закриття" і про "однокамерників". В даному випадку інформація подається про один із найпопулярніших інет-ресурсів. Для кого найпопулярніших ? Та звісно ж, для молоді. І та молодь дууууже потрібна сАме зараз. А чим її можна взяти ? Мовою про патріотизм ? Так уже наситились. Про самостійність ? Те ж саме - наслухались. Про НАТО ? Молоді воно по барабану, в основному. Ну то що ж придумати проти СВОГО КОНКУРЕНТА НА ВИБОРАХ ? А ось що : прикол. Молодим таке подобається. Але ж його, той прикол потрібно до чогось приліпити. Він має бути смішним і принижуючим опонента. Таким чином виникає термін "ОДНОКАМЕРНИКИ". Тепер постає питання : куди і як цей термін встромити ? Шоб було смішно, АКТУАЛЬНО, і вигідно на даний момент ? А ось куди : створюється деза-туфта про "вконтакті" де знаходяться і ті ж "однокласники". Коли туфта спрацьовує і з*являються озабочєні можливим "відключенням" ресурсу, тоді з*являється НАЙЗАЦІКАВЛЕНІША людина і видає : "Однокамерники". Все. План - спрацював. Певна частина тінейджерів на виборах в другому турі про тих "Однокамерників" буде пам*ятати. Ось так і роблять дешеві фокуси деякі політичні фігури української політики.
До речі, про "нешутейну" боротьбу за молодого виборця. Адже це - виборець Тігіпка, в основному. І не треба мати "сім пядей во лбу", щоб зрозуміти КИМ і ДЛЯ ЧОГО все це придумано.
От такі "однокамерники" получаюЦЦя.
Згадався Гебельс, котрий казав : брешіть людям якомога більше. Їм це ПОДОБАЄТЬСЯ. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Безбожник: 29.01.2010 – 09:08

• 0

#337 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 10:08

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 09:05) писав:

Він має бути смішним і принижуючим опонента. Таким чином виникає термін "ОДНОКАМЕРНИКИ". Тепер постає питання : куди і як цей термін встромити ?

Ви перечитали книжок про теорію змов.
Соцмережа "однокамерники" існує вже чорт знає скільки років.
  • 0

#338 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 17:49

Якшо не подобається - не заходьте. Для мене ця мережа стала острівцем підтримки зв"язку з друзями, однокласниками, одногрупниками. Кожен шукає в таких мережах те, шо хоче. Для мене зараз, то спілкування і обмін інформацією з друзями. Щодо теми - то просто брудний піар спрямований на певну категорію людей, що поведуться на таке, або буде більший ажіотаж від того, перед виборами.
  • 0

#339 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 29.01.2010 – 19:39

"Сокамерники" - саме відповідний сайт для прихильників Хама.
  • 0

#340 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 29.01.2010 – 19:46

ну я ще розумію, коли люди в соціальних мережах розшукують своїх колишніх однокласників, сусідів, друзів, коротше тих людей, з якими колись втратили контакт. але коли малолітки замість того, щоб піти кудись погуляти разом зі своїми друзями, спілкуються з ними вконтакті...! при чому вони живуть в одному мікрорайоні міста...!!! це маразм!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних