Перейти до вмісту

Класична українська література

Повідомлень в темі: 27

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.11.2009 – 20:33

Чогось згадався Василь Барка "Жовтий князь". вразив опис того,як кістки померлих від голоду людей перемолювали на борошно,а потім те"борошно" продавали голодним селянам...

хоча до класики його б теж не віднесла.
  • 0

#22 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.11.2009 – 20:34

Перегляд дописуSensssorika (15.11.2009 20:33) писав:

Чогось згадався Василь Барка "Жовтий князь". вразив опис того,як кістки померлих від голоду людей перемолювали на борошно,а потім те"борошно" продавали голодним селянам...

Ой, я його так до кінця й не дочитала...
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.11.2009 – 21:06

Перегляд дописуTwinkle (15.11.2009 20:34) писав:

Ой, я його так до кінця й не дочитала...
чого? не сподобався?..
  • 0

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 15.11.2009 – 21:25

Мало шедеврів,мало)
Багряний, Вишня, Нечуй-Левицький сподобались. Хоч і читав з примусу)
А от Гете, Замятіна, Достоєвського, Кобо Абе читав з власного бажання.
  • 0

#25 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 15.11.2009 – 21:30

А мені припав до смаку твір М.Куліша "Мина Мазайло". Досить влучно поєднується висвітлення настроїв і цілей тогочасної "знаті" при власних намаганнях до возвеличення і зміни суспільного становища через перекручування прізвища. Зринає в пам'яті образ тьоті Моті...
  • 0

#26 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 15.11.2009 – 21:31

Деякі, наприклад Грінченко, Нечуй-Левицький, Грабовський - занадто розпіарені ще за радянських часів, а деякі, як то кажуть, незаслужено забуті чи підзабуті. Особисто мені з того, що читав, до смаку стали "Сад Гетсиманський" і "Тигролови" Івана Багряного, лірика Тичини і Плужника, Франкові "Перехресні стежки" та збірка "З вершин і низин"; "Я (Романтика)" та "Кіт у чоботях" Миколи Хвильового; "Мати" Григорія Косинки та ще декілька, та я підзабув. Загалом, наша література, точніше, її частина, варта набагато більшої, аніж зараз, уваги.

Повідомлення відредагував Invictus: 15.11.2009 – 21:32

• 0

#27 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 15.11.2009 – 21:39

Перегляд дописуSensssorika (15.11.2009 21:06) писав:

чого? не сподобався?..

Ой, зараз по голові битимуть мене) От якось не так зачепив, як інші. Не знаю, чому так, просто якось не читалося, та й все.

Ще один твір згадала: Улас Самчук "Марія". Читала разів з 5, щоразу ревіла над ним.
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.11.2009 – 21:53

Перегляд дописуTwinkle (15.11.2009 21:39) писав:

Ой, зараз по голові битимуть мене) От якось не так зачепив, як інші. Не знаю, чому так, просто якось не читалося, та й все.

Ще один твір згадала: Улас Самчук "Марія". Читала разів з 5, щоразу ревіла над ним.
мене навпаки. Марія не сподобалася. та я взагалі українську літературу чогось не дуже-то люблю)

я ревіла над Винниченком. "Федько-халамидник". Я коли в школі вчилася,він у мене в програмі 5-го класу був. я з усіх предметів ото тіки літературу робила. гг на початку року прочитала весь підручник за тиждень,а потім бунтувала..навіть скандал влаштувала двом вчителям. українці за халамидника,а вчительці зарубіжної літератури за "Лобо- володар Курумпо". таааке жалісне.. я вимагала,шоб інших дітей не змушували то читати,бо вони теж плакатимуть..гг не знаю чим я в 9-10 років думала. в нас ніхто його просто не читав. бо взагалі не читають. але дісталося ж мені тоді за такий бунт..ооох)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua