←  Фільми та телебачення

Теревені

»

CSI. Які враження?

світлина JoSamB 12.01.2008

Привіт усім :( . Кому подобається серіал і хто має що сказати щодо нього і всього, що з ним пов'язано, буду рада прочитати тут ваші відгуки. Особисто мені ДУЖЕ подобається. Особливо люблю спостерігати за самим ПРОЦЕСОМ розслідування. :D :D :)

Пишіть, не встидайтесь. Буду дуже рада фоткам, бо в мене трохи малий запас... :P :P B)

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  nick1.jpg (21.95К)
    Кількість завантажень:: 15
  • Прикріплений файл  cover_csi_miami.jpg (44.75К)
    Кількість завантажень:: 16
  • Прикріплений файл  csimiami.jpg (26.36К)
    Кількість завантажень:: 18

Повідомлення відредагував JoSamB: 12.01.2008 – 23:54
Відповісти

світлина Dema V 12.01.2008

о, серіал цікавенький, я навіть на компутері маю якісь сезони. Правда часу не маю переглянути :(
Відповісти

світлина Вертипузо 13.01.2008

Оу йес прекрасний серіал.. Звичайно Лас - Вегас найкращий, але цікаво дивитись усі...Джері Брукгаймер класний продюсер..
Відповісти

світлина JoSamB 13.01.2008

Перегляд дописуВертипузо (13.01.2008 01:11) писав:

Оу йес прекрасний серіал.. Звичайно Лас - Вегас найкращий, але цікаво дивитись усі...Джері Брукгаймер класний продюсер..

Ага. Погоджуюсь на всі 100%!!!
Лас-Вегас і справді НАЙКРАЩИЙ. Але всі серіали на таку тематику мені дуже подобаються. А Брукхеймер, як не крути, тут ас :( :) :D .

Прикріплені файли

Відповісти

світлина Aklerk 13.01.2008

Обожнюю CSI. Більше подобаються Лас Вегас та Нью Йорк :(

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  2198_1_f.jpg (97.98К)
    Кількість завантажень:: 17
  • Прикріплений файл  17y.jpg (60.6К)
    Кількість завантажень:: 18
  • Прикріплений файл  10217_1_f.jpg (72.31К)
    Кількість завантажень:: 15

Повідомлення відредагував Aklerk: 13.01.2008 – 04:28
Відповісти

світлина Руда_миша 13.01.2008

Якби не було цього серіалу - не знаю, що би я дивилась по тєліку))... :) Я дивлюсь його вже понад 5 років...Все починалось з Лас-Вегасу по польському ТВ...Потім я вперше побачила Майямі...Але зрозуміло, що Лас-Вегас і Нью-Йорк - луччиє))...Мені подобається не лише схема кожної серії - розслідування злочинів, а й різноманіття характерів центральних персонажів - чи не найбільше...Знаєте, якщо сам ТАРАНТІНО почав займатись продукцією останніх сезонів Лас-Вегасу, то, мабуть, це таки непоганий серіал)))...Дякую за тему! :(
Відповісти

світлина cu100 13.01.2008

серіал супер! НтН собі серйозно рейтенгу додає завдяки цьому серіалу (менти отдихают :( )
Відповісти

світлина Wild_Rain 13.01.2008

Дійсно класний серіал, Лас- Вегас звичайно кращий, бо в Нью- Йорку багато серій вночі(баян: всі вбивства вночі)
Відповісти

світлина durrrrr 27.02.2008

Нью-Йорк - найкращий! Імхо!
Суперовий серіал!)
Відповісти

світлина Ласочка:) 27.02.2008

Нууу... лас-Вегас, звісно, найкращий.... В Маямі мене страшенно смішить головний герой - Гораціо. Кожного разу, як він одягає окуляри... це просто капець:shy:
Відповісти

світлина Вертипузо 29.02.2008

Ну не в Гораціо - це фішка ... він супер-герой в чорному костюмі.. А бо ж ЧорнийКостюмМен - трохи тяжко читати, але Спайдермена теж не дуже легко.. Він носить чорні окуляри і допомагає кожній дитині до 17 років, навіть якщо на перший погляд у неї немає проблем.. ))) А якщо серцозно то задумка цього героя спочатку була класна, та й актор талановитий))
Відповісти

світлина Ласочка:) 01.03.2008

а ще Гораціо допомагає нелегальним мігрантам і людям, що заплуталися:brovy: його крилаті фрази варто записувати.... після того, як він щось таке говорить - то ефектна кінцівка і ні один злочинець не сміє щось ляпнути після цього...ех, яка людина, одначе:)
Відповісти

світлина Angelus 02.03.2008

Так класний сеіал :) !!! Лас Вегас на мою думку найкращий.

P.S. Дивлюсь по НТН вже пару років ))) Хоч і були повтори серій :brovy:
Відповісти

світлина Руда_миша 04.03.2008

Дивлюсь зараз продовження Маямі по НтН і...шось майже не цікаво)((...Сплю і бачу, що буде новий сезон Лас-Веґасу або Ню-Йорка)))
Відповісти

світлина cu100 04.03.2008

мені подобається гораціо тим шо він появляється на дорозі в злочинців колі ті вже думають шо втікли, в них такий аблом на лиці :rolleyes:
Відповісти

світлина Dema V 04.03.2008

cu100
Мда, це чувак конкретний, але в нього якась доля важка.
Відповісти

світлина Руда_миша 04.03.2008

Всі три "головні" криміналісти якісь непрОсті))...Той глухий ентомолог, в того жінка загинула, в того брат прищелепкуватий))...Це - фішка серіалу)...
Відповісти

світлина Вертипузо 04.03.2008

Неправда усі ми не звичайні і вони мають бути не звичайні.. та кожен третій глухуватий, і вкожного третього хтось в сім'ї пришилепкуватий))))))А якщо серйозно, то спочатку в серіалі на особистний фон мало зважали то вже згодом ми дізнаємось про таємниці цих маленьких Героїв))
Відповісти

світлина Руда_миша 07.03.2008

Перегляд дописуВертипузо (4.03.2008 23:43) писав:

Неправда усі ми не звичайні і вони мають бути не звичайні.. та кожен третій глухуватий, і вкожного третього хтось в сім'ї пришилепкуватий))))))А якщо серйозно, то спочатку в серіалі на особистний фон мало зважали то вже згодом ми дізнаємось про таємниці цих маленьких Героїв))

Ти натякаєш на те, що я глуха на одне вухо?! <_<
Та знаю я, знаю...Це в серіалі і цікаво, що всі різні і неоднозначні)...Мій вибір - Ґоджес))))
Відповісти

світлина Руда_миша 09.04.2008

Аааа...!!!.Сьогодні по НтН починає іти інший CSI, тобто не Маямі...Але який - я не знаю, бо у всіх програмах пише, що Лас-Веґас, а на сайті НтН - що Ню-Йорк!!!!!...Ааааа!!!
Відповісти